local-stats-pixel

Izgaisušie14

 901  0

Neviens nav pasargāts no nelaimes gadījumiem, pēkšņas nāves vai slimības. Tas var notikt negaidīti un bez jebkāda brīdinājuma. Pats ļaunākais, kas var notikt, ir personas pazušana. Ne jau pazudušajam, bet radiniekiem. Daudzi no šiem gadījumiem var būt pēkšņas nāves un līķis tiek atrasts vēlāk, citas plānotas pašnāvības, bet ir īpaša kategorija. Pasaulē tūkstošiem cilvēku vienkārši izgaist. Policijas centieni atrast neko nedod. Nav nekādu pavedienu vai nojausmas par to, kas varētu būt noticis. Nekas pirms pazušanas nav liecinājis, ka tā varētu notikt, kas ļauj izslēgt pašnāvības iespēju. Cilvēks ir izgājis no mājas, bet nav ieradies, kur bija paredzēts, neviens nav neko redzējis vai arī dzirdējis, nevar atrast nekādas norādes par to, uz kurieni viņs varētu būt devis. Turklāt tā notiek arī ar bērniem, kas pazūd gadrīz vai uz līdzenas vietas. It kā cilvēks būtu izkūpējis zilajā gaisā. Pāri paliek fotogrāfija policijas bezvēsts pazudušo sadaļā. Parasti ar piebildi, kad pēdējo reizi redzēts...

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 14

0/2000

Jautājums paliek neatminēts, kur pazudušie paliek ?

Vainīgi illuminati vai citplanētieši , maniaki ?  emotion

 16  0 atbildēt

Nekad jau nevar zināt, ko katrs pazudušais ir zinājis, kādus noslēpumus glabājis... izskatās vnk ļoti profesionāli noslēptas, vai pilnībā likvidētas pēdas, bez iemesla cilvēki nemēdz tā vienkārši izgaist. 

 12  1 atbildēt
Nu otrajā jau viss skaidrs kurš vainīgs...
 8  0 atbildēt

A varbūt teleportējas cilvēki uz citu pasauli? Kā var zināt, tā jau Pasaule nav vēl izmeklēta.

 8  0 atbildēt
Es zinu, kas varētu būt pie otrā pazušanas vainīgs. Tas pats Edisons, kurš pēc viņa pazušanas patentēja to lietu.
 8  0 atbildēt

Mūsu pašu Annamariju Indāni maz atrada...?

 7  0 atbildēt

2.jā vainīgs gan jau pats Edisons,pārak izdevīga pazušana Edisonam.4.jā gan jau pats šoferis kas redzēja viņu pēdējais.5tais vairāk jau pēc donoru zagļiem izskatās.Nu un pēdējais aizlaidās ar naudu vai bankas laupītāji šo novāca jo bija līdzinātāja(lai neizmuldas).Par pārējo tiešām mistika.

 6  0 atbildēt
Interesanti.
 3  0 atbildēt
Noteikti, ka Le Prince negribēja Edisonam pārdot savu ideju un tādēļ viņu nomušīja līdz ar galiem. Jo Edisonam pietiktu tam nauda un izdoma kā to izdarīt.
 3  0 atbildēt

  Mazliet pat bail palika...++

 1  0 atbildēt
Jā,kasiere varēja būt doļā.ar draugu un naudu dzīvo meksikā.
 1  0 atbildēt

 emotion 

 0  0 atbildēt

 emotion 

 0  0 atbildēt

 emotion 

 0  0 atbildēt