Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
234

Ar ko atšķiras kārtīga sazvērestības teorija no laba romāna? Tikai ar to, ka daudzi cilvēki pirmo uzskata par patiesību. Tas attiecās arī uz šo gadījumu.

Ir daudzi stāsti par to, kāpēc patiesībā Amerika iekaroja Irāku. Masu iznīcināšanas ieroči, nafta, parādīt, ka viņi to vienkārši var, aizmirstiet, īstais Irākas kara iemesls esot bijis Zvaigžņu vārti. Jā! Tieši tādi paši kā labi zināmajā seriālā "Stargate".

Pateicoties Holivudai mums ir zināms, ka tā ir citplanētiešu radīta ierīce, kas ļauj momentā teleportēties uz citiem Zvaigžņu vārtiem, neskatoties uz attālumu starp tiem. Vai tas nav lielisks tehnoloģijas sasniegums?

Scaronie Zvaigžņu vārti esot... Autors: Lestets Irākas Zvaigžņu vārti: Patiesais Irākas kara iemesls
Attēls no: surecomamerica.com
1.

Šie Zvaigžņu vārti esot atrasti Bagdādē jau 1920-tajos gados. Kontroli pār tiem gribēja iegūt jau nacistiskā Vācija, kad uzsāka karu pret britu kontrolēto Irāku. (Kurš bija varonīgais Indiana Džons cīņā pret nacistiem toreiz?)

Tagad Zvaigžņu vārti atrodoties vienā no Sadama Huseina pilīm, Bagdādes centrālajā daļā, kas ir Zaļajā zonā - smagi apsargātā kvartālā, kur dzīvo un strādā diplomātiskie pārstāvji.

Oriģināli Zvaigžņu vārtus šumeriem esot nodevuši Annunaki. Šumera bija sena valsts, kas atradās mūsdienu Irākas teritorijā jau 3000 g. pr. Kr. Kā daži uzskata, tad Zvaigžņu vārti esot bijis iemesls, kāpēc šajā vietā vispār esto attīstījusies senā civilizācija.

Pēc dažām teorijām Zvaigžņu... Autors: Lestets Irākas Zvaigžņu vārti: Patiesais Irākas kara iemesls
Attēls no: surecomamerica.com
2.

Pēc dažām teorijām Zvaigžņu vārti esot atradušies Nasirijahā, pilsētā 370 km attālumā no Bagdādes jeb senajā Uras pilsētā. Šajā pilsētā atrodas milzīgs zikurāts, bet citi uzskata, ka Zvaigžņu vārti vienmēr esot atradušies Bagdādē, Sadama Huseina pilī.

Lai arī kā nebūtu, bet 1980-tajos gados Huseins uzsāka tempļu restaurāciju un tas sāka uztraukt pasauli (lasīt Iluminati) Darbu gaitā Huseins esot panācis, lai Zvaigžņu vārti sāk darboties vai arī ieguvis svarīgas zināšanās par tām, kas padarījis tēvoci Semu (Ameriku) nervozu.

Buša administrācija esot gribējusi apturēt Huseinu, lai tas nepubliskotu šo informāciju. Katrā ziņā Huseins esot zinājis daudz ko svarīgu par planētas seno vēsturi.

Kā tiek apgalvots, tad līdzīgi Zvaigžņu vārti atrodoties arī Sīrijā un Irānā, kas arī kalpo par iemeslu, kāpēc Amerika izrāda interesi par šīm valstīm.

Irākas masu iznīcināšanas ieroči izrādījās neeksistējoši, bet neskatoties uz to Amerika devās uz Irāku un tur ir arī palikusi uz nenoteiktu laiku. Kādi varētu būt patiesie iemesli Irākas iekarošanai, vai patiešām Zvaigžņu vārti?

0
234
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [18]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Docents
  Epicentrs 05.05.19 12:42
21
0

Ja zvaigžņu vārti tiešām darbotos, tad Huseinu nebūtu noķēruši.

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 05.05.19 16:18
7
0

Ja jau tur ir tie 'zvaigžņu vārti', kāpēc  Huseins slēpās kaut kādā smirdīgā caurumā zemē, nevis izmantojot šos 'vārtus' neaizlaidās uz citu dimensiju?

BARBARS avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa MaģistrsMedaļa Zebra
  BARBARS 05.05.19 21:25
4
0

Es ar starpcitu lasīju, ka viens it kā "zinātnes speciālists" izteica tēzi ka mūsdienu zinātne strādā, pie šāda tipa ceļojumiem, saistīts esot ar Dimensijām...

norlatvija avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa ZeltrocisMedaļa Masons
  norlatvija 05.05.19 13:17  
4
0
Pasakas!!!
Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa RainisMedaļa Rainis
  Drakonvīrs 05.05.19 20:30  
2
0

Bija interesanti lasīt, lai gan ja godīgi, neticu šai versijai! Tomēr lieku + , savā laikā ļoti patika seriāls, arī tā turpinājumi..  

Anonīms
Sikopats 05.05.19 20:05  
2
0
atbildot uz Epicents komentāru " Ja zvaigžņu vārti tiešām darbotos, tad ... "A viņam nebija tas bleķa gabals uz pieres Vot I netika pa vārtiem cauri
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 06.05.19 21:25
1
0

ex.. un atkal žīdi pie vainas... 

Anonīms
Anonīms 05.05.19 17:03
1
0

Huseins nevarēja aizlaisties, jo otri vārti atradās relatīvi tuvu - Arktikā. Tāpēc arī Huseins nevarēja iedarbināt. Kas jūs, neesat filmu redzējuši, ka nezinājāt par Arktiku?

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 28.05.19 01:35
0
0

atbildot uz Epicents komentāru " Huseins klonēs sevi. Un atgriezīsies no Cula... "

Tas nav bistami, Huseini kausies sava starpa jo katrs gribes komandet...

Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Docents
  Epicentrs 25.05.19 01:10
0
0

atbildot uz PNPAPN@speles komentāru " Kas teica ka tas bija Huseins ? Notvera dubul... "

Huseins klonēs sevi. Un atgriezīsies no Culaka ar veselu Huseinu armiju.

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 25.05.19 01:01
0
0

atbildot uz Epicents komentāru " Ja zvaigžņu vārti tiešām darbotos, tad ... "

Kas teica ka tas bija Huseins ? Notvera dubultnieku ,Huseins caur Zvaigznu vartiem aizmuka uz Culaku un tagad strada par Tilka ierocneseju...

Anonīms
Auza 21.05.19 00:34  
0
0
Interesanti ari ka pec pirmas bombardesanas Soroja pirma zina bija no UNESCo par bojato kulturvesturisko mantojumu nevis par bojagajushajiem cilvekiem, turklat zina izskatijas ieprieksh sagatavota - un pec tam sabombardeta pilseta.
Anonīms
Anonīms 07.05.19 07:45
0
0

Huseinam nebija čalis kurš bļauj "ševrone von loked"

Anonīms
Anonīms 06.05.19 13:43
0
0

atbildot uz blusu_kerajs komentāru " Ja jau tur ir tie 'zvaigžņu vārti', kāp... "

Nestrādāja, nemācēja iedarbināt?

Anonīms
Anonīms 06.05.19 13:43
0
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Bija interesanti lasīt, lai gan ja godī... "

Toties cilvēki tic horoskopiem, dievam un citiem brīnumiem ņemot tos vērā........

Anonīms
unknown 06.05.19 03:45
1
1

Krievi zina patiesību, ka viss labākais un jau sen eksistējošais atrodas Krievijā, bet illuminati un citi svētās Krievijas ienaidnieki to cenšas noslēpt. Arī Stargate vārti patiesībā atrodas Krievijā… un paradīzē Ādams ar Ievu runāja krievu valodā, Dievs arī pa pusei krievs

Anonīms
nubs 05.05.19 21:24
0
0

ehh cilvēki aizmirst par pavisam vienknāršu melnu lipīgu amorfu substanci. kas patiešām ir fakts un netīrs riebīgs fakts kapēc arī šobrīd tiek badā mērdēta venecuēla lai to piespiestu iztirgot naftas atradnes glābējam tevocim semam..

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 18.05.19 12:12
0
1

Kāpēc jāizplata absolūts bullshits par Irākas karu, kurā ASV nogalināja vairāk kā miljons iedzīvotāju? Es saprotu, ka šī ir tikai teorija, kas kādam varētu likties interesanta or smth, un, ka šāda veida kontentu lasīt ir fun, bet šāda veida pasakas noņem uzmanību no fakta, ka ASV bija gatavi nogalināt vairāk kā miljons civiliedzīvotājus un destabilizēt veselu reģionu tikai tāpēc, lai nezaudētu savu kontroli pār naftas tirgu. Ietekmējoties no šādām teorijām, cilvēki sāk izplatīt teorijas, kas nopietni kaitē mēginājumiem novērst līdzīgu karu notikšanu nākotnē, kā tas tuvākajā laikā var notikt ar Irānu, Sīriju un Venecuēlu. Pietiek ieiet r/conspiracy, un tur varēs atrast simtiem komentāru par globālo politiku, kas balstās uz šāda veida pasakām, un tas ir pretty sad.