8

 169  0

Sveiciens visiem!

Esam atkal nonākuši kalnos!

Pavay Ark ir kalns, slavenajā Lake District Abagabalā, Anglijā. Pavay Ark ir iespējams uzkāpt pa dažādiem ceļiem, bet vispopulārākais maršruts ir klinšaina, diognāla taka gar kraujas malu, pazīstama kā Jack's Rake. Kopēja distance ir apmēram 5,6 km. Jack's Rake klasificējas kā pirmās grūtības pakāpes kāpiens, tas nozīmē, ka kāpšanas laikā, ir niepieciešams izmantot ne tikai kājas, bet arī rokas, lai varētu tikt uz priekšu. Jack's Rake netiek uzskatīts par ļoti bīstamu, tomēr iesācējus brīdina, ka viens neuzmanīgs solis var būt letāls. Mums par to atgādināja nelabu galu piedzīvojusi aita, kurai acīmredzot bija sanācis kāds neveikls solis. Bildē gan mēs šo skatu neiemūžinājām, toties piedomāt, par savu drošību tas lika.
Mans draugs Nauris ir nedzudz vairāk pieredzējis kalnos kāpējs, salīdzīnot ar mani un tika uz priekšu ātrāk un veikāk, kamēr es joprojām meklēju vietu, kur nolikt kāju. ( Naura profilu skaties šeit - https://spoki.tvnet.lv/profils/Nauris-Karlsons.) Es jutos gan satraukts, gan pacilāts, jo nekad agrāk vel šādu kāpienu nebiju pieveicis. Es uzskatu, ka šis kāpiens noteikti ir sarežģitāks nekā Stridel Edge uz Helvellyn kalna! Helvellyn arī atrodas Lake District, tiem kuriem ir interese links uz šo video ir šeit.

Neaizmirsti noskatīties raksta beigās pievienoto video, lai redzētu kā mums veicās!

Vai tu būtu gatavs šādam piedzīvojumam?

Pievienotie video

Komentāri 8

0/2000

    

 4  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt

Tas ezers nav milzīgs, esmu tur bijusi un peldējusies šovasar

 3  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

Diezgan smuka vieta

 2  0 atbildēt
🤩
 1  0 atbildēt

Šoziem uz dažām nedēļām braukim uz Latviju, būtu forši no jums uzzināt kādas foršas, netūristiskas vietas, kuras būtu vērts apmeklēt. Vai kādam ir idejas?

 0  0 atbildēt