Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [154]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 15.05.14 22:35
29
1

atbildot uz leomar komentāru " Amerikāņī ir vērtīgāki ? Vai zināji ka ASV ve... " Diemžēl mūsu valsts nav pietiekami spēcīga un neatkarīga (kā piemēram Šveice vai Norvēģija, kaut arī tās ir NATO), lai varētu pastāvēt ārpus alianses ar kādu lielvaru. No ļaunumiem ir jāizvēlas mazākais.

Nu jā, ASV ir bijis rasisms, un ir vēl joprojām, taču Krievijā tas tieši tagad sāk atīstīties, turklāt tiek propagandēts no valdības puses. Turklāt Krievija ir izteikti fašistiska valsts (no vikipedias - "Fašisma ideoloģiju raksturo spēcīga centrālā vara, kas nepieļauj opozīcijas izveidošanos, autoritārs vadonis un iejaukšanās pilsoņu privātajā dzīvē, militarizācija, agresīva ārpolitika, radikāls nacionālisms, represijas pret politiskajiem pretiniekiem."). Es labāk izvēlos sadarboties ar demokrātisku valsti, nevis ar nacistiem, fašistiem, kuri domā tikai par savas tautas interesēm (un patiesībā - tikai par elites interesēm. Krievijā vairāk par 50% kopējās bagātības pieder mazāk par 1% valsts iedzīvotāju). Turklāt Krievijas prese un TV brivība NEEKSISTĒ. Visa masu mediju informācija iet caur Kremli. Tur darbojas milzīga propagandas mašīna. Tauta tiek burtiski zombēta. Es nesaku, ka citur propagandas nav, taču nekur tā nav tik melīga un provocējoša, kā Krievijā.

Vēl viena lieta - pameklē informāciju, cik daudz starptautiskos mērogos amerikāņi ir piedalījušies glābšanas un palīdzības akcijās (piemēram, plūdu vai zemestrīču skartām valstīm), un cik - krievi.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.05.14 17:07
29
1

Viennozīmīgi pluss, žēl tikai, ka Krievijā šis video ir aizliegts, jo redz, varai jau nepatiks, ka kāds runā patiesību. Salīdzinot Vāciju ar Krieviju, vācija vismaz veica repatriāciju galu galā, t.i. baltvācus aizsūtot atpakaļ uz Vāciju, bet Krievija, acīmredzot, to negrasās darīt... Ukrainas gadījumā izskatās, ka notiek pēc scenārija= Kur esam mēs, tur ir Krievija, un vienalga, kas ir pamatnācija. Un ja kāds domā pretoties un nepieļaut militāro agresiju no pavisam citas valsts puses= tad viņš, redz ir fašists, jo aizstāv savas tautas(nevis krievu) intereses... Žēl, protams, ka Ukraiņiem nākas ko tādu piedzīvot. Bet līdz ar to Krievijai lojālo Slāvu tautu paliek arvien mazāk. Pieļauju pat iespēju, ka tagad Krievijai Lojālās tautas eiropā, no slāvu tautam, varētu būt Serbi un Baltkrievi.  

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 13.05.14 12:05
29
1

atbildot uz TRU!  komentāru " Ja nav sakara tad ko viņi dara Ukraina .. Ukr... " Esi dzirdējis - "no diviem ļaunumiem izvēlēties mazāko"? Skaidrs, ka ASV ir savas intereses Ukrainā, tam nav šaubu. Arī viņiem vajag naftu, gāzi. Arī viņi ir imperiālistiski iekarotāji, taču viņi uzvedas daudz humānāk, un iekaroto zemju ļaudīm nekas būtiski nemainās, kad jeņķi ieliek savu valdību.

Un tu tiešām tici, ka Ukrainas, Doņeckas apgabalos cilvēki pēkšņi sagribēja karu, sagribēja kautkādu mistisku pievienošanos Krievijai, kaut labi apzinājās, ka tas izpostīs visu tautsaimniecību, un būs daudz mirušo? Tu tiešām tici, ka Kijevā pie varas ir "fašistu hunta"? Ja jā, tad man ir žēl tevis, tev savu smadzeņu vairs nav.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 15.05.14 22:00
27
1

atbildot uz leomar komentāru " Krievi jau nav man brāļi, ja kas, vienkārši e... " Paklau, skaidrs, ka amerikāņi ir imperiālisti un iekarotāji, tāpat, kā krievi. Amerikāņi paši dzīvo uz iekarotas zemes, pie velna (tāpat, kā krievi). BET lai nu kā, viņi ir labāki, un VĒRTĪGĀKI sabiedrotie par Krieviju, no kuras visi jau pamazām sāk novērsties. Un - amerikāņi nekad necentīsies ieviest pie mums savus kolonistus, kā to reiz izdarīja krievi.

Viedoklis par Ukrainu atšķiras no tā, no kādas puses uz to skatās. taču lai vai kā - Krievijai nebija nekādu tiesību iejaukties citas valsts iekšējās lietās. Vai tad nav saprotams, ka Putins to darīja ne jau dēļ "krievu interešu aizstāvības", bet gan dēļ tā, ka nobijās, ka krievu tauta var ņemt piemēru no ukraiņiem un gāzt valdošos oligarhus. Otrs iemesls - uzmini, kas šobrīd pumpē naftu un gāzi no agrāk Ukrainai piederošajām atradnēm pie Krimas un Dienvidukarinas?

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 09.05.14 21:08
25
0

atbildot uz agurs komentāru " cik žēl, ka virsraksts ir mainījies kādas 5 r... " Vienu reizi mainīju virsrakstu no "kauns būt krievam" uz pašreizējo, turklāt pašā sākumā, kad rakstam bija vien 20 skatījumi. Atšujies.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 08.05.14 23:12
24
0

atbildot uz rics007 komentāru " Ja ir iespējams, var kāds iztulkot... " Darīts. Iztulkoju pilnībā.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 09.05.14 22:08
24
0

atbildot uz agurs komentāru " saprotu :) viss ok būs " Paldies. :brohug:

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 09.05.14 21:54
22
0

atbildot uz agurs komentāru " slikti jūties? :( " Tikko visu dienu nokratījos darbā...

chiitaks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Docents
  chiitaks 07.05.14 21:34
21
0

Mīlot savu valsti varu teikt tikai vienu: Nevis krievi ir vainīgi, bet Putina atbalstītāji, kas ir dažādu tautību, nekļūsim tādi paši vainojot tautu kādas deģenerātu daļas deļ, jo Krievijām viņiem gluži nav pieejama demokrātiska izvēle.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.05.14 18:54
21
1

atbildot uz PandemoniumX komentāru " Kāpēc ar to būtu jālepojas? Ja man ir izskat... " es esmu latvietis un nekad mūžā man nebūs kauns par to. es ar to lepojos.. kauns man ir par tiem, kuriem kauns..

noonewhitsomeone avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  noonewhitsomeone 10.05.14 00:50
18
0

atbildot uz leomar komentāru " Nedomā, ko rak... " Vai tev jau nepietika ar to, ka jūs sūdabrāļi centāties iebāzt savu pretīgo valodu mūsu zemē, censties noņemt dažas latvijai savrīgas dienas kā piemēram Latvijas jubileju www.youtube.com/watch?v=1d-sLv3WxhU un tagad vel jums vajag Latgali, tā jau jums ir pasaulē lielākā valsts (precizēšu ka tā oficiāli skaitās supervalsts), bet joprojām jums savu pakaļu nav kur bāzt. Man žēl to sakarīgo krievu kurus es personīgi pazīstu, kādā kaunā var nolīt par tādādiem smerdeļiem, žurkām, parazītiem kā tevi. Visu cauru dienu man jādzird kā Latvijas galvaspilsētā skan tikai krievu mēles (retais krievs ir iemācījies vairāku gadu garumā dzīvojot šajā valstī mūsu valodu), bet pat par to es neesmu skaļi sūdzējies. Jā es patiesībā esmu tavuprāt Iphone paaudzes pārstāvis, bet man ir ticība, ka mans viedoklis ir tikai logisks.

Tas i es avatars
Medaļa PulicersMedaļa Troll killerMedaļa Pulicers
  Tas i es 09.05.14 11:50
16
0

atbildot uz !!!  komentāru " Бред!!Украинцы виноваты во всём са... " Ja ukraiņi ir zvēri, tad kas ir krievi? Papēti cik kaukāziešu gada laikā tiek Krievijā nogalināti, piekauti viņu nacionalitātes dēļ? Tieksi, ka tie melnie čurkas nav cilvēki, jo uzvedas kā lopi? Kā krievi uzvedas citās valstīs? Kāpēc krievi ir visnemīlētākie tūristi pasaulē? Jo arī uzvedas kā lopi!

Bet tādi nav visi krievi, tā ir degradētā sabiedrības daļa, tā pat kā daļa kaukāziešu, ukraiņu, latviešu un citu tautu pārstāvji! Tas ka politiķi šķeļ tautu, dalot cilvēkus uz Ukraiņiem-Krieviem, Latviešiem-Krieviem, Kaukāziešiem-Krieviem, nenozīmē, ka visi cilvēki ir tādi. Jo īpaši Ukraina, kur gadiem krievi brīvi var runāt savā valodā, vietējā tv skan krievu valoda, praktiski visi ukraiņi māk runāt krieviski. Tas, ka par ukraiņiem spried pēc dažiem idiotiem un propogandas, parāda, ka pats neesi labāks par tiem bonderoviešiem, nacistiem utt

spoku dienas doma

Krims avatars
Medaļa JubilārsMedaļa BakalaursMedaļa Recidīvists
  Krims 07.05.14 21:42
13
0

Mūsdienās medijiem ir vislielākā vara - viss ko un kā valstī stāstīs, tam arī cilvēki ticēs, neviens īsti neinteresējas kā lietas grozās patiesībā un kā tiek runāts otrpus robežas. Tas, kā Krievijā tiek nozombēta tauta ir vienkārši unikāla meistarība, un ļaunākais ir tas, ka tas viss tagad laužās pie mums Baltijas valstīs iekšā, kā tiek dalīti latvieši un krievi. Lai vai kāda Tev izcelsme, valoda un kultūra, ja vien Tu cieni zemi pa kuru staigā, Tu vienmēr būsi daļa no Latvijas vai kādas citas valsts kurā dzīvo - sapīgi ir raudzīties, kā mēs no iekšienes savā starpā tiekam kūdīti, kaut arī visu dzīvi esam pa vienu zemi staigājuši. Bet redziet, kaut arī cik stulbi neliktos Putina meli un rīcība - tas viss darbojas! Kamēr vien Eiropa kopā ar ASV nepielietos spēku, nedomāju, ka Putins pats no sevis rimsies. Mēs letiņi esam sprigani patrioti, un ticu, ka īstajā brīdī mēs spēsim atkal aizstāvēt savu valsti un brīvību - diemžēl mūsu valdība vien ir un paliks kā marionete starp citu lielo kungu balsīm.

Uldis Siemīte avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa SuperautorsMedaļa Polittehnologs
  Uldis Siemīte 07.05.14 18:03
12
0

Mūsdienu pasaulē ir tik dīvaini noraudzīties ,jo katras valsts mēdijos  tiek palaista dažāda propoganda

badroot avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa JubilārsMedaļa Dienas doma
  badroot 07.05.14 16:56
12
1

Autoram vai nu lapsene iekodīs, vai lifts šahtā nebūs...  Vai laupītāji nošaujot nolaupīs baltmaizes kukuli un vienīgais vainīgais būs bomzis no Kazaņas stacijas....

Dr.Gēbelss no prieka kapā sēdus uzlektu šo farsu redzot....

JWJ1 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa O!Zorro
  JWJ1 07.05.14 14:08
16
5

Patiesi ir kauns būt krievam. Labi, ka pats nenāku no Krievijas puses.

ķesters avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TestētājsMedaļa Students
  ķesters 10.05.14 17:48
11
0

atbildot uz kababunga komentāru " Taatad waffen ss nav fashizms?  Tie tu... " Waffen ss bija NACISTISKĀs vācijas veidota kaujinieku grupa. Tas pirmkārt, dārgais draugs.

Otrkārt bļauj ka cilvēkam Hitlers avatarā. Ja nemaldos mātes krievijas "komunistiskās sarkanās armijas varoņu" dēliņi un mazdēliņi,Krievijas mežos vicina nacistu karogus, un bļauj "sieg heil" vai tik tas nav daudz ironiskās un briesmīgāk.

Waffen ss vienīgais sakars ar fašismu bija kad tie tika nosūtīti nelaimīgajiem itāļiem piebeigt viņu nelaimīgo karagājienu.

Mani fascinē ka tik tumsonīgas personas kā tu spēj bļaut "fašists"! Pie pirmās izdevības, par tādiem pasmīnēt var jo diskusija par vēsturi nav iespējama jo nespēj pat vistu no gaiļa atšķirt.

Bēdīgi jaunskuns bēdīgi ar jums

Imanueels avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Imanueels 07.05.14 18:24
9
0

atbildot uz Aldonis Liepa [Neitr  komentāru " Labi , lai ņem viņi savu Krimu, be... " Kam mums Abreni? Tev krievvalodīgo trūkst?

Tas i es avatars
Medaļa PulicersMedaļa Troll killerMedaļa Pulicers
  Tas i es 09.05.14 11:53
8
0

atbildot uz Я Поляк но �  komentāru " А Стыдно лизать жопу ЮСА, и перево... " А не стыдно писать по русски и незнать что по руски пишут США  а не ЮСА? Своя язык сначала выучи!

ķesters avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TestētājsMedaļa Students
  ķesters 10.05.14 02:03
7
0

atbildot uz kababunga komentāru " Putinam, shobriid ir vislielakie reitingi 8... " Sāksim jau ar to, ka pirms met laukā "fašisti" pastudē vēsturi un sajēdz  to ka NACISTI un FAŠISTI ir ir divas dažādas lietiņas, pastudē vēsturi un palūri ar savām tizlajām acīm kur fašisms un kur nacisms bija aktuāls tajos gados.

Tākā savu komunistu propgandu vari aptīt ap kaklu un nožņaugties.

« 1  2  3  4  5 »