Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
174

Storijs Masgreivs ir pensionēts NASA astronauts, kurš ir sešas reizes devies kosmosā, un viņam ir seši akadēmiskie grādi. Viņš ir vienīgais astronauts, kurš ir lidojis uz visiem pieciem atspoļkuģiem. Tagad viņš strādā par konsultantu «Disney's Imagineering» un «Applied Minds», kā arī piedalās NLO tematiskajās konferencēs ar vairāk nekā neparastiem paziņojumiem.

nbspDroscaroni vien daudzi... Autors: Lestets «Izglītotākais» astronauts uzskata, ka citplanētieši ceļo starp zvaigznēm
Attēls no: spiremagazine.com
1.

 

Droši vien daudzi uzskatīs, ka NASA ir daudz kas slēpjams. Ir neskaitāmas sazvērestību teorijas par to, ko gan īstenībā NASA slēpj un kādi ir tās patiesās darbības mērķi. Neskatoties uz to, ka tā ir valsts finansēta kosmiska aģentūra, tās budžets bieži vien izraisa šaubas par caurskatāmību un kādiem mērķiem nauda patiesība tiek izlietota. Tiek uzskatīts, ka par vienu no NASA oficiāli nepasludinātajiem darbības mērķiem ir citplanētiešu eksistences slēpšana. Tajā skaitā ietilpst arī fotogrāfiju cenzēšana un pierādījumu par dzīvību uz Marsa noklusēšana. Vai tā ir patiesība, vai arī izdomājums, par to varētu droši atbildēt vien daži cilvēki.

 

Storijs Masgreivs dažādās intervijās ir apgalvojis, ka NASA patiešām ar to regulāri nodarbojas. Fotogrāfijas, kas varētu radīt plašu rezonansi un sagrozīt mūsu priekšstatus par pasauli, tiek novāktas no publikas acīm. Viņš būtu tikai viens no daudzajiem bijušajiem NASA darbiniekiem, kas ir nācis klajā ar līdzīgiem paziņojumiem.

 

Kas ir pats interesantākais, to var noskatīties arī pievienotajā video, tad kādā NLO konferencē viņš paziņoja, ka citplanētieši ceļo starp zvaigznēm un tāpat to dara arī cilvēki:

 

«Ja jūs skatāties uz tehnoloģisko attīstību, tad mēs esam attīstītjušies, sauciet kā gribiet, tikai kādus 100/200 gadus, bet ja tu skaties uz kādu planētu un radībām, kas to ir paveikušas, kas ir bijušas spējīgas būvēt ierīces miljoniem gadu, viņi ir spējīgi uz starpzvaigžņu ceļojumiem, tik attīstīti viņi ir, man nav pierādījumu, bet es esmu pārliecināts, ka miljoniem cilvēku arī ceļo starp zvaigznēm, tas vienkārši tā ir, manā uzskatā starpzvaigžņu ceļojumi jau notiek, tas ir pilnīgi... ir miljoni, kas to dara, lūk tas notiek.»

 

Pārdroši, lai neteiktu, ka sensacionāli, tomēr vajag paturēt prātā, ka Rouzvelas citplanētiešu histērija bija tikai aizsegs, lai noslēptu avarējušu superslepenu amerikāņu zondi, kas bija paredzēta PSRS izspiegošanai.

Vai Storijs stāsta tikai storijus? (Viņa vārds angliski ir «Story»

Pievienotie video

Varat paklausīties viņa uzstāšanos NLO konferencē, īpaši 13.00 minūte.

0
174
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [7]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
mazais muks avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Patīk raksts
  mazais muks 02.12.19 17:04  
8
0

Hm ! Diez kapec vards - izglitotakais - tiek likts pediņas ?   

Sešas misijas kosmosa izpete , un kads šaubas par cilveciņa prata spejam ? 

Jeb grib lai mes šaubamies ?   

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RainisMedaļa Dienas doma
  BARBARS 02.12.19 23:57
5
0

Iedomājieties dzīvu būtni kura ir tik liela kā mūsu planēta... Tā dzīvo miljoniem gadu, viens tās sirdspuksts ilgst 100 tūkstoš gadu... Cilvēks nav spējīgs tādu procesu ne novērot, ne aptvert.. Vai dzīvē būtne kuras dzīves ilgums ir pāris sekundes simtdaļas.. Mēs meklējam dzīvas būtnes kuras līdzinās mums, (tipa vajadzīgs šķidrs ūdens, mērens klimat utt..) Bet iespējams ir saprātīgas būtnes kuras spēj dzīvot kaut uz saules.. Kuras sazinās pēc pavisam citas sistēmas..

Es domāju ka tas ir tā pat kā mēģināt sarunāties Aklajam ar Kurlo...

FANS007 avatars
Medaļa BestsellersMedaļa ŽurnālistsMedaļa Admins iesaka
  FANS007 02.12.19 17:54
3
0

Virpār pastāv teorijas, ka nākotnē mūsu apziņa tiks  augšupielādēta, līdzīgi kā filmā "Transcendence" un fiziskais ķermenis nemaz nepastāvēs. Ir bagāti cilvēki, kas šīs iespējas izpētei ir veltījuši miljonus, tāpēc vien pastāv iespēja, ka citplanētieši vai pat citu laiku cilvēki pastāv gan starp mums, gan citās galaktikās.

spoks0 avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Bila acsMedaļa Maģistrs
  spoks0 02.12.19 19:36
2
0

Nauda nesmird… To ļoti labi zina amerikāņi, kuri llieliski iemācījušies “pārdot sevi”.

Tu esi sieviete? - tu to vari „pārdot”. Esi farmaceits, jebkādu zinātņu doktors, profesors sen aizmirstā nostūrī, izbijušais kara veterāns, specvienības dalībnieks, astronauts vai Dievu redzējis liecinieks.

Ticībai nav vajadzīgi argumenti - ticībai ir vajadzīgas „liecības”.   

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 03.12.19 10:33
1
0

Viss notiek...  

N.Ushakovs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Patīk komentārs
  N.Ushakovs 02.12.19 20:28
1
1

Es arī neticu citplanētiešiem. 

Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 02.12.19 16:49  
2
6

Kurš muļķis tic citplanētiešiem? Ja tādi arī ir, tad mēs viņus tāpat neredzēsim.