Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
35
1177

Laiks iet, bet viss pamazām grimst! Ja kāds kaut ko cenšas darīt, tad parasti tas ātri apnīk, jo neredz tam rezultātu. Rakstu piedāvājums ir nemainīgs... Bildes, bildes un vēlreiz bildes! Liela daļa pa 100 reizēm jau šeit bijušas. Pieprasu sadaļā ir daudz labu ideju, bet pat, ja notiek brīnums un kāda no tām tiek tomēr realizēta, tad tas prasa vairākus mēnešus vai pat ilgāk. Jā, spokos ir admini, redaktori, kuri seko līdzi rakstiem, kuri tiek pievienoti, kopumā neko sliktu nevaru par viņiem sacīt, pārsvarā visi ir atsaucīgi, izpalīdzīgi, bet viņi ir tādi paši spoki.lv lietotāji, kā visi pārējie, tikai ar nedaudz lielākām pilnvarām un vadās pēc noteikumiem, kurus izveidojuši augstāk stāvošie!

Sākscaronu ar to ka spokilv... Autors: Tas i es Kad beidzot būs pārmaiņas!?
1.

Sākšu ar to, ka spoki.lv reģistrējos šā gada pavasarī. Neatceros vairs precīzus ciparus, bet tajos laikos pa dienu online bija vismaz pāris tūkstoši lietotāju!!! Tagad labākajā gadījumā vakarā spokos ir 2000 lietotāji online! Jā, tajos laikos bija netulkoto komiksu sērga, un ļoti liela daļa tos ienīda. Tagad tā ir samērā reta parādība, un ir parādījušies arī tulkotie komiksi, un diez vai bez tiem mēs iztiksim, jo ir cilvēki, kuriem tie patīk!

Tagad ienākot spokos ko mēs... Autors: Tas i es Kad beidzot būs pārmaiņas!?
2.

Tagad, ienākot spokos, ko mēs redzam? Copy+Paste raksti!!! Pilns ar visādiem bilžu rakstiem garastāvokļa uzlabošanai, smieklīgas bildes, jocīgas bildes, gifi, utt. Pēdējās pāris nedēļās pat pretīgi ieiet ir nedēļas topā... Pagājušajā nedēļā neviens raksts nav spējis savākt pat 1000 balsis!!!

Vai daudzi no jums apmeklē... Autors: Tas i es Kad beidzot būs pārmaiņas!?
3.

Vai daudzi no jums apmeklē sadaļu TOPS http://www.spoki.lv/tops?!?! Vai esat pavērojuši kuri cilvēki atrodas "Garīgais līderis" topā? Tiem kas nezin - Tajā topā ir cilvēki, kuri nedēļas laikā ir nopelnījuši visvairāk pozitīvās balsis saviem rakstiem! Ieejiet to cilvēku profilos un paskatieties... Vai atradīsiet starp viņu rakstiem oriģinālrakstus, kādus informatīvus rakstus, tiešām oriģinālus rakstus, kuros fotogrāfijas būs viņu pašu atrastas un apkopotas? Nē!!! Tur lielākā daļa būs pliki Copy+Paste raksti! Protams ir arī atsevišķiem no viņiem kāds oriģināls raksts pa retam, bet 99% tomēr ir pliki copy+paste!

Visvairāk mani scaronodien... Autors: Tas i es Kad beidzot būs pārmaiņas!?
4.

Visvairāk mani šodien sasmīdināja skats, kādu ieraudzīju ieejot ru.spoki!!! Liela daļa droši vien atceras nesen Jacky veidoto reklāmas rakstu, ar kuru viņš aicināja mūs likt rakstus ru.spoki.lv, par to piesolot cepumus dubultā! Nekā slikta tajā nesaskatu, un ideja man šķita apsveicama! jau agrāk mēdzu tur pa retam ieiet un biju jau ielicis pāris rakstus. Pēc tās akcijas ievietoju vēl dažus, protams atsaucība tur nav liela, bet... tas ir sākums, un gan jau ar laiku viss būs ok!

Scaronādu skatu scaronodien... Autors: Tas i es Kad beidzot būs pārmaiņas!?
5.

Šādu skatu šodien ieraudzīju ieejot ru.spoki tā ir tikai maza daļiņa! Starp jaunākajiem rakstiem ir 30 raksti pēc kārtas - delfi.rus raksti! Vai tagad spoki pārvērtīsies par delfi filiāli?

Bet tas ir tas, kas iekrita acīs šodien, bet jau agrāk skatījos uz rus.spoki sadaļu ar smīnu! Tas saits ir domāts krievvalodīgajiem! Jautājums ru.spoki veidotājiem... Vai pie jums strādā kāds izglītots krievu tautības cilvēks?

"462 Очки до следующего уровня", "Возраст 58 день", "Опубликовал 9 статей (неактивный - 1", "Анонимные просмотров: 1", "raksta оценка", "1 gab."

Tā ir tikai maza daļiņa no sviesta, ko jebkurš cilvēks, kurš daudz maz labi pārzin krievu valodu, uzskatīs par labākajā gadījumā piektklasnieka tulkojumu!

Jūs izveidojat saitu krievvalodīgajiem, bet pat nespējat normāli rakstīt krieviski!!! Atrodiet kādu normālu cilvēku, kas jums tulkos tekstus krievu valodā, savādāk brīžiem šķiet, ka tur ir tulkojis tas pats cilvēks, kas Ķīnā tulko instrukcijas latviešu valodā! Viena lieta ir tad, kad rakstos ir kļūdas, cilvēki ievieto rakstus tāpat vien, prieka pēc, bet saita veidošana, uzturēšana ir jūsu darbs!!!

Un tagad daudzi droscaroni... Autors: Tas i es Kad beidzot būs pārmaiņas!?
6.

Un tagad daudzi droši vien domā... Nu ko viņš te murgo, ko viņš panāks ar šo rakstu utt... Iespējams, ka neko nepanākšu, bet klusēt netaisos.

Iesākumam jau ierakstīju, ka ru.spoki sadaļā vairs nerādīšos, kamēr tur netiks ieviesta kārtība!

Starp citu nepastāstīju jums vienu lietu... Ieejot ru.spoki, man rakstos neielādējas fotogrāfijas! Par to uzrakstīju adminiem, viņi nemācēja atbildēt, tāpēc painteresējās pie augstāk esošiem cilvēkiem. Atbilde bija sekojoša - tā problēma ir daudziem, kuri iet spokos atrodoties ārzemēs, bet to var novērst lietojot proxy! (Atgādināšu, ka Admini un redaktori ir tādi pat kā mēs, un tādos gadījumos viņi ir tikai starpnieki saziņā starp mums un īstajiem spoku veidotājiem)!

Kāda velna pēc man ir jāmeklē ik pa laikam jauni proxy tikai tāpēc, lai varētu ielikt un redzēt savus rakstus!?

Ja ir kritika tad vajag arī... Autors: Tas i es Kad beidzot būs pārmaiņas!?
7.

Ja ir kritika, tad vajag arī pievienot dažus ieteikumus kā stimulēt spoku attīstību, kvalitatīvāku rakstu veidošanu!

Pirmkārt jau gribētu sākt ar tiem spoku T-krekliem! Godājamā spoku administrācija un īpašnieki... Vai tie tiešām ir tik ļoti dārgi? Vai nevarētu ieviest kaut vai tos kā balvu katru nedēļu labākajam Paparazzi, oriģinālautoram un superoriģinālautoram?

Otrkārt atkal par tiem T-krekliem... Vai jums ir kāda milzīga noliktava ar tiem, ka visu laiku tos visiem cenšaties iesmērēt/ Vai nav pienācis laiks mēģināt tirgot citas lietas ar SPOKI simboliku? Kaut vai tās pašas krūzītes, pildspalvas, somas vai vēl kaut kādas citas lietas? Tās arī varētu būt kā balvas labu, kvalitatīvu rakstu autoriem, un tas neprasītu jums milzīgus izdevumus, bet būtu kā stimuls rakstu autoriem. Neliels, bet tomēr stimuls. Kā visi zin - Par pliku paldies pat kaķi sprāgst! Lai gan spokos pat paldies reti kad var sagaidīt!

Un pēdējais Manuprāt ir... Autors: Tas i es Kad beidzot būs pārmaiņas!?
8.

Un pēdējais... Manuprāt ir laiks likvidēt "Garīgais līderis" medaļu!!! Ar ko ir labāks autors, kurš nedēļas laikā pievieno piemēram 40 rakstus un par tiem saņem kopumā 4000 balsis, par autoru, kurš ievieto nedēļas laikā ievieto 7 rakstus un saņem par tiem 3500 balsis?!?!

Ar tā garīgā līdera palīdzību tikai tiek veicinācs rakstu apjoms nevis kvalitāte. Tā vietā varētu tikt vērtēts labāk rakstu vidējais balsu skaits nevis rakstu kopējais balsu skaits!!!

35
1177
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [195]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.11.12 03:29
106
4

Tu te cepies, bet tajā pašā laikā atzīsti, ka spoki.lv redaktori ir tādi paši lietotāji kā mēs. Spoki .lv 90% no lietotājiem ir nogribējušies pusaudži. Ko no tādiem sagaidīt? Bet tas tā... jociņš. Ja godīgi, tad piekrītu pilnīgi visam un pats nesaprotu, kapēc te iegriežos. Pēdējā pusgada laikā plusu esmu ielicis maximums 2 rakstiem. Visi pārējie ir redzētas bildes, kas no 9gag pārkopētas, vai bijušas citos rakstos, vai arī 5. klases līmenī sagudroti (labākajā gadījumā sagudroti) komiksi, kur komentāros puišeļi, kam mātes piens uz lūpām, apspriež seksu. Par pārtulkošanu... Vēlreiz atgriežamies pie ''ko no tādiem sagaidīt?'' :)

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 09.11.12 08:38
81
3

pilnīgi noteikti pluss par pamatotu un argumentētu viedokli, ko parasti šādos rakstos gadās reti lasīt, kur nu vēl par izpratni, kas portālā ir admini/redaktori.

ir lietas, kam nepiekrītu, bet kopumā viens no retajiem kritikas rakstiem, kas, manuprāt, ir ok.

BoyMan avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BoyMan 09.11.12 06:37
70
4

Un, ko tu gaidīji? Kā tad spoki pelnīs apmeklējumus, ja ne uz mazu p0kemonu pamata, kas pilnā balsī smej` par tiem ūber bilžu rakstiem un komiksiem? Jāpiekrīt, tās visas ir jēlības, pēdējā laikā pat labi orgi reti parādās, arī man nav stimula neko jaunu veidot, jo tas vienkārši negūst atsaucību...tad kāda velna pēc mēs vispār šeit esam? Kad laiku sēdēju adminos, bija iespējams pavērot tiešām daudzus labus un kvalitatīvus orgus, bet pārsvarā paneli bija pārpildījuši raksti, kas satur 20 bildes ''labam garīgajam'' un pajēlus komiksus. Nav jēgas cepties, jo tāpat nekas netiks mainīts - nevienam nav izdevīgi, ka šis PAMATĀ ir izglītojošs saits, šī ir izklaide, tikai diemžēl izklaida sāk palikt ar vien stulbāka kā tas ir klubos, kur viss aizsākas ar labu mūziku, dejām un izklaidi, bet beidzās ar nodzeršanos, novemšanos un bez 2 zobiem. 

spoku dienas doma

TGhood avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa FukušimaMedaļa Dienas doma
  TGhood 09.11.12 07:23
42
1

vajadzēja tev pabūt pirmajos spokos, jā esmu pietiekoši vecs. Tie gan bija Spoki. Ļoti labs raksts varēja savākt 30 plusus un tas bija daudz.Saprotu, ka oriģinālraksta veida raksti bija reti, bet toties bil žu raksti bija vismaz 7 lapušu lieli un visus komentārus rakstīja garīgi stabili cilvēki ar savu viedokli.

GargantijA avatars
Medaļa FledermausisMedaļa Holly ShitMedaļa Fledermausis
  GargantijA 09.11.12 09:16
32
3

Paši vien jau šo saitu degradējam. Ir jau forši meklēt vainīgos un visā vainot citus. Ja ir svarīgas medaļas un krutuma līmenis- tad Tev ir pilnīga taisnība; nav vērts taisīt rakstus, kurus nenovērtē. Bet ir jau arī variants spamot un iesaistīt draugus un draugu draugus, un utt. Kā tas tiek darīts konkursos un Titānu cīņās.

spoku dienas doma

rasab avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa ApokalipseMedaļa Fledermausis
  rasab 09.11.12 13:04
28
0

 

Vai laika mums tik ļoti daudz,

Tā spārnots teiciens visur sauc:

Mums laika vienmēr tik, cik ir !

Vai daudz, tas pašam jāizšķir.  

Mums prāta arī tik ,cik ir,

Bet tomēr pašam jāizšķir:

Vai rakstu rakstot, jaunu radīt,

Vai  atgremojot dienas vadīt.

    Jo laika mums ir tik,cik ir....  

......................................

Cits SPOKOS raksta  savam priekam,

Nepievēršot skatu niekam.

Vēl kāds slāpē slavas kāri,

Skrien kaut visiem līķiem pāri.

Vēl ir tādi, kas ik brīdi,

Uzmana, vai ir te strīdi:

Komenti ar pamācībām, 

Necenzētām izdarībām.

Otru, apsaucot  par muļķi,

Izgāž sakrājušos žulti.

 

Ir vēl arī tādi ļaudis,

Attieksmi kas neizpaudīs.

Visi mums ir vajadzīgi,

Jo visi tie ir mūsu ļaudis,

Un prāta mums ir tik, cik ir...

 

Palasot SPOKU  komentus, rodas sajūta, ka  daļa latviešu ir ar hronisku caureju un atraduši vietu, kur publiski nokārtoties.

 

spoku dienas doma

Andžejs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa O!ZorroMedaļa Recidīvists
  Andžejs 09.11.12 07:43
20
0

Un vel aizmirsi pierakstīt par spēles&softs sadaļu. Katru reizi tur ieejot es visiem rakstiem varteikt ielieku -, . Kapēc?Tāpēc ka, tur viss ir piespamots ar minecraft, kkādiem LOL un velvisādiem mēsliem, es uzskatu, ka tas jau ir pa traku un to vajag ierobežot. Ja raksts ir saniedzis apmēr 30 mīnusus, tad es domāju redaktoriem, vai velns viņ zin kas apstiprina, tas ir jāparbauda un tad izlemj vai viņu vajag spokos vai nē, un tā es domāju lēnām varētu iztīrīt spokus no sūdiem.

Colonel Meow avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa Garīgais līderis
  Colonel Meow 09.11.12 12:39
19
0

Neuztraucies, nekas nemainīsies! :)

YOSLOWAG avatars
Medaļa Gada Spoks 2010Medaļa TestētājsMedaļa Dienas joks
  YOSLOWAG 09.11.12 06:49
16
1

atbildot uz BoyMan komentāru " Un, ko tu gaidīji? Kā tad spoki pe... " par klubiem, no paša pieredzes?

Latvian avatars
Medaļa RainisMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  Latvian 09.11.12 19:55
10
0

Sveiki, Cienītie un Cienītās - es jau vairāk kā 10 gadus nodarbojos ar dažādu mājaslapu un citu projektu izpēti, inovācijām un uzlabojumiem - bet gribu teikt to, ka spoki.lv ir viens no nespārdīgajiem projektiem kas redzēts, jo lai gan projekts ir veiksmīgs un ļoti populārs bet teik novērtotas dažas šādu projektu izpausmes , kuras rodas gandrīz visiem veiksmīgiem projektiem, līdz ar to pēcāk gaidīt°o uzlabojumu vietā ir degradācija - es gan  šeit neizplūdīšu psiholoģiski pētnieciskos apskaidrojumos bet vēlos piekrist raksta autoram un mudināt visus citus autorus , kā arī apmeklētājus mīnusot nekvalitatīvos rakstus un pašiem taisīt oriģinālus :)

Ponij Piespied Pogu avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Admins iesaka
  Ponij Piespied Pogu 09.11.12 07:33
10
0

Man arii bija vienu briidi  problema ar bildeem, vini man visu izlaboja, bet tgt es nevaru uztaisiit rakstu, kur zem bildeem teksts jo vini vnk. mani ignoree un neatbild epastaa uz manu probleemu. Tajaa vietaa kur raksta zem bildeem aprakstu rakstu pievienosanaa, man radaas kkads reklaamas lodzins kavai esmu nopirkusi izsleegt reklaamas, un vinu nevar nonemt, vins man traucee rakstiit jo nevar jau neko uzrakstiit.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.11.12 19:32
12
4

Man pohuj :D es Tik Lieku receptes nelasot īpaši citu saturu šeit :D 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.11.12 12:42
8
0

Ne tikai par krievu saitu tas ir. Mūsu pašu spokos ir tā pat kad 1 "autors" jeb copypaste uztaisa 5-10 rakstus bieži vien ar tikai ar vienu trulu video un viss. Troļu komiksi un visi citi atvainojos sūdu painta versijas arī ir tikai sūdu sūdi. Es jau veltiju 3 rakstus par šo "ļoti izglītojošo " tēmu. Rakstiju arī vadībai. Reakcija 0. Saku to ko sen rakstiju. Ja nekas nemainīsies spoki izmirst un nevienam tas netrūks ja te būs tikai debīlismi. Uzskatu ka VIdeo kas nav paša veidots vispār aizliegt. Reklāmas tikai ja pats strāda'firmā un zini par produktu. Komiksus ar nosacijumu ja nav rupjību iekšā. Un kādēļ Praktiskais spoks ir tik zemu nocelts kam vajadzētu būt vis augstākai sadaļai ? Paldies!

HouseMD avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  HouseMD 09.11.12 03:23
8
0

Jimmies status:

[ ] Rustled

[x] Unrustled

Zirnekliss avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Zirnekliss 09.11.12 18:37
8
2

Runājot par KOMIKSIEM, tos ir tik pat grūti izdomāt kā labu rakstu. Nopietni, oriģinālu komiksa ideju ir tiešām grūti izdomāt un to vēl baudāmi noformēt!

Moonwalker avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Sensejs
  Moonwalker 09.11.12 16:30
6
0

Nu nepārtaisīt mums šo saitu par latviešu listverse.com. Tad jātaisa pavisam no pamatiem, bet vai būs pieprasījums?

F31KS avatars
Medaļa TusētājsMedaļa NostradamsMedaļa Redaktors iesaka
  F31KS 10.11.12 18:57
6
0

Nu protams, ka degradējas. Spoki, tāpat kā citi portāli, ir sabiedrības spogulis. Skumji, bet tā nu notiek ar mūsu sabiedrību.

Tas i es avatars
Medaļa PulicersMedaļa Troll killerMedaļa Pulicers
  Tas i es 10.11.12 14:00
6
0

atbildot uz Contess komentāru "Tāds konkurss labākajiem autoriem, tur bija bai... " Labs. Superīgi raksti. Un kad iegāju palasīt konkursa dalībnieku parakstus (es tieši tagad ēdu pusdienas)... gandrīz aizrijos. Tie lietotāju apraksti vien ir zelta vērti. :D Tādu tiešām varētu atkārtot. :)

BuzzZubbPukey avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Twittera čoms
  BuzzZubbPukey 09.11.12 18:21
5
0

atbildot uz Tas i es komentāru "Jā, katrs savus rakstu avotus sargā kā zeltu. :... " milzīgs paldies :)

GraBaža avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Students
  GraBaža 10.11.12 10:11
6
1

Skaties no gaišās puses, varbūt rakstu kvalitāte kritusies tāpēc, ka cilvēki vairak laika pavada prom no saviem kompīšiem un nepievērš tik lielu uzmanību virtuālajai dzīvei, bet gan vairāk reālajai.

« 1  2  3  4  5 »