17

 286  0

Sveiciens visiem!

Iesākumā vēlamies pateikt lielu paldies mūsu draugiem no Latvijas, kuri mūs apciemoja un bija gana drosmīgi, lai kļūtu par galvenajām video zvaigzēm.

Bija patiess prieks parādīt viņiem skaisto dabu Peak District nacionālajā parkā. Daudzi cilvēki maldīgi domā, ka viss, ko var redzēt Anglijā, ir tikai brūzmainas pilsētas, milzīgas noliktavas vai sēņu lauki, taču tā nebūt nav taisnība. Bieži vien skaistākās vietas atrodas pat tuvāk, nekā domājam. Peak District nacionālais parks atrodas Anglijas vidienē, tieši starp 4 lielākajām pilsētām: Birmingemu, Mančestru, Līdsu un Šefīldu. Mums, lai nokļūtu līdz parkam, vajadzēja tikai apmēram stundas braucienu automašīnā. Sākot ar mierpilnām lauku pastaigām un gleznainām riteņbraukšanas takām līdz iespaidīgām klinšu kāpšanas iespējām un pievilcīgiem lauku ciematiņiem, Peak District parkā ir neskaitāmi daudz iespējas, kā pavaīt lieliskas brīvdienas!

Neaizmirsti noskatīties video!

Pievienotie video

Komentāri 17

0/2000

  

 3  0 atbildēt

  

 4  2 atbildēt
Kads makšķerē, kāds met pa lampu, kāds pa dabas takām staigā, kāds ar nēģeru baru vālējas. Katrs atlaiž kā grib.
 4  2 atbildēt

Katram ir kaut kas savs,bet katrā Valstī ir vietas kuras ir vērts apskatīt.   

 2  0 atbildēt

Smuki. Man sanāk apmēram 7 stundas braukt, lai tiktu līdz turienei. Tāpēc ir doma sakārtot braucamo kempošanai divatā. Tad nebūs jāstreso 1 dienas fiksajos pārskrējienos, neko tā arī īsti neapskatot. Par naktsmājām varēs izmantot braucamo.

 2  0 atbildēt
Skaists parks
 2  0 atbildēt

Nevaru sagaidīt, kad tur atgriezīšos

 2  0 atbildēt
Ļoti skaists nacionālais parks.
 1  0 atbildēt

  

 2  2 atbildēt

Šoziem uz dažām nedēļām braukim uz Latviju ar mērķi safilmēt video par visu foršo, jauno un ineresanto ko vērts pamēģināt un apskatīt, dažādas Latvijas pusēs. Iesakiet idejas labam video!

 0  0 atbildēt