Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
175

Kāds lietoto mēbeļu veikals Salisburijā, Ziemeļkarolīnā, ar nosaukumu ReStore apgalvoja, ka viņu īpašumā bija apsēsts guļamistabas komplekts, kas izraisot naktsmurgus.

Komplektā ietilpst liela gulta un kumode. Roku darbs 1950-tajiem gadiem.

Pie pārdoscaronanā... Autors: Lestets Pārdošanā apsēstas guļamistabas mēbeles
1.

Pie pārdošanā esošā komplekta bija brīdinājums no iepriekšējiem īpašniekiem, ka mēbeles esot apsēstas. Precētajam pārim esot rādījušies murgi, kamēr mēbeles esot atradušās istabā un suņi esot uz tām rējuši. Šajā ziņā dzīvnieki, kā zināms, ir jūtīgāki. Iespējams, ka tas, ka suns atkārtoti rēja uz gultu, kaut ko nozīmē.

Pagājušajā nedēļā, 11. martā, veikals pārdošanas sludinājumu kopā ar brīdinājumu izlika savā Facebook mājaslapā. Viena no sievietēm, kas komentēja, apgalvoja, ka varot redzēt spoku fotogrāfijā, bet kāda cita sieviete apgalvoja, ka viņai ir dīvaina sajūta par redzamo komplektu.

Diezgan pārsteidzoši, bet jau pēc divām dienām komplekts par 1000 $ tika nopirkts. Kā paskaidroja veikala direktore, tad pircēji esot bijuši viņu regulārie klienti, kurus esot ieintriģējis piedāvajums, bet viņi neticot, ka mēbeles varot būt apsēstas.

Attēls no: unsplash.com
Tāpat direktore apgalvoja ka... Autors: Lestets Pārdošanā apsēstas guļamistabas mēbeles
2.

Tāpat direktore apgalvoja, ka brīdinājums par iespējamo apsēstību neesot reklāmas triks, bet viņi gribot būt godīgi pret pircējiem.

Saldus, vai precīzāk, murgainus sapņus jaunajiem īpašniekiem!

Tāds fenonems, tāpat kā spoki, nav pierādīts, bet uzskats, ka gars var sevi piesaistīt pie kāda priekšmeta, ir diezgan izplatīts. Ne mazāk izplatīts ir uzskats, ka gars var sevi piesaistīt arī pie cilvēka.

Jebkādus iespējamos apsēstos priekšmetus ir labāk sadedzināt. Gari, kas ir izvēlējušies palikt piesaistīti pie fiziskā līmeņa, nav uzskatāmi par labvēlīgiem.

Attēls no: www.facebook.com
 Autors: Lestets Pārdošanā apsēstas guļamistabas mēbeles
3.
Attēls no: www.facebook.com
0
175
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
dzigiiiitsss@speles avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa BakalaursMedaļa Recidīvists
  dzigiiiitsss@speles 18.03.19 07:18
4
0

Uz šādu sludinājumu ar visu zīmīti par brīdinājumu es nekad neuzķertos, pie velna

effeja100 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa SpoksMedaļa Dienas doma
  effeja100 20.03.19 15:23  
2
0

Man patika! Un kur atsauksmes no jaunajiem īpašniekiem. Raksts nav pabeigts! Tie apgalvojumi 2.punktā ir pilnīgi pareizi. Esmu ļoti pārliecināta, ka jaunie, neticīgie īpašnieki dos par šīm mēbelēm ziņu. Man arī patīk vecas mēbeles un ...nezinu, kā lai to labāk pasaka. Bet skaidri zinu, ka katrs priekšmets nes savu enerģiju, tapēc ar veciem priekšmetiem īpaši jāuzmanās. 

Drakonvīrs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa MobiļņiksMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 18.03.19 22:33  
0
0

Mēbeles simpātiskās, labprāt tādas turētu guļamistabā, savukārt, ja runā par spokiem, tad ticu tikai šejienes spocēniem..

Leo111xx avatars
Medaļa BaloniMedaļa Normis RitulisMedaļa Intelektuālis
  Leo111xx 07.07.19 14:37  
0
0
Mēbeles jau skaistas bet es nerisketu.