Pēc brīža jau dodos lejup un atgriežos krastmalas restorāniņā, kurā pasūtīju sev maltīti. Kā jau teciu restorāns artodas buriski uz ūdens. Vēl kādas 10 minūtes pavadu tukšojot aluskausu un mana forele ir gatava. Par ezeru pavisam īsi jau stāstīju . Tagad pāris vārdos tikai piebildīšu. Kā jau minēju Ohridas ezers ir slavens ar savu izcili dzidro un tīro ūdeni. Līdz ar to protams šajā ezerā ļoti komfortabli jūtas vairāki ūdens augi un majo vairāku sugu zivis. Šeit ir sastopami tādi augi, kuriem šis ezers ir vienīgā mājvieta. Vēl jo vairāk pateicotie īpašam fitoplanktonam ezerā mājo arī īpašu sugu zivis. Šeit mājo 8 veidu karpveidīgo, divu sugu foreles no kurām vienas-ohridas forele(Acantholingua ohridana) ir satopamas tikai šeit Ohridas un Prespas ezeros. Tāpat ezers ir ļoti bagāts ar dažāiem vēzveidīgajiem, moluskiem un sūkļiem. Ezerā mājo arī liels skaits zušu. Tā teikt, šeit ir īsta makšķernieku paradīze un par tiem šeit netiek aizmirsts. Šeit pat, blakus esošajā viesnīcā tiek piedāvāts visai plašs serviss makšķerēšanas fanātiem.
Man pusdienās tiek pasniegta tieši šī -Ohridas forele. Tā patiesībā ir nedaudz mazāka par parasto foreli un tā nav tradicionāli sārta un ir krietni gaišāka par ierastajām forelēm. Pēc garšas forele, kā jau forele. Varbūt svaigā viedā kāda atšķirība ir, bet tā kā neesmu svaigu un marinētu zivju ēdienu cienītājs to esmu pasūtījis ceptu, un tādai atšķirību no tradicionālās foreles nesajutu.
Struga.
Esmu papusdienojis un mani pārņem tāds, kā slinkums! Varētu šeit pakavēties ilgāk un varbūt apmesties vietējā viesnīcā, kura atrodas tepat pāri ielai. Labprāt izbaudītu šī jaukā un klusā ciematiņa mieru, un kādu vakaru dotios pamakšķerēt! Labi! Var jau pasapņot, bet tagad jādodas tālāk. Varbūt kādreiz šeit atgriezīšos un tad šādu sapni varēšu arī piepildīt. Norēķinos par pusdienām, pametu Radoždas ciematiņu un dodos Strugas pilsētas virzienā.