Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [291]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Jāņa oga 27.12.15 16:50
4
0

atbildot uz Leģenda komentāru " Dvēseles attīstības ceļu. Vari lamāt un nosod... " Netērē uz to cilvēku laiku... Ne viņš var nodefinēt kas ir agresija un kas ir līdzjūtība, ne saprast, ka ēdot cūku, tu nevari būt ļauns cilvēks un iestāties par agresiju pret dzīvniekiem. Tur cilvēkam kaut kas loģikā neštimmē, viņš nav spējīgs saprast, kas ir katra individuālais ceļš, ka pasaule nav melns ar baltu un, ka nav ne labā, ne ļaunā - ir darbība un sekas... Šitādu cilvēku dēļ arī rodas sektas un tirāni, kuri cenšas ielikt visus rāmjos, kontrolēt, apmāti uzpiest vienu viedokli un nosodīt visus, kuri dara savādāk. Ar šitādiem cilvēkiem ir bezjēdzīgk runāt, tici man. Tu jau pateici visu pareizi, tikai citiem tas neaiziet..

AnanāsuZupa avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  AnanāsuZupa 27.12.15 11:03
4
0
atbildot uz MastaRaggaLatina komentāru " Zivis ir radiitas,lai eestu. Pilnigi no... "Manuprāt neviena dzīva būtne netika radīta,lai to ēstu cilvēks
latmanis avatars
Medaļa BetmensMedaļa Dienas domaMedaļa Sviestmaize
  latmanis 27.12.15 11:21
6
2
Lai cik tas dīvaini ar nešķistu,tieši zaļumi un dārzeņi dod vairāk enerğijas nekā gaļa.Gaļas pārstrādei organisms patērē pārāk daudz enerğijas lai no tās būtu jēga.Bez tam gaļa cilvēka zarnu traktā sadalās pārāk lēni(atšķirībā no piemēram tīğera,kuram kuňğa skābe ir 9 reizes stiprāka),un tādējādi veidojas pūšanas procesi un skābas vides veidošanās organismā,kas ir piemērota vide kaitīgiem procesiem.Mūsdienās kaujamos dzīvniekus piebaro ar antibiotikām un ķīmiju,un hormoniem,kas pēc tam nonāk cilvēka ķermenī.Īsāk sakot....nav vērts.
Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas doma
  Leģenda 27.12.15 11:38
4
0

atbildot uz Lestets komentāru " Tikai neaizraujies ar to cik slikta ir gaļa. ... " Ne aizraujos, nedz aizstāvu. Vien fakts. Burkānus apēdot 5 kg uzreiz, arī var iedživoties pamatīgās problēmās. Ar faktiem medicīniskiem es šoreiz nedāļāšos. Ir taču svētku laiks!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.12.15 11:39
4
0
atbildot uz jacky komentāru " Es joprojām uzskatu, ka cilvēkam ir jāē... "Tātad, Jacky, cilvēka gaļu arī? Jo skatoties dziļi vēsturē, cilvēks ir ēdis cilvēku, stiprākais vājāko tas ir - sadzemdē bērnus un vājāko apēd, invalīdus apēd, parastus cilvēkus arī bogalina un ēd, un vēl skatoties uz PSRS laiku gavēni, kurš klejoja apkārt pa PSRS zemēm - kur arī tika manīts kanibālisms un augstākajai varai tas šķita pavisam nekaitīgi.
Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Jāņa oga 27.12.15 12:40
10
6
atbildot uz FoxRio komentāru " Nevienam nekas acīs netiek bāsts, uzspiests v... "Netiek bāsts? Mhm... Un kā saucas tas, cik ļoti uzstājīgi tu mums gribi iebarot tos faktus un pētījumus par to, cik vegānisms ir foršs un veselīgs? Huh? Jeb tas tagad tā normāli ir? Es tagad arī varu izrakt simts rakstus ar faktiem un pētījumiem, kuri saka, ka vegānisms nav veselīgāks par gaļas ēšanu, tieši otrādi. Bet es to nedaru, jo katram ir izvēle ko un kā darīt - ēst kaut naglas un skaidas, kaut vai vāverītes uz koka pist... Don't care... Bet nebāz sejā savu patiesumu, tad arī nebūs negatīvas reakcijas...
Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas doma
  Leģenda 27.12.15 13:10
4
0

atbildot uz ada komentāru " tajā ir tās uzturvielas, kas nav augos. Pati... " Tikai ir dvu tipa holesterīns: augsta blīvuma un zema blīvuma lipoproteīna saturošs. Pirmais piedalās D vitamīna un žults sintēzē, palīdz veidot hormonus un šūnas. Tas, ko sauc par slikto holesterīnu, ir zema blīvuma holesterīns.

krouli avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  krouli 27.12.15 14:40
4
0

atbildot uz ada komentāru " Būtu labāk, ja iepazītos ar faktiem, nevis be... "

Tu vispar tos chartus salidzīnāji?

http://i.imgur.com/wjpuShP.jpg

http://i.imgur.com/JLUoSRt.jpg

http://i.imgur.com/Oo8fQtM.jpg

Kreisā tavi zirņi un labā olas. Nākamreiz, kad nolem mazliet pamelot. Tavos zirņos b6 un b12 nav vispār. Un vispār salīdzini, es atkarībā no tevis pārbaudu ciparus, bet tu pamani vienu + un uzreiz lec kājās. Nerunāsim vēl par omega un kalciju.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Jāņa oga 27.12.15 16:22
4
0
atbildot uz ada komentāru " Vislabākais patēriņa apjomu samazinājums ir a... "Tā, zālēdāj, aiztaisi žulti un ej ēd savas lapas tālāk. Un tāpēc arī es saku, cik zālēdāji ir augstprātīgi un iedomīgi. Visiem bāzīs sejā savu vegānismu... Drīz es jūs saukāšu par sektantiem, tāpat kā visus Dieva pielūdzējus. Šitas vairs nav normāli..
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 27.12.15 21:12
4
0

atbildot uz Night elf komentāru " Ja Tu to spēsi izdarīt un raksts tik tiešām b... " Tātad arī šis raksts ir labs? Nevaru jau visu laiku Mistikas sadaļā dzīvoties, varu pārmaiņas pēc arī kaut ko citu rakstīt. Vajadzēs tā dziļāk ierakties un caursist vegānu propagandu

Tourist avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  Tourist 27.12.15 21:41
4
0

atbildot uz FoxRio komentāru " Pārliecība, protams, ka ir laba lieta, bet te... " Tā arī ir, mēs katru dienu ko uzzinām , bet nejau zināšanas mūs veido , bet gan darbības vai tieši pretēji- bezdarbība.

Taisnība jau vien ir tas, ka gaļa padara spēcīgāku , ne velti esam attīstijušies no alus cilvēka par homo sapienu, pateicoties gaļai, kas palīdzēja labāk izmantot smadzenes.

Ne velti ārsti neiesaka bērniem pārtaukt lietot uzturā gaļu, bet ir tāda lieta kā gaļas pārlieku liela izmantošana, tas var radīt arī citas problēmas. Bet ja viss ir sabalansēts- ir gaļa, zivs, dārzeņi , augļi pareizās proporcijās tad visam vajadzētu būt labi !

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Jāņa oga 27.12.15 22:42
4
0
atbildot uz ada komentāru " Es vispār nevienam neuzbrūku, bet cenšos iera... "Nu ja tu nesaproti tik labi izklāstītu pozīciju, pietam, gandrīz pašā sākumā, tad bērnudārznieks būtu tu...
Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Jāņa oga 27.12.15 22:41
4
0
atbildot uz ada komentāru " Tev patiešām kā bērnudārzniekam viss uz pirks... "Viņa vispār raksta par veģetārimsu un vegānismu, ka nenosoda ne vienus ne otrus, katram ir savs ceļš, nedaudz par savu pieredzi utt... No kurienes tu vispār tādus jautājumus izroc? Tiešām ar galvu nav kārtībā?
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 10.04.17 16:42
3
0

atbildot uz huligāns komentāru " redzēju tāda vegāna plauktiņu, visu mau... " un jautrākais ka viss tiek iegūts no dzīvniekiem  

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 10.04.17 17:00
3
0

Ir divas milzu atšķirības starp Veģitārismu, un Vgāniem.. pirmais (veģitārisms) ir dzīves stils, un dažreiz vienkārši nepieciešmība otrais- mākslīgi radīta kustība... Veģitārieši, lieto uzturā dzīvnieku izcelsmes produktus, tas ir piens - attiecīgi nekādas problēmas ar veselību nevarētu būt..

Vegāni - lai aizstātu NEAIZVIETOJAMĀS aminoskābes, lieto uzturā ģenētiski modificētu soju, vai rij mākslīgi sintizētus produktus ( tabletes), kur viņi nesaprot, ka vieglāk, un krietni lētāk, tos pāris gramus aminoskābes ir iegūt no dzivnieka ( ko arī dara, ķīmiskās rūpnīcas), nevis ķimiski sintezēt..

Tā kā Vegāni, manā skatījumā ir vienkārši apmānīta tautiņa, pretstatā veģetāriešiem. ( kaut arī, nenoliedzami apdalītiem )  

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Jāņa oga 27.12.15 22:44
3
0
atbildot uz ada komentāru " Man tevi gribētos aizvest pie loģikas skolotā... "Ko tieši man tu gribi pateikt, lai es argumentēju? Jeb mani teksti ir tikpat nesaprotami, cik Leģendas pozīcija dotajā kontekstā?
KiboTheWolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  KiboTheWolf 12.04.17 16:28
3
0

atbildot uz sravtir komentāru "Lai glābtu pasauli nav jābadojas, pietiek ar ma... " Man neriebjas vegānisms, man vienkārši riebjas cilvēki, kas uzskata, ka vegānisms ir priekš visiem un to vajadzētu visiem ievērot. 

Man nav problēmu noskatīties kā tur dzīvnieki tiek nogalināti, vai kā viņi tiek ''spīdzināti'', jo es jau esmu atradis daudz dažādu lietu, kas citiem liekas pretīgi piemēram kā cilvēku slepkavības, zoofīlija, cilvēku spīdzināšana, cilvēku mocīšana un vēl dažas citas lietas, bet es varu vienkārši noskatīties neko neizjūtot, varbūt tikai lielāku riebumu pret cilvēkiem

Sreka avatars
Medaļa ApokalipseMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joks
  Sreka 27.07.19 23:56
3
0

Esmu par to jau rakstīju šeit. Es pati esmu visēdāja un bez gaļas jūtos slikti. Man to vajag. Bet mans dēls 2 gadu vecumā atteicās ēst gaļu, pēc tam arī zivis. Viņam nesen palika 15. Gara auguma, plecīgs pusaudzis, bērnībā dakteri vainoja mani (viņiem likās, ka es piespiežu dēlu neēst gaļu), regulāri taisīja asins analīzes, kuras bija lieliskas, lika rīt kobru utt. Līdz es satiku fantastisku gastroeneroloģi, kura man izskaidroja, ka ir cilvēki, kuru DNS neparedz gaļas pārstrādi organismā. Šiem cilvēkiem nav fermentu, kas šķeļ gaļu un viņi fiziski jūtas slikti to apēdot. Un tas ir normāli. Dēls aug kā Černobiļas sēne un viss ar viņu ir ok. Bet tad es iepazinos ar vienu britieti, kura izlēma kļūt par vegāni, jo viņai rūp dzīvnieki. Gadu pēc vegāniskās dzīves viņai parādījās smagas veselības problēmas, svars pieauga, imunitāte kritās. Ārsti ieteica pāriet vismaz uz veģetāru uzturu (atsākt ēst olas, sieru, pienu), palika tikai nedaudz labāk un vēl pēc pusgada viņai rekomendēja atsākt ēst gaļu. Viņa sāka ēst vistu un zivis. Veselība manāmi uzlabojas šobrīd. Es uzskatu, ka ir cilvēki, kuri var būt vegāni, kuriem labāk ir būt tādiem, bet citi - viņi nevar neēst gaļu un dzīvnieku izcelsmes produktus. Man ir žēl katra dzīvnieka, kuru ēdu, bet...es tomēr sev esmu svarīgāka kā citi. Tāpēc nevajag noriet vegānus un veģetāriešus, kuri tādi ir jo IR. Un vegāniem, veģetāriešiem nevajadzētu uzbrukt gaļēdājiem. Mēs ģimenē lieliski sadzīvojam ar vienu veģetārieti. Viņš saprot mūs un mēs viņu.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Jāņa oga 27.12.15 16:45
3
0

atbildot uz ada komentāru "atbildot uz ada komentāru " Vislabākais patēri... " emm... Man nav ticības, sorrī, es esmu ateists..

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 27.12.15 21:12
3
0

atbildot uz Night elf komentāru " Mums ir jaēd gaļa, bet labi ja reizi ne... " Nu sorry, bet ja grib audzēt gaļu, tad ir jāed pašam gaļa!!!  

Lai piedod vistas.

« 3  4  5  6  7 »