548

 2810  106

Pasaulē daudziem patīk uzskatīt, ka baznīca un reliģijas ir kas pavisam tīrs no ļaunuma, ka tās nes cilvēcei tikai labumu. Parādīšu jums kristietību no cita skatupunkta.

Nu tad ievērtējiet rakstu lasītāji!

 2810  106 548
Ieteikt: 000

Komentāri 548

0/2000

saprotu ka gadus 50 - 60 atpakaļ, un vēl senāk bija citi laiki - nebij informacijas un cilvēki bij pieraduši ticēt informācijai kas tika uzspiesta, bet kā šāda akla ticība var pastāvēt mūsdienās? vai tiešām tik daudzi nespēj paši loģiski spriest un paši izlemt kas pareizi un kas ne, nevis ticēt bez ierunām kāda cita viedoklim...

 101  8 atbildēt

Bez šaubām, reliģija-brīnišķīgs veids kā zombēt un kontrolēt cilvēci!

Nesaprotu, kāpēc cilvēki vēl nav attapušies...

 119  28 atbildēt

Pats neesmu baigi ticīgais,bet ir pazīstami cilvēki,kuri ir izārstējušies no nāvīgām slimībām lūdzot Dievu un tad vēl vesela virkne ir alkoholiķu un narkomānu ,kuri ir dziedināti ejot baznīcā.Es īsti pats nezinu,kas tur augšā sēž un vēro mūs,bet kāds noteikti tur ir.Domāju ka šis raksts ir muļķīgs.Ja reliģija ļauj cilvēkam palikt labākam, tad tā nemaz nav tik slikta lieta.Turklāt mūsdienās ir tendence visur uzskaitīt tikai slikto,labais paliek nenovērtēts.Neviens jau neredz ka baznīcas ziedo naudu nabagiem.,bāreņiem,vāc drēbes un mantiņas,kā arī apciemo patversmes un nabagmājas,kā arī dod iespēju bijušajiem zekiem sākt dzīvi no nulles,kad viņi nevinam nav vajdzīgi.Es šoreiz atturēšos kritizēt reliģiju.

 101  24 atbildēt

Tā kā notiek sistemātiska Eiropas islamizācija, tad es labāk izvēlētos kristietību kā galveno pārstāvēto reliģiju valstī.

Fun fact, islāma valstīs ateismam nav vietas. Tā kā ja pie varas nāks melnie, jūs varēsiet vien sapņot par tām dienām, kad pie varas bija kristietība.

 68  7 atbildēt

Neesmu relģiozs, bet es labāk redzu baznīcas ar krustiem nekā muslimu mošejas.

 54  4 atbildēt

Nav absolūti neviena pierādījuma dieva vai sātana eksistencei, bībeli uzrakstīja ļoti gudri, inteliģenti cilvēki kā augstākās ētikas grāmatu. Ar mērķi, lai iemācītu neizglītotos mežoņus neēst nost vienam otru un attīstīties. Caur šo grāmatu tika radīta vīzija par ideālu cilvēku, lai būtu uz ko tiekties. Tēli šajā grāmatā netika radīti, lai tiem akli ticētu, bet kā slīdzinājumi, lai liktu lasītājam domāt. Tomēr sanāca tā, ka kādam ienāca prātā to izmantot savtīgiem mērķiem un tā radās visas tās baznīcas un visas parējās muļķības. Sākotnējo bībeles saturu mēs nekad neredzēsim, vatikāns to rūpīgi slēpj, tāpat kā lielu daļu no Aleksandrijas bibliotēkas materiāliem. Jo tur ir tik daudz informācijas, kas būtu pretrunīga tai, kuru sludina šī organizācija. Un līdz pat šai dienai nekas nav mainījies, viss tas notiek dēļ naudas un varas.

 53  3 atbildēt

Vecīt man patika, tieši manas domas. Pat vārds vārdā. 

 42  18 atbildēt

manuprāt, glupības te ir sarakstītas. reliģija pilnīgi noteikti nav ļauna, tā ir cilvēku rīcība. un rakstā ir lērums ar kaitinošiem sīkumiem:

pie 2 - tā būs nevis spīdzināšana, bet sods. turklāt, katram kārtīgam katolim vispirms jāiziet būs šķīstītava, no kuras ārā varēs tikt tikai pastarajā tiesā.

5. kristus pilnīgi noteikti nebija arābs. viņš bija jūds. (kas gan nenozīmē to, ka viņš varēja ļoti atšķirties no arāba). redz - viduslaikos, attēlojot gan jēzu, gan pagātnes kādus notikumus, cilvēki tika attēloti tādi, kādi viņi bija sastopami uz vietas. tas pats ir arī ar drēbēm - ja paskatīsies, tad viņi visi ir apģērbti atbilstoši tam laika posmam, kurā tapis mākslas darbs. cilvēkiem ir vieglāk saprast to, kas viņiem ir līdzīgs.

6. - muļķības

7. ja ieskatīsies, visas reliģijas ir savā starpā līdzīgas.

9 katolicisms ir konfesija, nevis novirziens

 

 28  7 atbildēt

Baznīca izmanto Jēzus tēlu kā mārketinga objektu. Tāpec tā sadalījās 2 reliģijās: katolicismā un pareizticīgajos. Par pareizticīgajiem nav dzirdēti tādi skandāli kā pedofīlija, grēku atlaišana par naudu utt. Vienkārši katoļi ir sabojājuši reliģijas būtību ar saviem draudiem par nepakļaušanos un pārvēršanu baznīcu kā ienākumu avotu. Jo sen senos laikos pirms tiem kariem reliģija bija domāta, lai cilvēkam kā psihologs palīdzētu, bet pārvērsta par lielāko zaimošanas vietu pasaules vēsturē. Un Jēzus bija ebrejs. Ebreji ir atsevišķa kultura no arābu kultūras.

 23  5 atbildēt

Vienmer Esmu ticejis kad pastav kautkas Svets,tirs!

Nekad neesmu ticejis religijai! Uzskatu Kad religija sakotneji tika redita lai kontroletu milzigu puli ar cilvekiem,ko protams izmantoja bagatie(dizciltigie) sava laba lai iegutu zemes,varu bagatibas!

Atceresimies labos laikus kad pensionari atdeva visu savu pensiju baznicai un pat parrakstija savus ipasumus Oh Dear...

 12  0 atbildēt
Susuriņa kungs nezina, ka vārds dievs un arī krusts ir aizgūts no pagāniem, tāpēc dievs svētī Latviju nekādā veidā nav saistīts ar kristiešiem, ja man būtu teikšana tad kristiešiem būtu jāatvainojas mums pagāniem un dieva vietā būtu jālieto īstais kristiešu vārds "jahve"!
 16  5 atbildēt

Pieaugušiem cilvekiem pēdējais laiks iemācīties nejaukt reliģiju, tās tīrumu un labos nodomus ar varaskāro un tajā pašā laikā raksturā vājo cilvēku rīcību!

Krusta kari kā piemērs - kristietības izmantošana kā attaisnojums slepkavošanai, kura gan jau būtu notikusi tāpat kā notika citos karos, arī bez krusta nešanas pirmajās rindās.

Kristietība un jebkura cita reliģija dod cilvēkam vadlīnijas dzīvei, tā ir paša cilvēka vaina, ka to sagroza tā, kā ir vieglāk, izdevīgāk...

 11  1 atbildēt

religija jau no laika gala ir bijis biznesa projekts

 10  1 atbildēt

Tā ir ka daži tipiņi paņem svētos rakstus un izmanto nepareizajiem nolūkiem. Bet tas tik ir tāds mūsu neliels pārbaudījums, galugalā mēs paši izdarām izvēli.

 9  1 atbildēt
Raksts ir labs, pluss no manis. Jau bija gaidāms ka komentāros bųs diskusijas starp ticīgajiem un meticigajiem. Pati esmu ateiste , bet savā ziņā arī nesaprotu cilvēkus kas tic Dievam. Galu galā tas ir iedomāts tēls . Muļķīgi ticēt tam ka pasauli radija dievs u.t.t. Ja viņš eksistētu tad būtu miers virs zemes jo ja jau dievs ir tik labs tad arī darītu labu visiem un nepieļautu visas nelaimes kutas pasaulē šobrīd notiek.
 5  0 atbildēt

Nejauc ticību ar reliģiju =))

 4  0 atbildēt

Nē - kristietībai. Tā cilvēcei, nesusi tikai karus un ciešanas, gluži, ktā pat kā islams.

 6  2 atbildēt

Vai Tu veici kādu analīzi un vari apgalvot, ka šie fakti ir petiesi? Protams, ir notikušas šausmīgas lietas, bet vai aizdomājies tik tālu, ka tās šausmu lietas ir darījuši tādi paši cilvēki, ka Tu - neticīgie? Nejau cilvēks ar savu rīcību veido Evaņģēliju, tas, ka ir notikušas dažādas lietas zem "kristietības" vārda, nenozīmē, ka tāda ir kristietība, tas tikai pierāda,to,ka cilvēki ir bijuši pret Dieva vārdu.

 4  0 atbildēt

Diezgan vājš raksts, ir redzēti daudz spēcīgāki argumenti par vai pret šo tēmu.

Nesaku, ka tev piekrītu vai nepiekrītu, taču, manuprāt, jebkurš mācītājs varētu nolikt pie vietas šos tavus apgalvojumus ;)

 5  1 atbildēt
Mums pagāniem gan nav problēmu. Ne mēs karus esam uzsākuši ne mēszemes iztirgojam, kristieši bučādami visiem pakaļas ir tikuši tik tālu, ka nu jau baltā sieviete ar lopiem guļ un par to nekaunas!
 7  3 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »