40

 247  0

Ja nu kādam vēl bija šaubas par globālo sasilšanu vai arī iespējām kaut ko lietas labā darīt, tad tagad var droši teikt, ka mēs esam nolemti.

Lai arī ko mēs tagad nedarītu, Zemes poli neizskatīsies kā agrāk. Jauns ANO ziņojums apgalvo, ka, pat ja mēs izslēgtu pilnīgi visu, kas ražo CO2, tad tik un tā līdz gadsimta beigām vidējā temperatūra paceltos par 5 grādiem.

Jo vienkārši mēs esam paspējuši saražot tik daudz CO2, ka no sekām nevarēs izvairīties.

Komentāri 40

0/2000

Nevajag izzāģēt mežus un viss būs štokos. Ne jau no izpūtējiem, malkas krāsnīm un lopiem rodas sasilšana, bet dēļ mērķtiecīgās mežu iznīcināšanas visā pasaulē, Latviju ieskaitot. Es domāju, ka tā globālās sasilšanas panika ir kādas enerģētikas veida lobijs un tas velns nav tik melns kā viņu mālē.

 15  1 atbildēt

Pirms 20 gadiem aktīvi runāja par to, ka tūlīt, tūlīt beigsies nafta. Ap šo brīdi naftai un tās produktiem bija jākļūst par gandrīz vai ekskluzīvu preci. Tā īsti vēl nav, līdz ar to domaju, ka arī par globālo sasilšanu tiek pārspīlēts. Tā noteikti ir un tās sekas var redzēt dabā, bet tas nenozīmē, ka process ir tik straujš kā to pasniedz.

 14  0 atbildēt

Globālajai sasilšanai ir jābūt! Ja pēkšņi taps zināms, ka tas ir normāls ciklisks process, kas tā īsti no cilvēka nav atkarīgs, tad milzu daudzumam globālās sasilšanas uzraugošās komisijas nodrošinošo komiteju novērošanas biroju un to apakšstruktūrās "strādājošo" parazītu nāksies meklēt citu darbu, Bet vietiņas ta siltas un ērtas...

Bet globālās sasilšanas bubulis ir jauks iegansts, lai cilvēkiem uzkrāmētu vēl kādu nodoklīti, aizliegumiņu vai nodevu - par planētu jārūpējas esot. Taisnība jau ir. Visas tās komitejas arī ir planētas daļa, jārūpējas par viņiem ir.

Bet kad man kāds sāk pārmest, ka es atļaujos kurināt ugunskuru, tad vispirms, lūdzu, nodzēsiet tos degošos naftas urbumus.

 10  0 atbildēt

@Aptauja: Vai globālo sasilšanu var apturēt?

Globālā sasilšana ir ciklisks process, tas nav nedz jāpaātrina, nedz arī - jāpalēnina. Ja šajā ciklā iejauksimies, tad gan būs sūdi!

 10  0 atbildēt

Tie kas te bļaustās par globālo sasilšanu ir prāta apdalīti.. Acīm redzot cilvēki grib sākt maksāt visādus zaļos nodokļus, un sponsorēt bezjēdzīgus projektus miljardiem dolāru apmērā.. Es piekrītu ka ir piesārņojums. Taču es pie tā nēesmu vainīgs, es godīgi visu savu musuru metu miskastē par kuru es katru mēnesi maksāju un nemazo summu, ko vēl no manis Grib??

kapēc man būtu jāmaksā par to ka milzīgās koorporācijas nesodīti piedirš mūsu planētu? Piesārņo ar Dzīvsudrambiem un citu drazu... A man grib uzlikt kautkādu nodokli kad es teiksim turu Govi kūtī..

Visi tie Globālie demonstrāti ir Pauri sists idiotu bars un nredz to ka tiek gatavots jauns appisiens lai jātu tādus muļķus kā viņi..

 7  0 atbildēt

globālā sasilšana nenotiek vismaz ne tāda kādu to pasniedz ziņās. Cilvēks pie tās nav vainīgs, tas dabisks process kas atkārtojas visu laiku. Cilvēks var uzņemties atbildību vienīgi par apkārtējas vides piemēslošanu.

 4  0 atbildēt
Cilvēki, kāda globālā sasilšana? Ko cepties? Kas notika ar lielo ledus laikmetu - izkusa. Bet vai tajā laikā bija kādas mašīnas un citas figņas, kas ražo CO2? - Nu nē taču, domājiet ar galvu. Globālā sasilšana, bļin, kaut kāds murgs, kuru visu laiku cilā bezjēgā.
 3  0 atbildēt
Latvijā klimats pēc ~100 gadiem būs līdzīgs tam, kāds tas ir Spānijā šobrīd... Diemžēl, es to vairs nepieredzēšu. #fuckwinter
 3  0 atbildēt

Jānobīda zeme no patreizējās orbītas

 3  0 atbildēt

Neviens vēl nav pierādījis, ka tāda vispār ir - īstermiņā daži grādi neko nenozīmē. Bet, ka tas ir veids, kā izdomāt visādus jaunus "eco" un "zaļos" nodokļus, ir ticamāk.

 2  0 atbildēt

Vispār jau var darīt..lai aprturētu globālo sasilšanu ir jāpatur kari un ar tiem sasitītie biznesi...tāt6ad ,kura valsts te uzmetas par galveno visiem un visur ??tā ir ASV ..tai ir kara bāzes ap 600 visā apsaulē un tiesī tā sēj ageresiju ..ja noslauka no Zemes ASV ,tad ar pārējām var runāt starptautisko līgumu ietavros...šodien tas nav iespējams ,jo tieši ASV dara ko grib ,iziet no jebkura līguma un uzspļauj citiem.un tas nozīmē ,ka arī pārējās dara ko grib..

 2  0 atbildēt

Man ir augstākā izglītība zinātnē, kas ir saistīta ar šiem procesiem. Bija interesanti palasīt komentārus par cilvēku versijām. Varu pateikt, ka nemaz tik traki mums Latvijā nebūs. Protams būs ekonomiski zaudējumi, bet būs arī pāris ieguvumi. Un labāk to ir saukt nevis par globālo sasilšanu, bet par paātrināto klimata maiņu.

 1  0 atbildēt

Seriālā "Pēdējais īstais vīrs" bija labs joks: Zinātnieki uztraukušies par lielajām klimata pārmaiņām, mēs tos saucam vienkārši par gadalaikiem!   

 1  0 atbildēt

Bībele arī saka, ka pasaule ies bojā no karstuma, nevis no aukstuma vai arī ūdens. Zeme sadegs un sarisināsies kā degoša avīze.

Un vēl, ja jau nav ko zaudēt, kāpēc mums vēl ir visādi CO nodokļi un aizligumi uz lieliem motoriem utt..? To visu tad atcelt! Kāpēc mēs maksājam par velti?

 1  0 atbildēt

@Aptauja: Vai globālo sasilšanu var apturēt?

Cits variants: Viss ir līdzsvarā

 1  0 atbildēt

Vai 2. bildē autors pats šodien jau bezcerīgi guļ ar pēdējo puķīti rokā. Siltu dusu!  

 1  0 atbildēt

@Aptauja: Vai globālo sasilšanu var apturēt?

Cits variants: 😊

 0  0 atbildēt

@Aptauja: Vai globālo sasilšanu var apturēt?

Cits variants: Jā. Beidzam bezdēt.

 0  0 atbildēt

@Aptauja: Vai globālo sasilšanu var apturēt?

Cits variants: Nezinu.

 0  0 atbildēt

@Aptauja: Vai globālo sasilšanu var apturēt?

Cits variants: nezinu

 0  0 atbildēt