100

 1212  2

Visi ir dzirdējuši par slaveno plānu "Ost". Mācījušies par to vēstures stundās, par to bļaustās visādas tur "Apvienības pret nacismu" un citādi tādi klauni. Paradokss ir tāds, ka slavenā plāna "ost" oficiālā līmenī nekad nav bijis...

Pievienotie videoKomentāri 100

0/2000

Ja būtu jaizvēlas starp diviem, tad es labprātāk dzīvotu zem 3. reiha karoga, nevis padomju savienības.

 

Paskataties, kā pašlaik dzīvo Vācija, lai gan kara laikā viņi tika izvaroti no visām pusēm.

Un uz mums.....

 142  8 atbildēt

Variants, ka nacisti uzvarētu, nemaz nebija tik nereāls, tas pat bija gluži reāls. Būtu tikuši galā ar Urliem no abiem galiem, pārējais būtu laika jautājums....

 76  3 atbildēt

Žēl, ka Ādolfam patika tā visu sasteikt pēc režīma. Viņam bija tehnoloģija, kas nebija citām nācijām un kuru pat izmanto mūsdienās. Labs piemērs ir "stealth plane" kurš 2. pasaules karā būtu pilnīgi neredzams radaram. Tā disciplīna, ko nacisms būtu ienesis politikā būtu dramatiski izmainījis pasauli, pat uzdrošinātos teikt par labu. Kapitālisms ir atstājis savu labumu, lai gan rētas ir savairojis trīs tik. Nebūtu PSRS un Čerčils, viņus visticamāk neviens nebūtu apstādinājis.

 54  1 atbildēt

Paldies Tev par rakstu, man nekas tāds nav mācīts

 33  1 atbildēt

Spēcīgs raksts  Vēsturi atpakaļ neattīsi, bet tā ir jāzin, visu kam izgājām cauri ir jāpieņem kā faktu, neko tur grozīt vairs nevaram.

 26  0 atbildēt

Vismaz, friču gadījumā, mūsu Lettlande tagad nebūtu krievizēta. Kaut ģermanizēta, jo krievi ir vienkārši pretīgi lopi, kas neciena valsti.(Nerunāju par visiem, bet gan par lielāko daļu, kas, pat dzīvojot kopš dzimšanas, nespēj jēdzīgi iemācīties latviešu valodu)

 25  0 atbildēt

Labs raksts ! Vairāk tādu !

 16  0 atbildēt

Mazs būdams no vecajiem dzirdēju, ka vācietis daudz labāks esot bijis. Neesot mājas ņēmuši nost, neesot slepkavojuši miermīlīgos. Esot pat bērnus ar končām apdāvinājuši. Par krieviem, neko tādu neesmu dzirdējis.

 15  1 atbildēt

Te diezgan aktīvi notiek diskusija par to, kam būtu jānotiek, lai vāciešu uzvarētu karā, pāris domas no manis:

1.Neminstināties ar darbību pret Lielbritāniju atmetot ideju par miera izlīgumu ar angļiem.

2. Netvērt otro fronti.

3. Izmantot PSRS genocīda pret ukraiņu tautu un tās naidu pret komunistiem savā labā gūstot sabiedroto, nevis izdedzināt turienes ciemus.

4. Klausīt ģenerāļus un nebremzēt kustību uz Maskavu.

5. Nepieteikt karu ASV, atrunāt Japāņus no kara ar ASV, tā vietā mudinot uz uzbrukumu Krievijai.

6. Nepakāst savas kodējamās mašīnas kodu jau tik agri karā.

Faktiski jebkurš no šiem soļiem karu būtu ja ne pasvēris pa labu Vācijai, tad noteikti paildzinājis, bet visas šīs kļūdas kopā pārvilka svītru pār jebkādām cerībām uz uzvaru.

 13  0 atbildēt

Labāk ģermanizēties nekā rusificēties Kad pakļauj aukstāk attīstīta vara, tad tas ir mazāk sāpīgi nekā, kad to izdara mentāli apalikusi vara.

 12  0 atbildēt

LV (un arī Krievija) būtu daudz prestižākā stāvoklī kā pašlaik.

 12  0 atbildēt

Kā atpazīt pārvāciskotu krievu starp 200 cilvēkiem. Iemet barā šņabja pudeli... 

 11  0 atbildēt

Amerika un Anglija palīdzēja Ļaunuma impērijai uzvarēt bez tā nekā nenotiktu jo launuma impērijā jau bija izkauti 70% vīriešu, nesaprotu kāpēc vini visus laurus tikai sev savāc. Kāpēc amerikāņi un angļi ar to neplātās? Vācija karoja dažādās frontēs ne vien ar ļaunuma impēriju kas viņiem deva priekšrocības un protams lielais lielgabalgaļas pārsvars. Pasaule būtu civilizētāka domāju , friči gribēja veidot perfektu nāciju kur būtu izskausts pagrimums, bezdarbs un tautas nodzirdīšana...

 8  0 atbildēt

Smieklīgi lasīt komentārus par "vāciešu kārtību" un "labo dzīvi zem vāciešu varas", kam kam, bet latviešiem to visvairāk vajadzētu zināt un atcerēties jaunlatviešus, piekto gadu, strēlniekus utt.

 

Jā, un 3.Reihs karu nekādi nevarēja uzvarēt, vienalga kādi teritoriāli būtu viņu ieguvumi. Jau Bismarks atzina to, ka Vācija nevar uzvarēt karu 2 frontēs un 2 Pasaules kari to spilgti ir pierādījuši praksē. 

 8  0 atbildēt

Kautkur lasīju, ka Hitlers Latgaļus gribēja iznīcināt, jo tie esot pārāk slāviski.

 7  0 atbildēt

   Ja būtu uzvarējuši friči - mes katrs tagad brauktu ar vw mb bmw un citiem un ceļi būtu super un dzīve labāka 

 7  0 atbildēt

Vienīgā problēma, kuru pieļāva Hitlers - aiztika žīdus. Nebūtu aizticis, bet lūdzis viņiem palīdzību, uzvarētu karā.  Hitlers sākotnēji bija domājis visus žīdus izsūtīt uz Jeruzalemi, Bet par cik Anglija bija jau to pirmā iekarojusi, viņš tur viņus nevarēja ievest, tikai tādēļ sākās visas padarīšanas ar Holokaustu.  Ja viņš būtu lūdzis viņiem palīdzību, ne tos mēģinājis apspiest un iznīcināt, mēs tagad būtu Vācijas daļa, tāpat kā Lietuva un Polija.

 7  1 atbildēt

Visus tos hitlerus, staļinus, napaleonus, čingizhanus u.c. karot un iekarot gribētājus derētu regulāri aizkatapultēt uz Marsu, ja uz Zemes tiem vietas nepietiek. Zinu, kapēc notiek kari, bet tas absurds, ka viens čalis slaktē tieši tādu pašu čali no otrpus ierakumiem, ir ārpus jabkura saprāta loģikas.

 5  0 atbildēt

Spokos iekš komentāriem bieži vien ir daudz vairāk infomācijas, nekā rakstā 

 4  0 atbildēt

Interesanti! Vai būtu labāk? Kas to lai tagad zin!   

http://www.nseuropa.org/

 4  0 atbildēt
« 1  2  3 »