Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
29
2737

Pievienoju tulkojumu cilvēkiem, kuri ne tik labi saprot krievu valodu. Tie, kuri saprot labi, var nepūlēties lasīt, bet uzreiz ķerties pie video skatīšanās.

""" """ """

Kauns. Kauns būt krievam. Nekad nebiju domājis, ka tāda frāze ienāks prātā. Mums taču jau kopš bērnības ir mācījuši lepoties ar savu valsti. Vispirms ar PSRS, tad ar Krieviju. Mūs vienmēr ir mācījuši, ka krievs nav agresors, un krievi nekad neuzbrūk pirmie. Mēs, krievi, vienmēr esam jutušies kā vecākais brālis, kas gatavs grūtā brīdī pasniegt palīdzīgu roku brāļu slāvu tautām. Tā bija...

Tā bija, kamēr mūsu brālīgajā rokā neparādījās nazis, kuru mēs iedūrām brāļu, ukraiņu tautas mugurā. Un viss, pasaule sagriezās kājām gaisā. Visa mūsu vērtību sistēma sabruka. Jo kā gan lai aptver vārdu salikumu "Krievijas okupācijas spēki"? Kā lai samierinās ar mūsu karavīru iebrukumu Krimā, kā lai samierinās ar Putina meliem? (Sākotnēji Putins uz jautājumu "vai Krimā atradās Krievijas okupācijas spēki atbildēja - "nē, tie bija vietējie pašaizsardzības spēki", taču pēc laika atzina, ka tur atradušies Krievijas karavīri.) Kā krievu karavīri var karot pret ukraiņiem, par vairogu izmantojot ukraiņu sievietes un bērnus? (aculiecinieku liecības no Krimas - ukraiņi bija gatavi mirt, aizstāvot savu karogu, bet krievu karavīri ielenca bērnudārzu un paziņoja - "ja nenoliksiet ieročus, ieiesim pie bērniem"...)

Esmu krievs. Taču tagad frāzi "esmu krievs" var teikt tikai čukstus. Es kaunos. Man kauns, ka esmu krievs. Paldies, Vladimir Vladimirovič Putin.

Mēs esam pieraduši apvainot amerikosus (amerikāņus), taču tagad pierodam apvainot arī haholus (ukraiņus). Laut gan patiesībā slepus apskaužam gan vienus, gan otrus. Un viss tikai tāpēc, ka Putins baidās. Ukrainā taču notika īsta revolūcija. Putins ieraudzīja nesalaužamajā ukraiņu garā draudus savam režīmam. Un tad ieslēdzās nepatveramu izmēru melu mašīna ukraiņu revolūcijas diskreditācijai. Putins izveidoja no mums, krieviem, dumju cūku baru. Jo fantastiskāki ir meli par notikumiem Ukrainā, jo vairāk krievu tauta notic Putina propagandai. Un galu galā - Putins ir panācis savu - mēs, krievi, uzskatam ukraiņus par saviem ienaidniekiem. Mūs pārliecināja, ka mītiskie Banderieši ir ikdienas realitāte Ukrainā. Kauns būt krievam, jo, ja mums pateiks, ka Ukraiņi brokastīs ēd krievu jaundzimušos, mēs noticēsim arī tam.

Tikmēr mūsu valsts krīt īsta fašisma bezdibenī. Mēs neslēpjam savu rasismu un neiecietību pret cittautiešiem. Un ar lepnumu nēsājam svastiku, attaisnojot to ar slāvu saknēm. Bet mūsu prezidents iet vēl tālāk - aizņemas iekšējās politikas stratēģiju no Ādolfa Hitlera, un pat citē viņa izteikumus. Bet Krievijas propaganda atbilst vislabākajām Gēbelsa tradīcijām.

Putins ir iesācis īstu karu pret Ukrainu. Taču mēs, krievi, to nezinam, jo pa televizoru mums neviens to nav pateicis. Mūsu acīs Putins ir varonis - krievu zemju apvienotājs. Mums ne prātā nenāks, ka šo karu viņš uzsācis, lai mēs nekad neaizdomātos par to, cik viņš ir nozadzis.

Kauns būt krievam. Kauns par zema līmeņa valsti, kas patiesībā ir tikai liela degvielas uzpildes stacija. Kauns pirkt graudus Ķīnā, kamēr pašiem ir miljoniem hektāru pamestas, auglīgas zemes. Kauns par iznīcinātajām rūpnīcām, un par visur esošo zagšanu un kukuļņemšanu. Kauns, ka goda un cieņas izjūta ir zaudējusi jebkādu nozīmi. Un ja vārds "gods" kaut ko nozīmētu mūsu prezidentam, viņš, kā īsts virsnieks, būtu nošāvies jau pēc "nord-ost". Un tad Krievijai varbūt būtu iespēja. Bet pagaidām kauns. Kauns būt krievam.

Autors - Dmitrijs K., Žurnālists, Maskava.29
2737
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [154]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
rudix avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa BakalaursMedaļa Recidīvists
  rudix 07.05.14 16:02
205
7

Šo video derētu noskatīties dažam labam Putina dirsā līdejam te pat spokos

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 09.12.15 13:10
147
1

atbildot uz belo komentāru " Ukrainis uztaisa video,parakstaas kaa... " Ja katrai tautai jādzīvo savā valstīt, tad tava mīļā Krievija ir jāsadala daudzās mazās daļās.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 09.12.15 01:58
136
1

atbildot uz kicebayinboxlv komentāru " " Arī viņi ir imperiālistiski iekarotāji, tač... " Vispār šeit runa nav par amerikāņiem, un es nesaprotu, kādā sakarā tu viņus te pin. Tas man nav jaunums, ka krievi plaši propagandē visu negatīvo, kas saistīts ar ASV, lai tikai piesegtu savus noziegumus. Ja tik plaši izsakies par amerikāņiem, tad kāpēc neizsakies par Krieviju, kura tāda pati impērija vien ir, uzdzīvojusies uz citu nāciju rēķina. Pastāsti par krievijas dižo vēsturi, un pastāsti, kāpēc tā ir tik sociāli atpalikusi, salīdzinot ar Eiropas valstīm vai ASV?

Un kad izlasīju to tacu tekstu par to, ka tieši amerikāņi organizē apvērsumu, un uztur pilsoņu karu, skaidrs, ka dzirdu lasu vien kārtējo Putina propagandas zombiju. Negribu pat turpināt sarunu, zinu, cik tas ir bezjēdzīgi.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 09.12.15 22:36
121
1

atbildot uz Edgars komentāru " Vispar kads saprot,kad notiek pasaule,v... " Lielāku bezsakaru neesmu lasījis. Neko nesapratu.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 09.12.15 13:10
117
1

atbildot uz Taisnības nesējs.. komentāru " Nez kapēc šinī izdomātajā huiņā, es d... " Tu gribēji teikt, ka esi Krievijas patriots, ja?

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 09.12.15 01:58
116
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Vai kāds paskatīties no Krievu puses.... " Neko.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 09.12.15 17:11
115
0

atbildot uz Atis komentāru " Pilns breds.Putins super cilveks. ... " Breds Pits?

wtfs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  wtfs 07.05.14 14:03
109
4

pilnīgi piekrītu virsrakstā apgalvotajam!

(sākotnēji virsraksts bija "kauns būt krievam").

VanDoggie avatars
Medaļa Mani sirdspukstiMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Piparkūka
  VanDoggie 07.05.14 19:52
90
4

Ja Putins turpinās tādā pašā garā, tad tiešām normālie krievu tautības pārstāvji baidīsies atklāt savu tautību, baidoties no nicinājuma. Jau tagad pasaulē krievi ir zaudējuši savu reputāciju. Putins ir Krievijas tautas pārstāvis, līdz ar to, kā sevi parāda viņš, tā pasaule uztvers krievus.

spoku dienas doma

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 07.05.14 14:07
61
2

atbildot uz wtfs komentāru " pilnīgi piekrītu virsrakstā apgalv... " "Kauns būt krievam" - varbūt pārāk asi, bet tāds ir oriģinālais video nosaukums...

rihardsseso avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Teamwork
  rihardsseso 07.05.14 17:26
64
5

LEOMAR... tu nesi normāls...

....bet paši ukraiņi pie tā vainīgi , nebūtu maidana , nebūtu lieko upuru , nebūtu vardarbīgas iejaukšanās, nebūtu arī aneksijas....

Ja nebūtu maidana nebūtu padzīts lielākais valsts IZZADZĒJS, krievijai nebija tiesības iejaukties kaut vai būtu 10x maidani, kur nu vēl okupēt svešas valsts teritoriju! 

Izslēdz savu TV un sāc domāt ar galvu 

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.01.15 23:14
45
1

atbildot uz WoT geimeris komentāru " Gandrīz visi krievi ir vienādi.Izņ... " Es nemaz neesmu krievs. Es tikai iztulkoju tekstu iekš video, kuru veidojis krievs.

Tas i es avatars
Medaļa PulicersMedaļa Troll killerMedaļa Pulicers
  Tas i es 08.05.14 11:30
40
0

atbildot uz Aaa  komentāru " Neticu, ka so video ir veidojusi kri... " Tu netici, ka ir arī krievi, kuri ir pret Putinu un viņa politiku? Domā, ka visi krievi ir vienādi?

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 11.05.14 15:01
36
0

atbildot uz LVRadiators komentāru " Nu ko es jums pateikšu.. Tie kas t... " Lūdzu, argumentē. Kas tieši ir feiks? Vai tas, ka krievi ir izteikti nacisti, kas paši savā zemē un citās zemēs izrāda izteiktu neiecietību pret cittautiešiem? Vai tas, ka krievi vienmēr ir nodirsuši amerikāņus, kaut gan vienmēr ir visu iespējamo špikojuši no viņiem, un patiesībā apskauž un apbrīno gan amerikāņus, gan kara zaudētājus vēciešus? Feiks ir arī tas fakts, ka Krievijā valda milzīgu apmēru propaganda? Reāli debīli ir tie, kas akli tic Krievijas masu medijiem, kas ir pilnībā zem Kremļa kontroles. Kamēr kaut vai Latvijas ziņu kanāli ir neatkarīgi, un nav nevienam pakļauti.

Lūdzu, argumentē, ja vari?

badroot avatars
Medaļa TrumpeMedaļa FraktālisMedaļa Rūdis
  badroot 07.05.14 16:58
34
0

atbildot uz JWJ1 komentāru " Patiesi ir kauns būt krievam. Labi... " Īstos "krievus" jau Josifs Džugašvilli izšāva :(

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 11.05.14 19:02
33
0

atbildot uz Inga  komentāru " Vis īstākie meli un propaganda!!! ... " Tavu domu gājienu vuslabāk izsaka - "kāpēc vienīgo Krievijas kanālu Россия1 pa ,kuru mēs varējām redzēt un dzirdēt kā viss patiesībā notiek,aizliedza pārraidīt Latvijā!!"

Viegli manipulējams aitu bars ir tādi, kā tu, kas paļaujas uz informāciju, kas nāk no Kremļa pilnīgā kontrolē esošiem kanāliem. Iegaumē, ka Eiropas kanāli, tais skaitā Latvijas kanāli ir neatkarīgi, un piedāvā vispusēju informāciju no dažādiem avotiem. Kamēr Krievijas kanāli sniedz sagrozītu, melīgu informāciju, un noklusē faktus, lai informāciju parādītu pēc iespējas pozitīvākā gaismā nostādot Krieviju un Putinu. Citiem vārdiem - propaganda. Cik žēl, ka tādi, kā tu uzķeras.

Un ko tu jauc iekšā Ameriku? Visi zin, ka amerikāņi ir imperiālisti un darbojas savās interesēs. Bet mums noteikti labāks sabiedrotais ir ASV, nekā Krievija, jo Krievija jau pierādīja, ka tai reizumis labpatīk iedurt nazi mugurā sabiedrotajiem. Un ASV vismaz necentīsies mūs asmilēt.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 12.05.14 22:01
33
1

atbildot uz TRU!  komentāru " Livija ,Irana ,Iraqa  un t.t ... " Kāds sakars vispār ar ASV? Visi zin, ka viņi ir iekarotāji un imperiālisti.

Izskatās, ka te lielāko daļu nereģistrēto komentu raksta kāds apmaksāts krievu propagandists.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 10.05.14 15:37
32
0

atbildot uz kababunga komentāru " Taatad waffen ss nav fashizms?  Tie tu... " Pajoliņ, ne jau nu nacisms izpaužas ar to, ka kādu piemin, bet gan ar darbībām, kas turklāt precīzi atbilst Krievijas politikai. Bet ja esi nozombēts vēstures analfabēts, tad tāds arī paliksi, un tur neko nevar darīt.

Jums, krieviem, jau visi, kas nostājas kaut kādā veidā pret jums, ir fašisti. Un latviešu leģionāri nebija ne nacisti, ne fašisti. Izvēlējās mazāko no ļaunumiem, kura pusē nostāties, turklāt 80% bija ar varu rekrutēti. Un leģionāriem nav nekāda sakara ar kolaboracionistiem. Mācies vēsturi, pirms tēlo gudru.

Hitlers uz avatara? Un cik daudziem krieviem ir staļins un PSRS simbolika uz avatariem? Atceries, ka komuņagu režīms nogalinājis daudz, daudz vairāk cilvēku, nekā Hitlers.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 24.05.14 22:46
31
0

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Tev tiešām liela cieņa no manis pa... " Paldies :)

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 12.05.14 10:51
30
0

atbildot uz Geo  komentāru " Cik smieklīgi skatīties šo video a... " Neatkarīgos novērotājus jau prokrievu seperātiskti bija sagūstījuši, ne? Un citus - notrieca šiem helikopteri. Atver acis.

« 1  2  3  4  5 »