69

 1051  4

Rokas stiepiena attālumā no Zemes atrodas tās vienīgais pavadonis, kas ir pietiekami liels, lai tur varētu dzīvot. Varbūt tur var atrast retzemju metālus, kas ir vitāli nepieciešami mūsdienu elektronikai. Varbūt tur jau tika atrasts kaut kas pavisam šokējošs. Kāpēc gan NASA 1973.g. atcēla tālākos lidojumus uz Mēnesi, turklāt arī PSRS savu Mēness apguves programmu nolika uz plauktiņa, kur jau tā vairāk par 40 gadiem ir gulējusi apputējusi.

ASV iemesls Mēness programmas atcelšanai bija prozaisks. NASA budžets tika samazināts, un tāpēc nācās atcelt ieplānotās misijas.

PSRS kosmosa apguves programma bija augstākajā mērā slepena, bet neskatoties uz daudziem sasniegumiem, liela daļa no plānotā tā arī palika nerealizēta. Biežās neveiksmes un personāla nāves gadījumi neļāva virzīties uz priekšu tik ātri kā gribētos.

Tomēr atrodas cilvēki, kas uzskata, ka patiesais iemesls kāpēc ASV un PSRS atteicās no Mēness apguves, bija citplanētieši. Pirms amerikāņi nolaidās uz Mēness, tur jau bija citplanētiešu bāze. Pēc savstarpējās vienošanās, cilvēkiem vēl būtu jāgaida ar Mēness apguvi

Komentāri 69

0/2000
Mēness ir viena liela mīkla. Tāpat kā tas, ka tika pārtraukta lidošana uz to. Uzskatu, ka aiz tā stāv kaut kas vairāk kā tikai finansiālas problēmas, un es pateikšu kāpēc es tā doimāju. Nīla Ārmstronga vārdi par to ko viņš redz uz Mēness, un translācijas pārtraukšana - tas notika uzreiz pēc tam. Domāju, ka tas, ko viņi ieraudzīja bija kaut kas neizskaidrojami šokējošs. Citplanētiešu bāze? Varbūt. Otrkārt, fotogrāfijas no Mēness - visiem zināms, ka tās ir viltotas un taisītas uz zemes, bet, kāpēc?? Treškārt, fotoattēli, ko uzņēmusi NASA vai kas citā veidā nonākuši internetā... Tajos redzams gan tumšāks trīsstūris krāterī, gan trīsstūrveida objekts ar gaismiņām, gan dažādas būves. Un NASA cenšas pēc iespējas ātrāk šos attēlus noliegt kā feikus. Kāpēc UZREIZ NASA ir klāt un paziņo, ka visi attēli ir viltojumi? Ir tur sazvērestība vai nav, bet uzskatu, ka kaut kas tiek noklusēts.
 60  2 atbildēt

Vai Mars ir savādplaētieši teorija?

 29  0 atbildēt

Domaju ari ta patas, ja tiktu atklata infa par citplanetiesiem, es domaju ka saktos MASU histerija, un reali cilveka prats nav sagatavots VEL sveso pienemsanai.

Un ja menesis ari ir un paliek mikla... 

 19  1 atbildēt

Padomāsim loģiski - kāda suņa pēc citplanētiešiem apdzīvot mēnesi, ja te pat, rokas stiepienā ir zeme, kur var aiziet uz jebkuru lielveikalu, dabūt normālu šmigu un kuru kaut kur pie ezera ar makšķeri rokā - to iztušot?!

 14  0 atbildēt

 Izmantotie avoti RenTV Kautgan, sajūta būtu visnotaļ slikta, ja izrāditos, ka viss, ko rāda pa Ren TV ir taisnība :/

 9  0 atbildēt

Cilvēks nevar uzskatīt savu vienīgo, VITĀLI svarīgo Zemes pavadoni - Mēnesi, par savu īpašumu!!! Tas nav pareizi! Izlaupam Zemes derīgos izrakteņus, tad mauksim tālāk uz citām sistēmām? Reāli parazītiskas izpausmes... Redz kā sanāk, cilvēkbūtne ir tikai parazīts šajā visumā...

Runājot par Mēness tumšo pusi - iespējams tur citplanētieši spēlē monopolu vai šahu vai rīko starpgalaktiskos turnīrus domino kaujās. Kas to lai zin... Bet - šaubos ka cilvēku rase ir vienīgā inteliģēntā pārstāve visumā. Iespējams, pat ļoti, ir būtnes, kas ir daudz attīstītākas par mums vai gluži pretēji - zemāk attīstītākas. Kāds gan jau zin patiesību, bet "mirstīgo" ausīm to nedzirdēt.

 9  0 atbildēt

Visi pārtrauca tapēc, ka mēnesis jau sen nebija repertuārā.Tagad marss ir interesants, bet līdz viņam vel jāgaida.Es uzskatu, ka vajadzētu mēģināt apgūt mēnesi vispirms, jo tas būtu kā tests marsa misijai.

 5  0 atbildēt

Ja interesē varat aplūkot tūkstošiem fotogrāfiju no Apollo misijām. Nasa arhīvs - https://www.flickr.com/photos/projectapolloarchive/albums

 5  0 atbildēt

/sāk locīt folija cepurīti/

 5  0 atbildēt

Iesaku izlasīt grāmatu- Kas uzbūvēja mēnesi?Tur viss ir matemātiski un ar faktiem pierādīts tā,ka vairāk jautājumi neradīsies.

 6  1 atbildēt

Ir vēl teorija, ka mēness ir transporta līdzeklis ar kuru cilvēku priekšteči nogādāti uz Zemes.

 7  3 atbildēt

Pff, baigais pseido-intelektuālis, pat nezini ka uz Mēness patiesībā ir nacistu bāze, kur Hitlers vēljoprojām kaļ plānus pasaules ieņemšanai 

 8  5 atbildēt

Vai tiešām tas ir normāli pumpēt un rakt derīgos ierakteņus TIK sasodīti lielos kvantumos, kā šobrīd to daram? NĒ! Ziniet, kas ir vainīgs Sīrijas konfliktā - tieši tā IZRAKTEŅI, precīzāk nafta un gāze. Tagad vēl sāksim kačāt no Mēness? Nauda reiz cilvēkus iedzīs strupceļā, ka es Jums saku! 

Visur, kur ir bijis civilizēts cilvēks, paliek netīrība un mēslaine. Ko gan labu var teikt, ja tā ir mūsu ikdiena? Citi kačā rezursus, citi aizdirš ekosistēmu, citiem ir vienkārši vienalga. Tādu nu tā sabiedrība mums ir izveidojusies... 

Jūs teiksies, ka vienmēr ir risinājums. Ir, es piedāvāju kaut ko drastisku, jo tās metodes ir pašas efektīvākas(ne vienmēr labākās). Piedāvāju pilnīgu pāreju uz Saules enerģijas izmantošanu, pēc iespējas vairāk jāizmanto recycle princips, no tā, kas jau ir saražots. Piedevām, cilvēkus skaits šajai pasaule ir par par PAR daudz.

 4  1 atbildēt

Interesanti.

 3  0 atbildēt

Tumsonība..

 3  0 atbildēt

Es nevaru.. Top komentārs ir par sazvērestības teorijām, un viss raksts kā tāds no tā vien sastāv. Laikam jau tā patiesība vien ir, ka cilvēki ticēs tikai tam, kam paši vēlas ticēt.

 5  2 atbildēt
 3  0 atbildēt

Un kapec NASA pasutija gramatu kas ,,atmasko,, amerikanju misiju uz Meness ?

 3  0 atbildēt

mēness nepieder nevienam, tāpat kā neviens zemes kvadrātcentimetrs nepieder nevienam cilvēkam, tikai iedomādas robežas tiek iemainītas pret papīru,metāla ripiņām vai pret vakumu.

 2  0 atbildēt
Saglabāju pie rakstiem. Interesanti...
 1  0 atbildēt