local-stats-pixel

Lietuvēns53

Par ļaunajiem gariem, dažādiem dēmoniem cilvēce ir runājusi jau kopš Mezopotāmijas laikiem. To parādīšanās un uzbrukumi ir fiksēti, aprakstīti, ir daudz dažādu ticējumu, kā no tiem izvairīties un kādēļ šie dēmoni vispār eksistē. Viens no šādiem dēmoniem ir inkubs, kurš naktī uzguļas cilvēkam, lai stātos ar viņu seksuālos kontaktos. Atkārtotas seksuālās attiecības ar inkubu izraisa veselības pasliktināšanos un pat nāvi. Latviešu mitoloģijā ir sastopams uzvedības ziņā līdzīgs tēls – lietuvēns.

480 3 53
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 53

0/2000

Laikam mans kaķis ir Lietuvēns

61 1 atbildēt

Labais, tieši tas kas vajadzīgs, uz nakti emotion

38 0 atbildēt

Godīgi sakot, esmu piedzīvojusi šo fenomenu  ne reizi vien, un nekas patīkams tiešām tas nav.. Uz to mirkli iestājas tāda panika, sajūta, ka kāds tevi tur, bailes, nevar ne paelpot, ne pakliegt.. Bet, kad aiziet, tad jau atkal iegrimsti patīkamā, dziļā miegā. Un no rīta brīnies, kas tas bija.. emotion

31 0 atbildēt

Ar mani tā ir noticis vairākkārt, kad viena dzīvoju ļoti vecā mājā, kurā kādreiz mitušas mūķenes, kas kalpojušas slimnīcā un kapličā. Ir bijis tā, ka naktī jūtu, ka mani kāds stumj pa gultu uz sienas pusi. Tad vienu rītu pamodos dzirdot daudzu smalku balstiņu čukstus, kas visu laiku atkārtoja vienu tekstu 'viņa mostas..', jutu milzīgu smagumu pa visu ķermeni, likās, ka nospiedīs. Kad pamodos pavisam, momentā smagums pazuda. Ir bijis, ka kāds naktī 'sēž' uz kājām, krūtīm, arī uz gultas malas nospiežot man sānu. Tajā vietā daudz bija tās sajūtas, ka kāds tevi vēro. Naktī modos augšā no tā, ka mani kāds it kā pamodina un jutu, ka istabā kāds ir. 

Tajā pat laikā, bija n-tās naktis, kad sēdēju un rakstīju skolas darbus līdz rītam un jutos ļoti labi un neviens mani netraucēja. Daudz dedzināju sveces, arī no baznīcas un cerēju, ka mājas kopējā aura ir pietiekami laba, lai es retāk piedzīvotu tās šausmas, kas dažkārt notika. 

Man vēl ir versija, ka lietuvēns, t.i. - visas tās sajūtas rada dažādas miega fāzes kombinācijā ar smadzeņu darbību un veģetatīvo nervu sistēmu. ;)

12 0 atbildēt

Miega paralīze ir topā.... :D

11 0 atbildēt

Es gribētu būt lietuvēns >:)

17 7 atbildēt

Jebal tas lietuveens.

Kaaa nobaleejaas kaads 2 vai 3 dienas taa visnh ir klaat!! Man parasti velk aiz kaajaam vai vienkaarsh seezh kaajgalii!!!

8 0 atbildēt

11. Es vienkārši pārrēcos  dvēseles dažreiz ierodas naktī jeb dienas vidū kādā mājā un sāk "JĀT" jeb žņaugt kādu gulošu cilvēku :D 

Bet tā raksts ļoti labs :)

5 0 atbildēt

Taja pasha diena kad mans kakis nomira es dzirdeju kad kads njaud pie loga un tad ieleca iekshaa un uzleca man uz krutim ka parasti mans kakis darija. Es visa sastingu, nevareju elpot, pat parunat nevareju. Mana mute bija cieshi valja es gribeju bljaut bet nevareju. Un pats shausmigakais bija tas kad logs bija ciet. 

4 0 atbildēt
Man arī vienreiz tā bija, guļu, pēkšņi palika grudakam smagi, skatos lietuvēns, man draugs no Viļņas. Kopā parubijāmies, a šis domāja ka es viņa draudzene..... Tas bija tik pretdabiski
4 0 atbildēt
Rakstu trauceeja lasiit vaarda "jeb" nepareizais lietojums, bet taa +
3 0 atbildēt

naktī jeb dienas  cilvēks jeb lops Vajadzētu izlabot jeb uz vai.  Nakts nav diena un cilvēks nav lops. Jeb izmanto starp absolūtajiem sinonīmiem ;) piemēram telefons jeb tālrunis, stārķis jeb svētelis utt.

3 0 atbildēt

 jūtot stipru nelabumu, svīstot un nevarot kustēties......pfffff, vasaraa katru naktiemotion

3 0 atbildēt

9. Ja nakti lietuvēns moca, tad vajaga kustināt kreisās kājas lielo pirkstu.  

Sanāks man pakustināt miegā kreisās kājas lielo pirkstu... O_o 

3 0 atbildēt

hehehe vakara pasaciņa ar laimīgam beigām emotion

3 0 atbildēt

     Man šitas uzmācās uz lielām paģirām.++

3 0 atbildēt

nu tas lietuvens gan laikam tikai sievieteem uzbruuk :D

3 0 atbildēt

Ak šī latviešu mitoloģija.. gan jau kaut, kur Indijā vai Kanādā šitam ir cits stāstiņš!

Es noteikti nezinu visu, bet tas, ko zinu ir vārāk kā ticams: Miega paralīze notiek tad, kad cilvēks pēkšņi zaudē lielu daudzumu savas dzīvības enerģijas. Tam par cēloni var būt negatīvas zemo asrālo dimensiju būtnes vai arī pelēči (citplanētieši). Šie radījumi, būtnes to var izdarīt tikai tad, ja tava aura - tavs aizsardzības lauks ir vājš. Cigaretes; narkotikas; alkohols; sliktas domas vai darbi; zemas enerģijas pārtika, piemēram, gaļa; vai negatīvi cilvēki tev apkārt, visas šīs lietas vājina auru un tajā vaidojas caurumi vai arī to apsēž astrālie parazīti. Caur šiem caurumiem viņi iespiežas tavā enerģijas laukā un zog tavu enerģiju. Cilvēkiem, kas sastopas ar miega paralīzi vajadzētu stiprināt savu auras lauku pielietojot meditāciju ar spēcīgu kosmisko gaismu un mīlestības enerģiju.

P.S. Ja pie tevīm atnāks tas lietuvēns pamēģini nekrist panikā un bailēs, sakopo visu savu enerģiju, un no visas sirds, no visa sava ķermeņa izstaro spēcīgu baltu gaismu - mīlestības gaismu. Pret to jebkurš briesmonis, dēmons ir bezspēcīgs. Viņi nespēj izturēt tādu enerģiju!

Šis var noderēt: http://alajefromthepleiades.com/alajes-videos

6 4 atbildēt

Mums latviešu valodas skolotāja stāstīja, ka pati vienreiz arī piedzīvojusi.. ka viss ķermenis vnk paralizēts, tu pat nevari parunāt...

Man dažreiz arī notiek kaut kādas divainas lietas miegā, piemēram, nevaru normāla aizmigt, ja istabā ir konkrēta tumsa, jo tad kad jūtu ,ka iestājas miegs, man trūksts elpas, un espat nevaru izksaidrot , kas tas ir, tpc nekad nelaižu žalūzijas priekša logam, lai ir gaisma..tā sajūta nav patīkama..emotion

2 0 atbildēt

Fūj satikt lietuvēnu ir pretīgi. iiiuuu.

2 0 atbildēt