414

 2814  221

Sveiki Spoki, šoreiz ieskats 5 iemeslos, kapēc iOS ir garām un to vietā labāk būtu izvēlēties kādu Android ierīci vai arī kādas citas operētājsistēmas ierīci.

Raksts tapis pēc BARAKA OBAMAKA lūguma.

Protams, interesētu, ja kāds izveidotu 5 iemeslus, kapēc Android ir sliktāks par iOS, pats arī centos, bet diemžēl vairāk par 1 iemeslu atrast nespēju.

 2814  221 414
Ieteikt: 000

Komentāri 414

0/2000

Pats labākais ir ceturtais iemesls - ļoti labi demonstrē Android atvērtību un uzticību lietotājiem

 2  0 atbildēt
Manam klases biedram ir Samsung galaxy s2 plus,un viņam viņš bieži ielago,kaut vai ir galīgi tukš bez kkādam programām sakačātām.
 2  0 atbildēt

aabolam pietruuks Steve Jobbs....

 2  0 atbildēt

Brands paliek brands, un melnos traipus var atrast jebkurā ierīcē. Pēc maniem novērojumiem varu teikt ka lielāko tiesu šādas informācijas izplata tie kuriem āboli nav pa kabatai, bet pašiem dikti gribētos. Pazīstu ļoti daudz ābolu lietotājus un pēc atsauksmēm varu spriest ka iPhone ir vieni no kvalitatīvākajiem viedtālruņiem mūsdienu tirgū (vienīgais vajag dziļāku kabatu nekā vidējajam latvietim).

Un nē! Es neaizstāvu ābolus, jo pašam ir. Pats ikdienā lietoju lēto latviešu/krievu ķīnieti Just5 Spacer, kuru var dabūt pa kapeikām un pagaidāmi man nav izdevies atrast pie kā piekasīties - visiem iesaku!

 2  0 atbildēt
Mani vairāk piesaista nokia lumia tālruņi ar windows phone 8 OS
 2  0 atbildēt

Johaidī! iphone ekrāna izmēri neapmierina?

Uz mob. tel. nav visu dienu jāskatās filmas, jāzipā nez kādas ūberkrutās spēles un jāsēž netā! Priekš tam ir domāts TV un dators.

Mob. tel. ir jālieto priekš zvaniem un SMS, un tikai šad tad kādai nelielai izklaidei laika nosišanai.

Āboli var izsmiet tikai tādas caurejas, kuras pašas viņu nav lietojušas... vai nu vienkārši tādi kuriem smadzenes nav lielākas par zirni!

 2  0 atbildēt

Mans personīgais viedoklis ir šāds, pāris gadus atpakaļ domāju ļoti līdzīgi.  Tomēr pieredze ar android telefoniem nav bijusi tā labākā, gadiem ejot ražotāji pieļauj vecās kļūdas. Tipiska Android bēda (domāju ka neesmu vienīgais) , ar to versiju kas telefonā ir nopērkot viss ir lieliski. Kā nāk pirmais ievērojamākais atjauninājums, momentāli kaut kas sāk funkcionēt nepareizi. Pēdējais telefons, vispār radījis galvassāpes visu laiku. Pirkti vienmēr ir dotajā brīdī ražotāja labākie modeļi. Esmu bijis lojāls android , kādu laiku arī konkrētam ražotājam (neminēšu lai kāds slimi nesāk aizstāvēt) līdz šobrīd kad viņš savu dzīvības sulu ir iztērējis, jāmaina pret jaunu. Sapratu ka otreiz uz tā paša grābekļa nekāpšu, tāpēc jāiemēģina jauno iPhone. Pēc tam arī redzēs cik rūgta vai salda būs šī pieredze, balstoties uz piedzīvoto ar Android. Īsumā gribu pateikt tikai vienu, nav ko nolikt vienu vai otru OS , tieši tāpat arī kā pašus telefonus, izskatu , izmēru. Katram ir savas individuālas prasības, tieši tāpēc arī tālruņu tirgus ir tik plašs. Katrs vadās pēc savas pieredzes un tāpēc arī izvēlās konkrētu tālruni. Gluži tāpat kā es šobrīd esmu izlēmis par labu Apple. Daudz noderīgāk būtu, ja katrs spētu godīgi aprakstīt plusus un mīnusus tam ko pats lieto, lai citiem būtu vieglāk izvēlēties ko pirkt.

 2  0 atbildēt

stragls starp ķaķi un peli, aifonu un aindroīdu, playstation 3 un xboxu 360 laikam nekad nebeigsies.

 2  0 atbildēt

Tā vien liekas, ka šis raksts tika veidots, lai uzkurinātu publiku. 

 3  2 atbildēt
Komentāros kārtējais Samsung un Iphone karš. Tikmēr es laimīgi staigāju ar savu Huawei 😂😂😂
 1  0 atbildēt

>Saka, ka Iphone sūds

>Salīdzina ar Samsungu

 1  0 atbildēt

Diezgan paviršs viedoklis. 

1.iPhone cena ir tāda,lai to nevarētu atļauties visi. Jeb paša iPhone doma ir bizness un vienkāršums,kas Mani priecē jau daudzus gadus,nav nekādu nevajadzīgu mēslu,kurus nevar atinstalēt,pietam pašam ir bijis android ,kurš pēc gada jau bija nelietojams - mežonīga bremzēšana. 

2.Man personiski patīk vienkāršums un nekas vairāk,tāpēc izvēlos iPhone. Android Jūs jau paši zināt stāstu,kas tik nav iekšā un ko tik nevar.

3.iPhone paliek un paliks populārāk atpazīstamākais brends pasaulē (neskaitu klasiku Simens,Nokia utt..)

Peace   

 1  0 atbildēt

Man arī nekad nav patikuši iphoni, bet manuprāt nevajag izteikt "skaļi" savas domas, protams būs daudzi heiteri....

 1  0 atbildēt

Neesmu Iphoen fans, bet šis salīdzinājums šķiet ļoti lēts. Pavisam ir 1 iemesls minēts - Iphone nav tik kustomizējams kā android ierīces

 1  0 atbildēt

IPhone visumā ir laba ierīce, ja cenu izdalītu uz 2, tad vispār nebūtu, kam piesieties. Bet tiem, kuriem pirms tam bijuši Andoid tālruņi, kas karās? Man ir vidējā gala Andoid, kas maksā 45% no IPhone cenas un nekādas problēmas nav. 

 1  0 atbildēt

A man pofig, man Windows Phone 

 1  0 atbildēt

Ko visi čīkst ,ka telfons plīst kad nomet zemē? Viņš jau nav domāts lai mestu zemē, ja tomēr bieži krīt nopērc atbilstošu vāciņu.

 1  0 atbildēt

Klipus var skatīties arī uz 60 collu TV, tad pavisam labi redzēs

 1  0 atbildēt
Iphone 5 the best,ja tu uztaisi jailbreak tu vari visu...Vari ieladet dziesmas izreiz telefonā utt....
 3  2 atbildēt

Lietoju androīdu, bet kas man iPhonos patīk ir to bateriju lēnā izlādēšanās. Tas ir saistīts ar to ka viņiem sistēma ir ļoti "viegla", tapēc arī paralēli vienāda gada izlaidumam kādam galaxijam un iPhonam, būs 2x lielāka atšķirība kodolu skaitā priekš cpu, Iphonam mazāk to kodolu, bet jaudas ziņā neatpaliek. 

 1  0 atbildēt
« 2  3  4  5  6 »