414

 2814  221

Sveiki Spoki, šoreiz ieskats 5 iemeslos, kapēc iOS ir garām un to vietā labāk būtu izvēlēties kādu Android ierīci vai arī kādas citas operētājsistēmas ierīci.

Raksts tapis pēc BARAKA OBAMAKA lūguma.

Protams, interesētu, ja kāds izveidotu 5 iemeslus, kapēc Android ir sliktāks par iOS, pats arī centos, bet diemžēl vairāk par 1 iemeslu atrast nespēju.

 2814  221 414
Ieteikt: 000

Komentāri 414

0/2000

to telefonu ar to lieeelooo, mega displeju vienreiz nomet zemē, un, ver maciņu vaļā, ej telefonu labot!

 0  0 atbildēt
Aifoni un visi Apple mēsli plīst kā porcelāns. Vot man tēva draugam bija 5 Aifons, viņš viņu vienreiz nejauši nosvieda zemē(no aptuveni 50cm) un Aifons vienkārši izšķīda kā ķiselis...
 0  0 atbildēt

Es piekrītu, ka Android ir pārāks par iOs, bet šie iemesli ir galīgi garām.

 0  0 atbildēt

Ja godīgi vislielākā problēma ar visiem šiem "krutajiem telefoniem" ir baterijas dzīve kas ir švaka, un neredzu jēgu šiem telefoniem ja gribu spēlītes spēlēt vai netā iet tam ir dators domāts, labāk nopērc tā saukto veco kluci kuram baterija velk nedēļu un uz augšu un ieguldi lietderīgāk naudu, nevis telefonā kurš nokrītot pašķīdīs un visa nauda vējā.

 0  0 atbildēt

Jo lielāks ekrāns, jo grūtāk atrast vietu kurā kabatā viņu ielikt. 

 0  0 atbildēt

Matu skaldiishana...

 0  0 atbildēt
Man ir iPhone 5! Es domāju,ka iPhons ir labāks par tiem Samsungiem un IOS ir labāks par Android
 0  0 atbildēt

Bet cilvēkiem patīk!

 0  0 atbildēt

Lietoju nokia 8800 scirocco silver un man pietiek

 0  0 atbildēt
Priekš manis mans Samsung ir perfekts iPhone nevar mainīt valodas un vēl daudz iemeslu kāpēc man iPhone nepatīk........
 0  0 atbildēt
Var redzēta, ka neesi lietojis ar IOS darbinātu ierīci.
 0  0 atbildēt
Palasot komentētājus par iPhone sliktajām īpašībām, vien šķiet, ka no tā telefona neko nesajēdz! *Mūziku no datora ielikt var *Valodu nomainīt var *Klaviatūras iespējas ir. Ātrā rakstīšana un autokorektors *Aplikācijas var atinstalēt(arī applikācijas, kuras ir telefonā un nav vajadzīgas, var izslēgt) Par ekrāna lielumu un tā izturību. Ideāls, lai noturētu rokās. Izšķirtspēja ideāla( piekrītu tiem, kas saka, ka nav vajadzīgs telefonsplanšets) * par izturību varu pastrīdēties. Man ir kritis n-tās reizes no liela augstuma, gan no zema, nekas nenotika, ekrānam ne skrambiņas..vienreiz neveiksmīgi krita un atsitās tieši ar ekrānu pret laminātu, ekrāna apakša iešķīda, bet turpināja strādāt perfekti, pat skāriena jutīgums plaisas vietā nebija mainījies) Vēl par lielu plusu varu nosaukt to, ka iPhone savā starpā ir bezmaksas SMS, zvani, videozvani. Sūti bildes un video. Nekā lieka un moderns telefons. P.S. Telefons jau nav domāts, lai mētātu pa zemi!
 0  0 atbildēt

Vēl arī viņš viegli plīst!

 0  0 atbildēt

Man ir bijuši abi un man labāk patīk ābolītis, nu vnk man labāk patīk ābolīši

 0  0 atbildēt

Pats galvenais iemesls, kāpēc iphone ir sūds : man nav iPhone. 

 0  0 atbildēt
Komentus palasot daži naži raksta , ka android ir liels un tapēc neerti. Tā ir pēdējā tufta, jo par piemēru ņemsim Xperia. Xperia ir liela ,bet tas ieliekums telefonu padara superpuper ērtu. Paņemot rokā Iphone liekas ka tu rokās turi mazu hu#ņu ar kuru pat SMS uzrakstīt nevar. Un tagad es saprotu ka pieej pie drauga un viņš smird, tas laikam tāpēc ka viņam kabatā Iphone
 0  0 atbildēt

Nekorekti salīdzināt Android ar Iphone. Android šancē uz da jebkādām smart klausulēm - gan mazākām, gan lielākām, gan ekvivalenta Ai kā sāp fonam izmēra klučiem, turklāt iegrauztā ābola telefoni visu laiku ir tehnoloģiski atpalikuši nevis laikā, bet laikmetā.

Varētu jau teikt, ka neviens telefons nav slikts. Sliktas ir dažu muļķīšu klaji paustās iedomas, ka Apfel ir kaut kur priekšā citiem, ka tas ir izturīgāks, kvalitatīvāks un dod iespēju justies kā Dieva vidējiem pirkstiem. Diemžēl, aprobežotu un neinformētu cilvēku mums ir daudz, ka Volvo cirvja dizaina telefona ražotāji var rēķināties ar zombijveidīgo makiem, lai pārdotu lētus štruntus par n-kārtīgu uzcenojumu... 

 0  0 atbildēt

Par to viņi prasa 600 EURO

 0  0 atbildēt

Un vēl viens plus android telefonu īpašniekiem-ja Tev tukša telefona baterija, Tu vari izmantot jebkura cita android telefona lādētāju, ti, aizņemties no kāda, ja pašam nav līdzi. :))

 0  0 atbildēt

8. ir pilnīgākais bullshits... Nekas nav jāmeklē itune veikalā, jebkuru dziesmu var iemest telefonā caur itunes.

 0  0 atbildēt
« 4  5  6  7  8 »