288

 2318  45

Pasaulē ir daudz kas, par ko mums, parastajiem cilvēkiem klusē. Tie ir valdību vai ļoti ietekmīgu uzņēmumu noslēpumi. Lai gan tas, par ko lasīsiet šajā rakstā ir teorijas, un nekur nav teikts, ka kaut kas tāds realitātē pastāv. Bet nekur nav teikts arī pretējais.

Ja es pēc šī raksta publicēšanas trīs dienas neienāku spokos, tad es esmu "pazudis"

 2318  45 288
Ieteikt: 00

Komentāri 288

0/2000

Par Eirābiju ir tīri reāls scenārijs. Eiropa ar savu tolorenci pati rok sev kapu. Visādiem viduslaiku cilvēkveidīgajiem sasniedzot kritisko masu  vardarbīga islāma ieviesšana ir neizbēgama. Ar nazi pie rīkles pieņemsi jebkuru reliģiju un būsi laimīgs dzīvot pēc viduslaiku paražām, ja nē, tad galvu nost.

Ceru, ka Eiropa laicīgi pamodīsies un beidzot parādīs iebraucējiem, ka viņi ir tikai ciemiņi nevis visu laiku mēģinās viņiem izdabāt, jo mēs taču esam tolorenti un nedrīkstam ierobežot viņu reliģiju un tradīcijas.

 61  1 atbildēt

3.- Vēzis- tas ir tik liels bizness, ka, ja arī atklātu zāles, kuras 100% palīdz pret vēzi, tās ta arī netiktu palaistas ražošanā.

Ir tāds stāsts par medikamentu sagra u- 4  http://mod.la.lv/pg_contents2.php?id=3322215

Ārsts, kurš to atklāja, prof Liepiņš, nejauši noslīka. Tad, kad viņam jau bija finansējums pētījumiem. Un tā kā tas bija  personiski uz viņu, nevis uz kādu firmu, viss apstājās.

 49  0 atbildēt

Es neko nesaprotu un man ir labi.

 25  0 atbildēt
 20  10 atbildēt
Atver grāmatas, pirms gvelz kaut ko tādu. Zinot tavu "reputāciju" šeit, tad uzreiz jāsaprot, ka sajēgas tev nav ne grama un muldi tukšā muldēšanā... Veca karabāze viņam... Tas nekas, ka pa tavu "veco karabāzi" lidinās jaunākie iznīcinātāji un perimetrs ir nosēts apsargiem ar automātiem... Veca viņam... Ja palasa kārtīgi, tad neskaidrības rodas vien jau pie celšanas laika un vajadzības... Pastāv reāli fakti, kuri skaidri parāda, ka "Zona 51" nav vienkārša karabāze...
 9  0 atbildēt
Domā tev kāds prasīs - gribi būt islāmists vai negribi. Ņems un uzliks tev šo ticību vai ieņems eiropu ar varu. Cilvēki ir vergi, citiem ( cita grupa cilvēku, citplanētieši u.tml.) 21. gs nav vietas ne tikai ticībai, bet Dievam un baznīcai. Vot tas bremzē planētu. Paldies jaukajiem viduslaikiem.
 8  1 atbildēt
Ja tu pat nezini kā definējas "pelēkā viela", tad par tavu intelektualitāti viss ir skaidrs un tālākai diskusijai neredzu absolūti nekādu jēgu. Agri, bērn tev par zinātni runāt - ne vēl gramatiku pārzini, ne zini no kurienes rodas atklājumi. Sad.
 7  1 atbildēt

Pierādi

 6  0 atbildēt
Tagad sākas cirks starp diviem bērnudārzniekiem - PN...(kur tik debīls niks) un ABC... Diez, kādas sekas būs. Liekam likmes!:d
 5  0 atbildēt

IDEĀLI +

 5  0 atbildēt
Tev ir uzmanības trūkums, ka Tu katru dienu te nāc un kaut ko raksti ?
 4  0 atbildēt

Tev derētu iziet kādu ārstēšanās kursu psihiatriskajā slimnīcā...

 4  0 atbildēt

Sakarā ar Area 51, 03.12.2014. iznāca National Geographic raidījums, kur CIP atklāj failus no 20.gs 50. gadiem par to, kā radās, kapēc radās tā vieta un kam tā ir paredzēta. 

 4  0 atbildēt
Varbūt tu neskaties uz lietām reāli, BET, ja tu to darītu, tu saprastu, ka šobrīd pasaule iet uz Trešo Pasaules karu. Šobrīd pasaulē ir izteikti sūdīga ekonomiskā situācija (ASV parāds, ASV atrašanās uz sabrukšanas robežas, Krievijas rubļa vērtības kritums...) Pirms WWII bija Lielā Depresija. Divu superspēku satikšanās vienā valstī. Šobrīd tā ir Sīrija. Sīrijā "pret ISIS" ir gan Krievija, gan Rietumi. Bet atšķirība tāda, ka ASV interesē nafta, krievus uztrauc viņu draudzīgā režīma krišana... Un kamēr NATO un BRICS neatradīs kopēju valodu, Sīrijā karš turpināsies. Bēgļi. Eiropai ir izteiktas problēmas ar bēgļiem. Tas ir izdevīgi Krievijai. Un ISIS. Islamisti tā var iesūtīt savus kaujiniekus (2015. gada 13.-14. novembra teroraktus veica tieši viņi). ES ir iekšēji novăjināta. Tajā pašā laikā, eiropiešu nacionālisms aug. 30. gados tie bija ebreji, tagad tie ir musulmaņi. Come on. Krievijai bail no naftas vada caur Irānu, Sīriju... Viņi vēlas, lai mēs importējam naftu no viņiem. Par medijiem... 23. janvārī medijus uzspridzināja ASV "gadsimta sniegavētra". Bet, tā ir tīra īstu problēmu noklusēšana... Kāpēc mediji vairs neraksta par Ukrainu? Ukrainā karš nav beidzies. Bet medijos par to ne vărda... Mediji vēlas noslēpt patiesību un dezinformēt sabiedrību.
 4  0 atbildēt

Pasaki to pašu, kad tevi piekaus vai aplaupīs sabiedriskajā transportā  

 3  0 atbildēt

Area 51

http://en.wikipedia.org/wiki/Area_51#Area_51

Realitāte.Mani vēl neviens nav paņwfqiosipok 

d;ašffff b

 3  0 atbildēt
Neiespējami ir pieļaut to, ka tev ir kaut grams pelēkās vielas! Ja aizvien nezini, tad sazvērestības teorijas rodas no reāliem faktiem un pierādījumiem, kuri ir vai nu bijuši par īsu, vai tūdaļ likvidēti...
 4  1 atbildēt
Manuprāt, tieši tavi viedokļi ir bezjēdzīgi un tie ir tikai uzmanības pievēršanai... Varbūt tu beidz skatīties Ren Tv propogandu, jo redzu, ka smadzenes tev izskalotas pamatīgi... Palasi vēsturi, pamanīsi aizdomīgo, bet ko tad es varu profesoram iebilst. Profesors tak ir viszinis, zin ka tā ir tikai karabāze. Laikam daudz tur ir bijis.
 2  0 atbildēt
Tu jau zini, kur ziemo, esi kaut ko sev atsaldējis, kajt ko tādu pļerkstēdams..
 2  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »