7

 188  4

Dīvaina pasaule, vēl dīvaināki tās iemītnieki. Laikam jau. Teorija par to, ka mūsu pasaule nav īsta, bet radīta tieši tev, ir sena. Uz to balstās reliģijas.

Tikai mūsdienās šī doma ir padarīta krietni tehniskāka. Acerēsimies kaut vai filmu "Matrix"

Komentāri 7

0/2000

A vajag? Varbūt dvēsele šo dzīvi ir nopirkusi kā datorspēli?

 11  0 atbildēt

Kārtējais avantūrists .. par rakstu +

 6  0 atbildēt
Vienalga ticamāk par kristietību.
 4  0 atbildēt

Nāve visus "izlauzīs" ārā.

 2  0 atbildēt
Ir teorijas par dimensijām. 4 dimensija ir laiks- visa faktiskā, īstā dzīve konkrētam objektam, cilvēkam. Ir 5.dimensija- kurā jau skatās visas iespējas, kur var aizvest laika līkne 4.dimensijas objektu, dzīves izvēles. 6.dimensija jau pēta kā var iedarboties dzīves izvēles atkarībā no citu objektu ietekmes utt. Faktiski, ko tas nozīmē- ka iespējas nav neierobežotas, un vienmēr saistīta ar iepriekšējo stāvokli,un tikai veiksme vai liktenis nosaka, kura iespēja/notikums piepildīsies. Tagad jautājums- kas dod šīs veiksmes un iespējas cilvēku dzīvē? Nav tā, ka viss ir atkarīgs tikai no tā, cik daudz cilvēks dara. Ir atkarīgs no veiksmes/neveiksmes. Manuprāt, šo veiksmi/neveiksmi arī dod konkrētajai dzīves simulācijai augstāki spēki/Dievs.
 1  0 atbildēt

Wannabe

 0  0 atbildēt

Hah. Tad jau Elon Musk arī ir avantūrists, ne ? Viņš tic tam pašai. Varu iedot arī linku, kur viņš stāsta par to pašu, ja kāds protams netic. : )

 0  0 atbildēt