96

 751  46

Ir biedējoši apzināties, ka pasaulē joprojām ir cilvēki, kuri atsakās ticēt tam, ka Holokausts patiešām notika. Pierādījumu ir nomācoši daudz un tādēļ cilvēkam ir jābūt nenormāli daudz naidam sevī, lai pārliecinātu sevi, ka 6 miljonu cilvēku nāve ir viltota. Par spīti tam, ka maza daļa netic, Holokausts patiešām notika un šajā rakstā par faktiem, kas to pierāda.

Komentāri 96

0/2000

Godīgi sakot, pēc manām domām nebia vērts atkārtot jau visiem sen zināmas patiesības bet gan tad pastāstīt kas tieši ir tie cilvēki (ja tie ir cilvēki) kam var ienākt prātā noliegt Holokaustu. Es tādus nepazīstu un pat izdomāt nevaru kas tie varētu būt.

 4  5 atbildēt

  Par rakstu+

 3  4 atbildēt

cik cilvēkiem latvijā ir tiesības saņemt cienīgu veselības aprūpi? cik cilvēkiem ir tiesības saņemt cilvēka cienīgu invalīdu pabalstu ? cik cilvēkiem ir jāstrādā pilna darba diena lai algā saņemtu minimālo algu ar kuru nav iespējams nosegt minimālās vajadzības ? tas, ka citur ir sliktāk nenozīmē, ka mums ir jāsamierinās ar visu ko mums atmet, tava loģika ir musarā metama. 

 1  3 atbildēt
Krievžīdu murgojums. Autor, iedzer indi, cūkas bērns.
 0  3 atbildēt

Es uzskatu, ka armijā dienēt ir lieki jo tev pavēles dod negodprātīgi cilvēki. Ja latvijas armija būtu sava vārda cienīga, tā rīkotos tā kā to ik pa laikam darija turcijas armija, ievirza valsti uz pareizā ceļa novācot no varas korumpantus, bet mūsu armija nav cienīga saukties par tautas aizstāvjiem, vārds tauta pat pirms dažiem gadiem tika izņemts no karavīra zvēresta, padomā kapēc tā ? 

 1  4 atbildēt
« 1  2  3 »