18

 811  2

1966.g. 15. novembrī diviem precētiem pāriem dodoties ar mašīnu mājās pirms pusnakts izdevās ievērot dīvainu radību. Viņu to aprakstīja kā 2 m garu būtni ar sarkanām acīm, ar spārnu atplētumu ap 3 m. Tas bija līdzīgs cilvēkam ar spārniem. Tomēr galvu kā tādu atsevišķi nevarēja izdalīt. Viegli pelēks radījums bija neveikls skrienot pa ceļu, bet ātri lidoja. Viņi novērtēja lidošānas ātrumu ap 160 km/h, jo tas diezgan ātri pārlidoja pāri braucošai mašīnai.

Tas bija sākums. Vairāki simti cilvēku laikā līdz 1967.g 5. decembrim Pointplesentā, Rietumvirdžīnijā redzēja dīvaino būtni, ko iesauca par Naktstauriņa cilvēku. Laikā, kad tas notika, pilsētā bija NLO pētnieks Džons Kīls. Viņš bija šeit ieradies, lai uzrakstītu rakstu par NLO Playboy žurnālam. 1975.g. viņš izdeva grāmatu, pateicoties kurai dīvainie notikumi kļuva plaši zināmi. Kā viņš aprakstīja grāmatā, tad laikā, kad noslēpumaino būtni varēja novērot, ar aculieciniekiem notika citi neizskaidrojami notikumi. To nevar droši apgalvot, bet kaut kas toreiz notika un ietekmēja cilvēkus.

Komentāri 18

0/2000

Playboy un citplanētieši tiešām iet kopā.

 23  1 atbildēt

Tu gribi īstu mantu? Drošticamu un pārbaudāmu? Man patīk arī "pilsētas leģendas". Tā ir mūsdienu folklora, kur fejas ir aizstājuši darboņi melnā, bet vajadzība pēc pasakām nekur nav pazudusi, lai arī kā no tā gribētu atkratīties

 14  0 atbildēt

''Rakstu par NLO PLayBoy žurnālam'' ???  Ko tad vins tur aprakstītu? Kā Nlo veic rektālās izmeklēšanas sievietēm?  

 12  1 atbildēt

1967.g. pēc aprecēšanas viņa pārcēlās uz jaunu dzīvesvietu Pointplesantā kapēc tajos laikos tik daudz cilvēku recējās, nevis precējās??

 7  0 atbildēt

jeepers creepers 

 5  0 atbildēt

it [ vienskaitlis] was [ vienskaitlis] we [daudzskaitlis] , EPIC ,

 5  0 atbildēt

interesanti gan... pluss no manis

 2  0 atbildēt
Naktauriņš is from another nation. I mean. imagiNATION
 0  0 atbildēt

   interesanti

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Varbūt pirms ievieto rakstu, kuru redzēs simtiem cilvēku, noskaidro cik patiesa ir tajā minētā informācija? Šie video varētu tev palīdzēt:

https://www.youtube.com/watch?v=6w07gBHbu9U

https://www.youtube.com/watch?v=y2W7WLQTIUM

 0  0 atbildēt

 0  0 atbildēt

atbildot uz Anonīms komentāru " Mani vismaz varētu apmeklēt sievietes... " Pie manis jau bija.Pat apakshvelja  melna...

 1  1 atbildēt
fooooshi
 0  0 atbildēt

tas bija mēs, [ it was me] vai arī tie bijām mēs [ they were us] ???

 0  1 atbildēt