435

 142  19

Šajā rakstā variet iepazīties ar transporta modeļu klāsta atjaunotu prezentāciju. Ir arī ievietots video, kurā redzami darbībāj au sertificēti un arī pārējie izstrādātie modeļi, kas tiek testēti.

« 1  2  3  4 »

Komentāri 435

0/2000

Dā jēbāl! Spameris tik turpina spamot!

 9  0 atbildēt

Idioti nekad neizmirs, līdz ar to Lohotroni dzīvos mūžīgi..

 7  0 atbildēt

Muļķu ķeršana turpinās, Hameleonu rotaļas kaktā nervozi benčikus pīpē😂😂😂

 6  1 atbildēt
 4  0 atbildēt

Viens liels murgs.   

 3  0 atbildēt

TNT,kas tas tāds ir   0,17 kg/100 km×pas.... jaudas patēriņš?  .kaut kāda veļasmašina vai kas!!??  Izskaidro  man  muļķim, kas ir 0,17 kg  ,kas ir   /100km un kas ir  x pas??        pa detaļām  lai saprastu,ka nejau  uz 100kmh  kāds stundā mauks tērējot  0,17 gramus iztērētās   jaudas ..??   

TNT ja vari paskaidro, ko tas  SW energopatēriņš konkrēti nozīmē...??  pagaidām izskatās ka  tas  0,17 kg/100 km×pas  ir  AAA klases veļasmašīnas elektromotora jaudas  koeficents???   

 3  0 atbildēt

TNT  Tu varbūt spēj saprast mani, kapēc es nespēju saprast kā SW  uz doto brīdi var nodrošināt  pastāvīgu jaudas padevi savam transportam, jo pa ritošo sliedi nav vienkārši  tehniski iespējams padot jaudu un kur nu vel caur riteņiem pa nesošo sliedi!!   

SW pastāvīgu jaudas nodrošinājumu var piedāvāt tikai  tad kad visa  esošā SW koncepcija izskatīsies pa visam savādāk. Teiksim SW pasažieru moduļiem vai nu būs pantogrāfi un virs-vai zem līnijas kaut kāda jaudas līnija....  vai   .. nezinu kaut kur sānā kaut kāda jaudas sliede vai kas  kar kuru  braucot var pieslēgties pie sprieguma vai kā....??  Tapēc es nesaprotu  kur SW var rasties  pastāvīgās jaudas nodrošinājums, vel piedevām līdzstrāvā tad ik pēc 1,5-max-3 kilometriem jābūt jaudas  ģeneratoriem  un ik pēc 25-30 kilometriem jaudas apakštacijai . Metro  atmaksājās jo  līdzstrāvas ģeneratori ir katrā stacijā un  teiksim tādai lielpilsētai kā  Stokholma uz visu metro pietiek ar vienu  jaudas apakštaciju.... bet Latvijas  pasažieru vilcienam ir jāuztur     30 apakštacijas ar simtiem jaudas ģeneratoru    pārvadājot   100 reiz mazāk pasažieru nekā Stokholmas metro nedēļā...!??    

 3  0 atbildēt

Un nedomā ka man kas pret tevi personīgs, vienkārši man dziļi riebjās šitie "investoru" meklētāji.. kas stāsta "pasakas" .. Es labāk roku paspiežu civēkam ar netrodencionālu orentāciju vai vegānam, nekā ;siem investoriem.. - kuri pārsvarā uzmet vienkāršos stradniekus.. 

Pie tam - ev tāpat kā vegāniem - dziļi pofig uz loģisku argumentu, jop pretī nespēj neko dot.. 

 3  0 atbildēt

Vai baltkrievu kartupeļus tur varēs paēst?

 2  0 atbildēt

Šis ir "arāba teiktais" un ne pušplēsta vārda par SW - EXPO-2020 Dubai, UAE Vehicles developed for urban and cargo transport will be demonstrated at the world exhibition Expo-2020 in Dubai

 2  0 atbildēt

Eu, kas ir? Izkūpēja gaisā lohatrons?

 2  0 atbildēt

Eu, Astrāli, es jau kādus dažus mēnešus esmu piemirsis par mūsu diskusiju. Nu, iekešoji kādus dažus miljonus vai aizgāja pa pip€lēm visi vērtspapīri? Vai joprojām notiek nopietns darbs, naudas slaukšana un neviens nav apkrāpts? Ha, ha, ha, ha, hā! Kā ir?

 2  0 atbildēt

Un ko viņi pielādēs, stiklenes- putaplasta korpusu- tad viņš pēc pāris dienām noģībs- ja ne uzreiz pēc pirmā pamatīgā akmes trāpijuma... - normāli šahtās/raktuvēs kurpusus iztaisno ar kuvaldu, un mauc tālāk.. 

 2  0 atbildēt

TNT, kads tad būs  SW pastāvīgās jaudas nodrošinājums??   pa sleidi laidīs  6kv -20kV spriegumu pa sliedi kā metro gadījumā, vai 750Kv kā elektrovilcieniem!??       Skatoties uz SW  gaisa sliedēm, rodās tikai jautājums vai pat 6-10KV  neveidos izlādes loku starp  tām divām sliedēm pa kuru Juņitransporti pārvietojās.Jo atstarpe starp divām Juņicka sliedēm ir ne vairāk kā sprīdis-maksimums 25 centimetri kad pa vienu sliedi jauda jāpalaiž pa otru  zemējums!!    piemēram metro uz 10kV jaudu līdzstrāvā attālums starp jaudas sliedi un zemējuma kontūru ir apmēram 1 metrs  lai izlādes loks neveidotos starp  sliedi pa kuru jauda plūst un sliedi kas ir zemējums  pa tiešo lokā no kāda savienojuma  punktā pāri sliedēm.  Elektro vilcieniem  ar jau 750Kv jaudu līdzstrāvā attālums starp jaudas gaisa vadiem un pantogrtāfu līdz zemējumam uz sliedēm ir kaut kādi 4+metru lai nenotiktu  loka izlāde kur nevajag!!    SW taču tās divas betonsliedes atrodās viena no otras    pārdesmitcentimetru attālumā!!     Piemēram tramvajiem  jaudas gaisa vadi iet pa gaisu virs tramvaja un zemējums pa sliedi.Attālums starp jaudas vadiem  pie kuriem pieguļās pantogrāfi un zemējumu ir apmēram 3-3,5 attālumā viens no otra!!     Pa kuru sliedi SW laidīs jaudu un pa kuru zemējumu(Nulli)  ja starp divām SW sliedēm ir ne vairāk kā 20-25 ceentimetru  intervāls!!     ja pa vienu palaidīs kaut 6kV pastāvīgo jaudas nodrošinājumu līdzstrāvā , tad  100% izlāde pāri abām sliedēm būs pie pirmā metinājuma vietas!!    Vai varbūt  SW būs   kautkādas super noizolētas  sliedes ar pārsprieguma novadītājiem uz zemi, bet tās ir baigās izmaksas TNT būvēt  līdzstrāvas  jaudas nodrošinājumu....tādu sistēmu var atļauties tikai metro, kur starp sliedēm ir apmēram metrs kad pa vienu plūst strāva,otra sliede ir zemējums, vai tramvajs kuri visā pasaulē tiek dotēti!!    Pašrentabli ir tikai  maiņstrāvas dzelzceļa pārvadājumi kad pa gaisa līniju plūst maiņstrāva un katrs pasažiera vagons ir aprīkots ar elektromotorriteņiem un vadā līdzi jaudas pārveidotājus no maiņstrtāvas uz līdzstrāvu!  PSRS bijušajā telpā vel  tikai izmanto&nbs

 1  0 atbildēt

TNT, tu  stulbo  tēlo  vai ko???      SW  pirms  6 gadiem  NET vidē  piesaistīja  ieguldītājus  ar savu   lielisko  piedāvājumu.....ieeguldi  1000$    pēc diviem gadiem    atgūsi    2000% no ieguldītā.... bbbBļā  vainē  TNT!! ?/       Un TNT  nedirs, ka   SW nav solījuši  2000% pe''lņu....     ...... ???  

 1  0 atbildēt

LV  Valsts Valodas inspekcijas  speciālistiem būtu atkal darbs kā  pareizi latviskot latīnicismus  kā intervāls un distance! teiksim intervālu VVC jaunu  Latviskimumus   varētu nosaukt par atšķirbu,blakusšķirbu  vai starpšķirbu  nosaukt,   bet distanci par  atstutumu vai tālumredzekli vai tālumolektu...!)    Viens olekts 53,75   centimetru!!)      

 1  0 atbildēt

Piemēram 12  attēlā  vai  15 attēlā   

Es neredzu tehniskās iespējas  pa sliedi  veidot  pastāvīgas jaudas   nodrošinājumu!Jo pa vienu sliedi ir jalaiž strāva..pa otru  zemējums.      Cik liels ir attālums-atstarpe -intervāls starp divām sliedēm?Un kas tie pa vidu starp sliedēm ir kaut kādi izolātori vai kas???   

 1  0 atbildēt

Pie tam ir vairāku veidu akcijas, ar prioritātēm utt.. 

Biržā nekād netirgo augstākās prioritātes akcijas, gandrīz nekad, tās iet manojumā, vai notirgo roku rokā.. 

Pie tam Akcijas- var nekotēt biržā, var arī pārtraukt kotēt utt.. 

pie tam biržā pārdod visu ko, visāda veida darījumus.. sākot ar akcijām, beidzot ar līgumiem, un parādsaistībām..  Birža ir parasts vērtspapīru tirgus, nekas vairāk.. 

 1  0 atbildēt

TNT tapēc   jau    magoņa  liet;a    tiesnesi ( kuram jau vair;akas   disciplin;ar;as    lietas   par  to ka nejēdz   likumus  un  vajadzīga   kvalifikācijas    paaugstināšanau)    tiesā    tik valstiski     nozīmīgu  lietu....abet  cik atceramies    tiesnesis  Jansons   pirms   bla bla  laika     izručīja  k-kādu  itkā    ar sevi  kopā  nesaistītu   dāmīti   no braukšanas pa pjanku, kad  pati dā'mite   poličiem atzinās, ka  nedaudz     švirlaku    bija  dzērusi.....  

 1  0 atbildēt

..un kapēc ASV izstājās no  tā saucamā Irānas kodolvienošanās....Kremļa atejas propogandisti savējiiem    var liet savu ateju paši sev tagad  uz galvas, jo  ASV jau vairākus gadus  atpakaļ    Krievan prasīja   lai uzrāda iedotā-un atpakaļ saņemtā  urāna daudzumu ko krievija  iedevusu Irānai MIERMĪLGĀ  atoma vajadzībām...krievi k-ko bleķo un locās  un neko  nevar  uzrādīt  cik saņēmuši atpakaļ...tjipa   tagad  var jebkurš kurš  rok urānu un to   piegādā  k-kam ne par ko neatskaitīties .....Vienošanās bija ka Kanāda DAR Krievija  ASV  utt dažas valstis  uzrāda  citiem  savus urāna     ieguves apjomus  un cik paliek atkritumos   var elementāri  izrēķinat......ko Krievija līguma ietvaros neuzrāda un  locās  kā  uzcepin;ats zutis   uz pannas........Par  Ēģiptei iedoto urānu  un atgrieztiem atlikumiem   Krievija  nemelo, bet  uz  Irānu  iedoto urānu un cik  saņēma atpakaļ  datus  uzrādīt  nevar......Tapēc   ASV mērs   bija līdz  lūpai..cik tad ilgi var lūgties lai uzrāda  iedotā-atgriestā  urāna  daudzumu!!   

 1  0 atbildēt
« 1  2  3  4 »