18 slavenu filmu kļūdas, kuras parasti neviens nepamana31

 791  7

Vai Tu sevi vari saukt par kino ekspertu un Šerloku Holmsu vienlaicīgi? Vai Tev ir gadījies pamanīt kādu kļūdu filmā pirms par to esi izlasījis internetā?

Komentāri 31

0/2000

vienmēr ir bijis nedaudz žēl tos cilvēciņus kuri, tā vietā lai skatītos baudāmu filmu, meklē tajā kaukādas mazsvarīgas kļudas. 

 44  0 atbildēt

Man vairāk krīt acīs filmās lietas, kas fizikāli nav iespējamas

 38  0 atbildēt

Personīgi mani šīs kļūdas neiespaido.Skatoties filmu(ja viņa nav garlaicīga vai stulba),izbaudi sižetu un nemeklē atlīmētu tapetes stūrīti.Man jau sen ir aizdomas,ka piemēram seriāls "Vikingi" ir uzņemts mūsdienās un kamēr kadrā neparādīsies drakara ar "Johnson" motoru, mani tas netraucēs

 27  0 atbildēt

2. lai cik dīvaini neliktos- saule spīdēs spožāk.. viņa ir tālāk, bet atmosfēra ir krietni mazāka- tātad gaisma izkliedējās mazāk.. 

 19  0 atbildēt

paaris kaashi izziisti no pirksta,bet dazzi diezgan pamatiigi...  

 12  0 atbildēt

Vai tiešām skatāmies filmas tāpēc, lai tur meklētu  kļūdas. Tad jau labāk paskatīsimies mūsu reālās dzīves ainās . Tur atradīsim daudzkārt vairāk - lielas un mazās, sīkas un brangas.Gadam dienu pietrūks, lai tās visas uzskaitītu. Meklēsim tur kļūdas , labosim un rosināsim arī citus tās labot.

 10  0 atbildēt

Par sauli uz marsa viss ir ok - marsam atmosfēra ir tikai 10km, kamēr zemei ir 100km, tāpēc arī uz marsa ir spilgta oranža saule, un lieliski silda.

Drīzāk kas cits izbrīna - plānās atmosfēras dēļ ir ļoti spēcīgs ultravioletais starojums, cilvēks bez aizvērta tonētā stikla ķiverei ātri paliks akls.

6.bildē ir spožš ārā, jo tika ieslēgti visi āra iluminatori.

man gan vairāk patīk citu filmu, kasjaki, piemēram, Gladioatorā ļotene spānijas arēnā, gredzenu pavēlniekā hobitiem botas kājās, tad ik pa laikam fūre nobrauc garām, utt.

 9  0 atbildēt
5. Izkrita, pavisam vienkārši.
 8  0 atbildēt

2. Marsam ir 100x mazāka atmosfēra kā zemei, tapēc virsmu sasniedz daudz vairāk radiācijas (gaismas). 

 5  0 atbildēt
Esmu kautkads filma pamanijis ka sēž mašīna kautko runājās, viena brīdī logs tīrs, tad netīrs tad tīrs un tā, diezgan recigi
 5  0 atbildēt

Rīgas sargos apmēram visi kadri ir vēsturiskas kļūdas.

 4  0 atbildēt

Nu, Marss ir tikai pusotru reizi tālāk no Saules. Ņemot vērā , ka atmosfēra ir stipri retāka, spožums " uz neapbruņotu aci" varētu būt stipri līdzīgs.

 3  0 atbildēt
Piedod, autor, bet vairākas "kļūdas " ir tikai Tavā iztēlē. Tik stulbi jau nav tie kino veidotāji. Nav ne plus ne mīnus. Jāaug vēl.
 5  2 atbildēt
Paskaties 10. Mainās arī uzraksts!
 2  0 atbildēt

par ceturto..... iespējams kļūdas nav.... visi priekšmeti savās vietās, kameras novietojuma atšīrība gan lielāka par (vismaz) 2 metriem, tāpēc bilde atšķirīga. vienīgais kur var būt kļūda - krāsās..... bet diezin vai, tas jau no apgaismojuma

 2  0 atbildēt
Par tām vistiņām...neesmu filmu redzējusi, bet varbūt čalim vienkærši garšo vistiņas? Tas ir pa visam normāli😂😉🤷‍♀️
 2  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt
Filmā " Viens pats mājās 1" ir ļoti daudz kļūdu, kuras ir grūti pamanāmas, piemēram, kad izlija piens virtuve, Kebina tēvs centās glābt biļetes, bet slaucot galdu viņš izmet ārā kevina biļeti 😂👍
 2  1 atbildēt

   paldies ka padalījies ar niansēm, kas ikdienā nav pamanāmas

 1  0 atbildēt

  

 3  2 atbildēt