Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
885

Neviens nav pasargāts no nelaimes gadījumiem, pēkšņas nāves vai slimības. Tas var notikt negaidīti un bez jebkāda brīdinājuma. Pats ļaunākais, kas var notikt, ir personas pazušana. Ne jau pazudušajam, bet radiniekiem. Daudzi no šiem gadījumiem var būt pēkšņas nāves un līķis tiek atrasts vēlāk, citas plānotas pašnāvības, bet ir īpaša kategorija. Pasaulē tūkstošiem cilvēku vienkārši izgaist. Policijas centieni atrast neko nedod. Nav nekādu pavedienu vai nojausmas par to, kas varētu būt noticis. Nekas pirms pazušanas nav liecinājis, ka tā varētu notikt, kas ļauj izslēgt pašnāvības iespēju. Cilvēks ir izgājis no mājas, bet nav ieradies, kur bija paredzēts, neviens nav neko redzējis vai arī dzirdējis, nevar atrast nekādas norādes par to, uz kurieni viņs varētu būt devis. Turklāt tā notiek arī ar bērniem, kas pazūd gadrīz vai uz līdzenas vietas. It kā cilvēks būtu izkūpējis zilajā gaisā. Pāri paliek fotogrāfija policijas bezvēsts pazudušo sadaļā. Parasti ar piebildi, kad pēdējo reizi redzēts...

Brendons Svensons2008g 14... Autors: Lestets Izgaisušie
1.

Brendons Svensons

2008.g. 14 maija vakarā 19-gadīgais Brendons atgriezās uz savu dzimto pilsētu Maršalu, Minesotas štatā. Braucot pa lauku grants ceļu, mašīna ieslīdēja grāvī. Viņš piezvanīja vecākiem un palūdza, lai viņi atbrauc pakaļ. Lai arī vecāki nekavējoties devās pēc Brendona, viņu neizdevās atrast. Tēvam pārzvanot Brendons teica, ka viņš mēģina nokļūt līdz tuvākajai pilsētai Lidai. Sarunas laikā viņš nolamājās un saruna aprāvās. Pēc tam vairs viņu nevarēja sazvanīt. Sākumā domāja, ka viņš ir noslīcis tuvējā upē, bet neizdevās atrast nekādas pēdas.Viņa mašīnu atrada pavisam citā vietā dažas nedēļas vēlāk.

Luijs Le PrincsLe Princs... Autors: Lestets Izgaisušie
2.

Luijs Le Princs

Le Princs bija franču kinematogrāfijas tēvs, kuram pirmajam izdevās nofilmēt filmu, taču viņs pazuda pirms paspēja pieteikt savas autortiesības uz kameru. 1890.g 16.septembrī viņš apciemoja savu brāli. Pēc tam ar vilcienu devās no Dijon uz Parīzi. Kad vilciens ieradās galapunktā Luijs vairs nebija atrodams vilcienā.

Ceļojuma laikā neviens no pasažieriem nebija pamanījis neko aizdomīgu un Le Princs ārpus savas kupejas netika redzēts. Logi bija aizvērti, līdz ar to viņš nevarēja izlēkt pa logu. Turklāt viņš plānoja doties uz Ameriku, lai pieteiktu patenttiesības uz savu izgudrojumu. Tā kā viņš izgaisa, tad Edisons varēja pieteikt autortiesības savā vārdā.

Barbara Bolika 2007g 16... Autors: Lestets Izgaisušie
3.

Barbara Bolika

2007.g. 16 jūlijā Barbara Bolika devās pārgājienā uz Bitterroot Kalniem, Montanā kopā ar savu draugu, kurš bija atbraucies ciemos. Viņi devāš uz Bear Creek virsotni, kad Džims, viņas draugs, apstājās, lai pavērotu iespaidīgu ainavu. Barbara tajā mirklī bija aiz viņa kaut kur 6-9 metru attālumā. Pēc minūtes Barbara bija pilnībā pazudusi. Veicot plašus meklējumus neko neizdevās atrast. Pazušanas vietā nebija nekādu cīņas pēdu vai arī pazīmju par nolaupīšanu.

Eiprila FabbaViena no... Autors: Lestets Izgaisušie
4.

Eiprila Fabba

Viena no slavenākajām pazušanām Britu vēsturē notika Norfolkā 1969.g 8. aprīlī. 13-gadīgā meitene devās ar velosipēdu uz blakus ciemu ciemos pie savas māsas. Pēdējo reizi viņu redzēja 14:06 smagās mašīnas vadītājs. 14:12 divi strādnieki atrada viņas velosipēdu uz lauka, dažu simtu metru attālumā no vietas, kur viņu pēdējo reizi redzēja.

Nolaupīšana varētu būt iespējamais izskaidrojums notikušajam, bet priekš tā bija ļoti maz laika, tikai 6 min. Turklāt apkārtnē neviens neko aizdomīgu nebija redzējis. Līdzīga pazušana notika arī 1978.g., par ko tika turēts aizdomās bērnu slepkava Roberts Bleks, bet nekas nesaista viņu ar Eiprilu, tāpēc lieta jorpojām nav atklāta.

Braens ScaronafersBraens... Autors: Lestets Izgaisušie
5.

Braens Šafers

Braens Šafers bija 27 gadus vecs medicīnas students, kurš 2006.g 1. aprīļa vakarā devās uz bāru "Ugly Tuna Saloona". Laikaposmā no 1.30 līdz 2.00 viņš pazuda. Tovakar viņš daudz dzēra. Pēc sarunas ar savu draudzeni pa telefonu viņu redzēja kopā ar divām jaunām sievietēm. Diemžēl neviens nevarēja atcerēties, ka būtu Braenu redzējis vēlāk. Pats dīvainākais ir kā Braens izgāja no bāra. Novērošanas kameru video var redzēt kā viņš atnāk uz bāru, bet nevar redzēt kā viņš aiziet. Lai arī viņš bija apbēdināts par mātes nāvi pirms trim nedēļām, bet viņam bija labas sekmes skolā un viņš plānoja pavadīt brīvdienas kopā ar savu draudzeni. Ja viņu nolaupīja, tad kā nolaupītājam izdevās viņu izdabūt no bāra bez nekādiem liecinikiem?

Francisa VezerbīViņa bija... Autors: Lestets Izgaisušie
6.

Francisa Vezerbī

Viņa bija kasiere bankā Smitvillā, Teksasā. Vienu nedēļu pirms šī bilde bija uzņemta, Francisa bija ķīlniece laupīšanai bankā. Vienu nedēļu pēc šīs bildes, 1974.g. 30. decembrī, viņa pazuda. Pēdējo reizi viņu redzēja darbadienas beigās dodoties prom no bankas. Atvadu zīmītes nebija, mirstīgo atlieku nav un nekādi pierādījumi par pazušanu netika atrasti.

Ir daudzas organizācijas, kas nodarbojas ar pazudušo personu meklēšanu. Tas ir vajadzīgs tuviniekiem, kuri joprojām gaida mīļotā cilvēka atgriešanos un dzīvo ar sāpīgo jautājumu. Kad ir tas mirklis, kad beigt meklēt?

0
885
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [14]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
zackfield92 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  zackfield92 25.10.15 07:57
16
0

Jautājums paliek neatminēts, kur pazudušie paliek ?

Vainīgi illuminati vai citplanētieši , maniaki ?  

sit pa seju avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  sit pa seju 29.10.15 18:14
11
1

Nekad jau nevar zināt, ko katrs pazudušais ir zinājis, kādus noslēpumus glabājis... izskatās vnk ļoti profesionāli noslēptas, vai pilnībā likvidētas pēdas, bez iemesla cilvēki nemēdz tā vienkārši izgaist. 

Ģeo12 avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Patīk komentārsMedaļa Maska
  Ģeo12 31.10.15 01:05
8
0

A varbūt teleportējas cilvēki uz citu pasauli? Kā var zināt, tā jau Pasaule nav vēl izmeklēta.

Herby avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Tīģeris
  Herby 26.10.15 08:29
8
0
Nu otrajā jau viss skaidrs kurš vainīgs...
Santa92 avatars
Medaļa ZebraMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Žurnālists
  Santa92 03.07.17 23:09
6
0

Mūsu pašu Annamariju Indāni maz atrada...?

vemejs avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas domaMedaļa Maģistrants
  vemejs 25.11.15 05:43
6
0
Es zinu, kas varētu būt pie otrā pazušanas vainīgs. Tas pats Edisons, kurš pēc viņa pazušanas patentēja to lietu.
voless avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Moderatora favorīts
  voless 25.10.15 22:31
6
0

2.jā vainīgs gan jau pats Edisons,pārak izdevīga pazušana Edisonam.4.jā gan jau pats šoferis kas redzēja viņu pēdējais.5tais vairāk jau pēc donoru zagļiem izskatās.Nu un pēdējais aizlaidās ar naudu vai bankas laupītāji šo novāca jo bija līdzinātāja(lai neizmuldas).Par pārējo tiešām mistika.

vemejs avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas domaMedaļa Maģistrants
  vemejs 18.04.18 23:25  
3
0
Noteikti, ka Le Prince negribēja Edisonam pārdot savu ideju un tādēļ viņu nomušīja līdz ar galiem. Jo Edisonam pietiktu tam nauda un izdoma kā to izdarīt.
ĶerCiet avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ĶerCiet 20.03.18 17:20  
3
0
Interesanti.
Anonīms
bruno 12.02.19 10:57  
1
0
Jā,kasiere varēja būt doļā.ar draugu un naudu dzīvo meksikā.
motorwalwes avatars
Medaļa BučiņaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  motorwalwes 18.03.18 06:04
1
0

  Mazliet pat bail palika...++

mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 18.03.18 15:38
0
0

  

SAMSS avatars
Medaļa Duraka 3000 spelesMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Rainis
  SAMSS 18.03.18 07:35
0
0

  

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 16.06.17 05:20
0
0