Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
45
2310

Pasaulē ir daudz kas, par ko mums, parastajiem cilvēkiem klusē. Tie ir valdību vai ļoti ietekmīgu uzņēmumu noslēpumi. Lai gan tas, par ko lasīsiet šajā rakstā ir teorijas, un nekur nav teikts, ka kaut kas tāds realitātē pastāv. Bet nekur nav teikts arī pretējais.

Ja es pēc šī raksta publicēšanas trīs dienas neienāku spokos, tad es esmu "pazudis"

Zona 51 Jebkurscaron cilvēks... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas, vai arī realitāte?
1.

Zona 51. Jebkurš cilvēks, kas apmeklē šo vietu, redz neparastas dīvainības. Ir skaidri redzams, ka tur nelido parastas lidmašīnas, bet gan tādas, par ko parasts cilvēks nedrīkst uzzināt. Bet kāpēc cilvēki, kas strādā, vai ir apmeklējuši šo vietu, nestāsta, kas tur notiek ? Jo viņi paraksta līgumu, kurā rakstīts, ka viņi "neko" nezin, un nevienam netiks. Un, ja viņi kādam kaut ko pateiks par šo vietu, viņus atradīs, un uzskaitīs par bezvēsts pazudušajiem. Šo iemeslu dēļ, nav pilnīgi skaidri zināms, kas atrodas šajā vietā, bet katrā ziņā, tas ir ASV noslēpums.

Denveras starptautiskā... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas, vai arī realitāte?
2.

Denveras starptautiskā lidosta. Šeit katru gadu izkāpj tūkstošiem pasažieru. Bet daži cilveki te vienkārši pazūd. Viņi neiziet laukā no lidostas. Pēc dažu cilvēku stāstītā, zem šīs lidostas pazemē iet ejas/telpas, kuras var sniegties pat dažus desmitus metru pazemē. Tiek pieņemts, ka šie "bezvēsts pazudušie" nonāk šajās pazemes telpās. Pati lidosta ir ļoti īpatnēja. Tur ir atrodamas zīmes, kas liecina par to, kas notiek pasaulē. Šī lidosta varētu uzdzīt šermuļus jebkuram.

Farmācijas uzņēmumu... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas, vai arī realitāte?
3.

Farmācijas uzņēmumu noslēpumi. Zāļu ražotājiem arī ir noslēpumi. Zāļu ražotāji ne tikai ražo zāles, bet arī rada jaunas slimības, lai gūtu peļņu. Ir teorija, ka tādas slimības kā Ebola, vēzis, AIDS ir mākslīgi radītas. Bet tā nav vienīgā teorija saitībā ar farmācijas uzņēmumiem. Pastāv teorija, ka zāles pret dažādām slimībām, kuras it kā ir neārstējamas, ir jau radītas. Bet tās speciāli netiek ražotas, lai atkal gūtu peļņu. Pēc šī var spriest, ka farmācijas uzņēmumu sitēma ir radīt slimību ---> gaidīt īsto mirkli, kad zāles sākt pārdot. un nav noteikts, cik ilgi viņi gaidīs - gadu vai piecpadsmit gadus..

Eirābija Patāv teorija ka ir... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas, vai arī realitāte?
4.

Eirābija. Patāv teorija, ka ir izplānots veids, kā Eiropā ieviest islāmu, padarot to par Eirābiju. Es jau protams, nenoliegšu teoriju vai islamu, bet mans uzskats ir, ka reliģijām nav vieta 21. gadsimtā, jo tās ir bremzējušas Pasaules attīstību. Atliek paskatīties uz viduslaiku Eiropu, vai arī mūsdiena islāmas valstis. Manuprāt, cilvēki mūsdienās nepiekristu pieņemt islamu. Tāpēc neuzskatu, ka Eirābija, vismaz šobrīd, ir kaut kas reāls.

Jaunā pasaules kārtība... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas, vai arī realitāte?
5.

Jaunā pasaules kārtība. Pastāv teorija, ka drīzumā Pasaules kārtība mainīsies (vai jau ir mainījusies) ?), un kontroli pasaulē pārņems cilvēki, kas to ir ieplānojuši jau labu laiku atpakaļ. Un cilvēki, kam pret to būs pretenzijas, tiks sodīti, un "pazudīs bez vēsts" (tāpat kā tie, kas par daudz runās par Zonu 51, vai arī nonāks Denveras lidostā, un iespējams, arī es pēc šī raksta publicēšanas smi: Šī teorija paliek ticamāka redzot, kā illuminati kontrolē pār ASV.

Ceru, ka patika šis raksts. Un ceru, ka nebija dzirdēts. Ticēt vai neticēt šīm teorijām ir katra paša izvēle, bet nevar noliegt, ka kaut neliela daļa patiesības tur ir..

45
2310
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [288]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
aivarc avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Teamwork
  aivarc 25.11.14 17:15
61
1

Par Eirābiju ir tīri reāls scenārijs. Eiropa ar savu tolorenci pati rok sev kapu. Visādiem viduslaiku cilvēkveidīgajiem sasniedzot kritisko masu  vardarbīga islāma ieviesšana ir neizbēgama. Ar nazi pie rīkles pieņemsi jebkuru reliģiju un būsi laimīgs dzīvot pēc viduslaiku paražām, ja nē, tad galvu nost.

Ceru, ka Eiropa laicīgi pamodīsies un beidzot parādīs iebraucējiem, ka viņi ir tikai ciemiņi nevis visu laiku mēģinās viņiem izdabāt, jo mēs taču esam tolorenti un nedrīkstam ierobežot viņu reliģiju un tradīcijas.

spoku dienas doma

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 11.11.14 05:45
49
0

3.- Vēzis- tas ir tik liels bizness, ka, ja arī atklātu zāles, kuras 100% palīdz pret vēzi, tās ta arī netiktu palaistas ražošanā.

Ir tāds stāsts par medikamentu sagra u- 4  http://mod.la.lv/pg_contents2.php?id=3322215

Ārsts, kurš to atklāja, prof Liepiņš, nejauši noslīka. Tad, kad viņam jau bija finansējums pētījumiem. Un tā kā tas bija  personiski uz viņu, nevis uz kādu firmu, viss apstājās.

rasiks avatars
Medaļa Apēst sirdi kā konfektiMedaļa RūdisMedaļa Betmens
  rasiks 25.11.14 12:46
25
0

Es neko nesaprotu un man ir labi.

MrLatviskais avatars
Medaļa TeamworkMedaļa ŽurnālistsMedaļa Nedēļas hīts
  MrLatviskais 11.11.14 02:03
20
10
Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 22.12.14 19:20
9
0
atbildot uz ABC komentāru "ta vnk ir karteeja sazverestiba teorija. kurai... "Atver grāmatas, pirms gvelz kaut ko tādu. Zinot tavu "reputāciju" šeit, tad uzreiz jāsaprot, ka sajēgas tev nav ne grama un muldi tukšā muldēšanā... Veca karabāze viņam... Tas nekas, ka pa tavu "veco karabāzi" lidinās jaunākie iznīcinātāji un perimetrs ir nosēts apsargiem ar automātiem... Veca viņam... Ja palasa kārtīgi, tad neskaidrības rodas vien jau pie celšanas laika un vajadzības... Pastāv reāli fakti, kuri skaidri parāda, ka "Zona 51" nav vienkārša karabāze...
Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 23.12.14 16:27
8
0

atbildot uz PNPAPN@speles komentāru " Nu, velna pakaljas buchotaj, redzu ka tev sak... " Laikam par vēlu izteicu tev aizrādījumu neapdirsties. LAikam to jau esi izdarījis, piedevām apmīzdams pirkstus. ;d Dieva dēļ, tikai pats neraudi un iesaku palasīt latviešu valodas grāmatu, jo gramatika Tev tik šaaaaaausmīgi klibo, ka man kauns gan par tevi, gan par tavu skolotāju, piedevām acis asiņo... Pats vikipēdijā vien rocies, jau pamatīgu tranšeju esi izracis, skatos līdz pat Sjerraleonei esi ticis, kazi, dimantus zagt? Njam, kāda jaunatne tagad sākusi iet, sēž cauram dienām datorā un neko citu nekada, kā piespamo visu interneta plašumu un gramatiski nepareizi un nekorekti noformulētiem komentāriem, piedevām debīliem, nesaprotamiem uzbraucieniem, kuri kā redzams tiek attiecināti pašam uz sevis.

Dārgais draugs, pa labam Tev iesaku, beidz šo diskusiju, jo savādak šā vai tā paliksi zaudētājos + ielidosi taisni ar seju dubļos... Nu neizdosies Tev mani nokaitināt līdz baltkvēlei, neizdosies. Ja tu visu laiku to vien dari, kā taisi histēriju un mētajies sev pašam nesaprotamiem vārdiem, nevis kā normāls, adekvāts un PIEAUDZIS cilvēks izveidotu normālu, sakarīgu, lietišķu diskusiju,  tad par tavu intelekta izaugsmi, kā arī vecumu man rodas lielas šaubas... Un vari nemaz neturpināt savu bērnišķo brēkāšanu un sprēgāšanu, tāpat Tu no tā neizaugsi un nekļūsi ne par matu gudrāks. Ja Tu ar to gribi visus pārspļaut un galvenokārt mani, jo, kā saprotu, tad visi tavi izteicieni ir adresēti man, tad, mīļais draugs, piedod, bet nekas nesanāks. ja gribi turpināt izrunāties, bļaustīties pa visu pagastu, lūdzu, mani Tavai hormonālie uzplūdi ne maķenīt neiespaido. Gribi kaut ko šādā viedā panākt, nekas neizdosies...

P.S.  Tu izteicies, ka "iedirsi man jūtās", bet es nekur tās neesmu atklājis, piedevām tavi teksti, kā jau augstak minēju, mani absolūti neiespaido. Tad no šī konteksta izriet jautājums - vai nu tu esi vienkārši stulbs, vai šizofrēnisks dulburis. Un vēl jāpievilst, ka savu nekompetenci izrādiji pats saistībā ar 1. Pasaules karu. Redzi, tu domā, ka man bija japieliek pie sava komentāra, ka CIP iejaucās arī 1. Pasaules karā, bet kā gan viņi varēja tajā iejaukties, ja CIP tika nodibināts 1947. gadā, kamēr 1. Pasaules karš beidzās 1918. gadā? Re, aplauzies, mīlīt. Sēdi tik vien ar to garo ģīmi, kāds tas būs pēc šī komentāra izlasīšanas, lai gan zinu, ka tu to nemaz neizrādīsi, vien atkal mesdams savus histērijas viļņus, bet es jau varu paredzēt, ka uzreiz, kad izlasīsi par CIP un 1. Pasaules karu, tā tūliņ vērsi savu izrakto Vikipēdijas tranšeju, no kuras meistarīgi izzvejosi informāciju lai nebūtu jāapraudas. Au revoir!

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 11.11.14 07:20
8
1
Domā tev kāds prasīs - gribi būt islāmists vai negribi. Ņems un uzliks tev šo ticību vai ieņems eiropu ar varu. Cilvēki ir vergi, citiem ( cita grupa cilvēku, citplanētieši u.tml.) 21. gs nav vietas ne tikai ticībai, bet Dievam un baznīcai. Vot tas bremzē planētu. Paldies jaukajiem viduslaikiem.
Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 11.11.14 05:43
9
3

atbildot uz Bendormach komentāru " Lietas, par kurām labāk paklusēt. ... " Konspirāciju teorijas ir tik līdzīgas, ka šķiet vienādas- lasi jebkuru rakstu par so tēmu, un liekas, ka esi jau lasījis.

spoku dienas doma

JJGTB avatars
Medaļa Spoks
  JJGTB 19.11.14 19:08
6
0

atbildot uz ABC  komentāru " Un starp citu illuminati neeksistē .... " Pierādi

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 23.11.14 23:39
7
1
atbildot uz ABC komentāru "kāda vel pelēkā skiduma? da domā kā gribi ,bet ... "Ja tu pat nezini kā definējas "pelēkā viela", tad par tavu intelektualitāti viss ir skaidrs un tālākai diskusijai neredzu absolūti nekādu jēgu. Agri, bērn tev par zinātni runāt - ne vēl gramatiku pārzini, ne zini no kurienes rodas atklājumi. Sad.
Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 23.12.14 00:06
5
0
Tagad sākas cirks starp diviem bērnudārzniekiem - PN...(kur tik debīls niks) un ABC... Diez, kādas sekas būs. Liekam likmes!:d
WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 23.11.14 00:11
5
0
atbildot uz lzy7 komentāru " Jo ātrāk cilvēce attīstīsies, jo ātrāk pienāk... "Tā ir. Jo tālāk attīstās, jo lielākas problēmas.
nauruto avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa O!Zorro
  nauruto 27.11.14 12:14
5
0

IDEĀLI +

MDevil avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  MDevil 05.12.14 15:51
4
0

Sakarā ar Area 51, 03.12.2014. iznāca National Geographic raidījums, kur CIP atklāj failus no 20.gs 50. gadiem par to, kā radās, kapēc radās tā vieta un kam tā ir paredzēta. 

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 06.02.16 20:28  
4
0
atbildot uz Illuminati citplanē komentāru "Illuminati eksistē????? lol noteikti... Ticiet ... "Varbūt tu neskaties uz lietām reāli, BET, ja tu to darītu, tu saprastu, ka šobrīd pasaule iet uz Trešo Pasaules karu. Šobrīd pasaulē ir izteikti sūdīga ekonomiskā situācija (ASV parāds, ASV atrašanās uz sabrukšanas robežas, Krievijas rubļa vērtības kritums...) Pirms WWII bija Lielā Depresija. Divu superspēku satikšanās vienā valstī. Šobrīd tā ir Sīrija. Sīrijā "pret ISIS" ir gan Krievija, gan Rietumi. Bet atšķirība tāda, ka ASV interesē nafta, krievus uztrauc viņu draudzīgā režīma krišana... Un kamēr NATO un BRICS neatradīs kopēju valodu, Sīrijā karš turpināsies. Bēgļi. Eiropai ir izteiktas problēmas ar bēgļiem. Tas ir izdevīgi Krievijai. Un ISIS. Islamisti tā var iesūtīt savus kaujiniekus (2015. gada 13.-14. novembra teroraktus veica tieši viņi). ES ir iekšēji novăjināta. Tajā pašā laikā, eiropiešu nacionālisms aug. 30. gados tie bija ebreji, tagad tie ir musulmaņi. Come on. Krievijai bail no naftas vada caur Irānu, Sīriju... Viņi vēlas, lai mēs importējam naftu no viņiem. Par medijiem... 23. janvārī medijus uzspridzināja ASV "gadsimta sniegavētra". Bet, tā ir tīra īstu problēmu noklusēšana... Kāpēc mediji vairs neraksta par Ukrainu? Ukrainā karš nav beidzies. Bet medijos par to ne vărda... Mediji vēlas noslēpt patiesību un dezinformēt sabiedrību.
WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 24.11.14 22:17
4
0
atbildot uz ABC komentāru "Nekad neizpratishu cilvēkus kas šitām tic ;P "Tev ir uzmanības trūkums, ka Tu katru dienu te nāc un kaut ko raksti ?
IgnisDei avatars
Medaļa DonaldsMedaļa TahikardijaMedaļa Trumpe
  IgnisDei 14.01.15 17:18
4
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru "Bet iespējamība pastāv, Eiropā ir sabraukuši pā... " Ebreju ar bija daudz tolaik. Sen senos laikos mums pilsētā visa centralā iela bija ebreju bodēs. Es domāju, ka vnk vēsture kkādā ritenī grozās, ka atkal sāksies tas pats, kas sākās sakarā ar ebrejiem.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 06.02.16 10:07  
4
0

atbildot uz HEllowhiayya komentāru "Domā tev kāds prasīs - gribi būt islāmists vai ... " Tev derētu iziet kādu ārstēšanās kursu psihiatriskajā slimnīcā...

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 23.11.14 00:28
4
1
atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru "Viņš / a noliedz kaut ko reālu. Lai pierāda. Va... "Da ko tu cepies? Vai tad neredzi, ka acis tam aizmālētas - nezin un neredz neko... Un nav jēgas tādiem iestāstīt, ka nereāla teorija un nedaudz dulls zinātnieks ir pamats grandiozākamajam atklājumam cilvēces vēsturē... Tādiem kā viņš, vienmēr ir lemts domāt dzelzs kastītē un uz panākumiem vai smadzeņu palielināšanos tur nav ko domāt... Nu nav lemts, nav... Ne visi ir spējīi domāt plaši un pieņemt kaut niecīgu iespēju pastāvēt nereālajam.
Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 23.11.14 21:25
4
1
atbildot uz ABC komentāru "Sazvērestības teorijas ir meli . nu nav viņas i... "Neiespējami ir pieļaut to, ka tev ir kaut grams pelēkās vielas! Ja aizvien nezini, tad sazvērestības teorijas rodas no reāliem faktiem un pierādījumiem, kuri ir vai nu bijuši par īsu, vai tūdaļ likvidēti...
« 1  2  3  4  5 »