15

 272  2

Sveiki visiem! Sunday Warriors ir sagatavojis jaunu bilžu galeriju un video priekš tevis, šoreiz bijām - Lake District National Park, Anglijā.

Agrā 19. novembra rītā esam apstājušies netālu no Helvellyn kalna pakājes un dienai sākoties mēs sākam savu piedzīvojumu. No sākuma ir jāsasniedz kalna Helvellyn virsotne, kas ir 3. augstākais kalns Anglijā (950 m). To paveicām aptuveni 2 stundu laikā. Vēlēk turpinājām ceļu pa Striding krauju, kas ved apkārt ezeram - pēc aptuveni 3 stundām bijām atkal Helvellyn kalna virsotnē. Lejā gāja daudz raitāk un lai nokāptu pietika ar vienu stundu. Kopā viss pārgājiens aizņēma 6 stundas.
Ar laika apstākļiem mums ļoti paveicās, lai gan kalna virsotnēm bija aptuveni -1 °C un vējains, toties skaistais skats, kas pavērās apkārt - bija neaprakstāms.

Zemāk ir pievienotas bildes un video, lai arī tu varētu redzēt, kā tur izskatās un tvert kaut mazu daļiņu no sajūtām ko šī pasakainā vieta rada.

Komentāri 15

0/2000

  

 4  0 atbildēt

Forši skati (tie, kas bez cilvēkiem )!

 4  1 atbildēt

Skaisti  

 3  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

Šo vietu pierakstu savā blociņā. 

 2  0 atbildēt

super bildes visas ;0  skaista vieta   

 2  0 atbildēt
Ļooooooti wow!!!!
 2  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

Skaista vieta. Diemzel, sobrid nedrikst braukat parak talu no majam. Jagaida ierobezojumu atlaide tad noteikti apmeklesu.

 2  0 atbildēt

  

 2  1 atbildēt

Saktos jūs ziemeļu pusē kāpāt, vasarā jau ir ok, bet pavasarī pārāk daudz sniegs un ledāji kad nav ieteicams.

 1  0 atbildēt

labs

 1  0 atbildēt

Šoziem uz dažām nedēļām braukim uz Latviju, būtu forši no jums uzzināt kādas foršas, netūristiskas vietas, kuras būtu vērts apmeklēt. Vai kādam ir idejas?

 0  0 atbildēt

GOPRO 4 ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 0  0 atbildēt