9

 138  7

Pateicoties nesenai Facebook atjaunināšanas kļūdai sociālā tīkla Facebook lietotāji varēja atrast informāciju - kurš patiesībā administrē un ievieto postus dažādu politiķu, mūziķu, sabiedrības elites un aktīvistu publisko profilu lapās.

Pievienotie video

Komentāri 9

0/2000

Es nesaku, ka nevajag rūpēties par vidi, bet tā tai sīkajai uzpūstajai smerdelei arī vajadzēja !

 15  0 atbildēt

Uzreiz nepateikšu, bet ap "70 (60?) gadiem Zviedrijā Tunbergi uz līdzīgām akcijām ļoti labi nopelnīja.. Kā vides atīvisti Tunbergu uzvārds pasaule izskan , ne pirmo reizi..

- kāds varētu šo papētīt.. atklātos diezgan interesantas lietas..

 11  0 atbildēt

Grēta Tūnberga nupat Davosā apdirsās--tik ļoti tai iesitis galvā ,ka nu ir baigā varone ,sportiste un vispār ""komjauniete"""Uz viņas izlēcienu par ekoloģiju viņai publiski tika  ieteikts mācīties ,lai apjēgtu ko pati pateikusi))

 11  1 atbildēt

Ne vis izskatas tā ka viņš izskatas !   

 8  0 atbildēt

Face book ir pasaules lielākais visaptverosāis spiegošanas tīkls..Tam tizlenim zukerbekeram vai kā to sauc ir tikai izkārtnes īpašuma tiesības ..patiesībā face book jau vairākus gadus pilnībā kontrolē Vašingtona.

 6  1 atbildēt

Tas ir datu nopludināšana drīzāk, bet facebook noteikti ir izstrādājis veidus kā to iekļaut user agreement.

 4  0 atbildēt

This is crazy

 3  0 atbildēt

”lai ļautu viņai nolasīt aizrādījumus lielvalstu līderiem par klimata izmaiņām”…

https://media.tenor.com/images/ba36503f632802a42e6fda2a96b9edbd/tenor.gif

 1  0 atbildēt

Nav ne pirmā, ne pēdējā reize, kad Facebook kaut kas čupā saiet. Šī kļūda, salīdzinot ar (Canbridge analytic) lielo skandālu, kad daudzu personu dati tika nopludināti un bija pieejami citviet internetā, nav tā briesmīgākā.

 1  0 atbildēt