Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
1212

Visi ir dzirdējuši par slaveno plānu "Ost". Mācījušies par to vēstures stundās, par to bļaustās visādas tur "Apvienības pret nacismu" un citādi tādi klauni. Paradokss ir tāds, ka slavenā plāna "ost" oficiālā līmenī nekad nav bijis...

Plāni ko darīt ar... Autors: Raziels Ja būtu uzvarējuši friči
1.

Plāni, ko darīt ar iekarotajām austrumu teritorijām, protams, bija. Tādus plānus izstrādāja Vācu vienotības stiprināšanas Impērijas komisariāts . Bet! Gala dokuments neeksistē. Eksistē sešas dažādas plānu versijas, kuras ir izstrādājusi šīs iestādes plānošanas daļa un viena- ko ir izstrādājusi  Impērijas drošības galvenās pārvaldes (RSHA) plānošanas daļa. .Tapat kaut ko plānoja arī Alfrēda Rozenberga kantoris- Okupēto Austrumu apgabalu ministrija un Hermaņa Gēringa aparāts, kurš izstrādāja četru gadu plānu. un vēl Nacionālsociālistiskās partijas Rasu politikas pārvalde. 

Un katrai no šīm iestādēm bija savas idejas, ko darīt ar okupētajām teritorijām. 

Nacionālsociālistiskās partijas plāna izstrādāšanu vadīja profesors antropologs Valters Gross. 1940 gada novembrī viņš nosūtīja uz SS dokumentu, kurš bija veltīts tam, kā apieties ar okupēto teritoriju iedzīvotājiem Austrumos.  "Cik iespējams, nodalīt atsevišķas tautības. Šādu tautību pārstāvjus mēs izmantosim kā birģermeistarus un policijas kalpotājus. ir principiāls jautājums par jaunatnes apmācībub un vienlaicīgi tās atfiltrēšanu un atlasi.  «Vecākiem, kuri grib saviem bērniem labu izglītību, būs jāgriežas SS vai policijā. Lēmums ir japieņem, balstoties uz to, vai bērns ir nevainojams rases ziņā.  

Piemēram kazakus profesors... Autors: Raziels Ja būtu uzvarējuši friči
2.

Piemēram, kazakus profesors  uzskatīja par austrumu gotiem un "pilnvērtīgiem āriešiem"

No brīža, kad bērna vecāki ierodas Vācijā, ar viņiem jaapietas ne kā ar atstumtajiem, bet pēc uzvārda maiņas- ar pilnīgu uzticību.

Tuvākajās desmitgadēs ģenerālgubernatūras sastāvēs no palikušajiem vietējajiem iedzīvotājiem. Ģenerālgubernatūras būs darbaspēka avots un piegādās Vācijai sezonas strādniekus un strādniekus "īpašiem darbiem" Vārdu sakot, nekā jauna- tikai tas, kas savulaik Livonijā kā Vācijas kolonijā jau ir bijis. Augšslāņu pārvāciskošana un tiesību ierobežošana pārējiem. 

 

Lai realizētu nacistu politiku austrumos, kā starpnieki  bija paredzēti pārvācoti čehi, kuri tika uzskatīti par "jau pārvācotiem slāviem".  Tas arī nav nekas jauns- koloniālajās valstīs baltie iekarotāji bieži izmantoja tādus starpniekus lai realizētu savu politiku dotajā valstī. Piemēram, angļi ieveda savās kolonijās Āfrikā indiešu vagarus, bet franči Ziemeļāfrikā- vietējos ebrejus.  

Vēl viens austrumu... Autors: Raziels Ja būtu uzvarējuši friči
3.

Vēl viens austrumu kolonizācijas plāns, kurš tika nosūtīts Himleram, bija radies  Berlīnes universitātes Lauksaimniecības institūtā. Kolonizācijai bija jānorisinās 25. gadu laikā. Tiktu ieviestas pārvācošanas kvotas dažādām tautām. Galveno iedzīvotāju daļu bija paredzēts no pilsētām izsūtīt uz laukiem un izmantot lielos agrāros projektos. Bija paredzēts ieviest markgrāfistes. Nez ar ko nebij laba vecā, ierastā Livonija un savajadzējās Mēmeles- Narvas markgrāfisti. bet lai nu- galu galā tie ir tikai putni kādu friču bēniņos. Krieviju bija paredzēts sadalīt Ingermlandijā (ziemeļdaļu) un Gotenavā (dienvidu daļa).Ingermlandijas pilsētu iedzīvotāju skaitu bija paredzēts samazināt līdz 200 000. Iekarotajām teritorijām pēc 25 gadiem vajadzēja būt par 50% ģermanizētam.  

Vēl vienu plānu Rozenberga... Autors: Raziels Ja būtu uzvarējuši friči
4.

Vēl vienu plānu Rozenberga kantorim bija sadzejojis profesors Vetcels 1942. gada baprīlī. Tika paredzēts iekarotajās teritorijās atstāt 14 miljonus slāvu, pārējos nosūtot uz Sibīriju, bet kontroli pār slāviem nodrošinātu 4,5 miljoni vāciešu. Bija paredzēts, ka šie 14 miljoni pārvācosies līdz čehu stadijai, bet pēc tam vispār kļūs par vāciešiem. Vetcels paredzēja āriešu pazīmes slāvos meklēt ne pēc antropoloģiskiem parametriem, bet sociālajām īpašībām. Viņš uzskatīja, ka āriskas īpašības ir dižciltīga atturība, vēss lietišķums, mērenība un pašsavaldīšanās. Latviešiem šai plāna bija nozīmīga loma slāvu pārvācošanā "Tapēc, ka viņi ir apguvuši Eiropas kultūras pamatus"

Pēc  Vetcela plāna, pārvācošanai tiks pakļauti 35% ukraiņu un 25% baltkrievu. Pārējos bija paredzēts izsūtīt uz "Sibīrijas Krieviju". Daļu slāvu "pēc viņu vēlēšanās" bija paredzēts pārvietot uz Dienvidameriku.

Vārdu sakot, tas, kas Latviju būtu sagaidījis friču uzvaras gadījumā, nebūtu nekas ļaunāks par to, kas nāca no Staļina Krievijas, varmācīgs totalitārs režīms ar smadzeņu skalošanu  abos variantos un- galu galā ir pilnīgi vienalga, vai tevi cenšas pārkrievot vai ģermanizēt.

Vāciescaroni nbspaktīvi... Autors: Raziels Ja būtu uzvarējuši friči
5.

Vācieši  aktīvi meklēja, kurā plauktiņā iederētos Latvijas lībieši. Šim mērķim pat  tika rīkota nopietna  etnogrāfiskā ekspedīcija uz lībiešu ciemiem, lai varētu pieņemt  ''lībiešu jautājuma galīgo risinājumu''.
Gala secinājums- lībiešiem pienākas dzīvot rezervātā kādā no Igaunijas salām. 

Tā pasauīti bija... Autors: Raziels Ja būtu uzvarējuši friči
6.

Tā pasauīti bija nodomājuši dalīt friči ar japāņiem.

Beigu beigās reāls pamats uztraukties un ķepuroties pretī bija krieviem- jo tas, ko friči bija paredzējuši viņiem, bija nudien nejauki- kā zinām no latviešu pieredzes- deportācijas ir ļoti nelāga lieta. 

Scaronī megabūve ir... Autors: Raziels Ja būtu uzvarējuši friči
7.

Šī megabūve ir piemineklis kritušajiem vācu karavīriem,kuram vajadzēja pacelties Dņepras krastā.

 Autors: Raziels Ja būtu uzvarējuši friči
8.

Pievienotie video2
1212
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [100]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
MiGLIS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joks
  MiGLIS 24.06.13 16:17
142
8

Ja būtu jaizvēlas starp diviem, tad es labprātāk dzīvotu zem 3. reiha karoga, nevis padomju savienības.

 

Paskataties, kā pašlaik dzīvo Vācija, lai gan kara laikā viņi tika izvaroti no visām pusēm.

Un uz mums.....

spoku dienas doma

wtfs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  wtfs 24.06.13 15:20
76
3

Variants, ka nacisti uzvarētu, nemaz nebija tik nereāls, tas pat bija gluži reāls. Būtu tikuši galā ar Urliem no abiem galiem, pārējais būtu laika jautājums....

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 26.10.13 14:03
63
0

atbildot uz tifaanija komentāru " Vienīgā problēma, kuru pieļāva Hit... " Ir daļa vēstures, kuru tu, acīmredzot, nezini. Un tas ir - darbības pret žīdiem tika iesāktas ar tiešu cionistu (žīdu valdošā organizācija) atbalstu. Mērķis cionistiem bija izveidot reālu žīdu valsti (mūsdienu Izraēla), bet problēma slēpās tajā, ka žīdi ne pārāk vēlējās pamest savas mājas, biznesus, utt., lai dotos kautkur svešumā. Tā nu žīdu valdošie purni visu sarunāja ar Hitleru, labi maksāja viņam, lai tauta tiktu pietiekami iebiedēta un būtu ar mieru pamest Eiropu un savākties Izraēlā. Protams, ka tas viss tiek maksimāli noklusēts, un žīdi vēl nākamos 1000 gadus tēlos vienīgos cietušos 2. pasaules karā. 3 gadus pēc 2. pasaules kara beigām tika dibināta Izraēla. Plāns izdevās.

TGhood avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa FukušimaMedaļa Dienas doma
  TGhood 25.06.13 00:39
54
1

Žēl, ka Ādolfam patika tā visu sasteikt pēc režīma. Viņam bija tehnoloģija, kas nebija citām nācijām un kuru pat izmanto mūsdienās. Labs piemērs ir "stealth plane" kurš 2. pasaules karā būtu pilnīgi neredzams radaram. Tā disciplīna, ko nacisms būtu ienesis politikā būtu dramatiski izmainījis pasauli, pat uzdrošinātos teikt par labu. Kapitālisms ir atstājis savu labumu, lai gan rētas ir savairojis trīs tik. Nebūtu PSRS un Čerčils, viņus visticamāk neviens nebūtu apstādinājis.

spoku dienas doma

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.06.13 15:02
33
1

Paldies Tev par rakstu, man nekas tāds nav mācīts

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa nolaifers
  Sasha Aleksandrs 24.06.13 18:09
26
0

Spēcīgs raksts  Vēsturi atpakaļ neattīsi, bet tā ir jāzin, visu kam izgājām cauri ir jāpieņem kā faktu, neko tur grozīt vairs nevaram.

pussyrudolfs98 avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa Spoks
  pussyrudolfs98 29.11.15 14:37
25
0

Vismaz, friču gadījumā, mūsu Lettlande tagad nebūtu krievizēta. Kaut ģermanizēta, jo krievi ir vienkārši pretīgi lopi, kas neciena valsti.(Nerunāju par visiem, bet gan par lielāko daļu, kas, pat dzīvojot kopš dzimšanas, nespēj jēdzīgi iemācīties latviešu valodu)

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa nolaifers
  Sasha Aleksandrs 24.06.13 18:44
20
0

atbildot uz Raziels komentāru "Latvieši, man šķiet, pagājušajā gadsimtā pāršk ... " Nav mācības, kaut kādi mīkstie visu regulē, tagad arī gluži brīvi neesam, Briseles priekšā muguru liecam :(

dogsons avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa RecidīvistsMedaļa Sviestmaize
  dogsons 24.06.13 14:13
16
0

Labs raksts ! Vairāk tādu !

nusun avatars
Medaļa Rožu kronisMedaļa MaskaMedaļa Admins iesaka
  nusun 27.07.16 15:47
15
1

Mazs būdams no vecajiem dzirdēju, ka vācietis daudz labāks esot bijis. Neesot mājas ņēmuši nost, neesot slepkavojuši miermīlīgos. Esot pat bērnus ar končām apdāvinājuši. Par krieviem, neko tādu neesmu dzirdējis.

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 24.06.13 15:09
14
0

atbildot uz BbGreek komentāru " Paldies Tev par rakstu, man nekas ... "

:) Priecājos, ka patika. Tās svētās govis, kuras mājo vēstures grāmatās, nudien nav interesantas. 

JustARide avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Betmens
  JustARide 20.08.13 15:57
13
0

Te diezgan aktīvi notiek diskusija par to, kam būtu jānotiek, lai vāciešu uzvarētu karā, pāris domas no manis:

1.Neminstināties ar darbību pret Lielbritāniju atmetot ideju par miera izlīgumu ar angļiem.

2. Netvērt otro fronti.

3. Izmantot PSRS genocīda pret ukraiņu tautu un tās naidu pret komunistiem savā labā gūstot sabiedroto, nevis izdedzināt turienes ciemus.

4. Klausīt ģenerāļus un nebremzēt kustību uz Maskavu.

5. Nepieteikt karu ASV, atrunāt Japāņus no kara ar ASV, tā vietā mudinot uz uzbrukumu Krievijai.

6. Nepakāst savas kodējamās mašīnas kodu jau tik agri karā.

Faktiski jebkurš no šiem soļiem karu būtu ja ne pasvēris pa labu Vācijai, tad noteikti paildzinājis, bet visas šīs kļūdas kopā pārvilka svītru pār jebkādām cerībām uz uzvaru.

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 29.11.15 09:11
12
0

LV (un arī Krievija) būtu daudz prestižākā stāvoklī kā pašlaik.

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 21.12.18 09:56
12
0

Labāk ģermanizēties nekā rusificēties Kad pakļauj aukstāk attīstīta vara, tad tas ir mazāk sāpīgi nekā, kad to izdara mentāli apalikusi vara.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.08.14 01:41
11
0

Kā atpazīt pārvāciskotu krievu starp 200 cilvēkiem. Iemet barā šņabja pudeli... 

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 08.08.14 06:36
10
0

atbildot uz sweexlol komentāru " Ja 3. Reihs būtu uzvarējis ja būtu ticis līdz... " Ja friči nebūtu lieki dirsušies uz visiem pēc kārtas un atļāvušies zvērības pret karagūstekņiem, tad viss šiem būtu izdevies

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 20.08.13 16:16
10
0

atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru "Reāli strādāt un ražot vajag !!! "

Zini, lai tas notiktu, ir jābūt labējām partijām un labējai valdībai, kura samazinātu nodokļus un valsts izdevumus. bet neviens nav gatavs atteikties no haļavas, bet tieši otrādi- grib to vairāk. Lai tikai kāds pasaka,ka būs intensīvi jāgriež sociālais budžets un jaatlaiž cilvēki valsts sektorā, jaatsakās no brīvi pieejamas katram slaistam vidējās izglītības un citām tādām ekstrām- Latvijā ta būtu politiska pašnāvība. Tikai pie labējām valdībām var samazināties bezdarbs, pie kreisajām- nekad! Ja Tev atņem nodokļu naudiņu un atdod to bezdarbnieku pabalstā kaimiņu Pēterim, naudas un preču  no tā valstī vairāk nepaliek. 

Mums patlaban ir sliktākais no sociālisma un sliktākais no kapitālisma,un kā to var nosaukt, es nezinu :D

"Ne mūsu zvaigžņu vaina tā, bet mūsu pašu, ka mēs esam vergi"

Prāta Darbnīca avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa CūceneMedaļa Admins iesaka
  Prāta Darbnīca 28.11.15 13:35
10
1

atbildot uz dark king komentāru " himlers?hitlers!!!!!!!!!!! " Bija gan Hitlers, gan Himlers.

Ulrihs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Ulrihs 25.06.13 14:23
8
0

Smieklīgi lasīt komentārus par "vāciešu kārtību" un "labo dzīvi zem vāciešu varas", kam kam, bet latviešiem to visvairāk vajadzētu zināt un atcerēties jaunlatviešus, piekto gadu, strēlniekus utt.

 

Jā, un 3.Reihs karu nekādi nevarēja uzvarēt, vienalga kādi teritoriāli būtu viņu ieguvumi. Jau Bismarks atzina to, ka Vācija nevar uzvarēt karu 2 frontēs un 2 Pasaules kari to spilgti ir pierādījuši praksē. 

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Nostradams
  FuNkYmoNeY 27.07.16 15:13
8
0

Amerika un Anglija palīdzēja Ļaunuma impērijai uzvarēt bez tā nekā nenotiktu jo launuma impērijā jau bija izkauti 70% vīriešu, nesaprotu kāpēc vini visus laurus tikai sev savāc. Kāpēc amerikāņi un angļi ar to neplātās? Vācija karoja dažādās frontēs ne vien ar ļaunuma impēriju kas viņiem deva priekšrocības un protams lielais lielgabalgaļas pārsvars. Pasaule būtu civilizētāka domāju , friči gribēja veidot perfektu nāciju kur būtu izskausts pagrimums, bezdarbs un tautas nodzirdīšana...

« 1  2  3  4  5 »