Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

 Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (ziemas sezona)

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (ziemas sezona)Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (ziemas sezona)
Foto izlase
Pirms dažām nedēļām pastaigājoties pa Vecāķu pludmali ar fotoaparātu ievēroju, ka nojaukta kādas pludmales kafejnīcas terases dēļu grīda. Sagaidīju siltāku nedēļas nogali, paņēmu detektoru un braucu uz Vecāķiem.. Pirms dažām nedēļām pastaigājoties pa Vecāķu pludmali ar fotoaparātu ievēroju, ka nojaukta kādas pludmales kafejnīcas terases dēļu grīda. Sagaidīju siltāku nedēļas nogali, paņēmu detektoru un braucu uz Vecāķiem.. Pirms dažām nedēļām pastaigājoties pa Vecāķu pludmali ar fotoaparātu ievēroju, ka nojaukta kādas pludmales kafejnīcas terases dēļu grīda. Sagaidīju siltāku nedēļas nogali, paņēmu detektoru...
pyrathe , šodien 07:55
0362

 13 fotogrāfijas, kuras ir vērts apskatīt kafijas pauzē

13 fotogrāfijas, kuras ir vērts apskatīt kafijas pauzē13 fotogrāfijas, kuras ir vērts apskatīt kafijas pauzē
Foto izlase
Kafijas pauzē nevar izlasīt grāmatu vai pat žurnālu. Toties var apskatīt fotogrāfijas, kas tevi iedvesmos, pārsteigs un liks pasmaidīt. Šeit būs atrodamas kāreiz tādas. Kafijas pauzē nevar izlasīt grāmatu vai pat žurnālu. Toties var apskatīt fotogrāfijas, kas tevi iedvesmos, pārsteigs un liks pasmaidīt. Šeit būs atrodamas kāreiz tādas. Kafijas pauzē nevar izlasīt grāmatu vai pat žurnālu. Toties var apskatīt fotogrāfijas, kas tevi iedvesmos, pārsteigs un liks pasmaidīt. Šeit būs atrodamas kāreiz tādas.
Lestets , vakar 21:50
0253

Dienas mīļuma deva: 18 mīlīgi kaķi, kuri ir pārāk noguruši

Dienas mīļuma deva: 18 mīlīgi kaķi, kuri ir pārāk nogurušiDienas mīļuma deva: 18 mīlīgi kaķi, kuri ir pārāk noguruši
Foto izlase
Kas gan var būt foršāks par mīlīgu kaķi smieklīgā pozā? Tieši tā - brīvdiena! Taču līdz piektdienai vēl nedaudz jāpagaida, tāpēc nāksies iztikt kar kaķiem. Kas gan var būt foršāks par mīlīgu kaķi smieklīgā pozā? Tieši tā - brīvdiena! Taču līdz piektdienai vēl nedaudz jāpagaida, tāpēc nāksies iztikt kar kaķiem. Kas gan var būt foršāks par mīlīgu kaķi smieklīgā pozā? Tieši tā - brīvdiena! Taču līdz piektdienai vēl nedaudz jāpagaida, tāpēc nāksies iztikt kar kaķiem.
matilde , aizvakar 15:15
850 2
194

 Padomā arī pats

Padomā arī patsPadomā arī pats
Foto izlase
Pievienoju bildes, lai apskatot pasaki komentārā, kur pieļauta acīmredzama kļūda. Pakustini smadzenes arī pie kāda sarežģītāka uzdevuma! Pievienoju bildes, lai apskatot pasaki komentārā, kur pieļauta acīmredzama kļūda. Pakustini smadzenes arī pie kāda sarežģītāka uzdevuma! Pievienoju bildes, lai apskatot pasaki komentārā, kur pieļauta acīmredzama kļūda. Pakustini smadzenes arī pie kāda sarežģītāka uzdevuma!
rasiks , aizvakar 13:24
1187

 Atkal saldas bildes

Atkal saldas bildesAtkal saldas bildes
Foto izlase
Brīdinu tos, kurus mani saldumi šķebina. Te būs redzami atkal manās bildēs tikai saldumi. Pagājušajā reizē rādīju kā izmantoju dekoram mazos pirktos groziņus. Šoreiz groziņus uzlaboju, lai ir skaistāki, jo jādekorē paliela dzimenes torte. Brīdinu tos, kurus mani saldumi šķebina. Te būs redzami atkal manās bildēs tikai saldumi. Pagājušajā reizē rādīju kā izmantoju dekoram mazos pirktos groziņus. Šoreiz groziņus uzlaboju, lai ir skaistāki, jo... Brīdinu tos, kurus mani saldumi šķebina. Te būs redzami atkal manās bildēs tikai saldumi. Pagājušajā reizē rādīju kā izmantoju dekoram mazos pirktos groziņus....
rasiks , aizvakar 11:47
0136
« 1  2  3  4  5 »