local-stats-pixel fb-conv-api

Pašmāju mūziķis st4rface izlaiž jaunu dziesmu - ''Viņa''6

28 10

27.martā, ar jaunu singlu klajā nāca pašmāju mūziķis st4rface (pilnajā vārdā - Reinis Aumeisters). Viņš klausītāju vērtējumam nodeva dziesmu ar nosaukumu ''Viņa''. Jaunais skaņdarbs nu ir pieejams visās vadošajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās.

St4rface ir 19 gadus vecs mūziķis, kas nāk no Valmieras, taču jau vairākus gadus dzīvo galvaspilsētā Rīgā. Šis gads jaunajam mūziķim ir bijis tiešām ražens. Viņš ir paguvis izlaist vairākus skaņdarbus un tie visi ir uzrādījuši solīdu statistiku. Gads solās būs īpašs!

Gadu viņš uzsāka janvārī izlaižot dziesmu ar nosaukumu ''Laika Mašīna''. Valentīndienā viņš izlaida kopdarbu ''Cilvēki'' ar Latvijā ar labi zināmo reperi Grafomānu, bet 8.martā - dziesmu ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod''. ''Viņa'' ir mūziķa ceturtais skaņdarbs šogad un šis ir tikai sākums, jo nākamais projekts jau top un tas ir singls ar mūzikas videoklipu.

Mūziķim patīk iztestēt jaunus ūdeņus un tas ir dzirdams arī viņa dziesmās. Katrai dziesmai ir cits žanrs, skanējums un melodijas. Iepriekšējās dziesmās, klausītāji jau viņu ir dēvējuši par latviešu Machine Gun Kelly.

Jaunā dziesma ir par attiecībām un par sievietes lomu tajā - par to kā sieviete reizēm tajās aizvieto velnu un mēs to pamanām, kad jau ir par vēlu. Reizēm ir jāsamierinās ar zaudējumu un jāiet tālāk - galvenais ir cīnīties pret savu dvēseli, kas vēlas lietas, kuras reizēm nevajag.

Piedāvājam noklausīties st4rface jaunāko dziesmu ''Viņa'', kā arī aicinām padalīties ar to sociālajos tīklos. Aicinām arī piesekot mūziķa sociālo tīklu profiliem. Atsauces vietā esam pievienojuši saiti uz viņa Facebook lapu - dodies un pieseko tai. Tas būs lielisks atbalsts un viņš to tiešām novērtēs!

28 10 6 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000

Beidz reklamēt to idiotu,labāk izved viņu uz ASV

5 0 atbildēt

"klausītāji jau viņu ir dēvējuši par latviešu Machine Gun Kelly."

LOL

2 0 atbildēt

emotion

2 0 atbildēt

Nevienu neinteresē, labāk lai kopā ar bermudu lūzni beidz veidot ''mūziku''

1 0 atbildēt