Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
88
1561

Čau, visiem!

Ir pienākusi visu gaidītā un mīļā skola. Protams, tagad daudzu galvā izskanēs domas, ka esmu debīls, ka skolu neviens negaidīja un tādā garā, bet tomēr skolu gaidīju ar nepacietību, jo tā bezdarbība nenoveda uz neko labu. Un šoreiz šajā rakstā iejutīšos heitera lomā un pastāstīšu par to, kā mūsu skolēni mūsdienās degradējas skolās- vietās, kur ir jāpilnveido zināšanas un prasmes nevis otrādi.

Šīs visas rakstā minētās lietas, darbības ir ņemtas no paša dzīves tāpēc, lūdzu, necentieties komentāros gudri bāzt batonus ausīs un klaugāt, ka, nē, tā nav!

nbspVienkārscarona... Autors: LielaisLempis Nicinām skolniekus
1.

 

Vienkārša gramatika.

Ha, mūsu mīļā gramatika, kam gan viņa nepatīk? Protams, būtu te cilvēki, izskanētu daž ne dažādas gudras, banālas, jēlas atbildes. Bet, nu, labi! Kāpēc iepinu šeit šo tēmu? Tas viss ir tāpēc, ka cilvēki aiz vien biežāk neapsver to, ka ir jālieto vismaz kautkādas valodas zināšanas, proti, kā gramatika un vispār garumzīmes kā tādas. Vakar saņēmu savā āskā jautājumu "Vai tu draudzies ar visiem saviem klasesbiedriem? " un, jā, pirmais, ko iedomājos bija "watafāk ir vārds draudzies?". Nopietni, jo tālāk mēs ejam, jo dziļāk mēs degradējamies, kā piemēru minēšu citu āska jautājumu (ja to tā var nosaukt), proti, "ko tik gudri atbildi?-nugis". Nu, labi, kādam ir jābūt, lai, ja cilvēks kautko zin un cenšas, uzreiz viņu saukt par nūgi? Starp citu, pie šīs pašas tēmas ieskaitot, burtiski tracina, kad kādos tekstos ievieto savus poķemõniskos tekstus, piemēram, axaxaxa, LOL, trollolo u.c. TAUTA IZAUDZIET! Jo pausaulei vajag gudrus cilvēkus, bet vismaz varu jūs mierināt, jo kalpi visu laiku būs pieprasīti. Tāpēc, padomājiet!

Autora bilde
nbspMūsu Miss pasaules... Autors: LielaisLempis Nicinām skolniekus
2.

 

Mūsu Miss pasaules nabas

Domāju, ka ar šo problēmu saskārušies ir pilnīgi visi, proti, Tu esi jau pusaudzis un pie tevis pienāk kautkāds sīks puņķis un sāk lekties, tēlot baigo kuili un tā tālāk. Bet ko Tu vari ar tādiem darīt? Neko, pilnīgi neko, vienīgais ir aizrādīt vai ko tamlīdzīgu, bet vairāk neko, jo tie mazie izdzimteņi zin, ka par bērna aizskaršanu var ierosināt kriminālprocesu un tā tālāk. Kāpēc tas vispār ir jādara? Viņiem liekas, ka tas viņus padara kautcik augstāk stāvošus par citiem? Nē, šoreiz citēšu Aigaru "tas nav uzmanības trūkums, bet gan akūts stulbums", domāju, ka šim var piekrist, jo prāta darbs tā darīt, tas tiešam nav!

Autora bilde
nbspGrāmatasAtnākot 3... Autors: LielaisLempis Nicinām skolniekus
3.

 

Grāmatas.

Atnākot 3. septembrī uz skolu, katrs sasēdās kur nu kurais un paņēma savas grāmatas, bet viens puisis grāmatas samainīja ar tām, kas atradās blakus solā. Bļāviens, kāpēc? Grāmatu izskats vai tad nav vienalga, jo uz grāmatām neskatās, bet gan mācās no tām, vai ne?

Autora bilde
nbspLietas par ko ir... Autors: LielaisLempis Nicinām skolniekus
4.

 

Lietas par ko ir jākaunas, nevis jālielas

Daudzi no pāgājušā gada 9. klases skolēniem nenormāli daudz smēķēja. Nopietni, kāpēc tas jādara vecumā, kad Tev vēl nav par īsti 16 iestājušies? Liekas, ka tas kopā ar dzeršanu padara tevi krutāku? Nē, tas tevi padara nožēlojamu, jo tu nevaru pateikt savai atkarībai, NĒ!

Autora bilde
Ekskursija vai... Autors: LielaisLempis Nicinām skolniekus
5.

Ekskursija vai pārgājieni?

Gribētos zināt jūsu viedokli par to, kas ir labāks, ekskursijas vai pārgājieni? Protams, daudzi tagad bļaustītos, ka ekskursijas un tikai ekskursijas, un pārgājieni tiku nosviesti nevajadzīgi maliņā. Kāpēc? Pārgajieni mūsdienu skolēnu acīs vairs nav tik aktuāli kā tie bij agrāk. Vaitad tas, nav forši, kad tev ir iespēja iziet kautkur ārā, novērsties no ikdienas steigas, pilsētas drūzmēšanās un galvenais datora? Ha, daudzi jau teica, ka, nē, tas nav forši! Bet kāpēc tā? Protams, ne vienmēr visas ir tik vienkārši izskaidrojumi, bet tomēr bieži vien pie vainas ir tas, ka cilvēkam pašam vienkārši nav vēlēšanās neko darīt paša rokām (sanest malnu, taisīt ugunskuru, taisīt teltis u.c.), bet gan labāk kautkur aizbraukt noskatīties filmu un braukt atpakaļ. Protams, es tagad nesaku, ka ekskursijas pilnībā sūkā, bet, nu, doma ir tāda, ka pārgājienu būtība nav nemaz tik slikta, kā par to spriež lielākā jaunatnes daļa.

Autora bilde
nbspMazie urļiķoniAdidas... Autors: LielaisLempis Nicinām skolniekus
6.

 

Mazie urļiķoni

Adidas bikses, smēķis mutē un semku taciņa aiz viņa, tie taču mūsu mazie, mīļie urlāni. Par šīs rases pārstāvjiem laikam Jūs visi zinat jau no viņu teiciena "daj, pazvaņitj", bet, nu, ok, šoreiz pastāstīšu pagājušā gada notikumu ar ko sastapāmies kopā ar Aigaru. Proti, mēs pagājuša rudens brīvlaika laikā bijām aizčāpojuši uz nostāko Rēzeknes rajonu, kur lielākoties dzīvo krievu tautības pārstāvji, nu, ok, pieņemami. Labi, palika auksti, devāmies mājup, un ko mēs ieraudzījām? Puisis, kas augumā MUMS bij līdz zodam (paši mēs līdz 1.70 īsti nebijām), diezgan "kruti" šūpodamies devām mums pa priekšu špļaudoties, rupji lamājoties un vēl smēķējot. Paskaidrojiet, kur tādi rodas? Domājams, ka tādi cilvēki rodas, ja ģimenē nav īsti tā audzināšana tāda kā vajag, jo itkā vecākiem ir jāiemāca morāles normas un citus ētikas pamatprincipus, ko viņš, protams, nedarīja.

Autora bilde
nbspKruts idiotismsSkan... Autors: LielaisLempis Nicinām skolniekus
7.

 

Kruts idiotisms!

Skan dīvaini, zinu, bet tomēr tas diezgan bieži parādās ne tikai apkārt, bet arī manā klasē! Proti, stundas laikā visi skolēni mierīgi sēž, mācās, klausās skolotājā, un viens kautkāds indivīds vai, nu, ierēcas vai sāk kā, piemēram, šodien tirkšķināt pildpalvu, nu, vienā vārdā sakot, traucēt. Jā, labi būtu saprotami, ja, aizrādot viņam, viņš beigtu, bet, nē, obligāti pretī ir jāsūta kautkādas banālas frāzes "pats aizveries" " Man po*** " un citas. Kā piemēru ņemšu šodienas algebras stundu (starp citu mācos 9. klasē). Sēžam pildam atkārtojuma uzdevumus un klasesbiedrene (blonda) sāk izteikti citiem traucēt stundu, jā, labi viņai aizrādīja klasesbiedrene un pateica, ka tā eksāmenus viņa nenoliks. Bet ko viņa saņēma pretī? Varonīgi teiktu "Man vienalga". Kas, protams, pēc laika apvērsīsies otrādi (jau sen ir pierādīts sakarā ar kontroldarbiem) . Jā, es saprotu, ka viņai skola ir pilnīgi pie pēdas, bet tad kāpēc ir jātraucē citiem ar savu uzmanības trūkumu? Viņiem tas liekas kruti vai kā?

Autora bilde
nbspLifts un citi invalīdu... Autors: LielaisLempis Nicinām skolniekus
8.

 

Lifts un citi invalīdu dzīvi atvieglojošie elementi.

Ņemot vērā, ka mācos skolā, kurā agrāk mācījās puisis ratiņkrēslā, skola tika izremontēta arī invalīdu vajadzībām, un iespējam šeit tuvākajā laikā arī kāds bērns ar invaliditādi mācīsies. Bet tomēr tas nav tieši tas par ko tiks runāts- runāts tiks tieši par liftu un invalīdu nobraucienu tieši blakus pie trepēm. Proti, kad tikko iesākās pagājušais mācību gads, visi bija ekstāzē, kad ieraudzīja liftu (nesaprotu, kas tur tāds ūber kruts ir, bet visi to vien gribēja, kā tikai vizināties tajā). Nu, labi, būtu vēl saprotami, ja skolēni izmantotu liftu normāli nevis kā lielākā pamatskolas daļa, respektīvi, iekāpj un vizinās augšā, lejā, augšā, lejā. Labi, par laimi tas jandāliņš ir beidzies, jo lifts tagad vairs nav vairs īpaši aktuāls. Bet lai vai cik vecs tas invalīdu nobrauciens ir, tas tomēr skolēnus vilina par daudz. Ņemot vērā, ka tas ir noflīzēts, tas labi slīd, un skolēni to izmanto kā slidotavu (pārsvarā sīkās klases: 5., 6., 7, nu, un arī kāds arī izaudzis kuilis arī mīl nošļūkt lejā). Viss jau būtu labi, ja viņi tik bieži nelidotu un necenstos iznest ārā blakus esošās margas ar savām galvām.

Autora bilde
88
1561
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [267]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ainiss13 avatars
Medaļa MildaMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada spoks 2011
  ainiss13 10.09.12 01:05
 
459
9

''Daudzi no pagājušā gada 9. klases skolēniem nenormāli daudz smēķēja. Nopietni, kāpēc tas jādara vecumā, kad Tev vēl nav par īsti 16 iestājušies''

Pareizi saki. mūsdienās tādā vecumā parasti visi jau ir atmetuši :Da

spoku dienas joks

Bezpajumtnieks avatars
Medaļa Gada spoks 2012 HaltūristsMedaļa Gada spoks 2011
  Bezpajumtnieks 10.09.12 00:37
 
244
4

Idioti bija, ir un būs. Ja uzskati, ka varētu nebūt viens no tiem, izkāp no viņu bedres un dzīvo tālāk, staigājot viņiem pāri.

zmpi avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sponsora favorīts
  zmpi 10.09.12 07:32
 
181
19

"TAUTA IZAUDZIET! Jo pausaulei vajag gudrus cilvēkus"

Te tu smagi maldies, jo pasaulē ir pārāk daudz gudru cilvēku, visiem nav kur savas zināšanas likt. Trūkst tieši idioti, kuri būtu gatavi strādāt smagu, fizisku darbu, kuru vajag pilnīgi visur.

GargantijA avatars
Medaļa FledermausisMedaļa Holly ShitMedaļa Fledermausis
  GargantijA 10.09.12 00:52
 
168
16

Un pats kā ''dimanta oliņa, melnuma nemaz nav''  :)

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 10.09.12 01:02
 
139
45

kāda jēga gaidit ar nepacietibu skolu ja tur mācibu sistēma šā vai tā ir dirsā un māca tikai huiņu ? (atvainojos par lamu vārdiem) piemēram es savus 12 gadus nomācijos un varu teikt ka skolā es neko dzīvē  noderīgu neiemācijos.. pirmajās klasītēs vēl ok, māca daudzko, bet pēc tam ir vienkārši bezsakars, nu nahuj man vajag zināt ka apreķināt X vai Y man māte strādā Valsts ieņemumu dienestā, caurām dienam pie datora, klapē pa taustiņiem un drāž nodokļu parādniekus, pat tādā darbā kur daudz kas jārēķina NAV tas viss vajadzīgs. vai arī nahuj man jāzin kādas sastavdaļas ir tārpos, vai kāds skelets ir putnam ? ja kadu dienu vajadzēs zināt, novākšu kādu zvirbuli un izpreperēšu viņu. Personigi es visu ko zinu, esmu mācijies "iz dzīves"  pat angļu valodu es iemācijos pašmācibas ceļā NE skolā!, skoļa tikai drukāju kontroldarbus un vācu sakarīgas atzīmes. Ja grib kautko sasniegt, sēdi pats mācies, nevis gaidi skolu un iemācisies mēslus kas tev nebus vajadzigi. varbūt tikai mans uzskats, tāds cka skola sūka, jo man jau bija tā, ka es mazākajās klasītēs kamēr citi sapņoja but par policistiem, ugunsdzēsējiem, es jau zināju ka gribu but mehāniķis, un savu dzīvi saistit tikai un vienigi ar mašinām un močiem ( nu vienu bridi sagribējas but elektriķim tapēc pazubrijos biš to, elektriķis nēsmu, bet no tās macišanas vismaz jēga kāda bija, savilku sev vismaz garažā jaunu elektro aprikojumu (lampas slēdži rozetes utt :D ) anyway.. skola visu laiku sēdēju stundās ar domu -  ka nav jēgas vispār klausities skolotājos jo tas mēsls ko viņi māca man nebus dzīvē šā vai tā vajadzīgs, mācijos tikai tā lai butu sekmīgs, tiktu pārcelts un atrāk to sūdu bedri pabeigtu un darītu dzīvē noderīgas lietas, kas interesē un patīk.

   

bet runājot par rakstu - nevaru nepiekrist.  VĒLAMS UZ ŠO KOMENTĀRU NEATBILDĒT! ZBAL JAU VISIEM VIENU UN TO PAŠU TEIKT - IZLASI UN LIECIES MIERĀ!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 10.09.12 01:10
 
91
18

Pilsoni Gramatikas guru, vai latviešu valodas gramatikā tiek lietots tāds..hmm..jēdziens kā "watafak",turklāt ar  "w"? Gadienā "Kas pie velna" nebūtu latviskāk un gramatiski pareizāk?:D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 10.09.12 00:05
 
69
2

uh. tavi klasesbiedri nebūs priecīgi :)

yoursunshine avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa Lieldienu zaķisMedaļa Spoks
  yoursunshine 10.09.12 07:07
 
63
4

Kaut kas, kaut kur, kaut kam, kaut ko- raksta atsevišķi!!

apovits avatars
Medaļa SpoksMedaļa Veiksmes lāde
  apovits 10.09.12 11:20
 
45
0

Vecīt, es tev piekrītu 99%. Tik par tiem pārgājieniem,mana atbilde būtu - ekskursija, jo tajā jau var iekļaut pastaigāšanau,apskates objektus un pat nakšņošanu zem klajas debess,proti,teltī. 

Kad sāku lasīt tekstu, šķita,ka to raksta 25+ gadīgs čalis, bet kad pamanīju,ka tev pašam ir tikai 15/16 gadi, tas mani izbrīnīja,un neko sliktu par tevi nevar teikt, malacis,prieks,ka ir kāds, kurš ir nesa*irsts un galvā nesačakarēts! ;) 

luvazhels avatars
Medaļa SuperautorsMedaļa UberziņaMedaļa Moderatora favorīts
  luvazhels 10.09.12 00:06
 
57
13

Tā jau ir. Visa šī Džastinu Bīberu un Van Direkšen paaudze novedīs pasauli līdz kapa malai.

rasty avatars
Medaļa BotsMedaļa KomiķisMedaļa Bots
  rasty 10.09.12 00:32
 
34
2

To sauc par evolūciju vecīt. Jaunā paaudze nomaina veco paaudzi. Filma Idiokrātija raksturo to, kas drīz notiks. Un tas notiks ļoti ātri, iespējams tuvāko gadu laikā..

Devila666 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoki flameMedaļa Sviestmaize
  Devila666 10.09.12 14:50
 
32
0

atbildot uz zmpi komentāru " "TAUTA IZAUDZIET! Jo pausaulei vaj... " Fiziskos darbus arī ir jāmāk izdarīt precīzi.

Piemēram metalurgā par vienu kļūdu var maksāt ar dzīvību.

bumbuliits13 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa BērndārznieksMedaļa Sviestmaize
  bumbuliits13 10.09.12 10:07
 
27
1

Savu stulbību jaunieši saprot tikai tad,kad viņi ir pieauguši un meklē darbu,bet nekur nevar dabūt darbu,jo skolā uzskatīja,ka nav jēgas mācīties un tā vietā labāk ballēties,dzert un smēķēt.

taitanion12 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  taitanion12 10.09.12 06:14
 
25
0

atbildot uz yayvs komentāru " uh. tavi klasesbiedri nebūs priecī... " neuztraucies,cik es lasiju vini ir tik stulbi ka pat internetu nevar atveert 

Devila666 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoki flameMedaļa Sviestmaize
  Devila666 10.09.12 14:41
 
27
6

Zini man šitie raksti krīt uz nerviem,kaut arī es neesmu nevienā no tiem kritērijiem.

Iemesls?Ja kautkas nepatīk meklē risinājumu,nevis sūdzies.

skavotajs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Spoks
  skavotajs 10.09.12 01:53
 
18
1

Katram ir jaiziet savam stulbumam un neapdomībai cauri.

DarknessRose avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa RedaktorsMedaļa Dienas doma
  DarknessRose 10.09.12 01:19
 
16
0

Par 7. Astotās klases beigās, kad skolotāja jautāja vienai no klases, ko viņa darīs ar savām atzīmēm (atzīmes valša ritmā.. šogad palika vismaz uz otru gadu...) šī atbildēja: Ej dirst!

Jauki, ne? Par liftu - mūsu skolā ar tāds ir, tikai to neviens neizmanto. Kā par brīnumu. Skola vairs ir nevis mācību iestāde, bet vieta, kur degradēties vēl vairāk.... 

Orochimaru San avatars
Medaļa KardiologsMedaļa Rotaļu draudziņšMedaļa Kardiologs
  Orochimaru San 10.09.12 07:14
 
17
2

atbildot uz luvazhels komentāru " Tā jau ir. Visa šī Džastinu Bīberu... " Neteiktu, ka tas lielākoties būtu to grupu vaina, bet es nevaru nepiekrist, tā paskatos uz tām maziņām celkām, kas taisa rakstus par viņiem - kautkāds analfabētu bars + Mēģina kautko angliski pierakstīt, kaut gan pat kad latviski raksta izskatās kā caur pakaļu pierakstīts, nē tiešām, es pat labāk rakstītu, ja turētu pildspalvu ānusā, tad tā angļu valoda ir tāda, ka gribās raudāt, raudāt tāpēc, ka šīs pasistas kuces ir "mūsu nākotne" :/ un tādā gadījumā, ja pasēdēt un padomāt, mums nav vairs ne kādas nākotnes. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 10.09.12 19:54
 
16
1

Manuprāt, nav jau pirmais raksts, kur tu apd*rs savus skolasbiedrus?

Skola ir nepieciešama nevis tikai, lai iemācītos plikas zināšanas, bet, lai iemācītos dzīvot mūsdienu sabiedrībā, sadzīvot ar citiem, kā izskatās, tev tas nesanāk.

Indīgais avatars
Medaļa SpoksMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Dienas joks
  Indīgais 13.09.12 09:40
 
12
1

varu iztēloties tavu rakstu pēc 10 gadiem, kur tu sūdzēsies par darba vietu

1. kāpēc sievietes klačo visu laiku

2. kolēģis taisa kafiju un tev nepatīk aromāts

3. priekšnieks vislaik aizrāda tev, kad kavē, kaut gan pats nav nekāds punktuālais  un tml :D

« 1  2  3  4  5 »