7

 3  208  0

Storijs Masgreivs ir pensionēts NASA astronauts, kurš ir sešas reizes devies kosmosā, un viņam ir seši akadēmiskie grādi. Viņš ir vienīgais astronauts, kurš ir lidojis uz visiem pieciem atspoļkuģiem. Tagad viņš strādā par konsultantu «Disney's Imagineering» un «Applied Minds», kā arī piedalās NLO tematiskajās konferencēs ar vairāk nekā neparastiem paziņojumiem.

Pievienotie video

Varat paklausīties viņa uzstāšanos NLO konferencē, īpaši 13.00 minūte.

Komentāri 7

0/2000

Hm ! Diez kapec vards - izglitotakais - tiek likts pediņas ?   

Sešas misijas kosmosa izpete , un kads šaubas par cilveciņa prata spejam ? 

Jeb grib lai mes šaubamies ?   

 10  0 atbildēt

Iedomājieties dzīvu būtni kura ir tik liela kā mūsu planēta... Tā dzīvo miljoniem gadu, viens tās sirdspuksts ilgst 100 tūkstoš gadu... Cilvēks nav spējīgs tādu procesu ne novērot, ne aptvert.. Vai dzīvē būtne kuras dzīves ilgums ir pāris sekundes simtdaļas.. Mēs meklējam dzīvas būtnes kuras līdzinās mums, (tipa vajadzīgs šķidrs ūdens, mērens klimat utt..) Bet iespējams ir saprātīgas būtnes kuras spēj dzīvot kaut uz saules.. Kuras sazinās pēc pavisam citas sistēmas..

Es domāju ka tas ir tā pat kā mēģināt sarunāties Aklajam ar Kurlo...

 7  0 atbildēt

Virpār pastāv teorijas, ka nākotnē mūsu apziņa tiks  augšupielādēta, līdzīgi kā filmā "Transcendence" un fiziskais ķermenis nemaz nepastāvēs. Ir bagāti cilvēki, kas šīs iespējas izpētei ir veltījuši miljonus, tāpēc vien pastāv iespēja, ka citplanētieši vai pat citu laiku cilvēki pastāv gan starp mums, gan citās galaktikās.

 4  0 atbildēt

Nauda nesmird… To ļoti labi zina amerikāņi, kuri llieliski iemācījušies “pārdot sevi”.

Tu esi sieviete? - tu to vari „pārdot”. Esi farmaceits, jebkādu zinātņu doktors, profesors sen aizmirstā nostūrī, izbijušais kara veterāns, specvienības dalībnieks, astronauts vai Dievu redzējis liecinieks.

Ticībai nav vajadzīgi argumenti - ticībai ir vajadzīgas „liecības”.   

 2  0 atbildēt

Viss notiek...  

 1  0 atbildēt

Es arī neticu citplanētiešiem. 

 1  3 atbildēt

Kurš muļķis tic citplanētiešiem? Ja tādi arī ir, tad mēs viņus tāpat neredzēsim.

 2  8 atbildēt