local-stats-pixel fb-conv-api

Mūzikas pasauli pārsteidz rokgrupa Of The Light un viņu dziesma ''REPAIR''0

Rokgrupa Of The Light ir pārsteigusi klausītājus jau kārtējo reizi! Viņi laiduši klajā dziesmu, kuras nosaukums ir ''REPAIR''. Skaņdarbs ir pieejams visās vadošajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās!

Dziesma ''REPAIR'' ir izlaista pavisam nesen - šī gada 21.janvārī. Jāpiemin, ka tas ir vien otrais grupas publicētais skaņdarbs. Debiju grupa piedzīvoja šī gada 7.janvārī, kad izlaida debijas singlu ''Stratego''. Lai gan grupu ''uz papīra'' var dēvēt par iesācējiem vai jauniņajiem, jāatzīst, ka viņu daiļrade ir ļoti kvalitatīva un labāka pat par izpildītājiem, kas ar mūziku nodarbojas gadiem.

Jāpiemin, ka grupa Of The Light sastāv vien no diviem cilvēkiem. Viens solists un viens instrumentu spēlētājs. Gregs Telfejāns (Greg Telfeian) un Zakijs Alī (Zaki Ali) ar savām šarmantajām melodijām cenšas pārsteigt mūzikas pasauli. Of The Light ir daļēji roka un metāla grupa, kas cenšas radīt izmaiņas mūzikas industrijā.

Dziesma ''REPAIR'' ir gandrīz piecas minūtes gara un tā patiks īstiem roka cienītājiem. Of The Light daiļradi varētu pielīdzināt tādām grupām kā System Of A Down, Chevelle, Breaking Benjamin, Deftones un vēl citām. Lielās mūzikas skatuves šo grupu jau gaida un to vien pierāda viņu straujā izaugsme gan mūzikas ziņā, gan fanu skaitā.

Piedāvājam noklausīties dziesmu ''REPAIR'', kas ir grupas ''Of The Light'' skaņdarbs. Aicinām arī atbalstīt grupu - tai var piesekot sociālajos tīklos. Avota vietā atstāta saite, kas Tevi aizvedīs uz grupas Instagram profilu. Nekautrējies - pieseko tam! Atbalsts tiek novērtēts un mūziķus tas neizsakāmi priecē!

Rokgrupas Of The Light otrā dziesma šogad - ''REPAIR''. Lai labi skan un bauda ausīm!

15 0 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000