Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
782

Dzimumu atšķirības ir neapstrīdamas. Tās ir neiespējami mainīt, ja vien Korānā nav teikts savādāk. Tiek īpaši uzsvērts, ka islams ir miera un vienlīdzības reliģija, bet dzimumi ir vienlīdzīgi, kamēr tajā pašā laikā vīriešiem ir tiesības rīkoties kā viņi vēlas, sievietēm ir vajadzīga vīrieša atļauja.

Varbūt tā ir satīra, bet Pakistānā, Islamabadā Islama Ideoloģijas koncils esot pasludinājis sievietes eksistenci par neislamisku. Viņu eksistēšana esot pret Allaha likumiem. Tāpat šis kongress esot pasludinājis, ka vīriešiem ir jābūt tiesībām izlemt, vai sieviete var elpot. Paziņojumi esot nodoti publikai dažas dienas pēc iepriekšējā kongresa, kur likums par minimālo precību vecumu sievietēm esot nodēvēts par neislamisku.

Pēdējam es vēl varētu ticēt, bet sieviešu tiesības salīdzinājumā Rietumiem ir neeksistējošas. Uzskatīt, ka sieviete ir mazāk vērtīga par vīrieti, nav kultūru atšķirība, bet noziegums pret saprātu. Taču tā apgalvojot Korāns, kā nekā Islāmā nav bijis neviena pravieša - sievietes. bet varbūt tas bija islama rašanās laikā esošo tradīciju atspoguļojums, kas turpinās?

Sievietes islamā ir piedeva... Autors: Lestets Ar ko atšķiras vīrieši un sievietes ...islamā
1.

Sievietes islamā ir piedeva vīriešiem. Lai arī Korāns apgalvo, ka sievietes un vīrieši ir vienlīdzīgi, realitātē sieviete tiek vērtēta pēc citiem standartiem un normām. Lai arī vajag izturēties pret sievieti ar cieņu, Korāns atļauj sist sievietes, ja tās nepakļaujas vīram. Hadith ir skaidri pateikts, ka sievietes ir intelektuāli vājākas par vīriešiem un tās veido lielāko daļu no elles iemītniekiem. Ja sievietes kļūst par vergu, tad islamā pilnīga vara pār viņām pieder to īpašniekiem. Ko viņi ar tām iesāks, iedomājieties paši. 

Vīriescaroniem ir tiesības... Autors: Lestets Ar ko atšķiras vīrieši un sievietes ...islamā
2.

Vīriešiem ir tiesības izšķirties no sievietes, viņi var precēt līdz četrām sievietēm. Sievietei savukārt nedrīkst būt vairāk par vienu vīru. Sieviete atrodas vīrieša aizbildniecībā, vīrietis savukārt neatbild sievas priekšā. Musulmaņu sievietēm ir aizliegts precēties ar ne musulmaņu vīrieti. Ja viņa to izdarīs, tad vairs nebūs musulmane. Tuklāt tas var kļūt par apkaunojumu visai ģimenei, ar tālejošām sekām. Vīrietis drīkst, bet sievietei jābūt ticīgai kristietei vai ebrejietei, tomēr bērni būs automātiski musulmaņi. 

 Sievietēm nav atļauts uzņemt ciemiņus savā namā, ja vien vīrs to nav atļāvis. Vīrietis drīkst rīkoties pēc saviem uzkatiem. Sievietei tāpat ir jābūt vīrieša atļaujai, lai tā varētu pamest namu. 

Sieviete nav pilnvērtīgs... Autors: Lestets Ar ko atšķiras vīrieši un sievietes ...islamā
3.

Sieviete nav pilnvērtīgs liecinieks, viņa ir puse no liecinieka, tāpat tā var mantot ne vairāk par pusi no vīra mantas. Ja sieviete ir izvarota, viņa var vērsties tiesā, ja ir četri vīrieši liecinieki, savādāk viņu drīkst nomētāt ar akmeņiem par melošanu. Vai tiešām var runāt par vienlīdzīgām tiesībām, ja Saūda Arābijā sievietēm nav atļauts vadīt automašīnu. Tiesību vietā ir pilns ar aizliegumiem.

Musulamaņu sieviete nedrīkst... Autors: Lestets Ar ko atšķiras vīrieši un sievietes ...islamā
4.

Musulamaņu sieviete nedrīkst iziet no mājas bez apsegtas galvas. Hidžabs var būt tāds, kas aizsedz gan galvu, gan seju. Viņām nav nepieciešāms nēsāt hidžabu, bet vajag būt pārliecinātām, ka apģērbs ir pieklājīgs un nav atklāta neviena ķermeņa daļa. Vīriešu prāti ir netīri un neviens nezin, kas tajos notiek, tāpēc Allāhs ir licis sievietēm nesāt šādu apģērbu, lai izsargātos no vīriešu netīrajām domām. 

Fizisks kontakts vīrietim un... Autors: Lestets Ar ko atšķiras vīrieši un sievietes ...islamā
5.

Fizisks kontakts vīrietim un sievietei nav aizligts, lai gan nav atļauts pieskarties nevienam izņemot savus lauleņus. Sieviete nedrīkst iedrošināt nevienu vīrieti izņemot savu vīru. Komunikācija ir minimāla. Tas ir labi vīriešiem pavadīt laiku vīriešu sabiedrībā un sievietēm sieviešu sabiedrībā, jo tas ļauj izvarīties no amorālu domu rašanās.

Sievietēm nav atļauts acu kontakts ar vīrieti, jo tas ir pirmais solis, lai dzimtu neētiskas jūtas. Ja ir nepieciešams runāt, tad to vajag darīt caur logu vai durvīm. Musulmaņu sieviete ir ļoti cienījam un ne katram ir tas gods viņu redzēt, vai pat runāt. 

Apgalvot, ka sievietes ir līdzvērtīgas vīriešiem var tāpat kā uzskatīt, ka džihāds ir galējā forma centībai pēc miera. Sievietes tiek tik ļoti cienītas, ka tās nedrīkst neko darīt, jo savādāk var zaudēt savu cieņu. Lai gan kaut kas mainās arī musulmaņu sabiedrībā - tagad sievietēm ir tiesības veikt pašnāvnieku uzbrukumus.

5
782
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [71]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Sulfāts avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ZebraMedaļa Dienas joks
  Sulfāts 24.01.16 05:53
71
0

ja cilvēks ir Alaha radīts, tad sanāk, ka Alahs ir radijis brāķi ?

spoku dienas joks

motorwalwes avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Bakalaurs
  motorwalwes 24.01.16 09:23
67
0

Debīlāku nāciju(jā jā atļaušos gan tā viņus nosaukt!!!),kā islāmisti,nav iespējams vispār atrast.Viņi vienreiz varētu to korānu ar spēku iebāst sev vienā vietā kur Saule  nespīd.Urodi pretīgie,pa galam neieredzu!!!Nezinu ,kā vācieši to panes,bet ja man un manai sievai būs (TIKAI KAUT VAI BŪS) jābaidās,dēļ tiem mēsliem, iziet vakarā uz ielas,tad ticiet man , viņi vairāk nedzīvos ne kur.Kropļi nolādētie!!!

Walters Apinis avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Zemes olaMedaļa Dienas joks
  Walters Apinis 24.01.16 09:26
45
0

Tiem karāniem ,laikam,ir vairākas versijas,jo lasīju,ka īstam musulmanim ir jānogriež galva neticīgajam,tas ir visiem kas nav islāmā.Tad kā musulmanis vīrietis var precēt kristieti,ēbrejieti ja viņa ir neticīgā un viņai ir obligāti jānogriež galva,vai jāpadara par vergu un tad jānogriež,pretējā gadījumā vīrietis nav alaha cienīgs.....

Palasot tos karāna izrakstus,es nevaru iedomāties,kurš izteicis,ka islāms ir miermīlīga reliģija....

abolzinis avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  abolzinis 13.08.17 19:10
35
0

Un atkal mēs nonākam pie secinājuma - jebkura reliģija ir ĻAUNUMS. Miers, līdztiesība un labklājība uz Zemes iestāsies tikai tad, kad izzudīs jebkura veida reliģijas. 

Krietns, iejūtīgs un inteliģents ateists ir neskaitāmas reizes labāks par nešķīstu, neizglītotu, zemisku un aizspriedumainu ticīgo.   

skanissk avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa VidusskolnieksMedaļa Kūka
  skanissk 24.01.16 12:19
31
0

Kam vispār dvieļu galvām sievietes,kamieļi būs pašā laikā...  

badroot avatars
Medaļa TrumpeMedaļa FraktālisMedaļa Rūdis
  badroot 24.01.16 14:11
31
0

Nu kristieši 6-7 gadsimtus atpakaļ arī nebija nekādi svētie. Vispār no reliģijas (ne ticības) visādi sūdi tikai notiek, tad 10 tiesa jāmaksā, tad raganas jāslīcina.

Tagad lai priecājās ka skaistu sieviešu ir mazāk, jo visu labo genofondu vai nu sadedzināja vai noslīcināja, sieviete skaista = ragana.

LordsX avatars
Medaļa Troll killerMedaļa MildaMedaļa Burvju klana biedrs
  LordsX 24.01.16 21:10
28
0

Sievietes tik ilgi cīnījās par savām tiesībām tikt novērtētas, par savām tiesībām būt ne tikai mājās pie plīts, un nu ar musulmaņu ierašanos Eiropā atkal viss jāsāk no gala... Sievietes ir tikpat gudras, kā vīrieši. Īstenībā jūs, kas lasāt, nevarat pat būt pārliecināti, kas es esmu - sieviete vai vīrietis, jo inteliģences vai izteiksmes ziņā atšķirību starp viņiem nav. Nav godīgi, ka sievietes kaut kur pasaulē tiek diskriminētas līdz lopa līmenim.

motorwalwes avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Bakalaurs
  motorwalwes 24.01.16 09:09
28
0

atbildot uz GuntarsGeidans komentāru " Pareizi tas kurvas pelnijusas. Eirop... "

  Ej labāk kaut kur krūmos-mežā eksplodēt!!!Kas ir ko ???-Pats sev nemāki vakariņas uzlikt,vai "daikts" pārāk sīks,ka tāds naids pret sievietēm?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.01.16 09:52
24
0

Ja viņu sievietēm būtu tiesības, viņas viņiem nedotu   

eschiepa avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  eschiepa 24.01.16 07:51  
18
0
atbildot uz GuntarsGeidans komentāru " Pareizi tas kurvas pelnijusas. Eirop... "Es nebrīnos kādēļ sievietes tevi neciena
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 24.01.16 10:56
16
0

atbildot uz ravrrr komentāru " Rakstā ir ļoti daudz nepilnību, piemēra... " Un kādā veidā sieva pasūdzēsies par sliktu vīru, ja tā nevar bez atļaujas iziet no mājas vai arī uzņemt ciemiņus? Laikam jau caur facebook..

arcuss avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas domaMedaļa Trumpe
  arcuss 24.01.16 23:00
15
0

Saemā vajag pieņemt likumu, ka visiem Latvijā iebraukušajiem dvieļu galvām ir jānogriež pauti un tie jāapēd.... Tad neviens uz Latviju nebrauktu, pat cauri nebrauku...

Iewu avatars
Medaļa SpoksMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Kalla
  Iewu 24.01.16 08:10  
15
0
atbildot uz GuntarsGeidans komentāru " Pareizi tas kurvas pelnijusas. Eirop... "Tu varētu arī iekāpt karstā vannā un pārgriezt sev vēnas Vismaz nebūs jāraud par to, ka tevi tās sievietes neuztver kā vīrieti-apgādnieku, bet gan kā kājslauķi
arcuss avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas domaMedaļa Trumpe
  arcuss 24.01.16 22:42
14
0

Islamu vajag aizliegt ar likumu visā pasaulē.... Jo tā ir sātana ticība... Korāns pats par sevi ir pilns ar pretrunām.... Tāpēc tie idioti ir tik apdauzīti....

Anonīms
Anonīms 24.01.16 10:36
13
0

viņi tur visi ir slimi galvā pisti dzīvnieki, ja kādam atsegta seja ir pietiekams iemesls izvarošanai tad tādu vajag laicīgi pie sieas likt

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Jāņa oga 25.01.16 01:31  
13
0

Aizliegt jelkādu ticību, pietiek cilvēkiem indēt smadzenes ar vecām pasakām. Tā vēl tik trūka, lai reliģijas dēļ sāktos vēlviens karš. Pārāk daudz asiņu dēļ koka krusta un palaga uz galvas ir izlietas, šim teroram ir jāpieliek beidzot gals. Un jo ātrāk tas notiks, jo ātrāk cilvēce nāks pie prāta. 

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 24.01.16 09:51
12
0

atbildot uz ravrrr komentāru " Rakstā ir ļoti daudz nepilnību, piemēra... "

džihāds ir cīņa pret neticīgajiem tos dekapitējot un par kaut kādu garīgo cīņu nevar būt ne runas. Kurš musulmanis iedomāsies par garīgo cīņu, ja aizbraucot uz Meku un metot ar akmeni cilvēks atbrīvojas no grēkiem?!?

Anonīms
hjf6h56hyhfj 24.01.16 21:16
12
0

Vajag iznīcināt reliģiju. Ta nekad neko labu nav nesusi. 

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 24.01.16 15:31
11
0

atbildot uz Night elf komentāru " Īsti precīzi tas arī nebūs. Arābu zemēs arī v... " ar savu dziesmu svešā sētā nebrauc, kamēr vien tas nav allah akbar, tad mēs varam kļūt par svešajiem savā sētā. Taču ir lieta, par kuru aizmirstam. Tā ir tīrākā islama propaganda, apgalvojot, ka visi tur tādi ticīgi. Tas ticīgums ir nekas vairāk kā bailes.

spoku dienas doma

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 24.01.16 11:17
10
0

atbildot uz Jaycee komentāru " Jā , skarbā patiesība , bet ej un izmai... " Bet tev nāksies pierādīt un mēģināt iestāstīt, jo musulmaņi kā "brīvprātīgi" uzņemti bēgļi ieradīsies Latvijā. Gribi saglabāt savas tiesības un neatkarību? Tad nāksies par to iestāties!!

« 1  2  3  4 »