154

 2737  29

Pievienoju tulkojumu cilvēkiem, kuri ne tik labi saprot krievu valodu. Tie, kuri saprot labi, var nepūlēties lasīt, bet uzreiz ķerties pie video skatīšanās.

""" """ """

Kauns. Kauns būt krievam. Nekad nebiju domājis, ka tāda frāze ienāks prātā. Mums taču jau kopš bērnības ir mācījuši lepoties ar savu valsti. Vispirms ar PSRS, tad ar Krieviju. Mūs vienmēr ir mācījuši, ka krievs nav agresors, un krievi nekad neuzbrūk pirmie. Mēs, krievi, vienmēr esam jutušies kā vecākais brālis, kas gatavs grūtā brīdī pasniegt palīdzīgu roku brāļu slāvu tautām. Tā bija...

Tā bija, kamēr mūsu brālīgajā rokā neparādījās nazis, kuru mēs iedūrām brāļu, ukraiņu tautas mugurā. Un viss, pasaule sagriezās kājām gaisā. Visa mūsu vērtību sistēma sabruka. Jo kā gan lai aptver vārdu salikumu "Krievijas okupācijas spēki"? Kā lai samierinās ar mūsu karavīru iebrukumu Krimā, kā lai samierinās ar Putina meliem? (Sākotnēji Putins uz jautājumu "vai Krimā atradās Krievijas okupācijas spēki atbildēja - "nē, tie bija vietējie pašaizsardzības spēki", taču pēc laika atzina, ka tur atradušies Krievijas karavīri.) Kā krievu karavīri var karot pret ukraiņiem, par vairogu izmantojot ukraiņu sievietes un bērnus? (aculiecinieku liecības no Krimas - ukraiņi bija gatavi mirt, aizstāvot savu karogu, bet krievu karavīri ielenca bērnudārzu un paziņoja - "ja nenoliksiet ieročus, ieiesim pie bērniem"...)

Esmu krievs. Taču tagad frāzi "esmu krievs" var teikt tikai čukstus. Es kaunos. Man kauns, ka esmu krievs. Paldies, Vladimir Vladimirovič Putin.

Mēs esam pieraduši apvainot amerikosus (amerikāņus), taču tagad pierodam apvainot arī haholus (ukraiņus). Laut gan patiesībā slepus apskaužam gan vienus, gan otrus. Un viss tikai tāpēc, ka Putins baidās. Ukrainā taču notika īsta revolūcija. Putins ieraudzīja nesalaužamajā ukraiņu garā draudus savam režīmam. Un tad ieslēdzās nepatveramu izmēru melu mašīna ukraiņu revolūcijas diskreditācijai. Putins izveidoja no mums, krieviem, dumju cūku baru. Jo fantastiskāki ir meli par notikumiem Ukrainā, jo vairāk krievu tauta notic Putina propagandai. Un galu galā - Putins ir panācis savu - mēs, krievi, uzskatam ukraiņus par saviem ienaidniekiem. Mūs pārliecināja, ka mītiskie Banderieši ir ikdienas realitāte Ukrainā. Kauns būt krievam, jo, ja mums pateiks, ka Ukraiņi brokastīs ēd krievu jaundzimušos, mēs noticēsim arī tam.

Tikmēr mūsu valsts krīt īsta fašisma bezdibenī. Mēs neslēpjam savu rasismu un neiecietību pret cittautiešiem. Un ar lepnumu nēsājam svastiku, attaisnojot to ar slāvu saknēm. Bet mūsu prezidents iet vēl tālāk - aizņemas iekšējās politikas stratēģiju no Ādolfa Hitlera, un pat citē viņa izteikumus. Bet Krievijas propaganda atbilst vislabākajām Gēbelsa tradīcijām.

Putins ir iesācis īstu karu pret Ukrainu. Taču mēs, krievi, to nezinam, jo pa televizoru mums neviens to nav pateicis. Mūsu acīs Putins ir varonis - krievu zemju apvienotājs. Mums ne prātā nenāks, ka šo karu viņš uzsācis, lai mēs nekad neaizdomātos par to, cik viņš ir nozadzis.

Kauns būt krievam. Kauns par zema līmeņa valsti, kas patiesībā ir tikai liela degvielas uzpildes stacija. Kauns pirkt graudus Ķīnā, kamēr pašiem ir miljoniem hektāru pamestas, auglīgas zemes. Kauns par iznīcinātajām rūpnīcām, un par visur esošo zagšanu un kukuļņemšanu. Kauns, ka goda un cieņas izjūta ir zaudējusi jebkādu nozīmi. Un ja vārds "gods" kaut ko nozīmētu mūsu prezidentam, viņš, kā īsts virsnieks, būtu nošāvies jau pēc "nord-ost". Un tad Krievijai varbūt būtu iespēja. Bet pagaidām kauns. Kauns būt krievam.

Autors - Dmitrijs K., Žurnālists, Maskava.Komentāri 154

0/2000

Man arī ir bijusi diskusija ar  šo pseidopatriotu.... diezgan skumji.

 2  2 atbildēt

Un lai neteiktu ka es tāda drosmieniece slēpjos kā viesis - es esmu Leeloo :) 

 0  0 atbildēt

Es daudz ko nesaprotu!Tas ir labi?vai slikti? :(

 0  0 atbildēt
Nice
 0  0 atbildēt

Es minēju- eiropā ;)

 0  0 atbildēt

Putinam vajadzētu vēl dzīvot Vācijā, tad no viņa un Hitlera nebūtu nekādas atšķirības.

 2  2 atbildēt

Katrs propogandē to, kas viņam ir izdevīgāks. Nevajag būt tik kategoriskam, ja neesi saņēmis informāciju no dažādiem avotiem.

 1  2 atbildēt

paldies par rakstu, lūdzu vēl tādus, Es izlikšu savā facebook sienā

 0  1 atbildēt

Žēl ,bet asiņsuņi ir visur , es piekrītu daudz kam un 92. gadā būtu par deokopāciju un daudzas krievu zvēribas gan par otro pasaules karu gan citām lietām esmu lasijis ,bet nelabi metās kad visa pasaule un tai skaitā latvieši ņirgājas par sočiem un tā vien gaidija kad tad tajā pusē kaut kas slikts notiks . 

Krievijā vienīgi deļ nemitīgās zombēšanas un atcerēsimies dēļ tauatas iznīcināšanas ar alhaholu un narkotikām ,kas Krievijā ir mizlīga problēma , šo asiņsuņu īpatsvars varētu būt lielāks kā citur. 

 1  2 atbildēt

Izklausās pēc Ušakova balss.

 3  4 atbildēt

stulbie nacistu *****i

 1  3 atbildēt

Emm, CMON!!!!!   NOPIETNI???!!!  Rakstnieks IR pret krieviem, youtuba un citur pieradits - ja tu esi TU, tad nav svarīga tautība, jo esmu krievs, kas aizstavējis latviešus, pieņēma visur un pierādiju sevi!!!!  A TIE KAS RAKSTA KO ŠĀDU,  nozīmē ka tēlo a***enos bet ir ***ŅAS!!!! PAR MANI IR PUSE savējo, ja JŪS tiešām būtu patrioti, tad pieņemtu tos, kas par Jums, bet Jūs salagas, jo tik vārdi saka, bet esmu aizstāvējis latviju, a ko Jūs SUKAS????   NEKO!!!!   TIKAI BRAUCAT AUGAMU KAM GRIBAT!!!!!    neko nezinot...... Sakat dzimta, bet vai bez Manīm un vēl 20 krieviem būtu dzimta??!!  NĒĒĒĒ!!!  Ja kādu iebāztu armija, tad aizvērtos uzreiz, jo PDIRSTOS UN LUGTOS PIE MAMMĪTES.......

 1  3 atbildēt

Visu var uzmālēt baltu vai melnu.

Tikpat labi varu uzcept tadu klipu tipa kauns būt latvietim, vai ja ir pasūtijums var ari uzceptt Latvijas veiksmes stāstu.

Kam nav savu smadzeņu, tas var izveleties propogandu un riet līdz

 4  6 atbildēt

Man vienalga.

 0  3 atbildēt

Vai kāds paskatīties no Krievu puses...

Ko viņiem vajadzejā darīt..

 1  4 atbildēt

Bet tas čalīts runā ar akcentu! Vai man tikai izliekas?

 0  3 atbildēt

Nu ko es jums pateikšu.. Tie kas tic šim feikam ir reāli dēbili!

 1  5 atbildēt

mudaks...

 0  4 atbildēt

Pāreizi ka aizliegts, kad kautkāds degrādējies ukrainis ierunājis video par to ka būt Krievam ir slikti, kaunīgi, mēģina cilvēkus pārliecināt ka viņam taisnība un JŪS ticat tāpat kā viņš stāsta kā cilvekus "apmāna" televīzijā, Prezidents!

 1  6 atbildēt

Pārlieku nu prasta pretKrievijas propoganda, vismaz priekš manis. Taču protams ir cilvēki, kuri par tādām muļķībām sajūsminās Latvijā, Kreivijā, Ukrainā utt., ne jau Putins vai krievi sāka demolēt Kijevu, sist savējos, sist deputātus, bet paši ukraiņi, TĀDI, KURI TIC ŠĀDA VEIDA PROPOGANDAI..

Latvijas mērogā tie varētu būt piemēram cīnītāji ar oligarhiem un visādi citādi pajoliņi :)

 1  6 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »