«Disney» paziņo, ka taps jauna «Viens pats mājās» filma4

 71  3

Šogad Ziemassvētki pienākuši mazliet agrāk, jo «Viens pats mājās» pārdzims jaunās sejās un jaunos notikumos!

«Viens pats mājās» ir leģendārākā ģimenes filma, kuru jau kopš 1990. gada katru gadu vēro vairāki miljoni cilvēku. Šī filma ir kā «Titāniks». Visi zina, kas tur notiks, bet tāpat katru reizi skatās tā, it kā tā būtu pirmā.

«Disney» nāca klajā ar paziņojumu, ka nākotnes plānos ir iekļāvuši arī šīs filmas jaunāku (iespējams, uzlabotu) versiju. Protams, šī komentāra dēļ vien viņi izpelnījās asu kritiku, jo pieredze rāda, ka nekas nevar pārspēt «Viens pats mājās», ja galvenajā lomā nav pats Makolijs Kalkins.

Starp citu, arī viņam bija ko teikt par šo «Disney» lēmumu. Savā «Instagram» profilā viņš publicēja attēlu ar komentāru: «Lūk, kā patiesībā izskatītos atjaunota «Viens pats mājās» versija.»

 

Par to, kad līdz skatītājiem varētu nonākt jaunā filma, «Disney» klusē, tomēr viens ir skaidrs, ja tas nenotiks šajos Ziemassvētkos, tad var cerēt uz nākošo gadu. 

Atļaušos atgādināt, ka pērnā gada izskaņā Makolijs Kalkins jau piedalījās parodijā, kurā atrādīja, kā mazais Kevins no «Viens pats mājās» ir izaudzis.

 

Komentāri 4

0/2000
Pretīgi, cik zemu viņš ir nolaidies. Viens pats mājās 1. un 2. daļa patiešām ir lieliskas. Replikas var taisīt, cik grib, tāpat labākas nav iespējams uztaisīt. Pirmajās 2 filmās bija jūtas, mīlestība, pārdzīvojumi. Pārējās tikai idiotu pakaļdarinājumi, kur galveno lomu spēlē līmes iedzeršana un skapja uzkrišana uz galvas, jēli...
 19  0 atbildēt

Es neskatīšos, labāki ir iepriekšējie.

 9  0 atbildēt
Pirmās divas daļas nekas nepārspēs!
 9  0 atbildēt

Nu jau par daudz

  

 6  0 atbildēt