Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
612

Lai Zemes iedzīvotāju skaits nekad nepārsniedz 500 000 000, esot pastāvīgā līdzsvarā ar dabu.

Sapratīgi regulējiet dzimstību, paaugstinot dzīves sagatavotības vērtību un cilvēces daudzveidību.

Atradīsim jaunu dzīvu valodu, kas spēs apvienot cilvēci.

Izrādiet iecietību attiecībā pret jūtām, ticību, tradīcijām un tām līdzīgi.

Lai godīgi likumi un objektīvas tiesas iestājas par tautu un nāciju aizstāvību.

Lai katra nācija pati risina savas iekšējās lietas, pasaules tiesā iztiesājot tikai ārējas lietas.

Izvairieties no sīkām tiesu prāvām un bezjēdzīgiem ierēdņiem.

Uzturiet līdzsvarā attiecību starp personīgajām tiesībām un sabiedriskajiem pienākumiem.

Augstāk par visu vērtējiet patiesību, skaistumu, mīlestību, tiecoties uz harmoniju ar bezgalību.

Neesiet par vēzi zemei, atstājiet arī dabai vietu!

Šie apgalvojumi ir tulkoti no akmeņos iegravētā krievu valodas teksta, kas atrodas ASV, Džordžijas štata Elberta apgabalā. Tas pats teksts vēl ir arī angļu, spāņu, suahili, hindi, ivritā, arābu un ķīniešu valodā... Nav īsti skaidrs, kurš ir samaksājis par to izgatavošanu un uzstādīšanu, bet tādai vajadzētu būt Jaunajai Drosmīgajai pasaulei.

Scaronis monuments tika... Autors: Lestets Džordžijas plāksnes
1.

Šis monuments tika pasūtīts 1979.g  jūnijā un uzstādīts 1980.g. 22. martā. Pasūtīšanu veica cilvēks ar pseidonīmu R. C. Kristians. Pēc viņa vārdiem viņš pārstāvēja cilvēku grupu, kas vēlas nodot cilvēcei svarīgu vēstījumu. Pēc svinīgās atklāšanas 22. martā, kurā piedalījās līdz 400 cilvēkiem, R. C. Kristians vairāk nav redzēts. 

Monumenta augšdaļā īsāks vēstījums ir atrodams arī babiloniešu un grieķu klasiskajā valodā, kā arī sanskritā un ēģiptiešu hieroglifos. Tas dažkārt tiek dēvēts par amerikāņu Stounheindžu. Veidots no sešām granīta plāksnēm, tas ir 5,87 m augsts. Augšdaļā esošās horizontālā plāksnes novietojums ir piesaistīts pie astronomiskajiem lielumiem. Četras ārējas vertikālās plāksnes ir orientētas atbilstoši saules ikgadējam ciklam. Centrālajā plāksnē ir caurums, pa kuru var redzēt polārzvaigzni. Katru dienu pusdienlaikā saule, uzspīdot caur nosedzošās plāksnes atveri uz centrālo akmeni, norāda uz gada dienu.

Neskatoties uz scaronī... Autors: Lestets Džordžijas plāksnes
2.

Neskatoties uz šī vēstījuma kopējo pozitīvo iezīmi, pirmajā vietā ir nolikts, ka cilvēku skaits nedrīkst būt vairāk par 500 miljoniem, bet nav tālu laiks, kad tiks sasniegta 8 miljardu iezīme. Lai to sasniegtu, vajadzētu iznīcināt 94 % pasaules iedzīvotāju. Džordžijas akmeņus var dēvēt tikai par pieminekli nākotnes genocīdam. To uzstādīšanas laiks ir pārejas posms no hipiju laikmeta uz "zaļās" domāšanas laikmetu 90-tajos. Akmeņos paustās idejas ir priekšvēstnesis tam, kā rīkojas "Greenpeace".  

Akmeņu noslēpumainā izcelsme ir laba augsne dažādām spekulācijām. Tā ir ļoti parocīga tēma sazvērestības teoriju piekritējiem. Kaut vai pasūtītāja vārds "R. C. Christian". Rozenkreiceri 1600-tajos gados izveidoja biedrību, kas kļuva pazīstama kā "R.C. brālība". Atbilstoši rozenkreiceru 1614.g. manifestam vārds "R.C." būs viņu zīmogs, zīme un simbols. 

Pie akmeņiem esoscaronajā... Autors: Lestets Džordžijas plāksnes
3.

Pie akmeņiem esošajā paskaidrojošajā plāksnē ir rakstīts, ka akmeņi kalpos par norādēm saprāta laikmetā (Let these be guidestones to an Age of Reason). Tā dēvētais "Saprāta laikmets" ir laikā no 1794.-1807.g. politiskā aktīvista Tomasa Paina publicētais darbs. Šajā darbā tiek apstrīdēta reliģiskās institūcijas un Bībeles leģitimitāte. Tomass Pains tāpat savā laikā bija rozenkreiceru biedrs.  

Pati izplatītākā versija par akmeņu eksistenci ir, ka tie ir kā fundaments totalitārajai globālajai valdībai, kas veidosies pēc globālās kataklizmas. Džordžijas akmeņu proporcijas norāda uz Burj Khalifa augstumu, bet abi veidojumi atsaucas uz Bābeles torni. Astronomiskajām vadlīnijām vajadzētu palīdzēt noteikt draudošas katastrofas laiku. Tāpat zem akmeņiem ir ierakta laika kapsula, ko atvērs pēc katastrofas. Kartē var redzēt Džordžijas akmeņu ģeogrāfisko saistību ar dažādām katastrofām.

Monuments ir piedzīvojis... Autors: Lestets Džordžijas plāksnes
4.

Monuments ir piedzīvojis vairākus vandālisma aktus. 2008.g. tas tika apsmērēts ar krāsu un uz tā tika uzrakstīti saukļi kā "nāvi Jaunajai Pasaules kārtībai" un "Obama ir musulmanis". 2014.g. notika cits vandālisma akts, kurš pievērsa FIB uzmanību. Nenoskaidrota persona vai personu grupa iegravēja uz akmeņiem vairākus simbolus, kā arī uzrakstīja savādus vēstījumus. Viens no tiem ir "Es izraidīšu tumsu" un "Esmu Isis, mīlestības dieviete". Varbūt šeit nav domāts ISIS, kurš ir uzsācis karu Sīrijā, bet patiešām ēģiptiešu dievība.

Ja Jūs dosieties uz... Autors: Lestets Džordžijas plāksnes
5.

Ja Jūs dosieties uz Džordžijas štatu, tad parasti Džordžijas plāksnes nebūs iekļautas ceļvežos, īstenībā tas ir objekts, par kura eksistenci zina nedaudzi. Vai tas būtu saistāms ar monumenta okulto dabu, bet Wired.com to ir nosaucis par Antikrista desmit baušļiem. Yoko Ono par šiem akmeņiem ir izteikusies pozitīvi. Viņa pat ir veltījusi tiem kolāžu "Georgia Stone". Viņa tāpat vēlas, lai cilvēki zinātu par šiem akmeņiem, jo vajag zināt par skaistām lietām, kas ir ASV, un akmeņi tās simbolizē. Vai atcerieties Džona Lenona "Imagine"? Izskatās, ka kāds šai vīzijai ir nopietni pieķēries un sapratis, ka tas ir iespējams tikai tad, ja pasaulē ir mazāk par 500 miljoniem cilvēku. 

1
612
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [12]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SoullesS avatars
Medaļa Holly ShitMedaļa NāvīteMedaļa Holly Shit
  SoullesS 28.02.15 14:56
 
8
0

paskatīšos pēc 1000 gadiem

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 28.02.15 15:00
 
7
1

atbildot uz LordsX komentāru " Un tu pats? Atbalsti šos postulātu... " Viss jau būtu labi, bet pirmā postulāta eksistence liek domāt, ka vēlamais rezultāts var tikt sasniegts ar asiņainiem līdzekļiem un cilvēki tāpat turpinātu dzīvot divkosīgā sabiedrība.

Pasaules iedzīvotājs avatars
 HaltūristsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Pasaules iedzīvotājs 28.02.15 14:57
 
5
1

Ļoti labs raksts! Biju mazliet par šo dzirdējis, un patiesībā, nekas te nav tik sarežģīts,kā to pasniedz autors,bet tas, lai paliek katram pašam izprātot.

Anonīms
motorhead 20.11.18 08:54  
 
0
0

RC nozīmē Roman Catholic, nevis rožkrustiešus.

Anonīms
Škuks 29.09.18 12:02
 
0
0

Nekas nepareiz jau tur nav. Cilvēka suga vairojas nekontrolēti, ignorējot evolūcijas pamatus - ģenētisko atlasi. Neviens tak nenoliegs, ka tikai cilvēka sugā var vairoties visi kam nav slinkums. Dabā tā nav - savus gēnus tālāk nodod tikai stiprākie vai piemērotākie. Pie mums var vairoties, katrs alkoholiķis, ģenētisko slimību nēsātāji, vai citi vājāki indivīdi. Skan ļauni, bet pašos pamatos tas ir pretdabīgi un rada cilvēku sugas degradāciju.

Anonīms
Infor 23.03.18 23:32  
 
0
0
94,% likvidēt . Pagrūti
Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa ZiņnesisMedaļa Erudīts Spoks
  Charged 31.01.18 16:26
 
0
0

  

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 28.10.17 04:37
 
0
0

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.01.16 10:26
 
0
0

atbildot uz Fosilija komentāru " māņticīgi cilvēki ir debīli " Sakars?

LordsX avatars
Medaļa Troll killerMedaļa MildaMedaļa Burvju klana biedrs
  LordsX 28.02.15 14:55
 
2
3

Un tu pats? Atbalsti šos postulātus?

latvijaslacis avatars
Medaļa StudentsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  latvijaslacis 16.01.16 13:59  
 
0
5
Nevis monuments, bet piemineklis. Tālāk nemaz neizlasīju un -. Pretīgi ko tādu lasīt.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 28.02.15 17:27
 
1
8

māņticīgi cilvēki ir debīli