local-stats-pixel

Mūziķis st4rface pārsteidz ar jauno dziesmu ''Te Mēs Esam Atkal''0

22.oktobra vakarā, jaunu skaņdarbu ar nosaukumu ''Te Mēs Esam Atkal'' izlaida pašmāju mākslinieks st4rface (pilnajā vārdā - Reinis Aumeisters). Jaunā dziesma ir pieejama visās vadošajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās.

Dziesma, kas pīta melodiskā hip-hopa izskaņās ir ar jestru un aktīvu bītu jeb instrumentāli, bet samērā bēdīgām lirikām jeb vārdiem. Skaņdarbs ir par attiecību apburto loku - par to kā viss iet uz apli un neizdodas rast mieru. Attiecības nekad nav vieglas un šis skaņdarbs to pierāda!

St4rface ir pašmāju mūziķis, kas nāk no Valmieras, taču jau vairākus gadus uzturās Rīgā. Viņam ir vien 20 gadu, bet viņa daiļrade jau skan dažādās Latvijas radio stacijās. Viņš ir pazīstams ar tādiem skaņdarbiem kā ''Pilsētas Gaismas'', ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod'' un arī ''Vēl, Vēl'', kur dalību ņem Latvijā plaši zināmais reperis Trench Mafia Locco.

Lai gan st4rface rada melodiskā hip-hopa stila mūziku visbiežāk, viņu ļoti bieži pielīdzina Machine Gun Kelly. Ir pat cilvēki, kas viņu dēvē tieši par šī mūziķa latvisko versiju. To pierāda arī viņa viens no pēdējiem skaņdarbiem, kuru sauc ''Mūžam Jauns''. Nesen mūziķis sadarbojās arī ar latviešu YouTube uzlecošo zvaigzni Br1xzy. Abi izlaida kopīgu mūzikas videoklipu dziesmai ''Tik Augstu''. Šim skaņdarbam iekš YouTube ir jau vairāk nekā 30 tūkstoši skatījumu.

Piedāvājam noklausīties Tev jauno st4rface dziesmu ''Te Mēs Esam Atkal''. Pirmajās 24 stundās, dziesmai ir gandrīz 1000 skatījumi. Izbaudi!

Noklausies jauno skaņdarbu.

22 7 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000