18

 246  0

Ar ko atšķiras kārtīga sazvērestības teorija no laba romāna? Tikai ar to, ka daudzi cilvēki pirmo uzskata par patiesību. Tas attiecās arī uz šo gadījumu.

Ir daudzi stāsti par to, kāpēc patiesībā Amerika iekaroja Irāku. Masu iznīcināšanas ieroči, nafta, parādīt, ka viņi to vienkārši var, aizmirstiet, īstais Irākas kara iemesls esot bijis Zvaigžņu vārti. Jā! Tieši tādi paši kā labi zināmajā seriālā "Stargate".

Pateicoties Holivudai mums ir zināms, ka tā ir citplanētiešu radīta ierīce, kas ļauj momentā teleportēties uz citiem Zvaigžņu vārtiem, neskatoties uz attālumu starp tiem. Vai tas nav lielisks tehnoloģijas sasniegums?

Komentāri 18

0/2000

Ja zvaigžņu vārti tiešām darbotos, tad Huseinu nebūtu noķēruši.

 22  0 atbildēt

Ja jau tur ir tie 'zvaigžņu vārti', kāpēc  Huseins slēpās kaut kādā smirdīgā caurumā zemē, nevis izmantojot šos 'vārtus' neaizlaidās uz citu dimensiju?

 9  0 atbildēt

Es ar starpcitu lasīju, ka viens it kā "zinātnes speciālists" izteica tēzi ka mūsdienu zinātne strādā, pie šāda tipa ceļojumiem, saistīts esot ar Dimensijām...

 6  0 atbildēt

Bija interesanti lasīt, lai gan ja godīgi, neticu šai versijai! Tomēr lieku + , savā laikā ļoti patika seriāls, arī tā turpinājumi..  

 4  0 atbildēt
Pasakas!!!
 4  1 atbildēt

Huseins nevarēja aizlaisties, jo otri vārti atradās relatīvi tuvu - Arktikā. Tāpēc arī Huseins nevarēja iedarbināt. Kas jūs, neesat filmu redzējuši, ka nezinājāt par Arktiku?

 3  0 atbildēt

ex.. un atkal žīdi pie vainas... 

 2  0 atbildēt

ehh cilvēki aizmirst par pavisam vienknāršu melnu lipīgu amorfu substanci. kas patiešām ir fakts un netīrs riebīgs fakts kapēc arī šobrīd tiek badā mērdēta venecuēla lai to piespiestu iztirgot naftas atradnes glābējam tevocim semam..

 1  1 atbildēt

Krievi zina patiesību, ka viss labākais un jau sen eksistējošais atrodas Krievijā, bet illuminati un citi svētās Krievijas ienaidnieki to cenšas noslēpt. Arī Stargate vārti patiesībā atrodas Krievijā… un paradīzē Ādams ar Ievu runāja krievu valodā, Dievs arī pa pusei krievs

 2  2 atbildēt

Huseinam nebija čalis kurš bļauj "ševrone von loked"

 0  1 atbildēt
Interesanti ari ka pec pirmas bombardesanas Soroja pirma zina bija no UNESCo par bojato kulturvesturisko mantojumu nevis par bojagajushajiem cilvekiem, turklat zina izskatijas ieprieksh sagatavota - un pec tam sabombardeta pilseta.
 0  1 atbildēt

Kāpēc jāizplata absolūts bullshits par Irākas karu, kurā ASV nogalināja vairāk kā miljons iedzīvotāju? Es saprotu, ka šī ir tikai teorija, kas kādam varētu likties interesanta or smth, un, ka šāda veida kontentu lasīt ir fun, bet šāda veida pasakas noņem uzmanību no fakta, ka ASV bija gatavi nogalināt vairāk kā miljons civiliedzīvotājus un destabilizēt veselu reģionu tikai tāpēc, lai nezaudētu savu kontroli pār naftas tirgu. Ietekmējoties no šādām teorijām, cilvēki sāk izplatīt teorijas, kas nopietni kaitē mēginājumiem novērst līdzīgu karu notikšanu nākotnē, kā tas tuvākajā laikā var notikt ar Irānu, Sīriju un Venecuēlu. Pietiek ieiet r/conspiracy, un tur varēs atrast simtiem komentāru par globālo politiku, kas balstās uz šāda veida pasakām, un tas ir pretty sad.

 0  2 atbildēt