Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
1047

Rokas stiepiena attālumā no Zemes atrodas tās vienīgais pavadonis, kas ir pietiekami liels, lai tur varētu dzīvot. Varbūt tur var atrast retzemju metālus, kas ir vitāli nepieciešami mūsdienu elektronikai. Varbūt tur jau tika atrasts kaut kas pavisam šokējošs. Kāpēc gan NASA 1973.g. atcēla tālākos lidojumus uz Mēnesi, turklāt arī PSRS savu Mēness apguves programmu nolika uz plauktiņa, kur jau tā vairāk par 40 gadiem ir gulējusi apputējusi.

ASV iemesls Mēness programmas atcelšanai bija prozaisks. NASA budžets tika samazināts, un tāpēc nācās atcelt ieplānotās misijas.

PSRS kosmosa apguves programma bija augstākajā mērā slepena, bet neskatoties uz daudziem sasniegumiem, liela daļa no plānotā tā arī palika nerealizēta. Biežās neveiksmes un personāla nāves gadījumi neļāva virzīties uz priekšu tik ātri kā gribētos.

Tomēr atrodas cilvēki, kas uzskata, ka patiesais iemesls kāpēc ASV un PSRS atteicās no Mēness apguves, bija citplanētieši. Pirms amerikāņi nolaidās uz Mēness, tur jau bija citplanētiešu bāze. Pēc savstarpējās vienošanās, cilvēkiem vēl būtu jāgaida ar Mēness apguvi

Foto WikimediaIedomāsimies... Autors: Lestets Vai Mēness ir citplanētiešu teritorija?
1.

Foto: Wikimedia

Iedomāsimies, ka viss ir izdevies. 70-to gadu sākumā ASV veica iecerētās misijas un uz 1980.g. uz Mēness jau bija bāze. Tāpat PSRS, neskatoties uz grūtībām, ir spējusi uzbūvēt bāzi uz Mēness. Ņemot vērā, ka tas viss notiek Aukstā kara apstākļos, abās bāzēs ir lielas kodolgalviņu rezerves, kuras var tikt izmantotas nepieciešamības gadījumā. Jaunu teritoriju apgūšana bija strātēgiski ļoti svarīgi PSRS. Tās bija pirmām kārtām terotorijas, no kurām uzbrukt ASV. Diezvai ASV darīja savādāk. Tātad pēc PSRS sabrukuma mēs visdrīzāk būtu ieguvuši atombumbām pārpildītu Mēnesi, par kuru neviens negribētu uzņemties atbildību. Varbūt pat labi, ka tur jorpojām nav bāzes.

Foto WikimediaLuna 13 bija... Autors: Lestets Vai Mēness ir citplanētiešu teritorija?
2.

Foto: Wikimedia

Luna 13 bija PSRS zonde, kas veiksmīgi nolaidās uz Mēness un fotografēja tā virsmu. Starp visām fotogrāfijām tai iespējams izdevās nofotografēt kaut kādu detaļu Mākoņu jūrā, izcelsme nezināma, zondes iepriekš bija nolaidušās citās vietās.

Iespējams, ka divi masīvi citplanētiešu kuģi sagaidīja Apollo 11 misiju, kas 1969.g. jūlijā nolaidās uz Mēness. Nila Armstronga pirmie soļi uz Mēness tika filmēti un translēti tiešajā ēterā. Kvalitāte bija drausmīga, bet pēc tam, kas Armstrongs pateica, ka redz gaismas uz krātera pretējās malas, tiešais ēters uz divām minūtēm aprāvās. Kādam no NASA darbiniekiem tomēr izdevās uztvert sarunu, kas bija šo 2 minūšu laikā. Tās laikā Armstrongs paziņoja Kontroles centram, ka krāterā otrā pusē milzīgi kosmosa kuģi ir izkārtojušies līnijā un vēro kā amerikāņi veic pirmo nolaišanos. Bijušais NASA tehniķis ir atklājis, ka NASA vienmēr ir zinājusi par citplanētiešiem, to pastāvēšana nav bijis noslēpums.

Foto WikimediaLunas bāze ir... Autors: Lestets Vai Mēness ir citplanētiešu teritorija?
3.

Foto: Wikimedia

Lunas bāze ir sena citplanētiešu bāze, kas atrodas uz Mēness citas puses, uz tās, kuru mēs nekad neredzam. Tā bija nofotografēta ar zondēm, iespējams, ka tā bija paredzēta derīgo izrakteņu iegūšanai, bet pamesta pirms 3000-5000 gadiem.

Pēc citām teorijām viss Mēness ir nekas vairāk kā mākslīgi radīta citplanētiešu bāze. Tas ir tukšs no iekšpuses, kur tiek uzglabāts viss iespējamais aprīkojums, kā arī paši citplanētieši tur dzīvo. Jautājums, kas gan būtu "noparkojis" Mēnesi Zemes orbitā un kāpēc gan nepārcelties dzīvot uz Zemi.

Foto PixabayIedomājoties ka... Autors: Lestets Vai Mēness ir citplanētiešu teritorija?
4.

Foto: Pixabay

Iedomājoties, ka cilvēks ir vienīgā saprātīgā būtne Visumā, padara bezgalīgo Visumu par vientuļu un nekam nederīgu vietu. Vai vēlēšanās atrast dzīvību un saprātīgas būtnes, neliek mums ieraudzīt uz Mēness, tāpat kā uz Marsa lietas, kuru patiesībā nemaz nav? Agrāko laiku uzņemtās bildes ar zemu izšķirtspēju neļāva ieraudzīt to, kas tur patiesība atrodas. Pat neskatoties uz to, ka tagad iegūtajās bildēs no Marsa, var ieraudzīt, ka sejas ir tikai reljefa formas, atradīsies cilvēki, kas to nepieņems, bet uzskatīs vecākās bildes par patiesām.

Ir tāds Dreika vienādojums, pēc kura var izskaitļot attīstīto civilizāciju daudzumu. Pat saliekot vienādojumā pašas mazākās vērtības. rezultāts būtu simtos. Simtiem attīstītu civilizāciju, kuras var būt diezgan tālu vai tuvu.

Foto WikimediaKosmiskā... Autors: Lestets Vai Mēness ir citplanētiešu teritorija?
5.

Foto: Wikimedia

Kosmiskā sacīkste var atjaunoties pateicoties Ķīnas kosmosa izpētei. 2014. g. Ķīnas mākslīgais pavadonis Chang'e- 2 veica Mēness fotografēšanu. Kā apgalvo daži avoti internetā, tad Chang'e-2 uzņemtajās bildēs var redzēt citplanētiešu būves un struktūras. Tāpat Maikls Salla apgalvo, ka tajās var redzēt atomsprādienu pēdas. Šādā veidā NASA centās iznīcināt citplanētiešu darbības pēdas.

Vai tā ir taisnība? Es gribu pieturēties pie tā, ka 70-tajos gados īsti nebija ko darīt uz Mēness, jo Zemes iedzīvotāju skaits bija 3,6 miljardi, atšķirībā no mūsdienu 7,5 miljardiem. Agrāk Mēness apgūšana bija militārs projekts, tagad tas var būt ekonomisks projekts. Šeit varētu iegūt hēliju-3 un daudzus citus noderīgus elementus. Lai gan varbūt to pašu dara tagad citplanētieši un viņi pagarināja savas tiesības uz Mēnesi vēl par 50 gadiem, apmaiņā pret informācijas tehnoloģijām.

4
1047
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [69]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 08.11.15 00:54
60
2
Mēness ir viena liela mīkla. Tāpat kā tas, ka tika pārtraukta lidošana uz to. Uzskatu, ka aiz tā stāv kaut kas vairāk kā tikai finansiālas problēmas, un es pateikšu kāpēc es tā doimāju. Nīla Ārmstronga vārdi par to ko viņš redz uz Mēness, un translācijas pārtraukšana - tas notika uzreiz pēc tam. Domāju, ka tas, ko viņi ieraudzīja bija kaut kas neizskaidrojami šokējošs. Citplanētiešu bāze? Varbūt. Otrkārt, fotogrāfijas no Mēness - visiem zināms, ka tās ir viltotas un taisītas uz zemes, bet, kāpēc?? Treškārt, fotoattēli, ko uzņēmusi NASA vai kas citā veidā nonākuši internetā... Tajos redzams gan tumšāks trīsstūris krāterī, gan trīsstūrveida objekts ar gaismiņām, gan dažādas būves. Un NASA cenšas pēc iespējas ātrāk šos attēlus noliegt kā feikus. Kāpēc UZREIZ NASA ir klāt un paziņo, ka visi attēli ir viltojumi? Ir tur sazvērestība vai nav, bet uzskatu, ka kaut kas tiek noklusēts.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 23.11.15 22:48
29
0

Vai Mars ir savādplaētieši teorija?

Chinook avatars
Medaļa MarioMedaļa Troll killerMedaļa Mario
  Chinook 23.11.15 19:49
27
1

atbildot uz Arcca komentāru " Es nevaru.. Top komentārs ir par saz... " Mēness patiesībā ir plakans. Reptīliešu un Iluminātu pārvaldītā NASA to izgrieza no kartona un palaida orbītā ap zemeslodi, un tas aizsedz starpgalaktisko portālu, kas ved uz ārkārtīgi attīstītas citplanētiešu civilizācijas apdzīvoto planētu Zorga Andromedas galaktikā

spoku dienas joks

Ramzyjs avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Ramzyjs 08.11.15 08:33
19
1

Domaju ari ta patas, ja tiktu atklata infa par citplanetiesiem, es domaju ka saktos MASU histerija, un reali cilveka prats nav sagatavots VEL sveso pienemsanai.

Un ja menesis ari ir un paliek mikla... 

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 25.12.17 21:01
14
0

Padomāsim loģiski - kāda suņa pēc citplanētiešiem apdzīvot mēnesi, ja te pat, rokas stiepienā ir zeme, kur var aiziet uz jebkuru lielveikalu, dabūt normālu šmigu un kuru kaut kur pie ezera ar makšķeri rokā - to iztušot?!

ReinaX avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  ReinaX 11.04.17 14:05
9
0

Cilvēks nevar uzskatīt savu vienīgo, VITĀLI svarīgo Zemes pavadoni - Mēnesi, par savu īpašumu!!! Tas nav pareizi! Izlaupam Zemes derīgos izrakteņus, tad mauksim tālāk uz citām sistēmām? Reāli parazītiskas izpausmes... Redz kā sanāk, cilvēkbūtne ir tikai parazīts šajā visumā...

Runājot par Mēness tumšo pusi - iespējams tur citplanētieši spēlē monopolu vai šahu vai rīko starpgalaktiskos turnīrus domino kaujās. Kas to lai zin... Bet - šaubos ka cilvēku rase ir vienīgā inteliģēntā pārstāve visumā. Iespējams, pat ļoti, ir būtnes, kas ir daudz attīstītākas par mums vai gluži pretēji - zemāk attīstītākas. Kāds gan jau zin patiesību, bet "mirstīgo" ausīm to nedzirdēt.

spoku dienas doma

krouli avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  krouli 08.11.15 17:43
9
0

 Izmantotie avoti RenTV Kautgan, sajūta būtu visnotaļ slikta, ja izrāditos, ka viss, ko rāda pa Ren TV ir taisnība :/

VecisPaDzīvi avatars
Medaļa MežezersMedaļa Facebook čomsMedaļa Admins iesaka
  VecisPaDzīvi 08.11.15 11:01
7
0

atbildot uz Ramzyjs komentāru " Domaju ari ta patas, ja tiktu atklata... " Es labāk zinātu un dzīvotu mierā.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 08.11.15 18:57
7
2

atbildot uz Chief Mouse komentāru " Ja interesē varat aplūkot tūkstošiem ... " Ļaujoties sazvērestības teorijām iestājas imunitāte pret faktiem.

Incubus avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Incubus 11.04.17 18:04
5
0

/sāk locīt folija cepurīti/

Chief Mouse avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  Chief Mouse 08.11.15 18:53
5
0

Ja interesē varat aplūkot tūkstošiem fotogrāfiju no Apollo misijām. Nasa arhīvs - https://www.flickr.com/photos/projectapolloarchive/albums

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 08.11.15 17:00
6
2

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru "Jau otrais cilvēks, kas izvelk no mana komentār... " Wow, es nespēju iebraukt uz ko to mērķē?  Kādā pasaulē mēs dzīvojam? Plakanā, kas turās uz bruņurupučiem, vai?

Romeo Bravo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Romeo Bravo 11.04.17 12:15
5
1

Iesaku izlasīt grāmatu- Kas uzbūvēja mēnesi?Tur viss ir matemātiski un ar faktiem pierādīts tā,ka vairāk jautājumi neradīsies.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.11.15 09:20
4
0

Visi pārtrauca tapēc, ka mēnesis jau sen nebija repertuārā.Tagad marss ir interesants, bet līdz viņam vel jāgaida.Es uzskatu, ka vajadzētu mēģināt apgūt mēnesi vispirms, jo tas būtu kā tests marsa misijai.

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 14.11.15 23:04
6
3

Ir vēl teorija, ka mēness ir transporta līdzeklis ar kuru cilvēku priekšteči nogādāti uz Zemes.

Arcca avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Riesta laiksMedaļa Dienas doma
  Arcca 23.11.15 11:56
5
2

Es nevaru.. Top komentārs ir par sazvērestības teorijām, un viss raksts kā tāds no tā vien sastāv. Laikam jau tā patiesība vien ir, ka cilvēki ticēs tikai tam, kam paši vēlas ticēt.

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 08.11.15 18:08
3
0

Un kapec NASA pasutija gramatu kas ,,atmasko,, amerikanju misiju uz Meness ?

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 08.11.15 14:07
3
0
atbildot uz Nekrietnelis komentāru " Parādi tās fotogrāfijas ar kosmosa kuģiem ... "KĀDIEM KOSMOSA KUĞIEM? Es rakstīju "nezināmiem objektiem", tā kā nevajag no mana komentāra izvilkt to kā tur nav. Iemet searchā kaut ko par objektiem uz Mēness un spried pats, kas ir feiks un kas nav.
WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 08.11.15 16:57
4
1
atbildot uz Lestetas komentāru " Tātad tu domā, ka Ārmstronga bildes ar past... "Jau otrais cilvēks, kas izvelk no mana komentāra to, kā tur nav. Neko tādu neesmu teicis. Es saku to, ka Mēness bildes tika radītas uz Zemes, kas jau ir apstiprināts, jo debesīs nav nevienas zvaigznes un karogs plīvo vējā, kas uz Mēness nemaz nav.
terorz avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Sviestmaize
  terorz 22.11.15 18:46
3
0
« 1  2  3  4 »