Viena vētraina desmitgade ir aizvadīta, bet nākamā desmitgade arī nesolās būt no mierīgākajām. Kas tieši notiks, mēs ieraudzīsim drīz vien, bet zinātnieki ir izteikuši arī dažādas prognozes.
Viena vētraina desmitgade ir aizvadīta, bet nākamā desmitgade arī nesolās būt no mierīgākajām. Kas tieši notiks, mēs ieraudzīsim drīz vien, bet zinātnieki ir izteikuši arī dažādas prognozes.
2020. g. Sāk ražot domu nolasīšanas ierīces.
Darbs pie šī projekta sākās jau 2010. g. un kopš tā laika japāņu zinātnieki ir veikuši būtiskus atklājumus, lai tas kļūtu par realitāti. Tajā pašā laikā pētnieki no Karnegi Melona universitātes ir radījuši ierīci, kas spēj nolasīt domas ar 87% precizitāti.
2021. g. Pašbraucošo mašīnu masveida ražošana
Tās jau ir pieejamas arī tagad, bet šajā gadā ķīniešu kompānija Baidu plāno uzsākt to masveida ražošanu. Pateicoties Ķīnas politikai šādas mašīnas var drīz vien parādīties Pekinas un Šanhajas ielās.
2022. g. Komerciālā lidmašīna, kas darbojas ar saules baterijām
Tā pat vairs nav nekāda zinātniskā fantastika. "Eviation Aircraft" jau ir izstrādājusi darboties spējīgu modeli. Turklāt tas nav pat pirmais tāds modelis. 2022. g. vajadzētu tikt ieviestiem pirmajiem komerciālajiem lidojumiem. Turklāt aprēķini rāda, ka šādas lidmašīnas būs krietni lētākas nekā parastās.
2023. g. Globālās ekonomikas krīze
Tas, kas notiek ASV, neietekmē tikai ASV. Ja tur ir problēmas, tad to izjūt arī visa pasaule. Tieši 2023. g. tiek uzskatīts par recesijas gadu, kad vissmagāk tiks skarta Rietumu pasaule, bet Āziju tas īpaši neietekmēšot.
2024. g. Pirmie cilvēki uz Marsa
Tieši šis ir gads, kad Īlons Masks ir iecerējis ar Space X raķeti nosūtīt cilvēkus uz Marsu, jo šajā gadā Zeme un Marss atradīsies vistuvāk. Pat, ja viņam tas neizdosies, tad citi to noteikti izdarīs. Tomēr visdrīzāk tā būs privāta kompānija, jo NASA 2024. g. plāno misiju tikai uz Mēnesi.
2025. g. Zinātnieki spēj salabot cilvēka smadzenes
Šim atklājumam varētu būt milzīgs pieprasījums tomēr, ja nopietni, tad 2013. g. savu darbu uzsāka " BRAIN Initiative". Pētījumu rezultātā zinātniekiem vajadzētu būt spējīgiem izārstēt depresiju veicot izmaiņas smadzenēs nevis izrakstot medikamentus.
2026. g. Ārsti būs spējīgi padarīt sirdi jaunāku
Sirds un asinsvadu slimības ir vadošais nāves iemesls daudzās valstīs. Uz šo gadu vajadzētu būt pabeigtiem klīniskajiem izmēģinājumiem uz cilvēkiem. Ja tie būs veiksmīgi, Hārvardas Universitātes pētnieki varētu būt spējīgi apturēt sirds novecošanas procesu un pat padarīt to "jaunāku".
2027. g. Attīstības valstu ekonomika pārspēs ASV ekonomiku
Kamēr Rietumu pasule cīnās ar dažādām likstām, citu valstu ekonomikas turpina attīstīties. Pēc dažādām prognozēm 2026. g. Ķīna kļūs par lielāko pasaules ekonomiku, bet 2027. g. Brazīlijas, Krievijas, Indijas un Ķīnas ekonomikām vajadzētu būt lielākām nekā G7 valstu ekonomikām. Tas novedīs arī pie varas kausu pārbīdes un Rietumu pasaule pamazām zaudēs vadošo lomu.
2028. g. Zinātnieki sāks "augšāmcelt" izmirušās sugas
Tas noteikti nebūs gads, kad tiks radīts Juras laikmeta parks, bet šajā gadā varētu sagaidīt dodo un Tasmānijas tīģera atdzimšanu. Iespējams, ka tiks atjaunoti arī neandertālieši un agrīnie cilvēki.
2029. g. Globāla populācija sasniegs krīzes punktu
Planētas iedzīvotāju skaitam vajadzētu sasniegt 8,5 miljardus, kas nozīmē arī to, ka vajadzēs vairāk ēdiena un enerģijas (50% pieaugums), kā arī ūdens (30%). Ja nekas netiks darīts, tad tas būs sākums jauiem globāliem konfliktiem par atlikušajiem resursiem. 2030./2039. gadi varētu kļūt par karu gadiem.
Un kur tad Īlons Masks un viņa plāns ieviest bezmaksas WIFI pa visu pasauli?
Ņemot vērā Trampa izgājienus, tad karš sāksies drīz vien. Cilvēki jau dzīvo tā it kā būtu mūžīgi, bet tā nav.
ASV ir jālikvidē-obligāts nosacījums globālam mieram un normālas slīdzās pastāvešanas pamatiem.
Vēl notikumiem vajadzētu pieplusot agresīvu citplanētiešu ierašanos (reptiloidi??) un karu ar viņiem