154

 2737  29

Pievienoju tulkojumu cilvēkiem, kuri ne tik labi saprot krievu valodu. Tie, kuri saprot labi, var nepūlēties lasīt, bet uzreiz ķerties pie video skatīšanās.

""" """ """

Kauns. Kauns būt krievam. Nekad nebiju domājis, ka tāda frāze ienāks prātā. Mums taču jau kopš bērnības ir mācījuši lepoties ar savu valsti. Vispirms ar PSRS, tad ar Krieviju. Mūs vienmēr ir mācījuši, ka krievs nav agresors, un krievi nekad neuzbrūk pirmie. Mēs, krievi, vienmēr esam jutušies kā vecākais brālis, kas gatavs grūtā brīdī pasniegt palīdzīgu roku brāļu slāvu tautām. Tā bija...

Tā bija, kamēr mūsu brālīgajā rokā neparādījās nazis, kuru mēs iedūrām brāļu, ukraiņu tautas mugurā. Un viss, pasaule sagriezās kājām gaisā. Visa mūsu vērtību sistēma sabruka. Jo kā gan lai aptver vārdu salikumu "Krievijas okupācijas spēki"? Kā lai samierinās ar mūsu karavīru iebrukumu Krimā, kā lai samierinās ar Putina meliem? (Sākotnēji Putins uz jautājumu "vai Krimā atradās Krievijas okupācijas spēki atbildēja - "nē, tie bija vietējie pašaizsardzības spēki", taču pēc laika atzina, ka tur atradušies Krievijas karavīri.) Kā krievu karavīri var karot pret ukraiņiem, par vairogu izmantojot ukraiņu sievietes un bērnus? (aculiecinieku liecības no Krimas - ukraiņi bija gatavi mirt, aizstāvot savu karogu, bet krievu karavīri ielenca bērnudārzu un paziņoja - "ja nenoliksiet ieročus, ieiesim pie bērniem"...)

Esmu krievs. Taču tagad frāzi "esmu krievs" var teikt tikai čukstus. Es kaunos. Man kauns, ka esmu krievs. Paldies, Vladimir Vladimirovič Putin.

Mēs esam pieraduši apvainot amerikosus (amerikāņus), taču tagad pierodam apvainot arī haholus (ukraiņus). Laut gan patiesībā slepus apskaužam gan vienus, gan otrus. Un viss tikai tāpēc, ka Putins baidās. Ukrainā taču notika īsta revolūcija. Putins ieraudzīja nesalaužamajā ukraiņu garā draudus savam režīmam. Un tad ieslēdzās nepatveramu izmēru melu mašīna ukraiņu revolūcijas diskreditācijai. Putins izveidoja no mums, krieviem, dumju cūku baru. Jo fantastiskāki ir meli par notikumiem Ukrainā, jo vairāk krievu tauta notic Putina propagandai. Un galu galā - Putins ir panācis savu - mēs, krievi, uzskatam ukraiņus par saviem ienaidniekiem. Mūs pārliecināja, ka mītiskie Banderieši ir ikdienas realitāte Ukrainā. Kauns būt krievam, jo, ja mums pateiks, ka Ukraiņi brokastīs ēd krievu jaundzimušos, mēs noticēsim arī tam.

Tikmēr mūsu valsts krīt īsta fašisma bezdibenī. Mēs neslēpjam savu rasismu un neiecietību pret cittautiešiem. Un ar lepnumu nēsājam svastiku, attaisnojot to ar slāvu saknēm. Bet mūsu prezidents iet vēl tālāk - aizņemas iekšējās politikas stratēģiju no Ādolfa Hitlera, un pat citē viņa izteikumus. Bet Krievijas propaganda atbilst vislabākajām Gēbelsa tradīcijām.

Putins ir iesācis īstu karu pret Ukrainu. Taču mēs, krievi, to nezinam, jo pa televizoru mums neviens to nav pateicis. Mūsu acīs Putins ir varonis - krievu zemju apvienotājs. Mums ne prātā nenāks, ka šo karu viņš uzsācis, lai mēs nekad neaizdomātos par to, cik viņš ir nozadzis.

Kauns būt krievam. Kauns par zema līmeņa valsti, kas patiesībā ir tikai liela degvielas uzpildes stacija. Kauns pirkt graudus Ķīnā, kamēr pašiem ir miljoniem hektāru pamestas, auglīgas zemes. Kauns par iznīcinātajām rūpnīcām, un par visur esošo zagšanu un kukuļņemšanu. Kauns, ka goda un cieņas izjūta ir zaudējusi jebkādu nozīmi. Un ja vārds "gods" kaut ko nozīmētu mūsu prezidentam, viņš, kā īsts virsnieks, būtu nošāvies jau pēc "nord-ost". Un tad Krievijai varbūt būtu iespēja. Bet pagaidām kauns. Kauns būt krievam.

Autors - Dmitrijs K., Žurnālists, Maskava.Komentāri 154

0/2000

Ja ir iespējams, var kāds iztulkot par ko šajā video tiek runāts? Esmu ļoti ieinteresēts, jo es noteikti neesmu vienīgais, kuram krievu valoda ir uz "jūs".

 3  0 atbildēt
 3  0 atbildēt

Nu re un galvenais ir panākts....

Mēs te rejamies, ieņemam kautkādas puseses esam par vai pret, un galu galā tā pat eijam un Balsojam par mūsu izdrāzšanu

Diletantisks video, tieši tā pat kā pašu Krievu propoganda...

JUMS ir jāsaprot, ka mēŗķis ir mūs sarīdīt, satracināts pūlis nespēj pamanīt to kā tas tiek apzagts...

Kamēr jūs te spiedzat, mūsu bāleliņi tuliņ iepirks 50 gadus vecas bruņumašīnas no britiem, pa 70 ļimoniem, kamēr to naudu varēja ieguldīt civilajā aizsardzībā piemēram iegādāties krasta pasardzes un robežsardzes helīšus, ar pilnu ekipējumu. Tuliņ tiks veidotas jaunas mistiskas kazarmas lai Amurikāņus varētu uzņemt tur arī pāris ļimaki tiks izmesti, kamēr ar šo naudu, varēja savest kārtībā, kādu slimnīcu... Zemesargiem tiks iepirkti stingeri, Kuri jau tagad ir morāli novecojuši, kamēr par to naudu zemesargus varēja apgādāt ar transportlīdzekļiem, kurus varētu izmantot, piemēram meža ugunsgrēku dzēsšanai, cilvēku meklēšanai utt...

Jūs te rejoties un plēšoties, to neredzet, Jūs neredziet to ka Visām pusēm ir izdevīgs tas kas notiek Ukraina izņemot pašus ukraiņus...

Jūs neredziet to kā paši Ukraiņu Oligarhi nodarbojas ar Marodierismu...

Jūs tikai brēciet un Balsojiet PAR>.......

 6  4 atbildēt

man tagad tā džeka vietā būtu bail tumšās kāpņutelpās rādīties.... bet vispār jau viņam taisnība...

 2  0 atbildēt

Ātrāk pasaulē varētu iestāties pilnīgs haoss, kuru pat nauda nevarētu kontrolēt. Tad, visticamāk, kāds sāktu domāt ar galvu. Iespējams, dzīvnieku bars spētu izaugt līdz cilvēcei, ja pēc haosa paliktu populēšanas spējīgs skaitlis.

 2  0 atbildēt

Ko tur likt video, tāpat visi zin, ka viņš nav normāls

 2  0 atbildēt

Putinam ir galvā sakāpis. Pat pārāk daudz sakāpis. Viņš domā, ka viņa tauta, uzvarot Hitleru, ir augstāka par citiem. Kamēr Krievijā nebūs cits prezidents, pilnīgi nekas nemainīsies, jo neviens jau nevar neko izdarīt varenajai Krievijai.

 4  2 atbildēt

Viens žurnālists uzraksta rakstu un tagad ņemsim un uztversim kā tīru patiesību... Pirmkārt kur ir pierādījums, ka ir bloķēts. Otrkārt tā ir masu kūdīšana, es arī aizliegtu, ja būtu prezidents, pat ja neko sliktu nedarītu. Mūsējie raksta kremļa propagandu, tad kapēc kāds no Krievijas nevar uzrakstīt EU, ASV propagandu Krievijā?  Es nesaku, ka tur nekas nav taisnība, bet cilvēki - domājat ar galvu...

 3  2 atbildēt

izskataas peec propogandas.un tas kursh runaa neizklausaas peec krieva.

 3  2 atbildēt

Biju Ukrainā, tur ir Latvija 90tie. Valdības cilvēki viens otru piesedz, jeb visatļautība.

 2  1 atbildēt

:O... respeklt...

 1  0 atbildēt

Spēcīgs video

 2  1 atbildēt

Varēja kremļa ielikteņus Latvijā mobilizēt un sūtīt uz kara zonas pirmajām rindām.

 1  0 atbildēt

Dažreiz žēl, ka krivu valodu nemāku.

 2  1 atbildēt
VATĀNS nav BRATĀNS!
 0  0 atbildēt

Man arī ir bijusi diskusija ar  šo pseidopatriotu.... diezgan skumji.

 2  2 atbildēt

Un lai neteiktu ka es tāda drosmieniece slēpjos kā viesis - es esmu Leeloo :) 

 0  0 atbildēt

Es minēju- eiropā ;)

 0  0 atbildēt
Nice
 0  0 atbildēt

Es daudz ko nesaprotu!Tas ir labi?vai slikti? :(

 0  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »