10

 14  340  0

Komentāri 10

0/2000

Vispār visas tās ir multenes un meklēt realismu nebūtu īpaši prātīgi...

 17  0 atbildēt

Nu par nabadzību (un ka ar to arī beidzās) var pastrīdēties - piemēram vismaz caur dienestu armijā bija iespēja šo situāciju mainīt, vismaz arābu valstīs noteikti. Un kas ir domāts ar ieročiem pie Ledus sirds apraksta? Zobens nav ierocis? Un 19.gs vēl praktiski visi karavīri bija bruņoti ar aukstajiem ieročiem (tai skaitā zobeniem) papildus šautenēm utt.

 10  0 atbildēt

vispār islams sāka izplatīties 6.gs., pirms tam sievietes diezgan brīvas, varēja ģērbties kā vēlas, bet pārāk atklāti ģērbas bija maukas. Tā kā tur kaut kas ar piesegšanu nav pareizi.

Un sapņot sapņoja daudzi, tikai realitātē kastas likumi noteica, ka uz augšu nevar tikt, var tikt tikai uz leju.

 3  0 atbildēt
Neliekas, ka stāsta turpinājuma izmaiņas Disnejam ar Herkulesu/Hēraklu varētu sagādāt kādas problēmas, ņemot vērā, ka Mazajai Nāriņai tika izveidots turpinājums, pamatojoties uz pilnībā izmainītajām pasakas beigām, kur Nāriņa iet bojā. 🤷🏼‍♀️ Tā vietā viņa ne tikai apprecas ar princi, bet nākošajā daļā ir iespējams sekot līdzi viņas meitas piedzīvojumiem. Pieņemu, ka Herkuless nebija tik interesants, lai turpinātu stāstu, vai arī nebija tik lielas auditorijas atsaucības kā uz minēto Mazo Nāriņu. Arī Frozen man ļoti patīk, tomēr Tangled par Rapunzeli patika labāk, un nesaprotu pasaules pārmērīgo sajūsmu ap Frozen, taču turpinājums tiek veidots otrajai. Cerams, ka ar to viņiem veiksies labāk nekā ar Mazo Nāriņu.
 0  0 atbildēt

«Ledus sirds» tēliem zobenu vietā būtu bijis jābūt ieročiem. Interesanti kas pec autora domam ir zobens? Man liekas ka tas ari ir ierocis tapat ka nazis vai pistole.

 0  0 atbildēt

Par Frozen viss loģiski. Ieročus lietoja jau kādu laiku.

 0  0 atbildēt

Man par to visu p####

 3  6 atbildēt