195

 1177  35

Laiks iet, bet viss pamazām grimst! Ja kāds kaut ko cenšas darīt, tad parasti tas ātri apnīk, jo neredz tam rezultātu. Rakstu piedāvājums ir nemainīgs... Bildes, bildes un vēlreiz bildes! Liela daļa pa 100 reizēm jau šeit bijušas. Pieprasu sadaļā ir daudz labu ideju, bet pat, ja notiek brīnums un kāda no tām tiek tomēr realizēta, tad tas prasa vairākus mēnešus vai pat ilgāk. Jā, spokos ir admini, redaktori, kuri seko līdzi rakstiem, kuri tiek pievienoti, kopumā neko sliktu nevaru par viņiem sacīt, pārsvarā visi ir atsaucīgi, izpalīdzīgi, bet viņi ir tādi paši spoki.lv lietotāji, kā visi pārējie, tikai ar nedaudz lielākām pilnvarām un vadās pēc noteikumiem, kurus izveidojuši augstāk stāvošie!

Komentāri 195

0/2000

Tu te cepies, bet tajā pašā laikā atzīsti, ka spoki.lv redaktori ir tādi paši lietotāji kā mēs. Spoki .lv 90% no lietotājiem ir nogribējušies pusaudži. Ko no tādiem sagaidīt? Bet tas tā... jociņš. Ja godīgi, tad piekrītu pilnīgi visam un pats nesaprotu, kapēc te iegriežos. Pēdējā pusgada laikā plusu esmu ielicis maximums 2 rakstiem. Visi pārējie ir redzētas bildes, kas no 9gag pārkopētas, vai bijušas citos rakstos, vai arī 5. klases līmenī sagudroti (labākajā gadījumā sagudroti) komiksi, kur komentāros puišeļi, kam mātes piens uz lūpām, apspriež seksu. Par pārtulkošanu... Vēlreiz atgriežamies pie ''ko no tādiem sagaidīt?'' :)

 106  4 atbildēt

pilnīgi noteikti pluss par pamatotu un argumentētu viedokli, ko parasti šādos rakstos gadās reti lasīt, kur nu vēl par izpratni, kas portālā ir admini/redaktori.

ir lietas, kam nepiekrītu, bet kopumā viens no retajiem kritikas rakstiem, kas, manuprāt, ir ok.

 81  3 atbildēt

Un, ko tu gaidīji? Kā tad spoki pelnīs apmeklējumus, ja ne uz mazu p0kemonu pamata, kas pilnā balsī smej` par tiem ūber bilžu rakstiem un komiksiem? Jāpiekrīt, tās visas ir jēlības, pēdējā laikā pat labi orgi reti parādās, arī man nav stimula neko jaunu veidot, jo tas vienkārši negūst atsaucību...tad kāda velna pēc mēs vispār šeit esam? Kad laiku sēdēju adminos, bija iespējams pavērot tiešām daudzus labus un kvalitatīvus orgus, bet pārsvarā paneli bija pārpildījuši raksti, kas satur 20 bildes ''labam garīgajam'' un pajēlus komiksus. Nav jēgas cepties, jo tāpat nekas netiks mainīts - nevienam nav izdevīgi, ka šis PAMATĀ ir izglītojošs saits, šī ir izklaide, tikai diemžēl izklaida sāk palikt ar vien stulbāka kā tas ir klubos, kur viss aizsākas ar labu mūziku, dejām un izklaidi, bet beidzās ar nodzeršanos, novemšanos un bez 2 zobiem. 

 70  4 atbildēt

vajadzēja tev pabūt pirmajos spokos, jā esmu pietiekoši vecs. Tie gan bija Spoki. Ļoti labs raksts varēja savākt 30 plusus un tas bija daudz.Saprotu, ka oriģinālraksta veida raksti bija reti, bet toties bil žu raksti bija vismaz 7 lapušu lieli un visus komentārus rakstīja garīgi stabili cilvēki ar savu viedokli.

 42  1 atbildēt

Paši vien jau šo saitu degradējam. Ir jau forši meklēt vainīgos un visā vainot citus. Ja ir svarīgas medaļas un krutuma līmenis- tad Tev ir pilnīga taisnība; nav vērts taisīt rakstus, kurus nenovērtē. Bet ir jau arī variants spamot un iesaistīt draugus un draugu draugus, un utt. Kā tas tiek darīts konkursos un Titānu cīņās.

 32  3 atbildēt

 

Vai laika mums tik ļoti daudz,

Tā spārnots teiciens visur sauc:

Mums laika vienmēr tik, cik ir !

Vai daudz, tas pašam jāizšķir.  

Mums prāta arī tik ,cik ir,

Bet tomēr pašam jāizšķir:

Vai rakstu rakstot, jaunu radīt,

Vai  atgremojot dienas vadīt.

    Jo laika mums ir tik,cik ir....  

......................................

Cits SPOKOS raksta  savam priekam,

Nepievēršot skatu niekam.

Vēl kāds slāpē slavas kāri,

Skrien kaut visiem līķiem pāri.

Vēl ir tādi, kas ik brīdi,

Uzmana, vai ir te strīdi:

Komenti ar pamācībām, 

Necenzētām izdarībām.

Otru, apsaucot  par muļķi,

Izgāž sakrājušos žulti.

 

Ir vēl arī tādi ļaudis,

Attieksmi kas neizpaudīs.

Visi mums ir vajadzīgi,

Jo visi tie ir mūsu ļaudis,

Un prāta mums ir tik, cik ir...

 

Palasot SPOKU  komentus, rodas sajūta, ka  daļa latviešu ir ar hronisku caureju un atraduši vietu, kur publiski nokārtoties.

 

 28  0 atbildēt

Un vel aizmirsi pierakstīt par spēles&softs sadaļu. Katru reizi tur ieejot es visiem rakstiem varteikt ielieku -, . Kapēc?Tāpēc ka, tur viss ir piespamots ar minecraft, kkādiem LOL un velvisādiem mēsliem, es uzskatu, ka tas jau ir pa traku un to vajag ierobežot. Ja raksts ir saniedzis apmēr 30 mīnusus, tad es domāju redaktoriem, vai velns viņ zin kas apstiprina, tas ir jāparbauda un tad izlemj vai viņu vajag spokos vai nē, un tā es domāju lēnām varētu iztīrīt spokus no sūdiem.

 20  0 atbildēt

Neuztraucies, nekas nemainīsies! :)

 19  0 atbildēt

Man arii bija vienu briidi  problema ar bildeem, vini man visu izlaboja, bet tgt es nevaru uztaisiit rakstu, kur zem bildeem teksts jo vini vnk. mani ignoree un neatbild epastaa uz manu probleemu. Tajaa vietaa kur raksta zem bildeem aprakstu rakstu pievienosanaa, man radaas kkads reklaamas lodzins kavai esmu nopirkusi izsleegt reklaamas, un vinu nevar nonemt, vins man traucee rakstiit jo nevar jau neko uzrakstiit.

 10  0 atbildēt

Sveiki, Cienītie un Cienītās - es jau vairāk kā 10 gadus nodarbojos ar dažādu mājaslapu un citu projektu izpēti, inovācijām un uzlabojumiem - bet gribu teikt to, ka spoki.lv ir viens no nespārdīgajiem projektiem kas redzēts, jo lai gan projekts ir veiksmīgs un ļoti populārs bet teik novērtotas dažas šādu projektu izpausmes , kuras rodas gandrīz visiem veiksmīgiem projektiem, līdz ar to pēcāk gaidīt°o uzlabojumu vietā ir degradācija - es gan  šeit neizplūdīšu psiholoģiski pētnieciskos apskaidrojumos bet vēlos piekrist raksta autoram un mudināt visus citus autorus , kā arī apmeklētājus mīnusot nekvalitatīvos rakstus un pašiem taisīt oriģinālus :)

 10  0 atbildēt

Ne tikai par krievu saitu tas ir. Mūsu pašu spokos ir tā pat kad 1 "autors" jeb copypaste uztaisa 5-10 rakstus bieži vien ar tikai ar vienu trulu video un viss. Troļu komiksi un visi citi atvainojos sūdu painta versijas arī ir tikai sūdu sūdi. Es jau veltiju 3 rakstus par šo "ļoti izglītojošo " tēmu. Rakstiju arī vadībai. Reakcija 0. Saku to ko sen rakstiju. Ja nekas nemainīsies spoki izmirst un nevienam tas netrūks ja te būs tikai debīlismi. Uzskatu ka VIdeo kas nav paša veidots vispār aizliegt. Reklāmas tikai ja pats strāda'firmā un zini par produktu. Komiksus ar nosacijumu ja nav rupjību iekšā. Un kādēļ Praktiskais spoks ir tik zemu nocelts kam vajadzētu būt vis augstākai sadaļai ? Paldies!

 8  0 atbildēt

Man pohuj :D es Tik Lieku receptes nelasot īpaši citu saturu šeit :D 

 12  4 atbildēt

Jimmies status:

[ ] Rustled

[x] Unrustled

 8  0 atbildēt

Runājot par KOMIKSIEM, tos ir tik pat grūti izdomāt kā labu rakstu. Nopietni, oriģinālu komiksa ideju ir tiešām grūti izdomāt un to vēl baudāmi noformēt!

 8  2 atbildēt

Nu protams, ka degradējas. Spoki, tāpat kā citi portāli, ir sabiedrības spogulis. Skumji, bet tā nu notiek ar mūsu sabiedrību.

 6  0 atbildēt

Nu nepārtaisīt mums šo saitu par latviešu listverse.com. Tad jātaisa pavisam no pamatiem, bet vai būs pieprasījums?

 6  0 atbildēt

Skaties no gaišās puses, varbūt rakstu kvalitāte kritusies tāpēc, ka cilvēki vairak laika pavada prom no saviem kompīšiem un nepievērš tik lielu uzmanību virtuālajai dzīvei, bet gan vairāk reālajai.

 6  1 atbildēt

ieteiktu administrācijai par garīgo līderi izvēlēties pēc vidējā aritmētiskā, rakstu plusus saskaitot kopā un izdalot ar rakstu daudzumu. 

 5  0 atbildēt

Mani vairāk kaitina tie raksti, kas atkārtojas. Ciest nevaru, ka rakstu autori nedraudzējas ar smadzenēm. Nepatīk, ka nepārlasa savu gara darbu un raud, ja kāds pat uzdrošinās kaut ko sliktu par to pateikt, jo kā nekā cilvēks taču ir "laiku tērējis" un "centies". Taču ir skaidri un gaiši redzams, ka tas, ko viņi ir iesmērējuši lasītājiem ir 5 minūšu darbs. 

Daži te arī komentāros saka, ka neko nevar darīt lietas labā, taču es tam nepiekrītu. Vajag protestēt un pašiem izrādīt iniciatīvu. Losīgie mērgļi atkritīs un normāli cilvēki, kas piedomā pie tā, ko publicē paliks un parasti, ja adrese ir normāla, tad arī par cilvēku pieplūdumu nebūs jāuztraucas.

Tā vien šķiet, ka grib pārmaiņas, bet negrib piedalīties to veikšanā.

 4  0 atbildēt

Tā bija, tā ir un tā būš! Nu  nekas nemainīsies :D Nu un kuru tas rausta?

 7  3 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »