Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
392

Cilvēki izgaist. Bez jebkāda loģiska izskaidrojuma, gandrīz vai citu cilvēku acu priekšā. Doma par to, ka tas var notikt ar tevi, padara šo apstākli sevišķi nepatīkamu. Iedomājies - tu izej no mājām, es uz autobusu un vienkārši izgaisti. Tu neierodies darbā, neviens tevi nevar atrast un nav nekādu pazīmju par to, kas būtu ar tevi noticis. Pēc ilgas meklēšanas varbūt izdodas atrast kaut kādu pavedienu par notikuša iemesliem, bet bieži vien nav nekā. Cilvēki paliek ar daudziem jautājumiem. Baisi? Vēl dīvaināki šķiet gadījumi ar cilvēkiem, kas gandrīz izgaisa. Viņi bija pazuduši, cits uz ilgāku laiku, cits ne tik ilgi, bet tas, ko viņi pastāsta, liek uzdot vairāk jautājumu un neko neizskaidro. Vai tas notiek ar visiem bezvēsts pazudušajiem? Par to var, diemžēl, pārliecināties tikai, ja cilvēks atrodas, bet tās parasti nav citplanētiešu nolaupīšanas epizodes. Šķiet, ka notikušais liek apjaust, ka realitāte nav tas, ko mēs esam pieraduši uzskatīt par īstenību, tā ir sarežģītāka.

Tik daudzi ir pazuduscaroni... Autors: Lestets Gandrīz pazudušie
1.

Tik daudzi ir pazuduši, reti kad ir atrodamas kādas norādes par notikušo, bet vēl retāk pazudušie tiek atrasti, sveiki un veseli, bet ar ļoti dīvainiem stāstiem par notikušo, kas neko nepaskaidro, bet rada vairāk jautājumu. 

Pazušanas gadījumus var iedalīt dažādās kategorijās. Vienā daļā no gadījumiem cilvēkus nolaupa kāds dzīvnieks vai drīzāk būtne. Agrākais tāda gadījuma apraksts ir no 1868.g., kad no mežcirtēju nometnes Ziemeļmičiganā pazuda 3-gadīgā meitene. Pēc viņa tēva teiktā vienā mirklī viņa bija izgaususi un meklēšana nedeva nekādus rezultātus. Nākamjā dienā viņu atrada pie upes un meklētāji ieraudzīja lielu melnu figūru peldam prom no meitenes. Viņa pastāstīja, ka misters Vilks esot apēdis viņas cepuri un atņēmis kurpes. Viņš esot devis ogas un kategoriski atteicies meiteni atlaist. Kas tas īsti bija un ko viņš gribēja?

Līdzīgi stāsti par bērnu nolaupīšanu ir vēl. Kas ir kopīgs šiem stāstiem, ir tas, ka kaut kāda nezināma būtne aizzved bērnu uz citu vietu, bet šķiet, ka rūpējas, lai nekas ar viņu nenotiktu. 1898.g. kāds 10-gadīgs zēns pie upes trenējās lokašaušanā pie upes, kad parādījās svešinieks un pateica, ka viņam vajag atpūsties. Pēc tam viņš esot uzaicinājis pie sevis uz mājā, kur paēduši vakariņas un tur esot bijuši citi draugi. Kad no rīta zēns esot vēlējies atgriezties mājās, svešinieks esot izvedis no mājās un norādījis uz kurieni doties. Pēc mirkļa viņš esot pazudis kopā ar māju, bet zēns vēlāk satika draugus, kas esot viņu meklējuši un neko nezināja par māju, kur zēns bija pavadījis laiku. Vietēji apgalvoja, ka tas esot bijis Nunne' hi  - pārdabiska izskatu mainoša būtne čeroke indiāņu mitoloģijā.

Citos gadījumos nav nekādas... Autors: Lestets Gandrīz pazudušie
2.

Citos gadījumos nav nekādas būtnes, bet drīzāk ir spēks, kas cilvēkam neļauj nonākt tur, kur viņš vēlas.

Linda Arteaga 2012.g. 22.septembrī devās kopā ar savu brāli pārgājienā. Viņu atrada 5 dienas vēlāk, kad meklēšanā jau bija iesaitījušies desmitiem brīvprātīgo. Pēcāk viņa pastāstīja, ka neatceroties kā viņa nošķīrusies no brāļa, bet viņa esot domājusi, ka brālis ir ievainots un viņai vajag atrast palīdzību. Kamēr viņa esot gājusi caur mežiem, viņa satika citus cilvēkus, bet viņi nekā nav reaģējuši uz Lindas mēģinājumiem sazināties. Tāpat viņa esot redzējusi tumšas figūras, kas slēpās krūmos no viņas. Viņa apgalvoja, ka tie esot bijuši ļoti, ļoti dīvaini cilvēki. Var jau būt, ka viņa apēda kādu halocigēnu ogu, bet līdzīgi gadījumi ir vēl.

1897.g. augustā ASV Meinā pazuda 6 gadus veca meitene Liliana Karnija. Viņa bija devusies lasīt ogas kopā ar vecākiem. Pēc vecāku vārdiem, viņa esot pazudusi viņu acu priekšā. Meitenes meklēšanā drīz vien iesaistījās ap 200 cilvēku, bet tas nedeva rezultātus. Vēlāk meitene tika atrasta transam līdzīgā stāvoklī. Uz jautājumu, kur viņa bija, esot atbildējusi, ka vietā, mežā, kur saule vienmēr spīdot. Tas bija diezgan dīvaini, jo uz pazušanas laiku bija apmācies un viņa bija pazudusi 46 stundas. 

Ne vienmēr pazuduscaronie... Autors: Lestets Gandrīz pazudušie
3.

Ne vienmēr pazudušie var atcerēties, kas ar viņiem ir noticis. Vai tas ir veids, kā pasargāt atmiņu no traumatiskas pieredzes, vai arī citādāks iemesls, bet cilvēkiem atrodoties, viņi paši ir nesaprašanā vai arī nevēlas runāt par notikušo. 

1978.g. februārī ASV Mičiganā pazuda Stīvens Kubacki. Viņa slēpes un slēpošanas nūjas atrada pamestas sniegā un Stīvena pēdas esot vienā mirkli pazudušas. Tā kā vieta, kur viņš pazuda, atradās netālu no Mičiganas ezera, tad meklētāji pieņēma, ka viņš ir iekritis ezerā un noslīcis. Par spīti intensīvai meklēšanai nekādas pazīmes par notikušo netika atrastas. Kamēr viņš 15 mēnešus vēlāk uzradās pie sava tēva mājas. Viņam nebija nekādu atmiņu par to, kur viņš ir bijis. Stīvens esot pamodies pļavā 60 km no vecāku mājas ar svešām drēbēm mugurā un blakus esot bijusi nepazīstma soma ar kartēm tajā. Viņam šķitis, ka kopš pazušanas neesot pagājis necik laika.  

1990g 14 oktobrī pazuda... Autors: Lestets Gandrīz pazudušie
4.

1990.g. 14. oktobrī pazuda 11-gadīgais Keisijs Holidejs. Viņš bija devies pastaigā ar suni, bet sākoties vētrai viņš vairs nekur nebija atrodams. Policijas suņi nebija spējīgi atrast viņa pēdas, bet 48 stundas vēlāk Keisijs tika atrasts klīstot pa mežu bez kurpēm un bez atmiņām par notikušo. 

Līdzīgi notika ar Amberu Smitu, kas pazuda no mājas priekšas, kamēr viņas tēvs uz mirkli iegāja istabā. 2-gadīgā meitene tika atrasta nākamajā dienā. Viņa stāvēja uz ceļa, kas jau iepriekš bija pārmeklēts. Nav saprotams kādā veidā viņa neviena nepamanīta varēja tik tālu nonākt un kā varēja izdzīvot zemās temperatūras pazušanas naktī. 

Varbūt pazušanas gadījumiem ir racionāls izskaidrojums un aprakstītais nav nekas vairāk par bagātas iztēles produktu, bet, iespējams, ka tas ir vienīgais veids kā uzzināt par to, kas patiesībā notiek ar pazudušajiem, bet tas nesniedz atbildes jautājumiem. Kādi spēki izrauj cilvēkus no viņu vides un vai ir kāds iemesls, kāpēc tieši šie cilvēki pazuda? Bezvēsts pazudušo saraksts ir garš, katru gadu tūkstošiem cilvēku tā ari paliek neatrasti...

1
392
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [17]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 18.09.16 10:39
9
0

atbildot uz madza03 komentāru " Ak jē, vakar vārds vārdā kā tu esi te r... " Man acīmredzot laiks uz Kārpcūku...

madza03 avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sviestmaize
  madza03 18.09.16 10:46  
5
0
atbildot uz Lestets komentāru " Man acīmredzot laiks uz Kārpcūku... "Guess what, vakar par Hariju Poteru ar runāju. 😂
madza03 avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sviestmaize
  madza03 18.09.16 10:27  
5
0
Ak jē, vakar vārds vārdā kā tu esi te rakstījis pārunājām ar draudzeni. Tā pirmā rindkopa vienkārši tāpat.. Like es vnk ieeju spokos un te ir raksts par to pašu. Like koaaa!
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 18.09.16 16:06  
3
0
atbildot uz Tvītotāja komentāru " Nomirinies, viņš vienkārši tevi nedaudz pasta... "Šoreiz paspēju ielikt pirmais labu ideju
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.09.16 15:09
2
0

Mošk man arī jāiet vienam pa mežu pastaigāt? Mošk mani nolaupīs un pēc tam visiem izstāstīšu ,kas notika

Ūdensvīrs avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa MaģistrsMedaļa Maģistrants
  Ūdensvīrs 18.09.16 15:13
1
0

atbildot uz madza03 komentāru " Ak jē, vakar vārds vārdā kā tu esi te r... " neticu

Tvītotāja avatars
Medaļa Karalisks ziedsMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Admins iesaka
  Tvītotāja 18.09.16 15:12  
1
0

atbildot uz madza03 komentāru "Guess what, vakar par Hariju Poteru ar runāju. ... " Nomirinies, viņš vienkārši tevi nedaudz pastalkoja un paņēma no tevis dažas idejas.   

superdiy avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  superdiy 18.09.16 11:57
1
0

uz cūkkārpu dāā

Gost45 avatars
Medaļa Testu veidotājsMedaļa SviestmaizeMedaļa Žurnālists
  Gost45 25.04.18 14:46  
0
0
Ir gadījumi, ka cilvēki iesprūst laika cilpā un atgriežas pagātne vai aizceļo uz nākotni. Daži no viņiem tika atpakaļ...
madza03 avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sviestmaize
  madza03 20.09.16 23:09  
0
0
atbildot uz Ūdensvīrs komentāru " Nevajag uztvert tik nopietni. "Nav jau nemaz tiik nopietni.
Ūdensvīrs avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa MaģistrsMedaļa Maģistrants
  Ūdensvīrs 20.09.16 12:01
0
0

atbildot uz madza03 komentāru "Okei . 😂 Kāda gan starpība.. " Nevajag uztvert tik nopietni.

madza03 avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sviestmaize
  madza03 20.09.16 07:40  
0
0
atbildot uz Lestets komentāru "Es jau to neteicu, bet tas man arī netraucē tās... "Un mani tas netraucē iekomentēt par sakritību 😂
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 20.09.16 07:38
0
0

atbildot uz madza03 komentāru "Idejas nav manas, bet nav arī tavējās, ja tā pa... "

Es jau to neteicu, bet tas man arī netraucē tās izmantot galvenais, paspēt pirmajam

madza03 avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sviestmaize
  madza03 20.09.16 07:35  
0
0
atbildot uz Lestets komentāru " Izskatās, ka esi sinhronizējusies, galvenais ... "Idejas nav manas, bet nav arī tavējās, ja tā padomā.
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 20.09.16 07:10
0
0

atbildot uz madza03 komentāru "A es jau nemaz uzvilkusies neesmu. 😂 Man tās s... " Izskatās, ka esi sinhronizējusies, galvenais nedomā, ka idejas ir tavējās

madza03 avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sviestmaize
  madza03 19.09.16 18:06  
0
0
atbildot uz Tvītotāja komentāru " Nomirinies, viņš vienkārši tevi nedaudz pasta... "A es jau nemaz uzvilkusies neesmu. 😂 Man tās sakritības jau ir ikdiena.
madza03 avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sviestmaize
  madza03 19.09.16 18:05  
0
0
atbildot uz Ūdensvīrs komentāru " neticu "Okei . 😂 Kāda gan starpība..