18

 360  1

Tesls ir neapšaubami viens no ģeniālākajiem cilvēkiem vēsturē. Par viņa izgudrojumiem un atklājumiem klīst leģendas un, iespējams, ka daudz kas ir no viņa darbiem ir tā arī palicis slepens. Viņu var dēvēt par elektriskās ēras izgudrotāju, taču ne visi viņa eksperimenti esot bijuši veiksmīgi vai nav radījuši postījumus. Par vienu no tādiem uzskata Teslas oscilatoru, kas esot radījis pat nelielu zemestrīci Ņujorkā.

Komentāri 18

0/2000

Tesla, noteikti, nebija un nav vienīgais, kas ar visādiem "brīnumiem" eksperimentēja. Mums daudzko nestāsta..

 20  1 atbildēt
Šo es saucu par rakstu! Sāk jau apnikt tie "vai izmēram ir nozīme" tipa pļūtīzeri. Vismaz kaut kas vērtīgs šodien...
 11  0 atbildēt

Tesla protams bija ģēnijs, par viņu klīst daudzas baumas. It kā arī slavenais Tunguskas meteorīta sprādziens esot viņa enerģijas pārraides mašīnas darbības rezultāts.. kas lai to īsti zina..Raksts  +

 9  0 atbildēt
Nikolajs Tesla. 😂😂😂
 8  0 atbildēt

  

 8  0 atbildēt
Nikola Tesla! nevis Nikolajs Tesls 😄😄
 7  0 atbildēt

  

 6  0 atbildēt

TESLA MĪĻAIS,TESLA!!

 6  0 atbildēt
Interesanti
 5  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

Nedaudz pievīla vārda tulkojums, bet rakstu patīkami lasīt.   

 3  0 atbildēt

Māc šaubas ka tāda neliela ierīce spējīga iesvārstīt māju vai pat vairākas. Tur būs nepieciešami daudz lielāki svārsti un brangākas jaudas,kaut gan,kas to lai zin ko Tesla tur saveidojis! +++

 3  0 atbildēt

   

 2  0 atbildēt

Interesanti    

 2  0 atbildēt

Oscialators, vai kādas konstrukcijas, nevar neko radīt,  jo oscialators var spēt tikai  kaut -ko uzņemt, un pēc tam sākt analizēt!!  

Bet mistika ap "trako zinātnieku"" Teslu Nikola...  , ir jau  tādiem mītiem apviļātra viena iemesla pēc....Jo Tesla bija  savā dzīvē pēdējos 20 gadus  pats par sevi ļoti dīvains cilvēks palicis. Pat tuvākie radinieki neko īsti nezināja  ko Tesla dara....Varbūt jaunībā Edisons  daudz ietekmēja Teslas  mērķi dzīvē ko radīt(..Edisons bija kretīns izgudrotājs un ideju zaglis)   Mistika ap Teslas tiem  nezinājamajiem izgudrojumiem iesprūst vienā trīstūrī...Teslam Toreiz nebija nekādu iespāju iegūt tik daudz elektro-enerģiju, lai kaut ko radītu tik milzīgu ,ko Teslam piedēvē. 

 2  0 atbildēt
Esmu redzējis youtube kur viņš darbināja savu ierīci un tad sadauzīja man vairāl liekas ka tas varēja būt kautkāds ekscentra vibromotors 2 gareni cilindri un elektromotors ar elektriskā loka pievadu.
 0  0 atbildēt

Man gribētos zināt, ko par šo domā Saša Aleksandrs. Visi pārējie, mani ieskaitot, te nav kompetenti izteikties.

 0  2 atbildēt