951

 3963  63

Ja interesē, kas jādara cilvēkam, kad viņu valsts iestādē neuzrunā latviešu valodā lasat šeit - http://www.spoki.lv/aktuali/Ka-rikoties-ja-tevi-neuzruna-valsts/477244
Šis nebūs nekāds epic rage guy vai bilžu raksts, bet gan īss ievads politikā un LR Satversmē, lai pierādītu, ka "krievu valodu kā otro valsts valodu" ieviest NEVAR!

Sveiki! Tātad man ir apnikuši šie stresainie cilvēki visapkārt, kas streso par "krievu valodas kā otrās valsts valodas" mini-referenduma parakstu savākšanu. Lai nomierinātu vismaz dažus cilvēkus šajā protālā uzrakstīšu Jums kā visas lietas notiek, jo streso tas, kas nezin, ka šis pasākums ir bezjēdzīgs un neiespējams. Tātad, kuru neinteresē šis raksts - tālāk neskaties!

Pievienotie videoKomentāri 951

0/2000

Nu valsti nevar ieieveest otru valodu ja, bet pasvaldibaas gan var !

 1  0 atbildēt

PRET KRIEVU VALODU, MUMS VAJAG TIKAI LATVIEŠU, JŪS GRIBAT KĀ PADOMJU LAIKOS VIENA PUSE PASES LATVISKI, OTRA KRIEVISKI, TOTĀLISKI PRET, UN JA OTRA VALODA BŪS KRIEVU, PADOMĀJAT, CIK KRIEVI DAUDZ MUMS IR IZDARĪJUŠI. UN 50% KAD JA BŪS OTRA KRIEVU VAL VISI KAS NEGRIBĒS BRAUKS PROM. (VISMAZ PUSE) 

 1  0 atbildēt

taws niks skan naaweejoshi!  spalvainais

 1  0 atbildēt

Vienīgā problēma ar nacionālistu loģiku ir tāda, ka visur Satversmē tiek pieminēta Latvijas tauta, nevis latvieši. Latvijas tauta pēc idejas nozīmē visus tos, kas dzīvo Latvijā.

 1  0 atbildēt

Es esmu patriōts un visiem krieviem, necenšas runāt latviski Latvijā es saku <<dzīvo Latvijā - Runā Latviski>> 

 3  2 atbildēt

Viss, kopš šīm pēdējām nedēļām, man šie krievu sūdi ir līdz kaklam apriebušies. to uzzinot es paliku bez vārdiem- kā kautko TIK STULBU VARĒTU IZDOMĀT KA LATVIJĀ RUNĀ KRIEVU VALODĀ? DURAKI VIŅI IR, kā vispār var iedomāties kautko tādu, moška uzreiz nosaucam LATVIJU par KRIEVIJU un iznīcinam LV valodu, ja viņiem tā labāk? itkā tiem mēsliem ar savu valsti nepietiktu- nē  jābrauc uz - mūsējo un vispār- ja esi Latvijā tad arī ruinā latviski. vispār Jūs,- beidzat likt mīnusus, izsakat labāk savu viedokli par to kāda velna pēc šāds sūds tika uzsākts un kā vēl var būt iekšas kaut ko tik mēsliniecisku aizstāvēt. VISIEM ANONĪMAJIEM MĪNUSU LICĒJIEM- MANA DIRSA JŪSU SEJĀ.

 1  0 atbildēt

++++ Tad,kad būs referendums un būs jābalso pret(dzirdēju,ka tas būs martā) krievu valodu kā otru,saņemamies un iesim parakstīties.Savādāk sēdot mājās un domājot kā būtu ja būtu,pieļausim,ka krievu valoda ņem virsroku.To pieļaut nevar!

 2  1 atbildēt

Nejau visi krievi ir stulbi, ir ari normāli cilvēki

 1  0 atbildēt

 

Viss mans viedoklis, tātad nekad es nēesmu atbalstījis krievus un krievu valodu, un uzkatu ka visiem kas ir pret Latviešu valodu un valsti kopumā lai vācās uz savu Krieviju, vini nevar piespiest mums runat un mācīties krievu valodu, un tagad šitā ņirgāšanās par latviešu tautu, lai tak viņi iet dir**,un arī tie, kuri ir pārāk slinki lai paceltu savas resnās dir*** un aizietu uz referendumu nobalsot PRET krievu valodu, lai mēs latvieši tagad savu valsti atdotu krieviem, kuru mūsu senči, varoņi ar lielām pūlēm atguva valstiko neatkarību un cīnijās līdz nāvei brīvības cīņās, un neviens no šiem valsts varoņiem, neiedomājās ka mēs tagadējie Latvieši tik viegli atdodam krieviem. Vakar klausijos LTV1 raidījumu Preses klubs, dzirdēju kā kāda MAITA krivene kura nemāk runat latviski pateica ka Latvijas neatkaribu atjaunoja pateicoties "Abām tautām" nu piedošanu es tur sakatu tikai Tautas fronti un latvijas saeimu kuru tautas miljonu atbalstīta ieguva neatkarību un nevis kada krievu vaj vāciešu vaj angļu tauta. Ja arī Krievu valoda būs otra valsts valoda (lai Dievs stāv klāt krieviem), es netaisos mācīties krievu valodu mani varat kaut nošaut!!   
 1  0 atbildēt

Kā gan paliek ar to pantu, kur ir paredzēts, ka Latvijas tauta drīkst grozīt likumu, pēc savas vajadzības(protams skanēja savādāk, bet doma tā pati) un ja nemaldos krievi tikuntā paliek LV tauta.

Un tas deputātu zvērests nemaz nav nekāds likums, pat ja ir, jebkuru likumu var grozīt un apiet.

Tāpēc nedrīkst tam atmest ar roku, jebkurā gadījumā, Krievu šeit ir ļoti daudz un nedrīkst ar viņiem nerēķināties, jo tur un šitur ir pagaidām rakstīts tā un šitā, kā jau teicu tauta, jebkuru likumu var grozīt. Būtu nepareizi tam vsp nepievērst uzmanību kā tu saki. 

 1  0 atbildēt

Es nebrīnītos, ja kāds valdības āzis mainītu arī satversmi. Krievu valodas ieviešana kā otrās valts valoda, patiesībā ir ceļš uz jaunu okupāciju, karu.

Ja ne no malas, tad no iekšpuses pamazām izēdot latviešu tautu, uz to jau iet visus šos pāris gadus kā sākās krīze.

Vispār šis jautājums ir svarīgs, jo krieviem diemžēl ir liela vara, bet latviešiem stiprs gars!

PAR LATVIJU!

 1  0 atbildēt

tatag man liekas ka ja pienjems krievu valodu latvija ta latviesiem starp krieviem bus vel lielakas nesaskanjas un lidz ar to daudz vairak kautinju jo kas ta mums te latvija ir no krieviem mazz ir tadu sakarigu vairak jau urlas kas taiga pa ielam un tikai strili cigaretes un piemeslo zemi ar semuckam

 1  0 atbildēt

MAITAS KRIEVAS PROM NO LATVIJAS!

 3  2 atbildēt

Krievi mīnusus salika! :D

 1  0 atbildēt

IEGAUMĒ -šajā zemē tev būs runāt latviski,pēc labākās sirdsapziņas un prasmes,lai no kurienes tu nāc

 1  0 atbildēt

Jau tā nepietiek Baltijas kanālu krievu valodā, seriālu latvijas kanālos??? Vai slikti ir tas, ka Olainē latviski ģimenēs runā tikai ~10%? Reklāmas ir krieviski, skolā māca krievu valodu, pārdevējas veikalos runā krieviski.....

UN VĒL VIŅIEM VAJAG KRIEVU VALODU LATVIJĀ?

Krievi, kuri nevar iemācīties

latviešu valodu, lūdzu

sēdieties vilcienā un

braucat uz savu krieviju,

lai latviešiem nebūtu par jums

jāmaksā nodokļi.

NEMAZ NECENTIETIES IEVIEST ŠEIT KRIEVU VALODU!!!

LATVIJĀ LATVIEŠU VALODU!!!!!

 3  2 atbildēt

"Jau tā nepietiek Baltijas kanālu krievu valodā, seriālu latvijas kanālos??? Vai slikti ir tas, ka Olainē latviski ģimenēs runā tikai ~10%? Reklāmas ir krieviski, skolā māca krievu valodu, pārdevējas veikalos runā krieviski..... 

 

UN VĒL VIŅIEM VAJAG KRIEVU VALODU LATVIJĀ?"

 

Tieši tāpēc viņiem arī vajag to krievu valodu Latvijā! Tas tikai paliecina to, ka mēs viņiem esam ļāvuši pārāk daudz...

 1  0 atbildēt

Nāvi jums visiem maitām, kas mūs neciena, īpaši Ivan Gorskij!

 1  0 atbildēt

Da lab, es jau tā piekusu no tiem protestiem, ka man jau galīgi pajāt. Moš tāpēc, ka jau sen, sen atpakaļ zināju, ka tas NEKAD nenotiks - visi tik lieki sacepās..

 1  0 atbildēt

jēēēēē nekādas riebīgas krievu valodas!!!!! :D in your face krievi! :P

 1  0 atbildēt
« 6  7  8  9  10 »