Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [287]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
AreYouFuckingKiddingMe avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  AreYouFuckingKiddingMe 27.12.15 13:15
5
0

atbildot uz ada komentāru " Barības ķēde ir nesakarīgs pastāstiņš, kā rac... " Es nesaku, ka cilvēkam ir jāgalina pilnīgi visi dzīvnieki! Nebūt ne! Vienkārši, ja cilvēks ēd cūku, liellopu vai citu gaļu,lai ēd !Vienkārši realitāte, ka mēs esam barības ķēdes augšgalā

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 27.12.15 17:28
5
0

atbildot uz ada komentāru " Vegāniem nekas nav jāpielīdzina dievībām... " Vari stāstīt, ko gribi, bet tas nenoliedzami notiek ar vegāniem. Nesaprotamu iemeslu dēļ to vajag noliegt, bet tas laikam pieder pie lietas, dzīvot kaut kā noliegšanā.

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 27.12.15 11:21
5
0

atbildot uz Leģenda komentāru " Piekrītu, ka cilvēkam ir jāēd tas, ko organis... " Piekrītu par visiem 100%

demis7 avatars
Medaļa Praida olaMedaļa Supermena olaMedaļa Spoks
  demis7 27.12.15 13:58
5
0

atbildot uz ada komentāru " Ja nav spējas domāt un saprast, tad būtu labi... " 1. Es rakstiju kā es to uztveru .. Priekškam man kautkādas vārdnīcas ja man ir savs viedokls radies !! 

2. Ja mēs visi kļusim par zālēdājiem , tad mums nāktos partiku dalīt ar dzīvajām radībam un mums pašiem zāle vairs nepietiktu .. Tapēc visēdāji palidz šo problēmu risināt ēdot gaļu  

3. Es nešaubos ka Zinātnieki ir pirādijuši ka var pārtikt tikai no zāles, Es arī nešaubītos ka zinātnieki spētu pierādīt to ka var pārtikt tikai no gaļas !!! 

4. man tāda iazdoma ka tu esi vegans vai veģetarietis .. ne tā ?

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  Jāņa oga 27.12.15 17:21
5
0
atbildot uz ada komentāru " Nav ne laba, ne ļauna - ir tikai darbs un tā ... "Nav definīcijas, kas ir labs un ļauns. Tiešām nav saprotams? Un par dzīvniekiem tu man te neborē. Es gadiem ilgi cenšos cilvēkiem pierādīt, ka dzīvniekiem ir kaut kas līdzīgs apziņai, tiem ir morālās vērtības. Tikai redz, kas par bēdu, tādēļ, ka es saprotu gan dzīvnieku tiesības, morālās un ētiskās normas, es tik un tā neatteikšos ēst gaļu. Ir tas tev pieņemams vai nav, mani pilnīgi neinterisē. Tu vari darīt kā un ko gribi un par ateistiem muļķības. Nepazīstu nevienu ateistu, kas nelieto pārtikā gaļu. Ja tu domā mūkus un budistus, tas ir cits stāsts.
Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas doma
  Leģenda 27.12.15 20:27
5
0

atbildot uz čalisnozemes komentāru " Nē  pusi apmēram izlasīju, man tas ... " Vispār neesmu gan vegāns 100%. Veģetāriete lielāko daļu, pāris reizes gadā apēdyu arī kādu zivi, ja organisms nu tā saka priekšā.  Ne vienā vietā nenostājos nedz krasi par gaļēdājiem, nedz vegāniem. Man vienkārši ir sava pieredze. Un arī 14 gadu laikā uzkrātas zināšanas. Tas, kā es viņas izmantoju, tas, kā mans organisms jūtas, ir mana darīšana. Ar to visu, ko praksē un pēc zinībām esmu iekrājusi, virsū neskrienu kā raķete. Ar prieku dalos, ar zināmu cieņu pieņemu citu viedokļus. Tieši tik vienkārši.  Jā, dzīvnieku izcelsmes oblaltums rada slodzi organismam (medicīniski pierādīts). Ne visi to izjūt krasi, ne visi to īstermiņa izjūt, ne visi to pat mūža garumā pieredz. Tā ir katra paša izvēle. Cienu to, ja cilvēks saka - viņš jūtas labi ar to, kā ir. 

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 27.12.15 17:01
5
0

atbildot uz ada komentāru " Nav ne laba, ne ļauna - ir tikai darbs un tā ... " Un tas izskaidro kápéc vegāniem pārtika pielīdzināma gandrīz dievībai. 

gelandewagen avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Vampīru klana biedrs
  gelandewagen 04.03.18 20:13
6
1

Ir valsts, kurā vegānisms ir dzīves nepieciešamība jau vairāk kā 40 gadus - Ziemeļkoreja. Hroniska pārtikas trūkuma dēļ, cilvēki spiesti ēst zāli, uzturā nelieto gaļu, arī daudzus dārzeņus, jo tie vienkārši nav pieejami.

Rezultāts ir nepārprotams - tautas vidējais garuns ir samazinājies par 5cm, ir samazinājusies imunitāte, samazinājies mūža ilgums.

Iespējams, ka civilizētākās valstīs ir pieejami sintētiskie vitamīni, lai kompensētu to trūkumu, tomēr ir skaidrs, ka vegānisms un veģetārisms pastāvēs max 200 gadus, un pēcnaftas laikmetā gribi vai negribi, bet būs jālieto dzīvnieku izcelsmes vitamīni, apģērbi, utt.   

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 28.12.15 05:08
5
0
atbildot uz FoxRio komentāru " Ir  jāsaprot kapēc ētiskos vegānus ir ti... "Tā jau sāk izskatīties pēc vegānisma propogandas. I mean, tas, manuprāt ir apsveicami, ka cilvēki kļūst par vegāniem, bet es neredzu jēgu to propogandēt. Tieši tavi entie raksti par pārspīlētu gaļas kaitīgumu, par to, cik labi ir būt vegānam ir nosaucama par agresīvu viedokļa uzspiešanu. Reāli, cilvēks kopš saviem pirmsākumiem ir bijis visēdājs. Tāpēc nosodīt cilvēkus, par to, ka ēd gaļu ir diez gan absurdi. Gaļu ēda, ēd un ēdīs. Un es nenosodu vegānismu ar šo komentāru. Es nosodu uzbāšanos ar to. Tas jau sāk izklausīties pēc "PASKATIETIES UZ MANI! ES NEĒDU GAĻU UN GLĀBJU PASAULI!!!" To pašu starp citu var attiecināt uz agresīviem gaļas aizstāvjiem. Katrs var ēst to, kas garšo. Deal with it.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.12.15 13:11
5
0

atbildot uz FoxRio komentāru " Par kurām uzturvielām tu runā? Tā droši vien ... " bļa tu pats no gaiisa pagrāb kaut kādus tev vienam zināmus pētījumus, iepējams tāda pat fanāta kā tu murgojumus un bāz visiem acīs

Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas doma
  Leģenda 27.12.15 11:22
5
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru " Šitie kāpostu grauzēji ir nenormāli aug... " Kuš jau kuš - ne visi tādi ir Arī starp gaļas ēdājiem ir agresīvi ļautiņi. Un ir vienkārši miermīlīgie murrātāji, neskatoties uz to, ko ēd.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  Jāņa oga 27.12.15 16:22
4
0
atbildot uz ada komentāru " Vislabākais patēriņa apjomu samazinājums ir a... "Tā, zālēdāj, aiztaisi žulti un ej ēd savas lapas tālāk. Un tāpēc arī es saku, cik zālēdāji ir augstprātīgi un iedomīgi. Visiem bāzīs sejā savu vegānismu... Drīz es jūs saukāšu par sektantiem, tāpat kā visus Dieva pielūdzējus. Šitas vairs nav normāli..
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.12.15 13:11
4
0

atbildot uz Andris komentāru " Pilnīgs blefs, kas radies gaļas un pien... " tavi vārdi ir tukšs gaiss, pierādi, ka tas ir gaļas ražotāju lobijs

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  Jāņa oga 27.12.15 16:50
4
0

atbildot uz Leģenda komentāru " Dvēseles attīstības ceļu. Vari lamāt un nosod... " Netērē uz to cilvēku laiku... Ne viņš var nodefinēt kas ir agresija un kas ir līdzjūtība, ne saprast, ka ēdot cūku, tu nevari būt ļauns cilvēks un iestāties par agresiju pret dzīvniekiem. Tur cilvēkam kaut kas loģikā neštimmē, viņš nav spējīgs saprast, kas ir katra individuālais ceļš, ka pasaule nav melns ar baltu un, ka nav ne labā, ne ļaunā - ir darbība un sekas... Šitādu cilvēku dēļ arī rodas sektas un tirāni, kuri cenšas ielikt visus rāmjos, kontrolēt, apmāti uzpiest vienu viedokli un nosodīt visus, kuri dara savādāk. Ar šitādiem cilvēkiem ir bezjēdzīgk runāt, tici man. Tu jau pateici visu pareizi, tikai citiem tas neaiziet..

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  Jāņa oga 27.12.15 22:41
4
0
atbildot uz ada komentāru " Tev patiešām kā bērnudārzniekam viss uz pirks... "Viņa vispār raksta par veģetārimsu un vegānismu, ka nenosoda ne vienus ne otrus, katram ir savs ceļš, nedaudz par savu pieredzi utt... No kurienes tu vispār tādus jautājumus izroc? Tiešām ar galvu nav kārtībā?
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 10.04.17 16:52
4
0

atbildot uz Juris1604 komentāru " Pec dabas cilvēks ir radīts, kā visēdāj... " Tā noteikti ir slepena recepte kā armatūru laizīt, to tikai īsti vegāni citiem vēgāniem atklās   

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 27.12.15 13:22
5
1

atbildot uz ada komentāru " Vislabākais patēriņa apjomu samazinājums ir a... "

Kā tu vari zināt, ka dzīvnieki cieš? Vai tā nav tīri cilvēcisku īpašību attiecināšana uz dzīvniekiem? Tā, pirmkārt, ir personifikācija un, ja tas tiek darīts, mēs vien parādam, ka mums nav nekādas izpratnes par dzīvniekiem. Pamēģini raksturot bez cilvēciskiem terminiem vai bez spēju un īpašību pārnešanas uz dzīvniekiem.

krouli avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  krouli 27.12.15 14:40
4
0

atbildot uz ada komentāru " Būtu labāk, ja iepazītos ar faktiem, nevis be... "

Tu vispar tos chartus salidzīnāji?

http://i.imgur.com/wjpuShP.jpg

http://i.imgur.com/JLUoSRt.jpg

http://i.imgur.com/Oo8fQtM.jpg

Kreisā tavi zirņi un labā olas. Nākamreiz, kad nolem mazliet pamelot. Tavos zirņos b6 un b12 nav vispār. Un vispār salīdzini, es atkarībā no tevis pārbaudu ciparus, bet tu pamani vienu + un uzreiz lec kājās. Nerunāsim vēl par omega un kalciju.

Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas doma
  Leģenda 28.12.15 09:56
4
0

atbildot uz ada komentāru " Ja, tavuprāt, viņas pozīcijas ir tik skaidra,... "

Mīļo, mīļo cilvēciņ! Es visu savu viedokli skaidri un gaiši izklāstīju! Man tikai ir nedaudz žēl sava laika, lai atkal un atkal rakstītu, ka klaji nenosodot gaļēdājus, tas nenozīmē, ka es necienu dzīvniekus. Tās ir pavisam dažādas lietas - nosodīšana un kaut kā darīšana lietas labā. Tāpēc jau minēju, prātīgākais, ko varam darīt, ir nevis vairot agresiju paši, bet vairot labestību. Tāpēc varam izprast sevi un apkārtējo pasauli. Pēc Tevis teiktā, Tu ļoti, ļoti uzstājīgi centies PIEPRASĪT, lai varētu TIESĀT. Vai arī atlaists savu saspringuma atsperi un nosacītā uzvarētāja atvieglojumā atlaisties atpakaļ pret krēsala aizmuguri.  Man nav par ko taisnoties Tavā priekšā. Jebkas, ko Tu spriedīs, būs Tevis izveidotais tēls par mani vai kādu citu, kas izveidosies no paša noteiktiem priekšstatiem, principiem. Vēlies patiešām padiskutēt ar aizrautību un cieņu (no manas puses pilnīgi noteikti) - raksti man personīgi, atbildēšu! Pavisam vienkārši: es izvēlos darīt tieši to, ko es spēju šajā brīdī un tie kas zina un, kam vajag, tiem nav nepieciešams vēlreiz un vēlreiz to atgādināt. Es nenosodu, es vien cenšos izprast, kāpēc pasaulē notiek tā, kā notiek, ieskaitot darīts kādam pāri. Tas ir ļoti grūti - nenosodīt, nedusmoties. Bet var arī to transformēt darbībā. Kura nes sev līdzi potenciālu pasaulei sniegt ko noderīgu un labestīgi mainīgu.  Tāpēc es no sirds vēlu veselību, atrast katram pašam to ceļu, kas viņu ved uz sapratnes, līdzsvara un veselības pilna ceļa!  Paldies! Lai kā, diskusija bija vērtīga. 

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  Jāņa oga 27.12.15 22:42
4
0
atbildot uz ada komentāru " Es vispār nevienam neuzbrūku, bet cenšos iera... "Nu ja tu nesaproti tik labi izklāstītu pozīciju, pietam, gandrīz pašā sākumā, tad bērnudārznieks būtu tu...
« 2  3  4  5  6 »