Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
106
2810

Pasaulē daudziem patīk uzskatīt, ka baznīca un reliģijas ir kas pavisam tīrs no ļaunuma, ka tās nes cilvēcei tikai labumu. Parādīšu jums kristietību no cita skatupunkta.

Nu tad ievērtējiet rakstu lasītāji!

Kristietība ndash Reliģija... Autors: Mūsdienu domātājs Izvarotāji Latvijas baznīcās?
1.

Kristietība – Reliģija, kuras centrālais tēls nav pats Dievs, bet gan Jēzus Kristus - Dieva dēls un tā iemiesojums Zemes virsū. Tāpat kristietības pamatā ir nevis Dieva atklāsme cilvēkiem (praviešiem) kā jūdaismā, bet gan sekošana Jēzus piemēram - viņa rīcībai, uzvedības normām, attieksmei pret lietām un cilvēkiem. Kristietība mums māca, ka ja nepildīsim Dieva baušļus, tad Dievs par to mūs pakļaus mūžīgām ciešanām elles karstajās ugunīs, mēs tiksim mūžīgi spīdzināti. Bet par spīti tam viņš mūs visus mīl. Tiek uzskatīts, ka visā pasaulē ir no 1,5 līdz 2,2 miljardiem reliģijas sekotāju.

Spīdzināscaronana pati par... Autors: Mūsdienu domātājs Izvarotāji Latvijas baznīcās?
2.

Spīdzināšana pati par sevi tiek asociēta ar ko necilvēcīgu. Baznīca mūs visulaiku biedē ar to, ka ja nepakļausimies Dieva baušļiem, tad mūs spīdzinās, līdz ar to Dievs apzināti darīs mums visiem pāri. Bet tomēr viņš ir labs.

Viduslaikos baznīca... Autors: Mūsdienu domātājs Izvarotāji Latvijas baznīcās?
3.

Viduslaikos baznīca likvidēja citādi domājošos. Ja kāds spēja ārstēt citus ar vēl nezināmiem paņēmieniem, tad viņš tika apsūdzēts burvestībās un tika sadedzināts sārtā. Bet tie, kas pretojās baznīcas varai, tika spīdzināti visdažādākajos veidos. Viens no briesmīgākajiem slepkavošanas veidiem bija cilvēka nosēdināšana uz spica koka mieta. Vai kautkas tik ļoti tīrs un gaišs spētu ko tādu darīt? Nedomāju viss.

Tumscaronie viduslaiki jau... Autors: Mūsdienu domātājs Izvarotāji Latvijas baznīcās?
4.

Tumšie viduslaiki jau sen ir pagājuši, bet arvien Vatikāns traucē uzzināt, ko viduslaikos izmainīja Bībeles saturā. Mūsdienu baznīca ir piemirsusi agrākās pārestības un nav paudusi atklātu viedokli, par to cik necilvēcīga ir tās vēsture. Ja jau baznīca ir tik svēta, tad kādēļ gan tā no mums slēpj Vatikāna slepenā arhīva seno dokumentu saturu!?

Kristietība kura mums māca... Autors: Mūsdienu domātājs Izvarotāji Latvijas baznīcās?
5.

Kristietība, kura mums māca dzīvot saticīgi, kuras pārstāvji mūs aicina nebūt rasistiskiem, pati nemaz tik tīra no rasisma nav. Kāpēc gan tā saku? Tas ir pavisam vienkārši. Jēzus Kristus ir Dieva dēls. Labestības iemiesojums. Dzimis Jeruzālemē, jeb austrumu reģionā. Viņš visur tiek attēlots eiropeiskā veidolā, lai gan patiesībā ir ēbrejs. Kādēļ tā?

Tas tā iespējams ir... Autors: Mūsdienu domātājs Izvarotāji Latvijas baznīcās?
6.

Tas tā, iespējams, ir tieši tāpēc, ka kristietība ir mākslīgi radīts reliģiskais novirziens, ko radīja Romieši, redzot, ka cilvēki sāk arvien mazāk ticēt senajiem dieviem. Bet reliģija ir visspēcīgākais ierocis masu kontrolei. Viņi mākslīgi radīja kristietību, lai atgūtu agrāko kontroli pār cilvēkiem. Pastāv pat uzskats, ka Jēzus Kristus ir bijis parasts cilvēks, kuram atvēlēta Dieva dēla loma, vienkārši tāpēc, lai būtu kāda dievišķa persona, pēc kuras visi tiektos. Tātad Jēzus ir bijis tāds kā psiholoģiskais rīks, kurš palīdzējis piesaistīt reliģijai piekritējus.

Sakarā ar Jēzu kristu ir vēl... Autors: Mūsdienu domātājs Izvarotāji Latvijas baznīcās?
7.

Sakarā ar Jēzu kristu ir vēl pāris dīvainības. Uzskata, ka visas viņam piemītošās īpašības paņemtas jau no ciām agrāk esošām reliģijām - Hinduisma (Mitra), no senās Ēģiptes reliģijas utml. Piemēram, dzimis ziemassvētku naktī, jeb laikā no 24. uz 25. decembri. Tas atbilst laikam, kad saule pēc 3 dienu atrašanās pie apvāršņa viszemākajā līmenī atkal sāk celties augšup. Dievu daudzkur asociē ar sauli, jo pateicoties tai uz zemes pastāv dzīvība. Laiks, kad saule atkal sāk celties augstāk virs apvāršņa tiek asociēts ar dzimšanu, jeb piedzimst saules (Dieva) dēls Jēzus. Un trīs dienu saules viszemākais līmenis pie apvāršņa tiek asociēts ar 3 austrumu gudrajiem.

Un tālāk par mūsdienu... Autors: Mūsdienu domātājs Izvarotāji Latvijas baznīcās?
8.

Un tālāk par mūsdienu baznīcu. Ar ko kristietība izceļas mūsdienās? Ar to, ka nosoda karadarbību citās zemēs un māca mums dzīvot saticīgi, bet piemirst, ka savulaik krusta karos iznīcināja tūkstošiem šīs ticības pretinieku. Kad savi mērķi sasniegti, kad ticība izplatīta visā pasaulē, tad jau var tēlot svētos un pievērt acis savu pāridarījumu sakarā. Vēl aizvien Vatikāns nav nosodījis krusta karus. Kādēļ gan tā, ja jau cilvēki tika izslepkavoti? Tādēļ ka sevi jau nenosodīs. Sevi, jeb Dieva vārda nesējus.

Kristietības novirziens jeb... Autors: Mūsdienu domātājs Izvarotāji Latvijas baznīcās?
9.

Kristietības novirziens, jeb Katolicisms izceļas ar saviem pedofīlijas skandāliem. Katoļu mācītājiem ir aizliegts dibināt ģimeni, tādēļ nav pārsteigums, ka daudzi šīs ticības mācītāji izvēlas citu variantu kā apmierināt savas vēlmes. Arī šajā sakarā Vatikāns nav paudis nekādu atklātu viedokli par šiem gadījumiem. Tātad Dievam ir pieņemamāk, ka nevis cilvēks veido savu ģimeni, bet izmanto bērnus savu dzīvniecisko vēlmju apmierināšanai!?

Piemēram par to šeit --> http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/496419-ano_nosoda_vatikanu_par_bernu_seksualas_izmantosanas_piesegsanu

PS: Priecājos, ka Latvijā šādi gadījumi nav dzirdēti!

Domāju ka baznīca ir ierocis... Autors: Mūsdienu domātājs Izvarotāji Latvijas baznīcās?
10.

Domāju, ka baznīca ir ierocis cilvēku kontrolei. Ir muļķīgi uzskatīt, ka baznīca ir vienīgā pasaules institūcija, kas cauri visiem gadsimtiem ir saglabājusi savu nemainīgo gaišumu. Baznīcā darbojas cilvēki un tiem piemīt cilvēciskie netikumi, līdz ar to tur arī valda korupcija, cīņa pēc varas un personīgu interešu apmierināšanas. Ceru, ka jums pratu pasniegt to, ka baltais nav nemaz tik balts!

 

Paldies, ka izlasīji šo rakstu!

 

Citi interesanti raksti, protams, <šeit>!

106
2810
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [548]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 02.02.14 00:21
102
2

atbildot uz Moonwalker komentāru " God is dead . " Tu ar Supernatural skaties?:D

maddzhon avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  maddzhon 02.02.14 09:20
101
8

saprotu ka gadus 50 - 60 atpakaļ, un vēl senāk bija citi laiki - nebij informacijas un cilvēki bij pieraduši ticēt informācijai kas tika uzspiesta, bet kā šāda akla ticība var pastāvēt mūsdienās? vai tiešām tik daudzi nespēj paši loģiski spriest un paši izlemt kas pareizi un kas ne, nevis ticēt bez ierunām kāda cita viedoklim...

Piparpuuuka avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Betmens
  Piparpuuuka 02.02.14 09:33
119
28

Bez šaubām, reliģija-brīnišķīgs veids kā zombēt un kontrolēt cilvēci!

Nesaprotu, kāpēc cilvēki vēl nav attapušies...

kapostgalvis avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa FrenkijsMedaļa Sertificēts spoks
  kapostgalvis 02.02.14 12:11
101
24

Pats neesmu baigi ticīgais,bet ir pazīstami cilvēki,kuri ir izārstējušies no nāvīgām slimībām lūdzot Dievu un tad vēl vesela virkne ir alkoholiķu un narkomānu ,kuri ir dziedināti ejot baznīcā.Es īsti pats nezinu,kas tur augšā sēž un vēro mūs,bet kāds noteikti tur ir.Domāju ka šis raksts ir muļķīgs.Ja reliģija ļauj cilvēkam palikt labākam, tad tā nemaz nav tik slikta lieta.Turklāt mūsdienās ir tendence visur uzskaitīt tikai slikto,labais paliek nenovērtēts.Neviens jau neredz ka baznīcas ziedo naudu nabagiem.,bāreņiem,vāc drēbes un mantiņas,kā arī apciemo patversmes un nabagmājas,kā arī dod iespēju bijušajiem zekiem sākt dzīvi no nulles,kad viņi nevinam nav vajdzīgi.Es šoreiz atturēšos kritizēt reliģiju.

Kļavas lapa avatars
Medaļa BakalaursMedaļa BakalaursMedaļa Bakalaurs
  Kļavas lapa 02.02.14 01:23
68
7

Tā kā notiek sistemātiska Eiropas islamizācija, tad es labāk izvēlētos kristietību kā galveno pārstāvēto reliģiju valstī.

Fun fact, islāma valstīs ateismam nav vietas. Tā kā ja pie varas nāks melnie, jūs varēsiet vien sapņot par tām dienām, kad pie varas bija kristietība.

Delirium avatars
Medaļa OligarhsMedaļa BotsMedaļa Admins iesaka
  Delirium 02.02.14 17:09
53
3

Nav absolūti neviena pierādījuma dieva vai sātana eksistencei, bībeli uzrakstīja ļoti gudri, inteliģenti cilvēki kā augstākās ētikas grāmatu. Ar mērķi, lai iemācītu neizglītotos mežoņus neēst nost vienam otru un attīstīties. Caur šo grāmatu tika radīta vīzija par ideālu cilvēku, lai būtu uz ko tiekties. Tēli šajā grāmatā netika radīti, lai tiem akli ticētu, bet kā slīdzinājumi, lai liktu lasītājam domāt. Tomēr sanāca tā, ka kādam ienāca prātā to izmantot savtīgiem mērķiem un tā radās visas tās baznīcas un visas parējās muļķības. Sākotnējo bībeles saturu mēs nekad neredzēsim, vatikāns to rūpīgi slēpj, tāpat kā lielu daļu no Aleksandrijas bibliotēkas materiāliem. Jo tur ir tik daudz informācijas, kas būtu pretrunīga tai, kuru sludina šī organizācija. Un līdz pat šai dienai nekas nav mainījies, viss tas notiek dēļ naudas un varas.

sanchez avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa BakalaursMedaļa Man patīk Facebook 7000
  sanchez 02.02.14 14:54
54
4

Neesmu relģiozs, bet es labāk redzu baznīcas ar krustiem nekā muslimu mošejas.

vemejs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  vemejs 02.02.14 01:02
42
18

Vecīt man patika, tieši manas domas. Pat vārds vārdā. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.02.14 02:58
36
12

atbildot uz sebīs komentāru " Zini, bībele ir visu grāmatu pamat... "

tur nav rodama NEVIENA atbilde, ja vien tu negribi saukt par atbildi slimus un amorālus suņa murgus :)

protams, ka nav uzspiešana! tas jau nekas, ka vecāki velk savus zīdaiņus uz baznīcu svētīt un pēc tam neattīstītam bērnam grūž iekšā visu to mēslu. neviens jau neprasa vai viņš to grib taču tā nav uzspiešana, vai ne? >.<

bez tam ir arī idioti, kuri ļauj saviem bērniem nomirt kaut gan viņus būtu glābusi viena vizīte pie ārsta jo redz uzskata, ka "lūgšanas izārstēs". kāds prasīja tiem bērniem vai viņi grib mocīties vairākas dienas un beigās mirt no vienkāršas saindēšanās ar ēdienu? nē!!!  kāpēc? jo idioti vecāki uzskata, ka "dieva ceļi ir neizdibināmi" un tagad visticamāk sēž un domā "vai mūsu meitiņa(KURU MĒS STULBIE KROPĻI BŪTU VARĒJUŠI IZGLĀBT VIENKĀRŠI IZTĒRĒJOT STUNDU SAVA LAIKA UN AIZVEDOT VIŅU PIE ĀRSTA) tagad ir laimīga debesīs"

pilnīgi vēmiens nāk! 

iignja avatars
Medaļa TulpīteMedaļa BakalaursMedaļa Zebra
  iignja 02.02.14 15:05
28
7

manuprāt, glupības te ir sarakstītas. reliģija pilnīgi noteikti nav ļauna, tā ir cilvēku rīcība. un rakstā ir lērums ar kaitinošiem sīkumiem:

pie 2 - tā būs nevis spīdzināšana, bet sods. turklāt, katram kārtīgam katolim vispirms jāiziet būs šķīstītava, no kuras ārā varēs tikt tikai pastarajā tiesā.

5. kristus pilnīgi noteikti nebija arābs. viņš bija jūds. (kas gan nenozīmē to, ka viņš varēja ļoti atšķirties no arāba). redz - viduslaikos, attēlojot gan jēzu, gan pagātnes kādus notikumus, cilvēki tika attēloti tādi, kādi viņi bija sastopami uz vietas. tas pats ir arī ar drēbēm - ja paskatīsies, tad viņi visi ir apģērbti atbilstoši tam laika posmam, kurā tapis mākslas darbs. cilvēkiem ir vieglāk saprast to, kas viņiem ir līdzīgs.

6. - muļķības

7. ja ieskatīsies, visas reliģijas ir savā starpā līdzīgas.

9 katolicisms ir konfesija, nevis novirziens

IgnisDei avatars
Medaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa nolaifersMedaļa Visskaistākajai sievietei
  IgnisDei 02.02.14 10:46
21
0

atbildot uz Maija Paarsla komentāru " Jezus Kristus bija Dieva suutiits ve... " Islāmā joprojām pastāv termins kā džihads. Tas ir svētais karš pret neticīgajiem. Džihadā ir pieļaujama islama uzspiešana pielietojot kardarbību. Tātad Eiropā arvien vairāk rodas vairāk islamticīgo un kādu dienu džihads notiks, kad islamticīgie sajutīsies brīvāk. Viņu skatījumā mēs esam pagāni, kuri ir nomaldījušies no ceļa. 

IgnisDei avatars
Medaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa nolaifersMedaļa Visskaistākajai sievietei
  IgnisDei 02.02.14 10:34
23
5

Baznīca izmanto Jēzus tēlu kā mārketinga objektu. Tāpec tā sadalījās 2 reliģijās: katolicismā un pareizticīgajos. Par pareizticīgajiem nav dzirdēti tādi skandāli kā pedofīlija, grēku atlaišana par naudu utt. Vienkārši katoļi ir sabojājuši reliģijas būtību ar saviem draudiem par nepakļaušanos un pārvēršanu baznīcu kā ienākumu avotu. Jo sen senos laikos pirms tiem kariem reliģija bija domāta, lai cilvēkam kā psihologs palīdzētu, bet pārvērsta par lielāko zaimošanas vietu pasaules vēsturē. Un Jēzus bija ebrejs. Ebreji ir atsevišķa kultura no arābu kultūras.

PvP Puika avatars
Medaļa SpoksMedaļa Seko Facebook 8000Medaļa April, April!
  PvP Puika 02.02.14 12:40
12
0

Vienmer Esmu ticejis kad pastav kautkas Svets,tirs!

Nekad neesmu ticejis religijai! Uzskatu Kad religija sakotneji tika redita lai kontroletu milzigu puli ar cilvekiem,ko protams izmantoja bagatie(dizciltigie) sava laba lai iegutu zemes,varu bagatibas!

Atceresimies labos laikus kad pensionari atdeva visu savu pensiju baznicai un pat parrakstija savus ipasumus Oh Dear...

ICSVortex avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joksMedaļa Maģistrants
  ICSVortex 02.02.14 13:18
16
5
Susuriņa kungs nezina, ka vārds dievs un arī krusts ir aizgūts no pagāniem, tāpēc dievs svētī Latviju nekādā veidā nav saistīts ar kristiešiem, ja man būtu teikšana tad kristiešiem būtu jāatvainojas mums pagāniem un dieva vietā būtu jālieto īstais kristiešu vārds "jahve"!
Ilzuxy avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa TulpīteMedaļa Soarkana Rūžeņa
  Ilzuxy 03.02.14 08:00
11
1

Pieaugušiem cilvekiem pēdējais laiks iemācīties nejaukt reliģiju, tās tīrumu un labos nodomus ar varaskāro un tajā pašā laikā raksturā vājo cilvēku rīcību!

Krusta kari kā piemērs - kristietības izmantošana kā attaisnojums slepkavošanai, kura gan jau būtu notikusi tāpat kā notika citos karos, arī bez krusta nešanas pirmajās rindās.

Kristietība un jebkura cita reliģija dod cilvēkam vadlīnijas dzīvei, tā ir paša cilvēka vaina, ka to sagroza tā, kā ir vieglāk, izdevīgāk...

vemejs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  vemejs 02.02.14 01:09
14
4

atbildot uz sebīs komentāru " Zini, bībele ir visu grāmatu pamat... " Esmu izlasījis, teikšu man briesmīgi nepatika. Diezgan tumša un pretrunīga savā būtība, neesmu ateists, bet nu noteikti arī kristietis. 

7eiro 11 centi avatars
Medaļa KlaunsMedaļa VidusskolnieksMedaļa Eiro ola
  7eiro 11 centi 02.02.14 15:34
10
1

religija jau no laika gala ir bijis biznesa projekts

Murrātājs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Murrātājs 02.02.14 13:08
9
1

Tā ir ka daži tipiņi paņem svētos rakstus un izmanto nepareizajiem nolūkiem. Bet tas tik ir tāds mūsu neliels pārbaudījums, galugalā mēs paši izdarām izvēli.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.02.14 12:59
7
1

atbildot uz sebīs komentāru " Zini, bībele ir visu grāmatu pamat... " Kā dawkins teica " Izlasi bībeli un kļūsi ateists ". Un ticība ir bijusi uzspiesta. Ja tu senāk pateiktu, ka netici radītājam, tad tevi nomētātu ar akmeņiem. Bībelē ir teikts, ja strādā 7dienās tad tevi ir jānomētā ar akmeņiem. Tur ir stāstīts, ka cilvēks peldēja zivī 7 dienas utt. Un kristietība nav eka unikāls. Pirms tam ir bijušas vairākas līdzīgas reliģijas. Nav ne mazāko pierādījumu paranormālo eksistencei, tapēc nesaprotu, kā kāds var ticēt vnk pasaku grāmatai, jo tāpat ir zināms ka to ir sarakstījs cilvēks

iignja avatars
Medaļa TulpīteMedaļa BakalaursMedaļa Zebra
  iignja 02.02.14 19:57
7
1

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Nu kura cilvēku kopa, kurā laikā? No kāda reģ... " ak kungs, tu taču esi stulbs! (atvainojos par ad hominem) kāds tam visam sakars ir ar kaut kādu mistisku iekrišanu?

nāk no tuvajiem austrumiem 1. gadsimtā, pēcāk izplešās. kristietība bija simpātiska sabiedrības zemākajiem slāņiem, jo tā ir līdzcietīga. pie kristietības attīstības "vainojami" ir lērums ar baznīctēviem un pašpasludinātais apustulis pāvils (kurš vajāja kristiešus un ceļā uz damasku ieraudzīja balto eshataloģisko gaismu, un jēzus viņam jautāja "kāpēc tu mani vajā" - tā leģenda). 

turklāt, nevar vienā komentārā pie apšaubāma raksta spokos izstāstīt visu kristietības rašanās vēsturi. gribi zināt, uzprasi savam maģistram. vai vēl labāk - paņem kādu grāmatu, vikipēdija arī derēs, bet lasi to, kas angliski.

« 1  2  3  4  5 »