Iela pakāpeniski ved tuvāk ezeram un nogāze kļūst arvien stāvāka. Aiz neliela pagrieziena paveras lielisks skats uz lejā esošo kvartāliņu, kurš atrodas tādā, kā kalna ielokā uz šauras josliņas starp ezeru un klintīm. Šo rajonu sauc par Kaneo. Tepat uz priekšu redzama vēl viena, ļoti interesanta baznīca, kura atrodas uz klints raga, tieši virs ezera.
Nolemju doties apskatīties šo baznīcu un tad no tās kāpt lejā uz redzamo Kaneo kvartāliņu. Lēnā garā nonāku līdz baznīcai, kuras vārti ir vaļā un tradicionālais kasieris darbā vēl nav ieradies. Jā kasieris! Šeit maķedonijā gandrīz visās baznīcās, kuras atrodas vietās, kur apgrozās daudz tūristu par ieeju tiek prasīta samaksa. Samaksa nav liela, bet, kā jau esmu rakstījis iepriekšējos rakstos man tas, ka tiek iekasēta nauda par baznīcas apmeklējumu nešķiet pareizi. Labi! Kā nu ir, tā ir! Esmu nonācis līdz Kaneo Svētā Jāņa kristītāja baznīcai (Црквата Свети Јован Богослов Канео).
Vēstures dokumentos tiek minēts, ka šajā vietā 1447. Gadā esot uzbūvēts klosteris un baznīca. Acīmredzot klosteris nav saglabājies un šodien šeit apskatāma ir tikai tajos laikos būvēta baznīca. Patiesībā patreizējo izskatu baznīca ieguvusi pēc 19.g.s. veiktās rekonstrukcijas un interesanti ir tas, ka šīs baznīcas arhitektūrā var ievērot vairākas armēņu baznīcu iezīmes un elementus, kuri veiksmīgi savienoti ar tradicionāliem bizantiešu baznīcu arhitektūras veidojumiem.