Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [287]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas doma
  Leģenda 27.12.15 11:31
4
0

atbildot uz Anonīms komentāru "redz ka ar visu lī iķindi esam uz kājām un friš... " Nešaubos. Visu rāda ilgtermiņā laiks. Un nav, manuprāt, jēgas, kaut ko diži dalīt vai mērīties. Katrs atbild pats par sevi un savu dzīvi, veselību. Ja ir pieejama tik plaša informācija, cilvēks ar mierīgu prātu izsver, kas ir VIŅA organismam piemērotāks, uz priekšu. Tas ir līdzīgi kā ilggadējiem smēķētājiem censties iestāstīt, kādā stāvoklī un paskatā ir viņa plaušas. Katrs pats pieņem lēmumus Priekā!

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Pingvīns
  Jāņa oga 27.12.15 11:37
10
6
atbildot uz FoxRio komentāru " Gaļu var lietot varbūt pāris reizes ned... "Nepatīk gaļa, neēd, man vairāk paliks un man pie dirsas kas man tur ko palielina. Redzi, pareizi vien teicu, ka veģetērieši un vegāni ir augstprātības kalngals, visur izcels to, cik pareizs ir viņu uzturs, ka cilvēks vairāk ir zālēdājs, lai gan tie ir pilnīgi meli.. Ptfu! Iebāziet to savu lapu diētu vienā vietā un priecājieties cik uziet, kāpēc normāliem cilvēkiem tas ir jābāž acīs? Lecot 2 dirsu augstumā, atsitīsies -1 augstumā...
Ponij Piespied Pogu avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Admins iesaka
  Ponij Piespied Pogu 27.12.15 11:39
4
0
atbildot uz jacky komentāru " Es joprojām uzskatu, ka cilvēkam ir jāē... "Tātad, Jacky, cilvēka gaļu arī? Jo skatoties dziļi vēsturē, cilvēks ir ēdis cilvēku, stiprākais vājāko tas ir - sadzemdē bērnus un vājāko apēd, invalīdus apēd, parastus cilvēkus arī bogalina un ēd, un vēl skatoties uz PSRS laiku gavēni, kurš klejoja apkārt pa PSRS zemēm - kur arī tika manīts kanibālisms un augstākajai varai tas šķita pavisam nekaitīgi.
Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas doma
  Leģenda 27.12.15 12:31
4
0

atbildot uz tainunainur komentāru " nu es neizteicos arī konkrēti par tevi ieprie... "

Jebkuru labu ideju, notikumu, pasākumu, veselīgu tēmu var sabojāt ar attieksmi. Tas izpaužas visās situācijās un tematikās; sākot no darba un sadzīves, veselības līdz pat reliģijai un darīt labu. Ne velti teiciens; labiem nodomiem - ceļš uz Elli bruģēts. Tāpēc man domāt, ka jebkas, kas nes līdzi sevī agresiju (pat, ja nodoms labs), čiks vien tur sanāk. Katrs dzīvo savu brīvas izvēles pilnu dzīvi.  Novēlu arī visiem atrast to feino līdzsvaru starp savu pasauli un ārpasauli.

Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas doma
  Leģenda 27.12.15 13:10
4
0

atbildot uz ada komentāru " tajā ir tās uzturvielas, kas nav augos. Pati... " Tikai ir dvu tipa holesterīns: augsta blīvuma un zema blīvuma lipoproteīna saturošs. Pirmais piedalās D vitamīna un žults sintēzē, palīdz veidot hormonus un šūnas. Tas, ko sauc par slikto holesterīnu, ir zema blīvuma holesterīns.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.12.15 13:11
4
0

atbildot uz Andris komentāru " Pilnīgs blefs, kas radies gaļas un pien... " tavi vārdi ir tukšs gaiss, pierādi, ka tas ir gaļas ražotāju lobijs

krouli avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  krouli 27.12.15 14:40
4
0

atbildot uz ada komentāru " Būtu labāk, ja iepazītos ar faktiem, nevis be... "

Tu vispar tos chartus salidzīnāji?

http://i.imgur.com/wjpuShP.jpg

http://i.imgur.com/JLUoSRt.jpg

http://i.imgur.com/Oo8fQtM.jpg

Kreisā tavi zirņi un labā olas. Nākamreiz, kad nolem mazliet pamelot. Tavos zirņos b6 un b12 nav vispār. Un vispār salīdzini, es atkarībā no tevis pārbaudu ciparus, bet tu pamani vienu + un uzreiz lec kājās. Nerunāsim vēl par omega un kalciju.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Pingvīns
  Jāņa oga 27.12.15 16:22
4
0
atbildot uz ada komentāru " Vislabākais patēriņa apjomu samazinājums ir a... "Tā, zālēdāj, aiztaisi žulti un ej ēd savas lapas tālāk. Un tāpēc arī es saku, cik zālēdāji ir augstprātīgi un iedomīgi. Visiem bāzīs sejā savu vegānismu... Drīz es jūs saukāšu par sektantiem, tāpat kā visus Dieva pielūdzējus. Šitas vairs nav normāli..
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 27.12.15 21:12
4
0

atbildot uz Night elf komentāru " Ja Tu to spēsi izdarīt un raksts tik tiešām b... " Tātad arī šis raksts ir labs? Nevaru jau visu laiku Mistikas sadaļā dzīvoties, varu pārmaiņas pēc arī kaut ko citu rakstīt. Vajadzēs tā dziļāk ierakties un caursist vegānu propagandu

Tourist avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  Tourist 27.12.15 21:41
4
0

atbildot uz FoxRio komentāru " Pārliecība, protams, ka ir laba lieta, bet te... " Tā arī ir, mēs katru dienu ko uzzinām , bet nejau zināšanas mūs veido , bet gan darbības vai tieši pretēji- bezdarbība.

Taisnība jau vien ir tas, ka gaļa padara spēcīgāku , ne velti esam attīstijušies no alus cilvēka par homo sapienu, pateicoties gaļai, kas palīdzēja labāk izmantot smadzenes.

Ne velti ārsti neiesaka bērniem pārtaukt lietot uzturā gaļu, bet ir tāda lieta kā gaļas pārlieku liela izmantošana, tas var radīt arī citas problēmas. Bet ja viss ir sabalansēts- ir gaļa, zivs, dārzeņi , augļi pareizās proporcijās tad visam vajadzētu būt labi !

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Pingvīns
  Jāņa oga 27.12.15 22:42
4
0
atbildot uz ada komentāru " Es vispār nevienam neuzbrūku, bet cenšos iera... "Nu ja tu nesaproti tik labi izklāstītu pozīciju, pietam, gandrīz pašā sākumā, tad bērnudārznieks būtu tu...
Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Pingvīns
  Jāņa oga 27.12.15 22:41
4
0
atbildot uz ada komentāru " Tev patiešām kā bērnudārzniekam viss uz pirks... "Viņa vispār raksta par veģetārimsu un vegānismu, ka nenosoda ne vienus ne otrus, katram ir savs ceļš, nedaudz par savu pieredzi utt... No kurienes tu vispār tādus jautājumus izroc? Tiešām ar galvu nav kārtībā?
KiboTheWolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  KiboTheWolf 12.04.17 16:28
3
0

atbildot uz sravtir komentāru "Lai glābtu pasauli nav jābadojas, pietiek ar ma... " Man neriebjas vegānisms, man vienkārši riebjas cilvēki, kas uzskata, ka vegānisms ir priekš visiem un to vajadzētu visiem ievērot. 

Man nav problēmu noskatīties kā tur dzīvnieki tiek nogalināti, vai kā viņi tiek ''spīdzināti'', jo es jau esmu atradis daudz dažādu lietu, kas citiem liekas pretīgi piemēram kā cilvēku slepkavības, zoofīlija, cilvēku spīdzināšana, cilvēku mocīšana un vēl dažas citas lietas, bet es varu vienkārši noskatīties neko neizjūtot, varbūt tikai lielāku riebumu pret cilvēkiem

Anonīms
Hmm 20.05.19 20:55  
3
0

 Mūsdienās augi ir pilni ar pesticīdiem, smidzina graudus ar Roundup, prieks sakalsanas lai butu ērti novākt. Mūsdienās nekas nav veselīgs, līdz ar ko visa pārtika ir indiga. Gala nevar būt veselībai postošāka par ķīmiju, ko pielieto augu izaudzēšanā bez tārpiem un nezálēm...

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Pingvīns
  Jāņa oga 27.12.15 16:45
3
0

atbildot uz ada komentāru "atbildot uz ada komentāru " Vislabākais patēri... " emm... Man nav ticības, sorrī, es esmu ateists..

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 10.04.17 17:00
3
0

Ir divas milzu atšķirības starp Veģitārismu, un Vgāniem.. pirmais (veģitārisms) ir dzīves stils, un dažreiz vienkārši nepieciešmība otrais- mākslīgi radīta kustība... Veģitārieši, lieto uzturā dzīvnieku izcelsmes produktus, tas ir piens - attiecīgi nekādas problēmas ar veselību nevarētu būt..

Vegāni - lai aizstātu NEAIZVIETOJAMĀS aminoskābes, lieto uzturā ģenētiski modificētu soju, vai rij mākslīgi sintizētus produktus ( tabletes), kur viņi nesaprot, ka vieglāk, un krietni lētāk, tos pāris gramus aminoskābes ir iegūt no dzivnieka ( ko arī dara, ķīmiskās rūpnīcas), nevis ķimiski sintezēt..

Tā kā Vegāni, manā skatījumā ir vienkārši apmānīta tautiņa, pretstatā veģetāriešiem. ( kaut arī, nenoliedzami apdalītiem )  

 

Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas doma
  Leģenda 27.12.15 16:44
3
0

atbildot uz ada komentāru " Agresija vai miermīlība nav tieši saistīta ar... " Dvēseles attīstības ceļu. Vari lamāt un nosodīt, bet katram ir savs Ceļš, kādu viņš iet un mācās. Pat, ja liekas apkārtējiem, ka cilvēks neko neiemācās. 

čalisnozemes avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Duraks recidivists
  čalisnozemes 27.12.15 20:18
3
0

atbildot uz Leģenda komentāru " Sasmējos. Jo, kā redzams, vispār neesi lasīj... " Nē  pusi apmēram izlasīju, man tas viss likās  pārāk sarežģīti, lai īpaši iedziļinātos. Bet to, ka  esi vegāns es  sapratu. Un man pēc visiem šiem rakstiem un komentāriem ir radies priekštats,  ka vegāns vienkārši pielīdzināms gaļēdāja pretiniekam un īsts vegāns to uztver kā misiju par katru cenu pārliecināt citus nelietot gaļu. Bezmaz man kā gaļēdājam jājūtas vainīgam un sliktam, ka lietoju gaļu. Un tad vēl cenšas iebiedēt ar kautkādiem vēžiem, ka gaļa tikpat kaitīga kā smēķēšana. Dažs labs pat izrauj kautkādus sviestainus pētījumus, ka cilvēks nav domāts, lai ēstu gaļu, viņam tad  kautkādus tur citus zobus  vajadzētu un tadā garā. Vai arī steroīdus salietojies tēviņš stāsta, ka vegāns var kļūt par top klases sportistu. Nu pilnīgs stulbums! Pavisam vienkāršas  lietas tik sarežģī un tas viss vegānisma propogandas vārdā! Un tieši interesanti, ka tagad vegāni pēc Ziemassvētkiem atdzīvojušies. Droši vien nevarēja pardzīvot, kā normāli cilvēki pie svetku galda normāli gaļiņu izbauda. Nekas vēl ir arī Jaunais gads Tur, ja nemaldos, tradicionāli bija jābūt 11 gaļas ēdieniem

Tourist avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  Tourist 27.12.15 20:51
4
1

Mums ir jaēd gaļa, bet labi ja reizi nedēļā un tas pat bieži vien ir par daudz.

Lai izaudzētu to gaļas gabalu patērē milzīgu daudzumu ūdeni priekš lauku laistīšanas , dzīvniekiem ko padzerties, mazgāšanas, tad vel gaļas apstrādes laikā patērē ūdeni, un tad nrbrīnieties, kad pazūd ūdens un tā kvalitāte, jo liela daļa mājlopu sūdi nonāk ūdenī, ko tiešā vai netiešā veidā paši patērējam.

Lai pabarotu dzīvniekus, vajag zemi kur izaudzēt pārtiku TIKAI  priekš lopiem, tapēc ikdienu nodezina un izāģē milzīgas platības mežu. Un tāpat nevar pabarot cilvēkus.

Bet ja šo visus iztērētos resursus izmantotu pārtikas audzēšanai priekš cilvēka, tad varētu pabarot visu pasauli, nevajadzētu izpostīt miljoniem hektāru mežu un pļavu, nevajadzētu tik ļoti izmantot ūdeni un nepiesārņotu dabu, kas beigu beigās ietekmē mūs.

Vidusslaikos parastais zemnieks gaļu varēja atļauties TIKAI  svētku laikā un tas bija 4-5 GADĀ!!! Un viņi nenomira ka nebija dabūjuši gaļu. Tagad gaļa ir pieejama visur, un nejau tā labākās kvalitātes. 

Ja dzivnieciņš ir audzis stresā gaļa arī nebūs īpaši laba un veselīga, protams ,lai neslimotu lieto lielu daudzumu vitaminu un antibiotiku, kas īpaši labi nav mūsu veselībai. Ir ja tādi kuri izmanto steroīdus ,lai dzīvnieks īsākā laikā izaugtu lielāks, lai to varētu ātrāk pārdot.

Un mājlopu dzīvošanas apstākļi reti kad ir pietiekošā vai labā līmenī, praktiski vienmēr ir šaurība, vienveidīga pārtika, zāles pret slimībām utt, milzīgs stress, agresija no cilvēka puses un pašiem lopiņiem.

Un beigās tā gaļa nav tik vērtīga , kā Tu domā!

Bez gaļas var izdzīvot, bet to vai gribam izlemjam paši !

spoku dienas doma

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Pingvīns
  Jāņa oga 27.12.15 22:44
3
0
atbildot uz ada komentāru " Man tevi gribētos aizvest pie loģikas skolotā... "Ko tieši man tu gribi pateikt, lai es argumentēju? Jeb mani teksti ir tikpat nesaprotami, cik Leģendas pozīcija dotajā kontekstā?
« 3  4  5  6  7 »