local-stats-pixel

Sekss 15 gados ir pašsaprotams?655

 5437  184

Labdien. Šodien gribēju izvēstīt jums savas domas. Zinu ka gramatika man pastipri klibo, bet tagad tuvāk pie lietas.

Vai sekss 15 gados ir pašsaprots?

Jā/

Es protams uzskatu ka NĒ un tas ir mana paša vērtējums. \

Kāpēc es vispār atvēru šo tēmu?

1 iemesls: Aizvakar skatijos tādu tagad populāru raidijumu, kā "Ekstrasensu cīņas". Tas bija diezgan vecs izlaidums, varbūt kāda 8 sezona. Un tur bija tāds uzdevums, pastāstīt par meitenes nāvi. Tai meitenei klasē gāja smagi, jo viņa bija vienīgā nevainīgā savā klasē, visas pārējas meitenes bija to pazaudējušas vel pat pirms sasniedza 15. Viņu uzskatija par "balto vārnu''. Un viņu visu laiku apcēla un klasesbiedrenes viņu ieveda mežā lai zaudētu nevainību, bet maniaks viņu izvaroja un nogalināja. Iedomājaties kas gan Krievija, gan nešaubos ka arī Latvijā notiek? Meitenes, atvainojos, drāžās 13-15 gados un skaita to par normālu paradību? Drīz jau sanāk, ka katrs otrais puika, jā viņš vel ir puika, kļūs par tēvu 16 gados. Nu kur tas der? Kur paliek bērnība? Ja tev paliek 16, tas nenozīme ka tev jāskrien pīpēt, dzert, šņaukt vai drāzties. Apdomā dzīvi, tas vel viss tev būs (cerams ka nebūs, izņemot seksu, tas ir vajadzīgs). Padomāj par sevi, saviem vecākiem, kā viņi to uztvers un vai spēs vispār uztvert.

2 iemesls: Man pašam drīz būs 16 un man ir apnicis, ka mani draugi man pie auss visu laiku dudina:

- O šitā smuka, šito es izcirtīšu!

Hallo? Par ko tu domā savos 14 gados. Nē, es neesmu nekāds forever alone vai gejs, bet vienkārši es saprotu ka es tam vel neesmu gatavs, gan arī meitenes šajā vecumā nav īpaši gatavas. Atceros vienu gadijumu, kā mans draugs dabuja pirmo seksu.
Viņš atskrēja, smaids līdz ausīm un kliedz:

- Es dabuju pirmo seksu, jūs nezinat cik tas ir brīņešķīgi.

Un tad es neizturēju un teicu:

- Jums tas nav pieriebies? Visu laiku par TO un par TO, es saprotu nevar visu dzīvi arī masturbēt pie skapja, bet... tā nav dzīve, ja tu visu laiku domā par to un kļūsti no tā atkarīgs. Dabu pirmo reizi un kļūsti par maniaku kas vairs nevar apstāties. Pietiks! Neesat jūs vel tik veci lai to tik ļoti gribētu.

Gāja vaļā arī daži lamuvārdi kurus tagad neaprakstīšu. Vienkārši bija tas viss reāli noriebies un gribējās uz kādu izbļauties par to visu.

Cerams jūs mani sapratīsiet un izbaudīsiet savu bērnību, pusaudžu gadus, kā agrāk, kad nebija TV, internets, cigaretes un alkahols.

 5437  184 655
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 655

0/2000

es neuzskatu ka zaudēt nevainību un detaļas par to vispār ir ļoti intīms process un tas kad to darīt vai nē ir jāizlemj pašam neraugoties uz citu domām un viedokļiem

 un tomēr es pievienošos cilvēkiem kuru uzskatos ietilpst tas ka nevainību var zaudēt ari 15 un vecākos vai jaunākos gados galvenais ka tiek izmantota kontracepcija un gan džeks gan meitene to dara no brīvas gribas un tad jau būs labi  kaut 16 kaut 60 gados galvenais lai ir skaisti nevis pamoikā vai ... hjz kur

 5  0 atbildēt

Rakstu izlasīju, paskatījos - 30.lpp ar komentāriem, piedod, izlasīju tik kādas četras, bet viennozīmīgi esmu starā! Domāju pilnīgi un galīgi tā pat kā tu. Nākamgad jau 8.klase, bet manējie klases džeki tik vien domā, cik tas ir kruti nopirkt šņabi, piedzerties, nopisties, aiziet aiz skolas stūra uzkurīt, nedēļā nomainīt 10 meitenes utt. Man un manām draudzenēm tas tik nenormāli kretinē, labi, ne visām, bet tomēr kretinē. Pietam, cik debīlam jābūt, lai katru algebras stundu, kad pie tāfeles izsauc meiteni, obligāti ir jāapsriež viņas pakaļa? emotion Gandrīz vai katru starpbrīdi viņi runā par seksu, kā, kur, kas un kā tur nopisās un izdrāzās utt. Bļ*, na*uj, kad viņi vienreiz izaugs, tomēr ir 14 gadi un, manuprāt, smadzenēm jābūt!

RESPECT TEV, kaut tādi kā tu, būtu vairāk! emotion

 5  0 atbildēt

cigaretes , alkohols un sekss ir bijis vienmer. es saku ka ta ir dabiska atlase, visi pipmanji un alkoholikji nomirs no vēžiem, lielie kniebēji galugalaa paliks vieni paši....

 5  0 atbildēt

Já, agrák nebija visas stilígas fishkas, bet sekss vienmér ir bijis. Músdienas, protams, gadi, kuros tiek zaudéta nemainíba - sarúk. Bet to visiem nevar ieskaidrot un nokontrolét. Tápéc dari ko dari.

Ja vini tev turpina díkt pie auss - tad tie nav labákie draugu, ar kuriem tev jápinás. Pasaule ir pilna ar dazádiem cilvékiem. emotion

 5  0 atbildēt

prātīgs cilvēks. 

 5  0 atbildēt

Agrāk kad zēns ar meiteni 15 gados dejoja tas jau bija wooow , tagad mani nekas vairs neparsteidz

 5  0 atbildēt

Man te mīnussus sprauž kā konfektes :d nevienam nav žēl :D laikam patiesību lieku acīs. Pārlasat manus abus komentārus kārtīgāk Bērniņi :) Varbūt būs jāsāk runāt. Jā meitenes jums ir taisnība. Vajag atrast vīrieti.Būs jums māja vīrs mašīna. Varēsiet pa veikaliem staigāt un vīrs par jums rūpēsies visu laiku. Katru dienu nesīs puķes. Vedīs pa šikiem klubiņiem. Dzīve būs tik krāsaina kā varavīksne. Iesaku paskatīties pa logu laukā - tur viss ir savādāk :) vismaz tagad

 7  2 atbildēt

Bet sex tiktieshaam ir dieviiga padariishana, mmm, I love it!

 5  0 atbildēt

pilnīgi piekrītu. man pašai ir 15 un man besij ārā kad mani klasesbiedri tik runā par dzeršanu, šnaukšanu un pīpēšanu. tas ir tik stulbi! kāpēc nevar ēst saldējumu un saņemt no tā baudu? emotion

 8  3 atbildēt

Kur paliek bērnība? Ja tev paliek 16, tas nenozīme ka tev jāskrien pīpēt, dzert, šņaukt vai drāzties. Apdomā dzīvi, tas vel viss tev būs (cerams ka nebūs, izņ*t seksu, tas ir vajadzīgs).   LĀBĀKAIS KĀDS DZIRDĒTS.

Esmu arī tavā vecumā, un diezgan bieži ar ko tādu saskaros. Mazāk gan par seksu, bet ļoti daudz par dzeršanu un pīpēšanu. Visi tik jibašī galvā to ka 15 gados būtu jau jāatmet, dv ejam dzert līdz komai, un kurīt. Atvainojos par vārdiem, bet b*ed kur na*uj prāts kko tādu teikt!?!?!?!            NABAGA CILVĒKI !

 

LEPOJOS AR TO KA LĪDZ SAVIEM 16 VĒL NĒESMU NE REIZI PĪPĒJIS ZĀLI, UN NODZĒRIES KĀ KKĀDS PAJOBAKS.

 

CEPUMS TEV !

 6  1 atbildēt

Labs raksts) malacis, ka padalijes ar savām domām un neklusējiemotion 

Patiešām prieks, ka ir pusadži, kuri domā par savu dzīvi un savu nākotni) kuri domā ar SAVU GALVU un saprot, ko dara))) es Tev piekrītu  un lieku +)))

Tā ari turpini)emotion

 5  0 atbildēt

o Bāc, pat nezināju, ka ir arī normāli čaļi tādā vecumā. visu laiku bija tikai redzēti indivīdi ar drāšanās tieksmēm.. vairāk jau gan tikai runā un paši noraustās, kad tiek pie lietas..

ak nu bāc, es esmu pilngadīga, un vēl jo rpojām nevainīga. nu i? es esmu gatava, bet neesmu satikusi puisi, ar kuru gribētu.

 

visa šī jaunatnes samaitātība dzen mani izmisumā.. tagad jau kļūt pilngadīgam un vēl nevainīgam ir briesmīgs kauns.. nu bāc.. kād tur vēl kauns?? es pat brīžiem jūtos lepna par sevi!!

 6  1 atbildēt

es saprotu nevar visu dzīvi arī masturbēt pie skapja    nu tu monstrs pie skapja sit kepa

 9  4 atbildēt

True that emotion + tev

 5  0 atbildēt

Mūsdienās sabiedrība un daži labi žurnāli rada iespaidu ka ja tu 12 - 13. gados neēsi nodrāzies, tad tu bremzē. Manuprāt to visu veicina viss tas ko redzam mēdijos. Lielāka daļa mūzikas videoklipi ir pavedinoši. Nerunāsim par interneta plašumiem. manuprāt atdoties otram cilvēkam vajadzētu tikkai tad ja mīli viņu un esi tam gatavs. Ne pirmo reizi teikšu ka seks nav plika nodrāšanās. Tam ir jābūt kam skaistam un īpašam, bet šaubos vai 16 gados kāds cilvēks gana nobriedis lai spētu to īstenot.

 4  0 atbildēt

Nu malacis. Nepazaudē šos uzskatus. :)

Man 18, puisim tik pat kā arī, abi esam nevainīgi. Un nemaz nedomājam šo statusu mainīt. Viss notiks, kad būs īstais laiks. NEKAD neko nevajag darīt '' jo tā dara visi''. Tā ir lielākā kļūda tavā dzīvē...

Nekad nekas nenotiek pēc receptes. Pamatenē mani apcēla, jo nebiju skūpstījusies ( kur vēl puisis...), kaut gan pašām jau vairumam arī nekas vēl no tā nebija. Tad es sāku muldēt, ka man ir draugs. Laba drauga nr. ierakstīju ar vārdu ''zaķītis'' un muldēju... Nevari iedomāties kā nožēloju... Beigās godīgi viņām pateicu visu un uzsvēru, ka viņu domas nekrata. Un tagad esmu laimīga, mīlēta. :)

 

 

Tici man, ar seksu var nodarboties katrs. Bet ne katrs var mīlēties. Un tur ir liela atšķirība. :)

 

Otrs variants viennozīmīgi ir labāks. Vismaz tā baumo tie, kuri to dara mīlestības dēļ.. :)

 5  1 atbildēt

tiešāam liels plus, pašai būs 15, un vispār nemaz nedomāju par to. Dažreiz draudzenes prasa,cik gados es domāju TO darīt, es pasaku,ka ne ātrāk par 18,uz kādiem 20,vrbt vēlāk, un uzreiz prasa-kāpēc tik vēlu,un blāblāblā? nu c`mon,man tagad ir svarīgāk tas kā es pabeigšu skolu un karjera,nevis kaut kāds sekss nu !

 5  1 atbildēt

oo man arī tāds neliels šoks, ka šo raksta 15 gadnieks. Liels pluss! :)

 5  1 atbildēt

tiesham labs raksts un doma ariii labi, vieniigais ko varu pateikt- citiem cilvekiem seksualā velme  ir lielāka par intelektuālo briedumu tajā vecumā , tādēļ viņi nemāk to nomierināt.. priecājies tu esi gudrāks :D :D 

 4  0 atbildēt

Aleluja, vismaz kāds vīrietis, kas domā. Buča tev. emotion

Bet tomēr- kad ir vecums, kad jau nevainība sāk likties dīvaina? Vai mūsdienās maz tas ir normāli, ka pa ielām brīvi skraida 20 un uz augšu veci/-as jaunavas?

 4  0 atbildēt
« 3  4  5  6  7 »