154

 2737  29

Pievienoju tulkojumu cilvēkiem, kuri ne tik labi saprot krievu valodu. Tie, kuri saprot labi, var nepūlēties lasīt, bet uzreiz ķerties pie video skatīšanās.

""" """ """

Kauns. Kauns būt krievam. Nekad nebiju domājis, ka tāda frāze ienāks prātā. Mums taču jau kopš bērnības ir mācījuši lepoties ar savu valsti. Vispirms ar PSRS, tad ar Krieviju. Mūs vienmēr ir mācījuši, ka krievs nav agresors, un krievi nekad neuzbrūk pirmie. Mēs, krievi, vienmēr esam jutušies kā vecākais brālis, kas gatavs grūtā brīdī pasniegt palīdzīgu roku brāļu slāvu tautām. Tā bija...

Tā bija, kamēr mūsu brālīgajā rokā neparādījās nazis, kuru mēs iedūrām brāļu, ukraiņu tautas mugurā. Un viss, pasaule sagriezās kājām gaisā. Visa mūsu vērtību sistēma sabruka. Jo kā gan lai aptver vārdu salikumu "Krievijas okupācijas spēki"? Kā lai samierinās ar mūsu karavīru iebrukumu Krimā, kā lai samierinās ar Putina meliem? (Sākotnēji Putins uz jautājumu "vai Krimā atradās Krievijas okupācijas spēki atbildēja - "nē, tie bija vietējie pašaizsardzības spēki", taču pēc laika atzina, ka tur atradušies Krievijas karavīri.) Kā krievu karavīri var karot pret ukraiņiem, par vairogu izmantojot ukraiņu sievietes un bērnus? (aculiecinieku liecības no Krimas - ukraiņi bija gatavi mirt, aizstāvot savu karogu, bet krievu karavīri ielenca bērnudārzu un paziņoja - "ja nenoliksiet ieročus, ieiesim pie bērniem"...)

Esmu krievs. Taču tagad frāzi "esmu krievs" var teikt tikai čukstus. Es kaunos. Man kauns, ka esmu krievs. Paldies, Vladimir Vladimirovič Putin.

Mēs esam pieraduši apvainot amerikosus (amerikāņus), taču tagad pierodam apvainot arī haholus (ukraiņus). Laut gan patiesībā slepus apskaužam gan vienus, gan otrus. Un viss tikai tāpēc, ka Putins baidās. Ukrainā taču notika īsta revolūcija. Putins ieraudzīja nesalaužamajā ukraiņu garā draudus savam režīmam. Un tad ieslēdzās nepatveramu izmēru melu mašīna ukraiņu revolūcijas diskreditācijai. Putins izveidoja no mums, krieviem, dumju cūku baru. Jo fantastiskāki ir meli par notikumiem Ukrainā, jo vairāk krievu tauta notic Putina propagandai. Un galu galā - Putins ir panācis savu - mēs, krievi, uzskatam ukraiņus par saviem ienaidniekiem. Mūs pārliecināja, ka mītiskie Banderieši ir ikdienas realitāte Ukrainā. Kauns būt krievam, jo, ja mums pateiks, ka Ukraiņi brokastīs ēd krievu jaundzimušos, mēs noticēsim arī tam.

Tikmēr mūsu valsts krīt īsta fašisma bezdibenī. Mēs neslēpjam savu rasismu un neiecietību pret cittautiešiem. Un ar lepnumu nēsājam svastiku, attaisnojot to ar slāvu saknēm. Bet mūsu prezidents iet vēl tālāk - aizņemas iekšējās politikas stratēģiju no Ādolfa Hitlera, un pat citē viņa izteikumus. Bet Krievijas propaganda atbilst vislabākajām Gēbelsa tradīcijām.

Putins ir iesācis īstu karu pret Ukrainu. Taču mēs, krievi, to nezinam, jo pa televizoru mums neviens to nav pateicis. Mūsu acīs Putins ir varonis - krievu zemju apvienotājs. Mums ne prātā nenāks, ka šo karu viņš uzsācis, lai mēs nekad neaizdomātos par to, cik viņš ir nozadzis.

Kauns būt krievam. Kauns par zema līmeņa valsti, kas patiesībā ir tikai liela degvielas uzpildes stacija. Kauns pirkt graudus Ķīnā, kamēr pašiem ir miljoniem hektāru pamestas, auglīgas zemes. Kauns par iznīcinātajām rūpnīcām, un par visur esošo zagšanu un kukuļņemšanu. Kauns, ka goda un cieņas izjūta ir zaudējusi jebkādu nozīmi. Un ja vārds "gods" kaut ko nozīmētu mūsu prezidentam, viņš, kā īsts virsnieks, būtu nošāvies jau pēc "nord-ost". Un tad Krievijai varbūt būtu iespēja. Bet pagaidām kauns. Kauns būt krievam.

Autors - Dmitrijs K., Žurnālists, Maskava.Komentāri 154

0/2000

Gandrīz visa pasaule taisa sankcijas pret Krieviju,lai kristos rublim vērtība,bet rublim tikai vērtība aug un neviens nesaprot kāpēc :D tvnetā bija rakstīts,ka dēļ sankijām būs mazāk darbavietas Latvijā,tātad sanāk sankcijas pašiem priekš sevīm

 2  8 atbildēt

Veel patiik nosaukums "krivijaa sis video ir aizliegts"  Jaa, uz sibiiriju suuta. 

 0  6 atbildēt

Tas jau nekas ka ASV atkal vēlas nomelnot Krieviju .

 6  14 atbildēt

Žēl ka visiem te ir aizmalētas acis ar ASV propogandu. https://www.youtube.com/watch?v=G7gJocCHp5M

 0  8 atbildēt

Es ta skatos ka ar tadiem tempiem, es pats varētu sataisit dezinformācijas(fake) dokumentalfilmas, un visi tam sāktu ticet.....  bļīn es brīnos par dažu labu cilvēku stulbumu!!!!

No sakuma no ĪSTIEM avotiem dabujiet Informāciju! Un tad veidojiet secinajumus!!! Un raxtat savus stulbus komentārus!

 1  12 atbildēt

Pretigi.  visvairaak tracina tas , ka retorika vispiezhaak, kura ir pret krieviem ir ljoti radikaala nacistiska. varu saprast, ka dazham labam var nepatikt krievi/ja kompleksu deelj vai kka cita hz, un taipashaa laikaa  buut nacistam. Kaa tas straadaa? Nevaru saprast.   Vienmeer biju asociejis sevi ar Latviju (uzskatiju sevi par taadu) Pasham maate LV, teevs krievs. Pedeejos gados saaku shaubiities. Kauns par savu valsti,nevis par Krieviju.  90 tajos guvaam neatkariibu - Lieliski , esam briivi, daram ko gribam, visi celji atveerti. Un ko mees daram? pardodamies eiropai, ieejam NATO. sezham ar pliku dirsu un spodrinam podus UK un IRL. Toties tagad drikstam spljaut krieviem virsu (tiem kuri LV dzivo pirmamkartam)  Tagad drikstam rikot Paraades Waffen SS legionariem, no kuriem pat vaacieshi shokaa.  Bijaam PSRS seja - eiropai, kljuvaam par eiropas pakalju Krievijai. Man kauns buut latvietim, kaadreiz biju lepns.  Par Ukrainu - http://www.youtube.com/watch?v=NKuDzXAgdf4 ; un tadu video ir simtiem.  Un jus, kopaa ar eiropu to atbalstat  KAUNS

 3  18 atbildēt

Я люблю Россию

 6  44 atbildēt

Aprobežotie, tik škidrs video bez faktiem un argumentācijas, video autors pateica tikai to ko vēlas dzirdēt rusofobi, kad krievs izdara kaut ko labu jūs sakā ka tie ir meli vai sakritība, kad krievs izdara sliktu jūs sakāt ka tādi tie krievi jau ir. Stulbums.. Nebijāt Krievijā , nekontaktējaties ar normāliem krieviem, tad lūdzu un nespriedelējiet par tautu pēc tās elites(urļikiem un t.t.) un politiķiem ( visi politiķi ir vienādi , tikai ar to atšķirību ka tiem ir dažāda vara un priekšrocības..) Labi tie aneksēja Krimu, tā ir okupācija piekrītu , bet paši ukraiņi pie tā vainīgi , nebūtu maidana , nebūtu lieko upuru , nebūtu vardarbīgas iejaukšanās, nebūtu arī aneksijas. Jau tā bija skaidrs ka tas zaglis ilgi pie varas nenoturētos, tak pagaidiet vēlēšanas un ievēliet sev tīkamu cilvēku. Kas ir ieguvējs no visiem šiem konfliktiem laikam lieki piebilst, bet tpt domāju ka aprobežotā iphone jaunatne nezinās atbildi.

 6  47 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »