414

 2814  221

Sveiki Spoki, šoreiz ieskats 5 iemeslos, kapēc iOS ir garām un to vietā labāk būtu izvēlēties kādu Android ierīci vai arī kādas citas operētājsistēmas ierīci.

Raksts tapis pēc BARAKA OBAMAKA lūguma.

Protams, interesētu, ja kāds izveidotu 5 iemeslus, kapēc Android ir sliktāks par iOS, pats arī centos, bet diemžēl vairāk par 1 iemeslu atrast nespēju.

 2814  221 414
Ieteikt: 000

Komentāri 414

0/2000

Visi ir mēsli, iphone for the win. Jūs te tādus sīkumus izrakuši, bet ja paskatītos ar atvērtām acim, tad visu redzētu. Nevar ielikt dziesmas iphone pa taisno ? Protams, ka var. Nav jaizmanto iTunes. Attēli ir viegli pieejami, aplikācijas ātri atveras, tādēļ nav vajadzīgi tei sūda logrīki, kurus tāpat netīšām bieži spiež. Pamēģini safotogrāfēt apmēram 2000 bildes uz androīda, un uz iPhone, androīds nevienā aplikācījā, pat neatbloķēsies bez lagiem, bet iPhone gan. Ja gribi lielāku ekrānu, tad lielāka iespēja, ka saplīst, un kāda jēga no tā, ja pēc tam ņaud par lielo baterijas patēriņu, protams kāpēc ? Lielā ekrāna dēļ. iPhone no 2007. gada neko nav mainījis ? Vai kas par skarbu kļūdu. Dizains ir ļoti mainījies, tievāks, smukāks, cits materiāls. Ja iOS no 07. gada būtu tas pats, tad neviens viņus nepirktu, jo viss lagotu un ķertos. iPhone nav tikai maksa par āboļa brendu, bet tiešām kvalitatīvs telefons, es vienmēr sēdēju uz Nokia, pēc tam Sony mazliet, tad nu beidzot paņēmu iztsetēt iPhone 5S, un ja zinātu ,ka iOS kaut kad nepārspētu telefona iekšas (5S kaut kad sāks lagot, tas ir neizbēgami), tad visu laiku pirktu tikai šo telefonu.

 5  0 atbildēt
visi - no iphone lietotājiem
 5  0 atbildēt
Izklausies pēc tāda kurš nevar atļauties iPhone haha
 12  8 atbildēt
Nekad nav bijis iphone, nemāku spriest vai labs vai slikts. Lai cik mīnusu un plusu būtu vienai vai otrai OS, tomēr palikšu uzticīga Android. Gan jau var atraat veidu kā dziesmas dabūt telefonā pa taisno, ja prot. Tukša īdēšana, ja tiešām vēlēsies, iemācīsies
 4  0 atbildēt

Kāpēc vispār jāveido tāds raksts? Pastāv arī tāda lieta kā gaume un iphone nav nemaz tik slikts telefons, cik ļoti tu to esi te pasniedzis...

 5  1 atbildēt
Tie nav iemesli par to ka iphons ir sūds. Tie ir iemesli, kāpēc androīds bremzē un karas.
 3  0 atbildēt

Kāpēc jāsalīdzina kkādi sūda telefoni? Manuprāt gan, Android, iOS un Microsoft ir labs.. Katrai operētājsistēmai ir savi + un - 

 3  0 atbildēt
Negribu iziet uz kkādu d**šanos.
 3  0 atbildēt
Beidzat cepties, ja nebūtu izdomāts iPhone tad mes vēljoprojām staigātu ar 5310 noškām.
 3  0 atbildēt
Ļoti tizli pacelt tik vecus rakstus Tagad 2k17 tu liecies atpalicis tehnoloģijās
 3  0 atbildēt

man ir nelabas aizdomas ka tu esi taac pac kaa tie kas nevar sadaliit bmw un audi.... ja tev patiik tas samsungs tak lieto vinju un neuzbaazies citiem

 2  0 atbildēt
Mani vairāk piesaista nokia lumia tālruņi ar windows phone 8 OS
 2  0 atbildēt

Var manīt, ka nekad neesi lietojos ābolu produkciju. :)

Jā, piekritīšu, izmēri nemainās, bet teikšu godīgi, pēdējos saumsungus man, personīgi, pārvaldīt ar vienu roku ir neiespējami. Pārāk lieli un nepraktiski. Negribu piekrist par 8. punktu. Itunes ir pats telefona pārvaldnieks. Visu mūziku, kas ir kompī vari pa tiešo ielikt telefonā, tāpat arī filmas (kuras gan pirms tam ir jāpārkonvertē), un arī e-grāmatas liekās iekšā uz urrā. Nevienu santīmu neesmu iztērējusi Itunos. Piedevām, kad liec iekšā mūziku, tā tiek apstrādāta tā, lai skanētu vienkārši lieliski, turklāt ar jaunajām austiņām (kas starp citu tika veidotas 7 gadus izpētot cilvēka auss īpatnības) mūzika ir vairāk kā baudāma.  :) Pašai ir bijuši gan samsungi, gan nokias... pirms pāris mēnešiem iegādājos Iphone 5s. Ne reizi nav bijis neviens gļuks, ne reizi nav kāries, ne reizi nav bremzējis... ērts, ātrs, viegls un praktisks. Jā, dārgs, bet toties izstrādāts.

 2  0 atbildēt

Aizmirsi pateikt, ka galaxy vel ir funkcija lietussargs- ja līst, tad uzliec to milzeni virs galvas.

Pat S5 šī iemesla dēļ ir ūdens izturīgs

 

 2  0 atbildēt

Esmu sapratis, ka man lielāku telefona displeju par 4.5 collām nevajag :)

 2  0 atbildēt

Es galīgi neesmu ābola fans, bet šie iemesli izskatās ļoti vienpusēji. Ja salīdzinātu abas OS būtu ok, bet teikt ka viens ir sū** un otrs ir baigi labs, tā ir tīrā demagoģija.

 2  0 atbildēt

Es personīgi uzskatu, ka ir nepareizi tā salīdzināt - iOS ir sūds pret Android. Tas ir kā vērtēt meiteni bruneti un meiteni blondīni. Jā, iOS ir dārgāks, bet tomēr tā ir gaumes lieta. Ja kāds jūt dziļāku prieku, turot rokās iphone nekā, piemēram, NOKIA kādu no Lumiām, tad iphone ir viņa telefons. Nesaprotu, ko cilvēki cenšas panākt, kad mēģina ieskaidrot, ka iphone ir mēsls? Manuprāt, tas vairāk liecina par kaut kādu skaudību, jo psiholoģiski tā ir pretreakcija - ja kkas tev nav, kas ir otram, tad to otru uzreiz gribas no****t.. Nez, varbūt es kļūdos. 

 2  0 atbildēt

Tu spried telefonu pec video, spelem, programmam... Nozhelojami bet nu atvaino man.

 2  0 atbildēt

stragls starp ķaķi un peli, aifonu un aindroīdu, playstation 3 un xboxu 360 laikam nekad nebeigsies.

 2  0 atbildēt
Pirmkārt, *****j tev ekrānu, kas lielās par 3,5 collām? Kas tev mazvērtības kompleksi ir? Otrkārt, tu davā rokā es turējes gan iPhone gan Galaxy? Ja jā, tad noteikti, ka büsi pamanījis to, ka ar Samsungu ir tā pat, kā ar lētu plastmasas gabalu, no Čiekurkalna tirgus pa piecīti. Treśkārt, Androīds ir tik gļukais, cik iespējams. Man pat Windows95 nemeta ārā tik daudz gļukus, kā Androīds.
 2  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »