Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
89

Džons Hatčisons ir pašpasludināts izgudrotājs, kas esot atklājis (un tik pat ātri aizmirsis) levitāciju un brīvo enerģiju. Viņa eksperimentos daži metālu veidi esot izgaisuši, tāpat esot izdevies sakausēt atšķirīgus metālus, izmantojot radioviļņus

Viņam ir savs blogs, kurā var redzēt pierādījumus viņa apgalvojumiem. Tāpat viņš nekautrējas apgalvot, ka esot savulaik strādājis ASV armijas labā.

Savus eksperimentus ar... Autors: Lestets Džons Hatčisons - levitācijas un brīvās enerģijas atklājējs
Attēls no: www.youtube.com
1.

Savus eksperimentus ar elektromagnētiskajiem un radioviļņiem, cenšoties atdarināt Nikolaja Teslas eksperimentus, viņš uzsāka 1970-tajos gados. Hatčisons apgalvo, ka eksperimentu laikā viņš esot pat atklājis jaunu fenomenu, kas izpaužas uz metāliem. Metāliski objekti esot levitējuši, plaisājuši un kusuši apkārtējos materiālus neietekmējot. Visi šie tik ļoti atšķirīgie fenomeni ir nodēvēti par "Hatčisona efektu". To zinātniskais izskaidrojums stipri pieklibo un tiek skaidrots ar citām tik pat neizskaidrotām lietām kā nulles enerģija un Kazimira efekts (enerģijas iegūšanu no vakuma)

Kā viens no viņa... Autors: Lestets Džons Hatčisons - levitācijas un brīvās enerģijas atklājējs
Attēls no: www.youtube.com
2.

Kā viens no viņa sasniegumiem esot kristāliskās baterijas, kas ražo enerģiju no nekā. Viņš ir pat gatavs tās pārdot.

Enerģijas iegūšana no nekā ir diezgan pārdrošs apgalvojums, nav tikai saprotams, kāpēc valstī, kur visi citi atklājumi netiek bloķēti, šis viņu nav padarījis par vismaz miljonāru.

Nevienam citam nav izdevies atkārtot Hatčisona iegūto eksperimentu rezultātus. Pat NASA esot mēģinājusi to atkārtot, bet nesekmīgi. Eksperimentu rezultātus padara ļoti apšaubāmus tas, ka arī pats Hatčisons tos nevar atkārtot uz pieprasījuma.

Tas ir ticis izmeklēts daudzas reizes. Discovery Channel ir veidojis par to dokumentālās filmas, taču gaidīto rezultātu vietā ir iegūts vien interesants stāsts. Tas ir nekas vairāk kā daļa no mūsdienu fokloras.

Hatčisons agrāk tirgoja... Autors: Lestets Džons Hatčisons - levitācijas un brīvās enerģijas atklājējs
Attēls no: www.youtube.com
3.

Hatčisons agrāk tirgoja videokasetes (par 100$ gabalā), kur varēja redzēt viņa levitācijas eksperimentus, bet pat viņš ir atzinis, ka daži eksperimenti esot bijuši viltojumi. Levitācijas efekts esot panākts priekšmetus vienkārši piekarot ar (ne)redzamiem striķīšiem.

Nezinu par brīvo enerģiju un levitāciju, nav gadījies to pašam pieredzēt, toties ir nācies tikties ar cilvēkiem, kuriem citu apkrāpšana sagādā acīmredzamu baudījumu un ir ikdienas nepieciešamība.

Pievienotie video

Spriediet paši, vai viņš ir krāpnieks, vai arī trakais zinātnieks

1
89
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 06.03.19 07:22
5
0

Ja ekspermentu NEVAR atkārtot - tas nav eksperments bet XXX. punkts un ĀMEN.. 

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 06.03.19 00:15
2
0

Kaut kas tur nav īsts!

Bet kas, nevaru iebraukt!

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa RecidīvistsMedaļa Autoklikeris
  SAMSS 06.03.19 07:28
0
0