Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
46
747

Ir biedējoši apzināties, ka pasaulē joprojām ir cilvēki, kuri atsakās ticēt tam, ka Holokausts patiešām notika. Pierādījumu ir nomācoši daudz un tādēļ cilvēkam ir jābūt nenormāli daudz naidam sevī, lai pārliecinātu sevi, ka 6 miljonu cilvēku nāve ir viltota. Par spīti tam, ka maza daļa netic, Holokausts patiešām notika un šajā rakstā par faktiem, kas to pierāda.

Ebreju populācija... Autors: Kornēlijs Zipidrics 9 fakti, kas neapšaubāmi pierāda, ka Holokausts patiešām notika
1.

Ebreju populācija samazinājās par trešdaļu. 1939.gadā, pasaulē bija 16 600 000 ebreji. Kad karš beidzās, šis skaitlis bija samazinājies par trešdaļu. Pat septiņus gadus vēlāk, kad bija dzimušas jaunas dvēseles, pasaulē bija tikai 11 000 000 ebreju. Nacistiem bija dziļa interese par šiem skaitļiem. Viņi uzraudzīja Eiropā joprojām dzīvojošo ebreju skaitu, strādājot pie tā, lai šis skaitlis tiktu novests līdz 0. Tam ir pierādījums. 1943.gadā Heinriha Himlera uzraudzībā tika publiskots ziņojums ar nosaukumu "Galīgais risinājums Eiropas ebreju problēmai"- viens no nacistu dokumentiem, kas visskaidrāk parāda, ka viņi apstiprināja ebreju genocīdu. Šis bija statistisks ziņojums, uzskaitot Eiropā palikušo ebreju skaitu. Tajā tiek vērsta uzmanība uz to kā cipari samazinās un tiek pausts lepnums par Vācijas lomu ebreju populācijas samazināšanā. "Kopumā," ziņojums lepojas, "Eiropas žīdijai jābūt samazinātai gandrīz uz pusi kopš 1933. gada, proti, Nacionālsociālisma attīstības pirmās desmitgades."

Einzacgrupas ziņojumi Kad... Autors: Kornēlijs Zipidrics 9 fakti, kas neapšaubāmi pierāda, ka Holokausts patiešām notika
2.

Einzacgrupas ziņojumi. Kad vācu armija iesoļoja Padomju Savienībā, grupa ar nosaukumu Einzacgrupa sekoja aiz viņiem. Tas bija nacistu nāves eskadrons, kas meklēja un noslaktēja ebrejus, visbiežāk tos nošaujot. Einzacgrupas nāves eskadroni noslepkavoja vismaz vienu miljonu cilvēku, aiz sevis atstājot milzīgus masu kapus. Einzacgrupas sūtīja iknedēļas ziņojumus atpakaļ uz Berlīni ar jaunumiem par viņu slaktiņiem -194 no 195 ziņojumiem ir saglabājušies līdz mūsdienām. Ziņojumos tika uzskaitīti datumi, cipari un nogalināto cilvēku etniskā piederība. Vairums viņu upuru bija ebreji. "Es uzskatu ebreju darbību par vairāk vai mazāk pabeigtu, ciktāl tas attiecas uz Einzackomandu 3," vēsta viens no ziņojumiem. "Es esmu par uzskatu, ka ebreju vīriešu darbinieku sterilizācijas programma ir jāsāk nekavējoties, lai nepieļautu reprodukciju. Ja neskatoties uz sterilizāciju žīdenei iestājas grūtniecība, viņa tiks likvidēta."

Reinharda nāves nometnes... Autors: Kornēlijs Zipidrics 9 fakti, kas neapšaubāmi pierāda, ka Holokausts patiešām notika
3.

Reinharda nāves nometnes. "Operācija Reinhards" bija kodētais nosaukums trim nāves nometnēm Polijas dienvidos: Treblinka, Belžeca un Sobibora. Kamēr dažiem Aušvicā ieslodzītajiem nācās darīt piespiedu darbu, šīs minētās nometnes tika izmantotas tikai un vienīgi nogalināšanai. Visās trijās ir atrasti masu kapi. Kapos atrodas kremētas mirušo atliekas un daži kauli, kas saspiesti niecīgās drumstalās. 1943.gadā Sabiedrotie pārtvēra par Reinharda nāves nometnēm ziņojošu telegrammu. Tā bija kodēta, atsaucoties uz nometnēm tikai pēc to nosaukumu pirmajiem burtiem, un vīri, kuri to atrada to ignorēja. Līdz pat 2001.gadam nevienam nebija ne jausmas par ko šajā telegrammā iet runa. Telegramma vēstīja par nogalināto ebreju skaitu katrā no nometnēm. Belžeca: 434 508 mirušie. Sobibora: 101 370 mirušie. Treblinka: 713 555 mirušie. Līdz kara beigām, aptuveni divi miljoni cilvēku gāja bojā šajās nometnēs vien.

Babij Jaras slaktiņa... Autors: Kornēlijs Zipidrics 9 fakti, kas neapšaubāmi pierāda, ka Holokausts patiešām notika
4.

Babij Jaras slaktiņa liecinieki. Babij Jaras slaktiņš bija viena no lielākajām masu slepkavībām Holokaustā. Vienā dienā 1941.gada septembrī 33 771 ebrejs tika nogalināts kādā gravā Ukrainā. Bija daži izdzīvojušie. Bet daži izvēlējās noviltot savu nāvi un izbēgt no stāsta pastāstīšanas. Tomēr upuri nav vienīgie aculiecinieki, kuri apstiprināja, ka slaktiņš tiešām noticis. Arī daži no slepkavām to darīja, un viņu stāsta versijas lieliski papildina izdzīvojušo stāstīto. Vācu smagās automašīnas vadītājs vārdā Hofers stāstīja, ka upuriem tika pavēlēts gulēt uz mirušo līķiem. "Policijas šāvējs atnāca šurp un katram ebrejam iešāva kaklā ar automātisko ieroci, " viņš aprakstīja. "Tas šādi turpinājās nepārtraukti, bez vīriešu, sieviešu un bērnu nošķiršanas. Bērni tika turēti kopā ar savām mātēm un nošauti kopā." Kurts Veiners, viens no slaktiņa bendēm, apraksta to pašu ainu. "Man visu rītu bija jāpavada tur lejā gravā," viņš sacīja. ''Kādu laiku man nācās šaut nepārtraukti."

Annes Frankas dienasgrāmata... Autors: Kornēlijs Zipidrics 9 fakti, kas neapšaubāmi pierāda, ka Holokausts patiešām notika
5.

Annes Frankas dienasgrāmata. Daži Holokausta noliedzēji uzskata, ka Annes Frankas dienasgrāmata ir viltota. Viņi apgalvo, ka tā ir viltojums, krāpnieciska shēma ar kuru viņas tēvs cerēja kļūt bagāts. Viens noliedzējs to nodēvēja par "par kārtējo viltojumu veselā sērijā viltojumu par labu Holokausta leģendai un Sešu Miljonu sāgai." Vairums cilvēku vienkārši ignorē Holokausta noliedzējus, bet Nīderlandes valdība pat pārbaudīja viņu apgalvojumu. Valdība analizēja Annes Frankas dienasgrāmatas oriģinālu un pierādīja vairākos veidos, ka to tiešām bija sarakstījusi pati Franka. Piemēram, rokraksts bija nemainīgs visas dienasgrāmatas garumā un saskanēja ar citiem viņas pierakstiem. Saskaņā ar ziņojumu, dienasgrāmatas ieraksti atbilst tam kā jaunas meitenes mēdz rakstīt. Arī tika pierādīts, ka rakstīšanas piederumi tika iegādāti pirms kara. Papīrs, tinte un līme, kas izmantoti viņas dienasgrāmatā tika izgatavoti 1940-to gadu pašā sākumā. Citu veidu līmes un tinte tika ieviesti 1950.gadā, un materiāli no kā sastāvēja Frankas dienasgrāmata, pēc kara beigšanās bija ārkārtīgi reti. Valdība arī atklāja, ka Anne Franka kavējot laiku bija sākusi darbu pie savas dienasgrāmatas otrā uzmetuma. Pusaugu meitene par savu dzīvi vēlējās sarakstīt detektīvromānu. Tāpēc viņa pārrakstīja savu dzīvi, izmantojot ģimenes uzvārdu "Robina" sava īstā vārda vietā.

Kremēto līķu katalogi... Autors: Kornēlijs Zipidrics 9 fakti, kas neapšaubāmi pierāda, ka Holokausts patiešām notika
6.

Kremēto līķu katalogi. 1943.gada 28.jūnija vēstulē, Aušvicas administrators Karls Bišofs uzskaitīja kremāciju kopskaitu, ko viņa vīri bija veikuši vienā dienā. Tikai 24 stundās vienā nometnē, viņa vīri bija kremējuši 4756 ebrejus. Tas šķiet neiedomājami liels cipars, bet cilvēki, kuri dedzināja līķus uzstāj, ka tas ir precīzs. Viens no viņiem, Henriks Taubers, ziņoja, ka "vidēji mēs sadedzinājām 2500 līķus dienā." Viņi izmantoja kremācijas iekārtas, kas bija paredzētas līķu sadedzināšanai pa vienam, kas šos ciparus padarītu neiespējamus. Tomēr nacisti vēlējās šo darbu paveikt daudz ātrāk. "Vispārīgi runājot, mēs dedzinājām pa četriem līdz pieciem līķiem vienlaicīgi," Taubers paskaidroja,"bet dažreiz mēs dedzinājām arī lielāku skaitu. Bija iespējams vienlaicīgi sadedzināt līdz pat astoņiem."

Gāzes kameras Gāzes kameras... Autors: Kornēlijs Zipidrics 9 fakti, kas neapšaubāmi pierāda, ka Holokausts patiešām notika
7.

Gāzes kameras. Gāzes kameras, kas tika izmantotas ebreju nonāvēšanai tika pamestas novārtā, bet tās nebija tādā pašā stāvoklī kā agrāk. Vācieši centās tās iznīcināt, dažas uzspridzināt ar dinamītu, lai iznīcinātu pierādījumus. Tas nenostrādāja. Gāzes kameras palika neskartas, tāpat kā durvis, kas pie malām bija noklātas ar gaisnecaurlaidīgu materiālu. Nav šaubu, ka šie materiāli bija paredzēti, lai indīgās gāzes neizkļūtu ārpus gāzes kamerām. Aušvicas konstrukcijas ofisa sūtītajā darba kārtības paziņojumā durvis tiek raksturotas kā "gāzu drošas." Ir arī konstatēti caurumi gāzes kameru griestos. Šie caurumi perfekti saskan ar izdzīvojušo liecībām par to kā vācieši gāzes kamerās pumpēja Ciklona B gāzes kristālus. Ciklons B arī atstāja paliekas, kas liecina, ka tas patiešām ticis pielietots. Gāzes kameru iekšienes ir noklātas ar ūdeņraža cianīdu - Ciklona B galveno sastāvdaļu.

Gāzes furgoni Dažās nāves... Autors: Kornēlijs Zipidrics 9 fakti, kas neapšaubāmi pierāda, ka Holokausts patiešām notika
8.

Gāzes furgoni. Dažās nāves nometnēs ebreji tika iznīcināti gāzes furgonos. Tās bija lielas melnas mašīnas ar milzīgu hermētisku kravas nodalījumu aizmugurē. Tūkstošiem ebreji tika saspiesti nodalījumos, un tur viņi nomira. Ar izliektām caurulēm, pa augšu tika iepumpētas indīgās gāze - oglekļa monoksīds, kas acumirklī nogalināja visus iekšā esošos. Vairāki vācu virsnieki aiz sevis atstāja vēstules par šiem furgoniem, vairākumā no tām sūdzoties par to kā furgoni ir uzbūvēti. Viens no tiem, Augusts Bekers rakstīja, ka viņš "pavēlēja, lai gāzu iepumpēšanas laikā visi vīri stāvētu cik vien tālu iespējams no furgoniem", lai nodrošinātu viņu drošību. Citā vēstulē no SS virsnieka uz Reiha drošības biroju, virsnieks sūdzējās, ka viņam nebija pietiekami daudz gāzes furgonu, lai nogalinātu visus, kurus viņš bija iecerējis nogalināt.

Hitlers zināja kas notiek... Autors: Kornēlijs Zipidrics 9 fakti, kas neapšaubāmi pierāda, ka Holokausts patiešām notika
9.

Hitlers zināja kas notiek. Nav šaubu, ka Hitlers zināja un apstiprināja to, kas notiek. Lai būtu pavisam precīzi, Hitlers nekad nerakstīja un neparakstīja nevienu oficiālu rīkojumu. Bet ir pietiekami daudz pierādījumu, lai pierādītu, ka viņš stāvēja aiz tā visa. 1922.gadā Hitlers teica Jozefam Hellam, "Tiklīdz es patiešām būšu pie varas, mans pirmais un galvenais uzdevums būs ebreju iznīcināšana." Tāpat, Jozefs Gēbelss savā dienasgrāmatā rakstīja, "Kas attiecas uz ebreju jautājumu, fīrers ir apņēmies notīrīt galdu. ... Pasaules karš ir pienācis, tādēļ ebreju iznīcināšanai ir jābūt tā neizbēgamajām sekām." 1923.gadā Gēbelss ierakstīja savā dienasgrāmatā, ka viņš esot informējis Hitleru par to kā pūļi dedzina sinagogus. Gēbelss pierakstīja Hitlera atbildi: "Ļauj demonstrācijām turpināties. Atsauc policiju. Ebrejiem vienreiz ir jāsajūt cilvēku dusmas." Hitlers satraucās par publikas reakciju uz Holokaustu, tādēļ rīkojumus viņš izlēma dot mutiski, nevis rakstiski. Tādēļ mums nav neviens viņa Holokausta rīkojums rakstiskā formā. SS virsnieks Ādolfs Eihmans savos memuāros rakstīja, ka Reinhards Heidrihs viņam 1942.gadā teica, ka "fīrers ir pavēlējis fizisku ebreju ienaidnieku iznīcināšanu." Ziņojums fīreram par cīņu pret partizāniem paziņoja, ka 363 211 ebreji ir tikußi iznīcināti. Uz tā ir atzīmēti vārdi: "Parādīts fīreram."

46
747
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [96]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Makjavelli avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Patīk komentārs
  Makjavelli 11.01.17 16:23
80
3

Aplami fakti, kurus ēbreji mums liek tā domāt, mēs esam skolās un mēdijos redzējuši tikai uzvarētāja vēsturi. Bet par patiesību viss tiek klusēts, sakarā ar New World Order, kura diemžēl mēs dzīvojam, pēc ēbreju stabulēm.. Labāk izglītojamies un paskatieties šīs vēstures otru pusi, un tad spriedīsiet kā ir! Iesaku VISIEM noskatīties dokumentalu filmu par Ādolfu Hitleru - The Greatest Story Never Told, un iespējams Jums beidzot nokrtīs šis apmelojuma plīvurs.

ŽanisReno avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Sviestmaize
  ŽanisReno 11.01.17 13:08
64
1

Holokaustu nenoliedzu, bet vienmēr atceros, ka vēsturi raksta uzvarētāji (tas par tiem skaitļiem un to, ka, piemēram, krāsnī, kura paredzēta 1 cilvēka kremēšanai, tika pat sabāzti 8)

Spriciks911 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Arheologs
  Spriciks911 11.01.17 18:58  
56
1
Kapéc man liekās ka Holokausts tik lielā mérā nenotika jo, ja tu Šodien ir apstrīdési Holokaustu tev par to Naudas sods vai kjurkis. Visā Eiropā ir aizliegta Holokausta tālāka izpéte neatkarīgiem Véstruniekiem!!! "Ja gribi zināt kurš pār tevi pārvalda, uzzini kuru tu nedrīksti kritizét" Volteirs
Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa HumoristsMedaļa 1/13 kūciņas
  Viens Zeks 11.01.17 17:35  
56
2
Iesaku autoram palīdzēt jūdiem ar darbiem nevis vārdiem. Tāpēc pusi algas katru mēnesi pārskaiti uz Izraēlas valsts kasi. Citādi kā pērtiķis plāties, kaut ko centies pierādīt, bet reāli neko nedari.
kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 11.01.17 15:45
33
1

Vai tad kāds apšauba, ka tas ir noticis? Vācijas vara visos līmeņos to ir atzinusi jau sen, turklāt maksājusi kompensācijas, tātad šis ir oficiāli atzīts fakts un nekādi pierādījumi tam nav nepieciešami.

Pilnīgi pretēji ir ar komunistu noziegumiem, un tāpēc tas uztrauc daudz vairāk.

Anonīms
NLO 16.09.17 23:02  
31
1
Aušvicē 52 krāsnis. Līķis sadeg ar mūsdienu tehnoloģijām 2 h. Lai sadedzinātu pāri par 4000 24h vajag vienu līķi nosvilināt 15 min. Un nonstopā.Pat, ja pa četriem dedzina kopā. Citplanētiešu tehnoloģijas?
Anonīms
gagagagh 11.01.17 16:10  
28
0
Latviesu skaits kara laika samazinajas uz pusi! Tikai neviens par mums zelabainus raxtus neraxta!
crematory avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  crematory 11.01.17 14:30  
27
0
atbildot uz ŽanisReno komentāru " Holokaustu nenoliedzu, bet vienmēr atce... "Un nejau tā krāsns ar astoņiem trupakiem pus stundas laikā izkūrās. Tad cik viniem bij tās pečkas tur?
kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 11.01.17 11:46
22
0

Tie, kas ieņēmuši galvā, ka šis ir fuflo, tāpat arī turpinās domāt, jo visi fakti taču sagudroti.

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa HumoristsMedaļa 1/13 kūciņas
  Viens Zeks 11.01.17 17:08  
22
0
1)Karš, bads, visi mira, bet jūdi tika tikai nogāzēti un nošauti. 2) tā vietā lai kadā mežiņā nošautu, no puseiropas jūdus vāca uz vienu vietu, būvēja kameras, nometnes, algoja apsargus, noslogoja kara laikā dzelzceļus, lai noginātu jūdus.
vienkarši Ivo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  vienkarši Ivo 11.01.17 18:20
21
0

Nenoliedzami bija, strīdēties var par apmēriem. 6 miljoni ir bojāgājušo skaitlis ierēķinot visus iespējamos pēcnācējus ?

Alex Vikingo avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa PingvīnsMedaļa Students
  Alex Vikingo 12.01.17 03:11
21
1

izlasot šo tālāk pat nav vērts lasīt

"mēs dedzinājām pa četriem līdz pieciem līķiem vienlaicīgi," Taubers paskaidroja,"bet dažreiz mēs dedzinājām arī lielāku skaitu. Bija iespējams vienlaicīgi sadedzināt līdz pat astoņiem​"

Nez vai kāds maz zin cik ilgi deg viens cilvēks un cik ilgu laiku vajag diviem, četriem jeb kā te minēts astoņiem? Cik daudz gāzes jeb cita brīnum līdzekla vajag lai tādu gaļas daudzumu pārvērstu oglēs??? 

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 11.01.17 11:54
20
2

atbildot uz Ciema Sensejs komentāru " Pa National Geographic skatijos kkdu ra... " Moš tāpēc Daugavā ir tie milzu sami. Sarijušies līķīšus. 

latmanis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Sponsora favorīts
  latmanis 11.01.17 14:55  
17
0
Karos izpaužas cilvēku īstā daba.Zvērības notiek jebkurā karā.Nīcināja gan vācieši ebrejus gan krievi vāciešus gan mongoļi krievus gan nupat nesen dienvidslāvijā kas darījās!Viss tas ko jūs redzat uz ielas ir maska.Īstās cilvēku sejas parādās tad kad viņiem iedod varu vai kad viņi kaut ko var nesodīti veikt.
chevskis7 avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Bronza
  chevskis7 22.02.18 16:30
17
1

2500 dienā? 8 vienā krāsnī? Parādi to krāsni un to krāšņu kvantumu un sistēmu, ka var grillēt 2500 apgrieztos dienā... Tik daudz nepilnību šajā sūdā, ka nav vērts uzskaitīt.

BARBARS avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa JubilārsMedaļa Dienas joks
  BARBARS 17.09.17 13:43
16
0

Ēbreju populācijas samazināšanās par 3daļu jau nu nav gan tikai uz Holokausta rēķina... To nu gan nevajag liet,,, Patiesībā lielākā daļa Emigrēja vēl pirms kara..

Sulfāts avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Spoks
  Sulfāts 03.03.17 09:38
14
0

vienmēr, VIENMĒR, vajag paturēt prātā tādu FAKTU, ka vēsturē neviens neko NEVAR PIERĀDĪT!!! tā ir aksioma.

var apgalvot, var atsaukties uz "leicībām", var sastādīt kaut cik loģisku skatpunktu, bet pierādīt nevar un nevarēs neko. 

Anonīms
Anonīms 11.01.17 13:06
12
0

atbildot uz Ciema Sensejs komentāru " Pa National Geographic skatijos kkdu ra... " Latvijā kopumā tika nogalināti ap 70.000 ebreju. Taču par to, ka kāds līķus būtu metis Daugavā, dzirdu pirmo reizi. Domāju, ka tā nav patiesība. Visas masveida nogalināšanas vietas ir apzinātas.

xraptor avatars
Medaļa TrumpeMedaļa MaģistrsMedaļa Veiksmes lāde
  xraptor 17.09.17 15:16  
12
0
atbildot uz Vilnis Salzemnieks komentāru " Godīgi sakot, pēc manām domām nebia vēr... "Tā ir ebreju propaganda
kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 11.01.17 17:19
13
2

atbildot uz Viens Zeks komentāru " 1)Karš, bads, visi mira, bet jūdi tika ... " žīdus, žīdus!!

« 1  2  3  4  5 »