910

 1235  24

Ir pagājis viens lielisks posms spoku vēsturē. Mēs esam daudz ko jaunu iemācījušies, ieklausījušies Tavos padomos un realizējuši dzīvē. Tas viss pateicoties tieši Tev! Atceries visus uzlabojumus un ieteikumus, kas tika realizēti spokos? Sākot ar atbildēm uz komentāriem, sekošanu spokiem, jaunām medaļām un citām lieliskām fīčām. Darbs nav apstājies, tāpat kā Rīga nekad netiks pabeigta, arī spoki turpinās savu attīstības spirāli augšup. Šķiram jaunu lappusi.

Pateicoties Tavām aktivitātēm spoki.lv ir kļuvuši par sesto apmeklētāko portālu Latvijā. Es ceru, kad rakstīšu nākamo Pieprasu! rakstu, spoki.lv būs vēl labāks un vēl interesantāks izklaides portāls.

Pateicoties fīčai "populārākie komentāri" būs viegli atrast vislabākās un populārākās idejas spoku uzlabojumiem. Balso par labāko ideju komentāriem, lai tos uzreiz var pamanīt! Nenoslinko, nobalso!

Sveiks! Tu esi aicināts komentāros izteikt savas domas par uzlabojumiem spoki.lv virtuālajā vidē, kā arī aktīvi balsot par citu spoku ieteikumiem. Nobalso par komentāru ar labu priekšlikumu!

Visi ierosinājumi tiks izskatīti un izvērtēti. Labākie no tiem tiks realizēti spoki.lv lapā. Mēs gaidīsim tavus komentārus par lapas funkcionalitāti, dizainu, medaļām, līmeņiem, spējām, izsolēm, čatu un daudzām citām jaunām lietām, kuras varētu realizēt spoki.lv virtuālajā vidē. Tāpat arī gaidīsim arī pilnīgi svaigus un inovatīvus priekšlikumus! Šis raksts kā sadaļa ilglaicīgi atradīsies tava profila kreisajā pusē zem topiem. Paldies Tev!

Lūgums komentāros rakstīt savus ieteikumus un idejas, nevis čatot par visu, kas ienāk prātā.

Komentāri 910

0/2000

Liels lūgums izveidot tādu komentu sistēmu, kā yotubā, lai pēc komentāra pievienošanas nerefrešotos lapa, un varētu mierīgi turpināt lasīt rakstu vai skatīties video.

 329  3 atbildēt

ieviest subscribe sistēmu kā yt. Piemēram, ja man seko kāds spoks, tad viņš šo rakstu redzēs iekrāsotu zaļu pie jaunākajiem vai kaut kā tā. Savādāk no tiem sekotājiem man ne silts, ne auksts 

 293  2 atbildēt

ideja par Konkursu sadaļu. sadalīt to 2 daļās - aktīvie konkursi un tie, kas ir noslēgušies. savādāk dažreiz, ja konkursa laiks ir ilgāks kā nedēļa, tad tas pazūd "ātro" konkursu jūrā, ja to regulāri nepaceļ. + ja būtu atsevišķi šie konkursi redzami, pieļauju, ka arī palielinātos to cilvēku skaits, kas tajos piedalās!

 181  3 atbildēt

kad uz raksta patur 2 sek. parādas raksta pilnais nosaukums. :)

 177  3 atbildēt

Gribētos lai spokos ir kāda spēle uz cepumiem, piemēram pokers kurā ir nevis čipi, bet cepumi. :)

 132  4 atbildēt

Ieteikums no tehniskā viedokļa - spiežot uz kādu linku (komentārā, rakstā) vienmēr jaunā adrese atveras pa virsu spoki.lv. Vajadzētu izdarīt tā, lai svešas vietnes links atveras automātiski jaunā cilnē, kā tas ir daudzās citās populārās vietnēs. Protams, vienmēr var uzklikot labo peles taustiņu uz linka un "open in new tab", bet automātiski taču būtu daudz ērtāk.

Saņēmu šeit vairākas atbildes, ka tam tiek izmantots peles rullītis (to nospiežot uz linka), taču ne jau visi to zin, es, piemēram, nezināju.

 134  11 atbildēt

Opciju dāvināt citam spokam cepumus. Vajadzētu vēl atsevišku sadaļu, kur salasītos brīvprātīgie un izpalīdzētu kādam nelaimīgajam, bez cepumiem, nu re, taisam taču labdarību! :D Vai arī, mhm, spoku banka, var ņemt kredītu, ar noteikumu, ka piemēram, cik tur dienu/mēnešu laikā to kredītu vajadzētu atmaksāt. Haha

Un, domubiedru grupas, kuras veidotu paši spoki! Būtu sadaļa šeit ar nosaukumu "Domubiedri", tas pats, kas draugos un tur parādās populārākās, jaunākas domubiedru grupas, arī kategorijas kā : "mūzika", "ceļošana" un tā tālāk.. Cilvēki varētu taisīt diskusijas un te tiešām paliktu daudz reiz jautrāk, iespēja būtu atrast domās līdzīgos un jā. :)

 131  20 atbildēt

Tā būtu vnk superlieliska iespēja taisīt kvalitatīvākus un daudzveidīgākus rakstus, ja video varētu pārskatāmi pievienot gluži kā bildes, lai zem tiem varētu rakstīt tekstu un mainīt to atrašanās vietu rakstā.

 102  1 atbildēt

Tas jau bija prasīts arī iepriekšējos "Pieprasu!" rakstos, bet tik un tā nav ieviests.

Atļaut ikvienam lietotājam savā rakstā ievietot aptauju, ideālā variantā aptauju rakstam varētu likt tikai par cepumiem nopērkot šādu spēju.

 97  3 atbildēt

Dot ne tikai medaļu par smieklīgiem komentāriem -  Dienas Joks, bet arī par kādu komentāru kurā ir gudra atziņa or something.

 93  5 atbildēt

Joprojām gaidu, kad ieviesīs iespēju grupēt favorītus mapēs (var vēl piekabināt vēstuļu un manu spoku grupēšanu). Domāju, ka ir daudz lietotāju, kuriem favorītos ir tik daudz saglabātu rakstu, ka jau sen nevar normāli tajā orientēties. Manuprāt, MUST HAVE lieta 

 86  2 atbildēt

Ō, jā, cik jauki! tagad reklāmas ir arī iebāztas lietotāju komentāros, proti, kad tiek uzrakstīts konkrēts vārds, tas ir sarkanā krāsā un uz to uzejot ar peles kursoru parādās reklāma. Atvainojos, bet man tas jau ir ZA*EBAL.

 77  5 atbildēt

normālu search uztaisiit..

 78  11 atbildēt

Atļaut pieeju no visiem operatoriem mobīlajai Spoku lapai. Vai izveidot alternatīvu.

 65  3 atbildēt

Vartu izdariit ta , lai atverot profilaa sadalju jaunakie komentari - uzraditos viss komentara teksts. citadi negribas pie katra garakaa komentaara vert rakstu vala. Es piemeram dzivoju vietaa kur nav pieejams kabeljinternets un sezhu uz TELE2 puljkja neta. Un komentaru guzma ir katru dienu. Butu labi ietaupit internetu ja komentaru sadaljaa, atvertos un varetu izlasit visu komentaru ja ari vinjsh ir garsh!!!

 59  3 atbildēt

Gribētu tādu komentāru atbildes sistēmu ,ka YouTube.Piemēram ir atbilde uz komentāru un tur būtu maziņš lodziņš ar vārdu ''parādīt'' tāpat kā ''show'' Youtubā.

 51  1 atbildēt

Iespēju galerijās atbildēt uz komentāriem gluži tāpat kā rakstos.

 55  6 atbildēt

Pieprasu lai profilā foto spēles raksti tiktu atdalīti no parastajiem rakstiem

 65  17 atbildēt

Spoka profila lapas dizains-----kkas pietrūkst!

 68  22 atbildēt

Skatos, joprojām nav sataisīta komentāru labošana. Komentāru labojot un saglabājot, pazūd visi smaidiņi, kas tajā bijuši.

Gribas arī šo redzēt īstenotu: 

Labojot komentāru, teksta lodziņš ir vienkārši pārāk šaurs, kādas trīs rindiņas var redzēt. Ja uzliek to rīkjoslu, tad vispār viena rindiņa redzama, kas stipri apgrūtina komentāra labošanu, gadījumā ja tas ir kāds vairāku rindkopu garš pārspriedums.

 38  1 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »