local-stats-pixel

Latviešu mūziķis st4rface izlaiž gada labāko dziesmu - ''Drāmas Karalieni''12

17. novembrī ar debijas albumu ''Drāmas Karaliene'' klajā nācis pašmāju mūziķis st4rface jeb stārfeiss (pilnajā vārdā Reinis Aumeisters). Viņa pirmais lielizmēra projekts nu ir pieejams visās vadošajās mūzikas straumēšanas platformās.

Albums sastāv no 12 dziesmām, kuru vidū ir deviņas pilnībā jaunas un nedzirdētas kompozīcijas. Projektā dalību ņem tādi viesmākslinieki kā Kurts, Raum, Kreatīvs un Medusmeistars. Katrai dziesmai vārdus ir sarakstījis pats mūziķis, kā arī ap ierakstu un tās apstrādi ir darbojušies tikai latvieši.

Albums tiek atklāts ar tituldziesmu ''Drāmas Karaliene''. Tas ir ne vien albuma, bet arī galvenās dziesmas nosaukums. Viņa pirmais disks sastāv no dažāda žanra dziesmām, kuras ir ļoti melodiskas. Kā pats mūziķis saka, tad galvenais temats ir mīlestība, sāpes un pieķeršanās sev radniecīgajai dvēselei.

''Kad pirms nepilniem trim gadiem pievērsos mūzikai, dzirdēju teicienu, ka māksliniekiem var būt vairāki albumi, taču pirmais vienmēr būs labākais, jo tas prasīja visu viņa dzīvi, lai tiktu sarakstīts un izlaists. Tā arī dotajā brīdī jūtos. Patīkams satraukums, taču ir iemesls, jo šodien ir svētki - iznācis mans debijas albums. Sāku veidot mūziku ar domu, ka pats klausīšos savas dziesmas. Tagad viss ir tik nopietni, ka tās palīdz arī citiem,'' pozitīvs ir pašmāju mūziķis.

St4rface ir pazīstams ar tādiem skaņdarbiem kā ''Viņa'', ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod'', ''Tik Augstu'' un citiem. 21 gada vecumā viņš jau ir paguvis sadarboties ar tādiem māksliniekiem kā Trench Mafia Locco, Punkts Uz I, Grafomāns un citiem. Pēdējā gada laikā viņa daiļrade ''YouTube'' platormā ir klausīta vairāk kā 800 tūkstošus reižu, kā arī ''Spotify'' viņam ir aptuveni astoņi tūkstoši ik mēneša lojālo klausītāju.

Dziesma zemāk, saite uz pilno albumu atsaucē jeb avotā!

Albuma tituldziesma ''Drāmas Karaliene'' - noklausies!

31 8 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 12

0/2000

Tas, ka dziesma ir lēta lauķa ņurdēšana besī tikpat ļoti, ka viņa mamma te vislaik liek tos rakstus par viņu ... 😄

7 0 atbildēt

Lai kļūtu par mūziķi vēl daudz jāstrādā. Pagaidām ne ko izcilu nedzirdēju.

7 0 atbildēt

Gada labāko pasaulē jeb tikai Latvijā ? 😄

5 0 atbildēt

Un tas, ka ar katru gadu paliek resnāks nenozīmē, ka top talantīgāks

4 0 atbildēt

Vāji. Tapat 100.debiju, Pamatinstinkts un Fragments plus nepārsitīs. Ne balss, ne talanta ...

3 0 atbildēt

Nu cik šitais mūzikas deģenerāts savus sūda gabalus popularizēs? Pretīgs skaņas savienojums.

3 0 atbildēt

Protams ir citi deģenerāti, kas laikiņus liek

2 0 atbildēt